• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ZUZI že jo..... no nezbývá nám než čekat, napsala jsem jí SMS, že na ni všechny myslíme a jestli už něco ví.... tak teď musíme počkat a budeme doufat, že je fakt vše ok a jen neslyší mobil nebo si ho třeba nevzala ani sebou :wink:
7. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta pani na te fotce zatahuje bricho a vytahuje se....se me zda teda!!!
7. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Kryštůfek na chvilku usnul,tak se za vámi jdu mrknout....Hehe má nějaký problémy?????Nebo to je normální kontrola??Nestíhám dočítat... :unamused:
7. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae ahojky
7. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: asi to tak bude, nechala si ho omylem doma .....

SVOJI: viď?! To ani jinak není možné. To naše CARCULKA má mini bříško, ale tahle slečna má obrácený lavor!!!
7. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj BAE :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj ahoj všem :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj BAE :dizzy_face: no HEHE měla včera a dnes nějaký výtok nebo co a navíc jí tvrdlo bříško dost, tak šla dnes k doktorovi, ale zatím se neozvala :pensive:

SVOJI taky bych řekla a pak to nechápu... ale i tak, mě teda v tomhle týdnu bříško zatáhnout nešlo ani omylem :grinning:
7. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem četla porod Amall,týý jo mám úplnou husinu!! :wink:
7. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za info Prostej..snad to bude všechno v pořádku,musí :wink:
No,mě teda taky nešlo takhle zatáhnout břicho :grinning:
7. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako ze se tak vytahuje a zatahuje bricho...takovej pohyb muzu udelat jeste i ted, lec dite uz se nema kam schovat....tenkrat to jeste slo :grinning:
7. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kazdopadne je to teda plostice :wink: se ma :grinning:
7. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE nemáš zač.... :wink: už jsme tady trošku nervózní, protože se vždycky ozve a teď nic...... tak jsem jí psala SMS a uvidíme :wink:

SVOJI a ty bys takhle jak ta paní zatáhla bříško i v tom 24tt????? :astonished:
7. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jsem si schválně četla i ten text u té paní a doktorka jí teda nadává dost kvůli váze :confounded: tak to nevím, jestli se má :grinning:
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me zatahnout slo, ale takova plostice jsem nebyla jako ta pani....jen me proste na te druhe fotce prijde, ze ho trochu zatahuje no...zalezi na predpokladech jaky dotycna mela predtim zejo....nekdo nezatahne bricho ani netehotnej
7. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně je to teda síla na ten 24tt :wink:
7. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda je,to i já teď mám větší pupek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jestli se ma nadavat? nebo jaks to myslela?

no sila to je, to je pravda
7. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI myslela jsem to tak, že jsi napsala, že se má ta holčina, že je jako ploštice :grinning: no a já jsem tím myslela, že nevím, jestli se má, že jí doktorka nadává, že ani nepřibírá, tak to není asi moc dobrý...... ale tak hlavně, že je mimi v pořádku.... jen mě zarazilo opravdu, kam ho dala :grinning:
7. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle :grinning:
7. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no ono se to dalo pochopit i tak, jestli se má u doktora nadávat nebo ne :grinning:
7. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny ja normalne jeste stale lezim v posteli, v pyjamu a neumyta....vsechno me boli, asi po tom vcerejsim vyletu....nejak se nemuzu dokopat vstavat....a to potrebuju vyluxovat, utrit prach, udelat buchtu a vyfotit vybavicku :grinning:
7. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jen lež a nabírej síly :wink:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak devcata ajsme v prdeli!!!Ted mi volal manza,ze je od ledna bez prace,ze tchan zavira a ke vsemu to s nima chce na dohodu,takze jako nechce ani dat odstupny,takze to jako nevim jak dal :cry: :cry: :cry: :cry: to udela ted kdyz jsme na matersky celou dobu ho holi a nakonec neda ani odstupny jako co a kde ted bude manzel shanet,ja nemam ani korunu bokem,proste nic,nasi nam nepujci a navic je obdobi,kdy sezoni prace konci a bude naval na pracaku

ja si du asi hodit masli - to jako je v hajzlu,nebudem mit na splatky bytu, a rucitel je moje mamka,takze by to vymahali po ni
7. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU :astonished: :astonished: :astonished:
7. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem holky udělala Vánoční výzdobu, najednou mě to popadlo a do teď jsem tu tunila:slight_smile:)je to ale nádherný:slight_smile:)
Denísek přijde do Vánočního:slight_smile:hihihihi, ještě jsem umyla okna, vyperu záclony a závěsy, jojo, asi je to to připravování hnízdečka:slight_smile:)

Svoji výbavičku máme komplet, už nic nechybí, jen ty 2 dudlíky nové kpupím:slight_smile:)
Copa se tu stalo???něco important?:slight_smile:)hihihi, za půl hoďky jdeme k pediatrovi na nnávštěvu, řekne nám co a jak po porodu a jak to tam funguje a tak.-)))
7. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako svoji pouzila bych i spostci slovo kde jsme,volala jsem to ted manzovi,tak rikal,ze se to snazi ted vyresit
7. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU teda jako tchán je fakt nenormální...... já chápu, že bude zavírat, tak musí propouštět, ale na dohodu bych mu teda nic nepodepisovala, rodina nerodina.... :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako co ten jeho spolupracovnik uz ma tyden nabidku na praci,ten je v pohode,ja si to neumim vubec pred stavit,jako uz jsem rovnou rekla manzovi,jestli to udela a nena mu odtupnyx,tak,ze s tchanem nemluvim a co je prdel,ze odstupne bude samozrejme z toho jeho maleho platu,coze je 10500cca
7. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko to si pravce musi uvedomit,ze ma taky druhou rodinu me a Ondraska
7. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek