• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
EFI dáš mi sím tě odkaz na ty tvoje popoliny svrchní kalhotky?
29. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOOOJ v nové sekci TĚHULÍÍÍÍÍÍÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Víkend tu nejsem a už takové změny... paráda.... a už jste nakecaly 5stránek.... už jsem nějaká mrtvola, pokusím se dočíst zííítraaaaaa.

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: DOBROU NOOOOOC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hehe a co jsi objednala???pochlub se :dizzy_face:

holky ja uz chci aby Davidek mohl mluvit a rekl si co ho trapi :frowning2: protoze takhle je to fakt hrozna bezmoc
ano, HEHE, pochlub se
29. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bio-natural.cz/sortiment95-latkove-plenky/1064-0-imse-vimse-plena-2v1-zoo hehe ma to z tohdle obchodu,ale tohle 2v1,ale ta moje vypada uplne stejne akorat neni vevnitr ta plinka stala me asi 270KC a pak mam bilou taky popolinku a ta me stala 200kc..jsem to kupovala primo v tom obchode a ty svrchnacky jako samotny jsem v eshopu nenasla
29. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi dobrou a dobrou noc i mimiskum :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky...
Mantinely jsem neprala..
Objednávku z brány mám doma tak za týden..
Efi teplotu bych asi neřešila dokud nevyleze ještě výš..
Hehe tak vy jste nakupovali, paráda :slight_smile:
Jo a Svoji máš vypraný i plínky?
29. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zajímavej baby vak.... http://www.plenka-czech.cz/hoja/eshop/2-1-noseni-deti/22-2-baby-vaky/5/24-Baby-vak-Haipa-daipa-Bio

ZUZI ahoooooooj :slight_smile:

no holky objednala jsem toho tunu, to se ani nedá vypsat... :slight_smile:))) od velikosti 56, až po velikost 86 myslím nebo co... ale v těch větších velikostech jsem hledala hlavně lacláčky - který se dají mezi nožkama rozepínat, mikinky a nějaký trička, zbytek se uvidí.... :slight_smile:)) no prostě obr nákup :slight_smile:))
dohromady 49 kusů oblečků :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: všechno značkový věci Next, George, Early Days, Adams, Mothercare, St. Bernard, Cherokee - overálky i teplejší, svetříky, mikinky, kalhoty, lacláky (z těch mám největší radost)
29. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth no ja mam z toho strach...jsem z toho hned vyplasena a je mi Davidka strasne lito,ale kdyby nemel ty cerveny tvaricky tak bych ani nerekla ze ma zvysenou
29. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vak je zajímavej, ale řekla bych, že lepší bude něco přes obě ramena..
Dobrou noc holky
29. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI jo takže to jsou ale svrchňáčky IMSE VIMSE.... ne popoliny... no to je fuk... já jsem se jen chtěla zeptat, jak jsi s nima spokojená... jestli dobře těsní u nožiček a tak...

ZUZI aha tak zase broooou :slight_smile: :dizzy_face:
hehe nam taky nekdo porad kupoval lacliky a ted to nemame ani kam unosit :slight_smile: tak mu je davam obcas doma,aby jsme to na sobe aspon jednou meli..a fakt az ted kdyz ty veci pouzivam tak vidim co bylo nutny koupit a co je jeste treba koupit a co jsem kupovala uplne zbytecne ze je to budto blby na sundavani nebo je to uplne na prdlacku
autor
holky z jednoho eshopu mi nejdou zobrazovat ty odkazy na zboží :( bohužel, to nemají vymakaný...

ale z druhýho třeba tohle:::
http://www.laclik.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=265083&admin=1
http://www.laclik.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=258396&admin=1
http://www.laclik.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=226252&admin=1

zrovna je to ten, co jsem tam toho objednávala míň... chjo, vám to nemůžu ani ukázat :slight_smile:)) v tom druhým jsem objednala 37 kusů a ani se na to nemůžu zpětně podívat... šmejdi... :angry:
29. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisimarja ajoooo....i plinky vyprat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Angethko já objednávala 6.11. a pořád plínky nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky dobrooou noc
29. lis 2009 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne mam popoliny,ale s podobnym obrazkem a na suchy zip a pak popoliny cely bily...spokojena jsem,ale jak ty prcci maji tu stolici jeste ridkou tak kdyz se hodne pokaka a je v tom o chvili dyl tak mu to trosku na ty kalhotky protece,ale to staci jen otrit nebo to trosku vydrhnout mydlet pod horkou vodou a je to pryc
autor
EFI já nakupuju většinou věci, který mi kdo poradil... lacláčky jen ty co se dají dole rozepnout, takže budu moct pohodleně přebalit... trička i bodýčky bez lodičkovýho výstřihu, ale na knoflíky u krku... mikiny jedině rozepínací, né přes hlavu atp...
29. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe diky bohu, ze jsem o tomhle obchudku nevedela driv :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
29. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI jo tak s tím počítám, že se ty schvrchňáky budou muset prát že jo... .) ty popolinky svrchní nemůžu na zbozi.cz objevit... blbě hledám asi... :angry:
29. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe pekny vecicky :dizzy_face:

no holky taky pujdu asi spat...jdu se podivat na broucka,do sprchy a spat...nejak mi padaji vika

dobrou holky
29. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to ti radi dobre :slight_smile: tohle vsechno jsem zjistila az pri pouzivani a jeste kdyz to jde tak mikiny a svetry bez kapuci,spaci pytel ne na zip ke krku,ale spis na ty panty a ted nevim co jeste,uz mi to nemysli...

tak ja padim
29. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI proč proč? to je sekáč, je to všechno levnější... kombi za 135.-, teplejší overálek za 100.-, zeteplený riflový lacláčky za 115.- atd... ceny parádní... nakoupila jsem od 21.- do těch 135.- nic dražšího tam nebylo :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI proč bez kapucí?
29. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze je to tlaci do zad a blbe se jim lezi,oni vlastne cely dny prolezi a kdyz jim tam tlaci ta kapuca tak jim to neni prijemny a davam jim to pod hlavu,to se zase vetsinou spoti...
29. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe protoze by nas ty detsky vecicky zavalily :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten druhej obchůdek je BRUMLA.cz a koupila jsem tam třeba tohle http://brumla.cz/detail.asp?idzbozi=778027 akorát jedno modrý a jedno smetanový.... parádní riflový lacláčky, trička, atd... :slight_smile: tady jsem vybrala těch 37 kusů... :wink:
29. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe juuu :dizzy_face: ty vogo, se tesim az ti to prijde a nafotis to
29. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha EFI, já koupila pár mikinek a spíš jsem myslela tak na parádu, k dr. a tak.. hlavně pro menší mimčo v zimě se mi to zdá lepší... na léto chápu, že se v tom propotí... jinak bude mimouš převážně v overálcích...
29. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se taky těším SVOJI :slight_smile: doufám, že to bude všechno v pohodovým stavu, i když je to z druhý ruky... a hlavně, že to dorazí všechno, abych se nemusela domáhat, kdy pošlou zbytek... uvidíme... blbec jsem platila převodem.

v tom laclíku už jsem objednala na dobírku...
29. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem do toho brumla.cz napsala, ať mi ty náhledy pošlou.. si takhle nebudu moct ani zpětně zkontrolovat jestli skutečně přišlo to, co jsem objednala... :angry: :angry: :angry:
29. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek