Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
nuki
7. pro 2009
holky to já mám vposlední době, taky pořád mokré oči, uplné bulení to není, ale slzy tečou řádně.. 🙂
sacvi
7. pro 2009
svoji naprosto jsi to vystihla x-) x-) A miluju to tulení těma tvářičkama o sebe x-) 😃 Je to tak krásný a malé se to taky líbí tak si to spolu užíváme x-) 😃
nuki
7. pro 2009
Sac: je to úplně vidět, jak jste obě šťastné..🙂)))
svoja
7. pro 2009
holky do porodky se ma jet kdy? kdyz prdne voda tak do hodiny? kdyz jsou bolesti tak??? kdy?
prosteja
7. pro 2009
SVOJI tak u nás rozlišují v porodce dva typy.... tebe se týká ten od 37. týdne nahoru... když odteče plodová voda, máš si dát vložku a s příchodem do porodnice neotálet..... ale nemusíš nijak kvaltovat, ta hodina je podle mě ok 😉 kdyby byla voda nazelenalá, nahnědlá nebo s jasnou krví, tak upalovat hned 😉

a bolesti: intervaly mezi bolestmi 5 minut, neustávají ve vodě, ani v úlevových polohách, naopak se zvyšují, u prvorodiček doporučují stahy počítat a až jsou 2 hodiny minimálně po 5 minutách tak vyjet 😉
nuki
7. pro 2009
Svoji: copak, už se něco chystá? už je to nějak brzo co? 🙂))
sacvi
7. pro 2009
jo svoji jak píšou holky 😉 Já měla po 5min. 2hodiny a pak prdla voda a jeli sme 🙂 Byli sme v porodce hoďku po prasknutí a PA říkala že sme dojeli akorát 😉
svoja
7. pro 2009
diky...jen se tak ptam...jestli si pak stihnu umejt vlasy a oholit nohy 😃 😃 😃 😃 😃

sac tys to mela vubec cely docela v pohode, ze? jsem ted cetla v albu...
sacvi
7. pro 2009
no to měla svoji 🙂 I tu hlavu sem si umyla 😃 Ale po prasknutí vody už to taková sranda nebyla :-N 😃
nuki
7. pro 2009
holky tak já už běžím, mějte se krásne..🙂)) papa všem🙂
zuzka.o
7. pro 2009
HOlky, pobavte se.... já se ještě teď válím smíchy.... .nejúžasnější je teda stříhání nehtů na noze 😃 😃 😃

http://elora.nepise.cz/14698-denik-tehulky.html
blahovka.cz
7. pro 2009
tak jsme zpet,mame za sebou mrkvicku a dneska jsme se teda jeste dorazili mlickem 😃 hladovec jeden 😃
sacvi
7. pro 2009
blahu a kdy ste začli s papáním mrkvičky? Mudra říkala že už se taky na něčem domluvíme..
svoja
7. pro 2009
sac aha...jako v jakem smyslu? takze kdyz prdne voda, tak vlasy uz neumeju?? a co mala pri tech bolestech nebo pred...hybala se treba nejak vic?
nuki
7. pro 2009
Zuzi: tak to je teda něco...)))))
svoja
7. pro 2009
zuzi 😃 😃 😃 😃
blahovka.cz
7. pro 2009
zuzi tak jasem se taky zasmala,cely to je pekny napsany

sac zacali jsem minuly utery 😃 normalne muzes zacit tak od toho ukkoncenyho 4.,ale nam mudra rekla,ze je lepsi pockat do toho ukoncenyho 5.mesice 😉
sacvi
7. pro 2009
ne svoji nijak víc se nehýbala..
a já si bláhově myslela jak až prdne voda tak mužovi ukážu co má kde vzít a kde jsou věci pro mimi až půjdeme dom a eště že sem mu to nakonec řekla dřív pře jak po prdnutí vody bych to nedala :-N To sem byla ráda že sem prodýchávala už dost silný kontra 😕 To se fakt z minuty na minutu tak změnilo a tím prasknutí zesilnilo že sem úplně čučela 😃
sacvi
7. pro 2009
blahu ale malá měla včera 4měsíce =-) No ve středu jdeme na prohlídku tak uvidím co mi teda řekne 🙂 Možná taky začnem dřív když je malá na UM od začátku :-p
zuzka.o
7. pro 2009
Holky... možná se pletu.... ale asi mi jeden prcek právě kopnul....... =-) 🙂
blahovka.cz
7. pro 2009
sac ja se domlouvala s mudrou,no ale kdybych se s ni nedomlouvala zacala bych asi ten 4.mesic,tak jak se ma 😃 mrkvicka chutna i me,ale zitra uz chci zkusit bramburky s kukurici,dneska musim nakoupit nejake dalsi s masickem,az z papame ty co mame doma 😃
sacvi
7. pro 2009
tak to joo..

jééé zuzi x-)
prosteja
7. pro 2009
jééé ZUZI x-) tak uvidíš, třeba to bylo ono 😉
blahovka.cz
7. pro 2009
zuziku je mozny,ze to citis v tom 18tt,myslim,ze tu nekdo taky psal,ze to citil taky 😉 pockej,jestli se to bude opakovat a pak to poznas 😃
svoja
7. pro 2009
zuzi jeee, zuzooo x-)

SAC takze lepsi, kdyz to zacne bolestma, to se vysprchovat stihnu a je to takovy klidnejsi....a kdyz rdne voda, neudelam nic :-|
zuzka.o
7. pro 2009
Bylo to jenom jednou, takový pic..... pod pupíkem. Jako kdyby mi tam cuklo.
zuzka.o
7. pro 2009
A jestli to bylo ono, tak to mělo na svědomí mimi "A", to je vepředu. x-)
prosteja
7. pro 2009
ZUZI jj, to je jedno z miminek x-) x-) x-)

to popisuje snad každá, že v okamžiku kdy praskne voda, už jsou bolesti dost intenzivní a neudělá se skoro nic 😉 ..... já bych snad i byla klidnější kdyby to začalo bolestma, začla bych si to počítat, šla v klidu do vany..... je mi jasný, že jak prdne voda, tak se pojede do porodky a nic se nestihne udělat 😃
prosteja
7. pro 2009
ZUZI já první pohyby cítila taky jakoby takové záškuby 😃
blahovka.cz
7. pro 2009
cuknuti,tak to uz asi bude ono zuzu,tak to gratulujuuu 😃

holky co ta nase hehenka,uz o sobe nedala dlouho vedet???

Začni psát odpověď...

Odešli