• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky to já mám vposlední době, taky pořád mokré oči, uplné bulení to není, ale slzy tečou řádně.. :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji naprosto jsi to vystihla :dizzy_face: :dizzy_face: A miluju to tulení těma tvářičkama o sebe :dizzy_face: :grinning: Je to tak krásný a malé se to taky líbí tak si to spolu užíváme :dizzy_face: :grinning:
7. pro 2009 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: je to úplně vidět, jak jste obě šťastné..:slight_smile:)))
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky do porodky se ma jet kdy? kdyz prdne voda tak do hodiny? kdyz jsou bolesti tak??? kdy?
7. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak u nás rozlišují v porodce dva typy.... tebe se týká ten od 37. týdne nahoru... když odteče plodová voda, máš si dát vložku a s příchodem do porodnice neotálet..... ale nemusíš nijak kvaltovat, ta hodina je podle mě ok :wink: kdyby byla voda nazelenalá, nahnědlá nebo s jasnou krví, tak upalovat hned :wink:

a bolesti: intervaly mezi bolestmi 5 minut, neustávají ve vodě, ani v úlevových polohách, naopak se zvyšují, u prvorodiček doporučují stahy počítat a až jsou 2 hodiny minimálně po 5 minutách tak vyjet :wink:
7. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: copak, už se něco chystá? už je to nějak brzo co? :slight_smile:))
7. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo svoji jak píšou holky :wink: Já měla po 5min. 2hodiny a pak prdla voda a jeli sme :slight_smile: Byli sme v porodce hoďku po prasknutí a PA říkala že sme dojeli akorát :wink:
7. pro 2009 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky...jen se tak ptam...jestli si pak stihnu umejt vlasy a oholit nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sac tys to mela vubec cely docela v pohode, ze? jsem ted cetla v albu...
7. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to měla svoji :slight_smile: I tu hlavu sem si umyla :grinning: Ale po prasknutí vody už to taková sranda nebyla :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2009 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já už běžím, mějte se krásne..:slight_smile:)) papa všem:slight_smile:
7. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, pobavte se.... já se ještě teď válím smíchy.... .nejúžasnější je teda stříhání nehtů na noze :grinning: :grinning: :grinning:

http://elora.nepise.cz/14698-denik-tehulky.html
7. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet,mame za sebou mrkvicku a dneska jsme se teda jeste dorazili mlickem :grinning: hladovec jeden :grinning:
7. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a kdy ste začli s papáním mrkvičky? Mudra říkala že už se taky na něčem domluvíme..
7. pro 2009 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac aha...jako v jakem smyslu? takze kdyz prdne voda, tak vlasy uz neumeju?? a co mala pri tech bolestech nebo pred...hybala se treba nejak vic?
7. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak to je teda něco...)))))
7. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak jasem se taky zasmala,cely to je pekny napsany

sac zacali jsem minuly utery :grinning: normalne muzes zacit tak od toho ukkoncenyho 4.,ale nam mudra rekla,ze je lepsi pockat do toho ukoncenyho 5.mesice :wink:
7. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne svoji nijak víc se nehýbala..
a já si bláhově myslela jak až prdne voda tak mužovi ukážu co má kde vzít a kde jsou věci pro mimi až půjdeme dom a eště že sem mu to nakonec řekla dřív pře jak po prdnutí vody bych to nedala :sweat_smile: To sem byla ráda že sem prodýchávala už dost silný kontra :fearful: To se fakt z minuty na minutu tak změnilo a tím prasknutí zesilnilo že sem úplně čučela :grinning:
7. pro 2009 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu ale malá měla včera 4měsíce :confused: No ve středu jdeme na prohlídku tak uvidím co mi teda řekne :slight_smile: Možná taky začnem dřív když je malá na UM od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky... možná se pletu.... ale asi mi jeden prcek právě kopnul....... :confused: :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ja se domlouvala s mudrou,no ale kdybych se s ni nedomlouvala zacala bych asi ten 4.mesic,tak jak se ma :grinning: mrkvicka chutna i me,ale zitra uz chci zkusit bramburky s kukurici,dneska musim nakoupit nejake dalsi s masickem,az z papame ty co mame doma :grinning:
7. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to joo..

jééé zuzi :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ZUZI :dizzy_face: tak uvidíš, třeba to bylo ono :wink:
7. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku je mozny,ze to citis v tom 18tt,myslim,ze tu nekdo taky psal,ze to citil taky :wink: pockej,jestli se to bude opakovat a pak to poznas :grinning:
7. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jeee, zuzooo :dizzy_face:

SAC takze lepsi, kdyz to zacne bolestma, to se vysprchovat stihnu a je to takovy klidnejsi....a kdyz rdne voda, neudelam nic :unamused:
7. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to jenom jednou, takový pic..... pod pupíkem. Jako kdyby mi tam cuklo.
A jestli to bylo ono, tak to mělo na svědomí mimi "A", to je vepředu. :dizzy_face:
ZUZI jj, to je jedno z miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to popisuje snad každá, že v okamžiku kdy praskne voda, už jsou bolesti dost intenzivní a neudělá se skoro nic :wink: ..... já bych snad i byla klidnější kdyby to začalo bolestma, začla bych si to počítat, šla v klidu do vany..... je mi jasný, že jak prdne voda, tak se pojede do porodky a nic se nestihne udělat :grinning:
7. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI já první pohyby cítila taky jakoby takové záškuby :grinning:
7. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuknuti,tak to uz asi bude ono zuzu,tak to gratulujuuu :grinning:

holky co ta nase hehenka,uz o sobe nedala dlouho vedet???
7. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek