• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SVOJI jsi to vystihla... :grinning: no comment :grinning: ..... sakryš kde je ta HEHE :pensive:
7. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu krásný fotečky Vánoční, malej je sladkej.)))to musela být švanda, ne?:slight_smile:))
Nuki supeeer testíky sílí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahojky luci,tak to uz se tesime na brisankooo a co pritel jak to s tebou proziva??? :grinning:
nuki krásné čárečky :grinning: :dizzy_face:

Holky Janička měla včera 4měsíce :astonished: To je něco tak to letíííí :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:

HEHENKO: držím palečky, ať to u gyn dopadne dobře.

BLAHU: nááádherný fotečky, malej je k sežrání v tý čepičce :dizzy_face:

CAT: krásný fotečky se vám povedly.... a nikde tam nevypadáš, že by ti ulítly včely :wink:
7. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky, úplně mě dojímáte..:slight_smile:)))

Blahu: moc krásné fotečky..:slight_smile:)))
Cat: tak to jsou úžasné fotky...úplná modelka..:slight_smile:)) strašně Ti to sekne..:slight_smile:)) Vám oběma:slight_smile:))

jak tak dočítám, tak hlavně ať je Hehe už zpátky a řekne nám, že je vše v poho..:slight_smile:)
7. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahovka.. pritel je super.. vcera me zase chytlo breceni tak hned utila pro kapesnik a zacal me objimat... je zlatej.. .a pak me nechtene rozbrecel u jejich.. asi sem se doma dostatecne nevybrecela... hihi takze sme meli vesely vecer...ale oni to chapou.. jeho segra rikala ze taky jen bulela.. ze to za chvilku prejde.. a je to fakt.. nejhorsi je.. kdyz ja sem konecne doma v klidu tak okolo te 5 to na me padne zacne mi byt divne a zacnu mit stavy uzkosti a nejak ani nevim proc vlastne brecim... a pak se zacnu sama sobe smat jaky su tele .. :grinning: :grinning: :grinning: takze sme jak v Jihlave na kopecku.. :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU aha...tak to bych si taky radsi stokrat rozmyslela...ale na druhou stranu, je to rodina a kdyz vidi, jak na tom jste, tak treba zavrou pusu a pomuzou :wink: ....jo a malem bych zapomnela: bozi vanocni fotecky :dizzy_face:

PROSTEJ no bude dobry s hehe, taky na ni moc myslim....vcera me tady vecer uplne prekvapila tou otazkou na zatku :confused:

CAT mas uz vybavicku v cajku?
7. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zuzi a miminkaaa,tu je ta teta co k vam uz tyden jde pesky vyndat ozdoby ze sklepa,uz ti je nikdo vyndal?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cat no priznam se fotili jsme na dvakrat poprve byl mrzutej,ale to druhe po mlicku a pospinkani bylo uzasny :grinning: :grinning: :grinning:
a cele nas to stalo jen 19kc,tu cepicku :grinning:

teeeddaa sac,tak to uz mas doma velkou holku :grinning: :wink: pomalu na vdavani
7. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: gratulíruju ke krásným // .... to je nádhera.... :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHUUUU.... ahoooooj.... představ si, že ještě nevyndal!!! :angry: Ale na dnešek má manža ultimátum! A jsi hodná, že k nám pořád ještě šlapeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my tahame ozdoby z pudy uz asi tyden haha... ale furt tu neni stromek.. jinak v anglii se zdobi stromky uz ted... takze asi koupime umely jelikoz zivy by mi tu chcipl do tydne kdyz se doma topi... takze pristi tyden jdeme vse vyridit a poridit a nazdobit a snad budu mit konecne tu vanocni naladu.. zatim to na me nejak neprislo
7. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu malej je kráásnej v té čepičce :dizzy_face: :dizzy_face:

svoji jedna holka má album Barunka je tady nebo jak a já si u toho vždycky vzpomenu na tebe :grinning: Že už to u tebe brzo taky tak bude :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky a hehenka jde dnes k tomu mudr? Nebo bude aspoň volat??
7. pro 2009 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ja rvala furt,sotva nekde rekli,ze se jen ztratilo stene treba,byla jsem desne dojimava :grinning: :grinning: :grinning:

no svoji prave,je to s nima kriz,treba by pujcili,ale bych se porad bala kdy nam to otriskaji o hlavu

dekujeme vsem za pochvaly,malej je tam proste k sezrani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo holky manzova teta chtela dat Ondovi mikulase tak dla manzovi presnidavku a manza ji tu presnidavku vratil,ze ji nemuzem,ze je tam cukr,takze jsme zse byli za trubky :grinning:
7. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme pro stromečky asi v neděli..... možná v sobotu dopo... už se na to moc těším. Je to s taťkou taková naše vánoční tradice :dizzy_face: To pak chytnu vánoční náladičku :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis zuzi je to streka,obcas musim nakrmit maleho,nebo dofouknout kolo od kocarku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sac dekujem a hehe uz mudra je.cekame s cim prijde
7. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ahoj mamko :wink: plinecky paradni :dizzy_face: no vid, ja kdyz to album vidim, tak me uplne zamrazi :grinning:
7. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave ze to buleni jen z niceho nic a kvuli nicemu taky haha... ale to je ok prez den.. sice dneska v nosi sem se probudila a bylo mi divne ale otocila sem se na bok zkulila do klubicka a usnula a bylo mi fajn...

no jdu za 2 hodky do prace ale mam jen 4 hodiny dnes.. takze to utece jako by nic... ale mam hlad a doma nemam nic.. teda neco tam je ale me to nejak dneska nechutna.. buu
ahooj LUCI :dizzy_face: taky fotím večer a ve stejný den, je to tak nejlepší, vidíš tam ty pokroky :grinning: tak už se na pupíka těším :grinning:

a zdravím ZUZI :dizzy_face:
Zuzi: taky díky..:slight_smile:)))...chtělo by to přidat nové bříško..:slight_smile:))
7. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja... jojo ja se taky tesim.. snad na to nezapomenu.. hihi ja kdyz sem predevcirem ukazovala moji mamce brisko vecer tak mi rekla jejda ty ho mas ale velky ses si jista ze nemate dvojcata? hihi... oni moji brasi jsou jednovajecna dvojcata totiz... no ale nastesti tam nasli jen jedno srdicko v tom 6 tt... uff to by byla makacka..
7. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI: z toho bulení si nic nedělej. Když se ti chce, tak se vybreč a pak ti bude líp. Já taky když vidím nebo slyším něco smutnýho, mám hned mokrý oči.... normálka profi plačka na pohřbech :sweat_smile:

BLAHU: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj PROSTEJKO: to je pech s tou varnou deskou, co? Naši si takhle pořídili nový sporák a pořád jim vyhazoval pojistky.
7. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: já se polepším :sweat_smile: :wink:

LUCI: škoda, mohla jsem tady mít další dvojčátkovou těhulku .... kdy se necháš od HEHE přidat do tabulky? Jo a kdy máš vlastně další kontrolu?
7. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda fotim vzdycky rano a nenajedena, nebot vecer bych se nevesla do objektivu :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji já už kolikrát koukala esi už to není tvoje album :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC a ja jsem si dnes, kdyz se tady zase objevilo, kontrolovala bricho, jestli ho tam jeste mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC jééééé tu červenou s puntíkama máme taky :grinning: :grinning: :grinning:

LUCI nesmíš zapomenout :grinning:

SVOJI já taky myslím, že to bude ok, ale pořád na ni musím myslet no :pensive:

ZUZI to je víc než pech :grinning:
7. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC 23.fotka v tvem albu je nadherna...strasne vam to tam slusi a uplne z tebe "tece" ta laska k malicke a jak jsi na ni hrda, ze ji mas :wink: ...mam ten pocit teda....
7. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a mala jak se tuli tvarickou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty ocicka :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka.. no my mame ten dalsi ultrazvuk 29.12... takze kdyz bude vse vporadku tak se necham pridat do te tabulky.. sice zatim citim ze by vse v poradku melo byt ale clovek nikdy nevi ze.. :unamused:

no takze ja jdu zkusit najit neco k jidlu.. :slight_smile: a pujdu zbudit mladyho at stava ze je cas neco doma udelat hihi ..

takze se loucim maminky a tehulky a budu tu zase vecer.. ted odpoledne...

papappaa
7. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek