• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no svoji já to tak aspoň měla..ale třeba mé kamarádce prdla voda a bolesti nikde..
7. pro 2009 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI prej mimi "A" :grinning: :grinning: to je bozi jak jsou ty mimi takhle znaceny A a B :grinning: :grinning:

no to se musi stihnout, pac ja nechci do porodky s mastnakem na hlave a s kartacem na nohach a mezi nima :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já už uvažuju, že HEHE napíšu SMS, jak dopadla u doktora :pensive:
7. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta HEHE uz me taky trochu znervoznuje, ale jak ji znam, tak ted bastej nekdo v ikee a kupuji barvicky na malovani apod :grinning:
7. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no to si taky myslím, ale už jsem krapet nervózní, tak jí jdu zkusit napsat :wink:
7. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně sem chtěla napsat to co svoja :grinning: :wink:

holky malá kňourá tak si dem hrát :dizzy_face: Pááá
7. pro 2009 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož jsem jí napsala a uvidíme...... :wink:
7. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko my jsmer dneska opravdu telepaticky,ja ji ted chtela napsat,ale uz me to nepustilo mam malo kreditu,tak ji napis,at vime co s nou je
7. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi mimi A (Alenka) a B (Beda) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to me ted jen tak napadlo jako pracovni nazev,kdyz nam jeste neprasknes to pohlavi :grinning:
7. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nervózní, co je s HEHE.... snad je vše v pořádku.

SVOJI: chichi.... kartáč mezi nohama... ty máš občas super hlášky :grinning: :grinning: :grinning:

Ale teda mohlo by to mimi zopakovat, jenom jednou, to je nějakej troškař, ne? :grinning:
7. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU: už jsem taky přemýšlela, jak je neutrálně pojmenovat..... Áda a Bubla..... je to obojetné jméno, tak si to může každý vyložit tak i tak :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI vsak pockej...pak je budes premlouvat at spinkaj :wink: ...no tak nam rekni co to bude, at je nemusime pojmenovavat tak neutralne :grinning: :sunglasses: a nebo aspon rekni jestli maji stejne pohlavi :confused:
7. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no uvidíme..... když napíše, tak vám dám hned vědět :wink: .... na jednu stranu si říkám to co SVOJA, že určo někde lítá po obchodech, ale na druhou stranu mě trošku znervózňuje, že ani nenapsala SMS :pensive: to ona vždycky píše....
7. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI ty jsi vyzvědač.... prej řekni, jestli mají stejné pohlaví :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI neboooj, ze začátku to nebude tak často a spíš to bude takové nesmělé..... počkej za pár týdnů, si budeš říkat, nechcete už spinkat :grinning:
7. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak to to nas pekne napinas,to je neutros :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chichiii.... SVOJI, já bych vám to ráda řekla, ale manža zakázal, že sem můžou chodit špioni.

Představte si, jakou máme drbnu v domě. Bydlí tam mladší mamina, má klučíka a holčičky dvojčátka. Nudí se, tak drbe (a to já naprosto nesnáším). Byla tak drzá, že přišla za mým taťkou se naférovku zeptat, jestli je pravda, že jsem těhotná! Normálka u něj zazvonila doma .... mi to rozum nebral! Tak se má zeptat mě, vždyť se zdravíme, občas prohodíme pár vět...... :angry: :angry: :angry:

Já si taky myslím,že budu ještě vzpomínat, jak mimi byla hodná a nedávala o sobě vědět. Jedno mi bude čutat do břicha, druhé do zad a obě do močáku....skvělá představa..... ne? :grinning:

Snad je s HEHENKOU vše v pořádku! :confused:
7. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ..... to čumim!!!!! Kde to mimi je? Já takový břicho neměla ani před těhu :astonished: :zipper_mouth:
7. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU: musíte si počkat na květen...... :wink: :wink: :wink:
7. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mi stalo ZUZI teď v sobotu poprvé..... to načutnutí do močáku..... sedím si tak v obýváku a říkám si, že za chvíli budu muset zase na záchod a najednou bum a už jsem letěla :grinning: :grinning: :grinning: to je panečku zážiteček :grinning: .... a sousedka je upřímně víc než blbá teda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI já taky neeee :grinning: :grinning: :grinning: mě to překvapilo..... já tam klikla úplně omylem a vypadlo na mě tohle :grinning:
7. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kruciš ale z té HEHE už jsem fakt holky nervózní........ doufám, že je všechno ok, my ji tady tak uklidňovaly ráno, že by snad ani málem nejela k tomu doktorovi...... no snad jen opravdu lítá po obchodech :pensive:
7. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: tak paráda.... mám se koukám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:
Jj, jako když jí to tak leží v hlavě, tak se má zeptat mě, ne? Nebo manži..... drby se šíří strašně rychle, kor v menším městě. Proto vám ta pohlaví tady fakt nemůžu říct. Tchýně ještě nepřestala otravovat, co čekáme!Ale ona je jako i naštvaná, že to nechceme říct. Myslí si že je to naše povinnost a její právo to vědět!
7. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI však to neříkej, když nechceš.... my se necháme překvapit.... a lepší, než kdyby tady na to někdo narazil a pak tě ještě pomlouval :wink: ..... a na tchýni se taky vyprdni, tak řekni, že se na pohlaví doktor díval, ale nemůže to s určitostí říct, protože miminka leží tak blbě, že to není vidět, takže to nevíte ani vy a basta :grinning:
7. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť tam HEHE jela hned ráno,ne? Tak to už určitě musí být hotová!!! Jestli ona nelítá po dárkách a výbavičce pro Kubíčka. .... to pak dostane sprďáka. Ne, nedostane .... jenom tady o ní máme starost...... :pensive:
7. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: jenže ona si myslí, že kecáme a dávno to už víme .... na to nemám slova! :unamused:
7. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no jela tam hned ráno a u doktora už musí být určo hotová...... proto jsem tak nervózní, že ani nenapsala SMS, vše je ok, jdu na nákupy.... normálně mi vždycky z každé kontroly napsala, abychom prý nebyly nervózní..... HEHENKO KDE JSI???????????????????? :pensive: :pensive: :pensive:
tak malej spinka,jdu si dat bramboracky a dachnout no a pak uz letim do mesta,tak asi se ukazu az vecer,zatim pa pa cacorky :grinning:
ZUZI tak ať si myslí, co chce.... a kdyby se mě ptala, jestli už to víme, tak bych jí řekla, že bohužel..... že to nebylo vůbec vidět, motala se tam pupeční šňůra a kdesicosi...... ať nemá kecy....

BLAHU papa :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm..... BLAHUUUUU....ty mi děláš normálka slinty.... bramborááááčkyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

PROSTEJ: já si to pamatuju, jak zezačátku pořád špinila a často chodila na kontroly, že se ti vždycky ozvala .... tak mi je to taky divný...... ach jo. :frowning2:
7. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek