• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SVOJI nejde ani tak o poplatky v Praze jako o to, že víc jak půlka manžova platu jde na splátku hypotéky :frowning2: do toho máme 4000,- poplatky na byt, kvůli hypo musí být pojištění, to je 1000,- měsíčně, do toho máme nějaký ten úvěr ještě kvůli bydlení a ono se ti to naskládá..... internet, mobilní telefony, manžovi obědy... a šup, jeho výplata je v čudu..... zase nevydělává 50 tisíc......takže bych řekla, že to není o tom, že bydlíme v Praze, ale o tom, že máme vlastní bydlení a to nám sebere teda hodně :confounded:

ale jak píšeš, že některý rodiny žijou z mateřské, žijou a nějak to zvládají, tak si říkám, že na tom nejsme tak zle :wink:
7. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis svoji ja se uklepsla to je 300,- sab :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kapicky na prdiky,asi znas :grinning:
7. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a vy na nejaky pridavky nebo prispevky narok nemate???
7. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj CAT :dizzy_face: teda tobě jestli ulítly na některých fotkách včely, tak nechci vidět na fotkách sebe :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

jo a HEHE jela k doktorovi, tak jí drž palec :wink:
7. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat,to ja uz to tvoje zkoukal,je to nadherny,hezky vas vyfotili jedna hezci nez druha :grinning:
7. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma příspěvkama nevím jak to je, myslím, že VER na něco nárok mít bude určo, když bude samoživitelka :wink:
7. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji neeeeee :frowning2: protoze prijma jsou dva a oni to opravdu upravili tak,ze na ne clovek nedosahneee
7. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU vy fakt na to nedosáhnete?????? no i když máte dohromady 21 tisíc jsi psala ne? tak to asi nedosáhnete, to je fakt...... oni berou prostě váš příjem a už je nezajímá, kolik vám zůstane po zaplacení všeho :pensive:
7. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ahoooooj :dizzy_face: ja jsem dnes moc nespala, pac jsem se vcera prezrala u mcdonalds(ale s chuti) a bylo me tezko....no a ted k ranu se me zdaly tri hnusny sny, tak jsem radeji uz vzhuru.....jinak fotecky fakt parada, uz jsem ti to psala....my jdeme az 17., ale premyslim, jestli vubec, nebot jak budu vypadat, ze... :unamused: holt bude muset kamarad retusovat no :grinning: :grinning:

blahu no ja si rikala, ze 3000 za kapky je nejak moc :grinning: :grinning: :grinning: a jak rikak...klobouk dolu :wink:
7. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tenhle mesic s rodicakem zaciname,nevim jak to zvladnem,jeste nas bude cekat tak 700 vydani na darky a me tak 500 za cestu do prahy urco.veze me brycha tak nevim,kolik to bude sta a jsme v prdeli,protoze jako za 3900 nenakoupin ani omylem na prosinec,navic kdyz bude manza doma na dovce a ja budu varit
7. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo to je na prd fakt s tema prispevkama :unamused: :unamused:
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně, že se pak holky dozvíte, že Čunek nebo kdo to tenkrát byl bral rodinný přídavky :astonished: :astonished: :astonished: no to mě dorazil fakt.......

BLAHU nějak to zvládnete, budete muset......
7. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proastejko vim,uz ted,ze nezvladneme - jako 3960 na jidlo to mas 1000 na tyden a to v tom neni i drogerie potrebna pro domacnost - nevim,budem si muset pujcit od rodicu
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no je to síla..... :frowning2: a to jsou ty vánoce, takže budete doma spolu, tudíž budeš vařit a víc se toho sní..... :pensive: tak vaši vám určo půjčí :wink: ale je to na prd, chápu, jak se asi cítíš.... :frowning2:
7. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem tady.....tak Vám za chvilku nafotím další testík..:slight_smile:))

tak už jsem to manžovi oznámila....nevydržela jsem to..:slight_smile:) chci aby to prožíval se mnou..:slight_smile:) v neděli jsem vezla Lukáška domu( jeho syna) a manžovi jsem nechala doma překvapení, CD hudba pro miminka, ponožtičky a nalepený testík a napsáno, Milý tatínku, moc už se na tebe těším..:slight_smile:)) byl docela unešen, pak když jsme si volali, tak se ptal jestli jsem šťastná a že me miluje, a když jsem dorazila domů, tak všude zapálené svíčky, atd..:slight_smile:))
7. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tý jo, krásně jsi mu to nachystala........ na testík už se těším..... :grinning:
7. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je teda strašný s těma penězma, málem mě to rozbrečelo:frowning2:((a pak když udělaj reportáž ve střepinách o tom jak si vládní úředníci nakradou a co ta svině Paroubek mmá bokem, já bych je fakt fackovala!!a oni si vezmou 4% z platu a státní dluh stoupá denně o miliony...a ještě jim je to málo...no a nejhorší je, že my s tím nemůžeme NIC udělat, ani stávkovat, ani se bouřit...no nevím jak to jednou dopadne.......

je to každopádně smutný...Čunek, Gross..atd to se snad ani nedá slovy popsat!!!
Kurňa to jsem se rozčílila!!!
Svoji určo do toho focení jděte, je to super památka na bříško:slight_smile:))
7. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo nuki romantika!!! :grinning: tak to je paradni zdeleni :grinning: a je zase dobre,jak ty rikas,ze to bude s tebou prozivat od zacatku

prostejko vis co je horsi?ze nasi jsou na tom stejne,takze budem muset zadat tchany :confounded:
7. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT klíííííd matko :grinning: :grinning: :grinning: abys nám tu neporodila :grinning: ..... máš recht, ale taky máš recht v tom, že s tím nic neuděláme....... :frowning2:

BLAHU hmmmm, o to je to horší :confounded: :frowning2:
7. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky pamatujete si na Kacku Dracek mracek,tak si to svoje miminko vybojovali i pres ty vsechny problemy a skoro smrt :grinning: a Luky je krasny miminkooo :grinning:
7. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky:slight_smile:))
tak jsou tam testíky..:slight_smile:)) můžete mrknout..:slight_smile:)
7. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU to je fakt telepatie, teď jsem se na její fotky mrkala a chtěla to sem napsat :grinning: :grinning: :grinning:

NUKI krásně se to rýsuje, velikáááááá gratulace ještě jednou... ode mě, i od prďolky, co teď vyvádí v bříšku nějaký veletoče :grinning:
7. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sem zatím jen pochytila že cat má fotečky a vážně nááádherné :dizzy_face: Moc ti to tam sluší mamčo :dizzy_face:

A mně dneska konečně došly ty plíny..hurááá :grinning:
7. pro 2009 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej tak se nam to hezky rysuje nuki,to uz je vyrysovany!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI a bříško taky krááááásný :grinning:

ahooj SAC :dizzy_face: vyfotit, ukázat :grinning:
7. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano sac!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI to je bozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BLAHU jsem taky chtela napsat, jestli vam treba vasi nepomuzou...ale tak snad ti tchanovci....jste rodina no :unamused:

A ano, situace ohledne penez v nasi republice...no comment :angry:
dobre ranko holky...

NUKI.. .tak to jeste jednou moooc moooc moooc gratuluji... vidis jak carky sili... to je nadhera...

jinak holky ja zacnu od pondeli asi fotit... jee pondeli vlastne dnes.. takze vecer vyfotim pupik... vecer byva vzdycky vetsi takze to bude asi nej... :slight_smile:
NUKI tak to je jasny :wink: :wink: :wink:
7. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojiii trosku se bojim,protoze v minulosti (to bylo kdyz jsem byla 9 mesicu na nemocensky a pul roku na pracaku) jsme si od nich asi 2x pujcili 1000kc a pozdeji nam to bylo vycteno a ze je mame jen na penize a tak,takze uvidim,mozna se jeste zeptam brachy svyho,nechci aby to zase pak manza poslouchal

sac uz ma vyfoceno KRASA :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek