• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
BLAHU je to jeho otec, tak se snad nějak domluví ne? na dohodu bych nešla, kdybych se s ním měla rozhádat..... pokud ruší firmu a bude je propouštět z nadbytečnosti, tak mají nárok na 3 měsíční platy, tak aspoň něco... hlavně ať se manža nedá uchlácholit tím, že je to jeho táta..... :confounded:
7. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu!!!to je strašný!!to je mi mooc líto.-((((((((
nebooj, jsou Vánoce a plní se přání, určitě to dobře dopadne!!!!!
7. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU a taky předpokládám, že jste pro něj přednější :wink:
7. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: to je strašný co se děje na tom světě za nespravedlnosti:frowning2: :cry: :cry: :cry:
7. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja vim ze jsi optimisticky naladena tehotenstvi a vanocema,ale to hle prusvih jako prase,nasi jsou zadluzeny,aby tata utahnul firmu,ja na metersky,nemame ani korunu na zbyt,nemam jedinou korunu jako rezervu a moje mamka je rucitel na nas byt (oni sami prodavaji dum,aby meli na chod firmy),ke vsemu jde ve stredu na gyn.operaci a ujako rict ji,ze manzel nebude mit odstupny,to jako uz by nani bylo moc a to ji jeste urmel tata

a my to jako nenchci ani pomyslet,jedine co me ted v blesku napada je zrusit pojistky uplne :unamused: samozrejme prahu a vysetreni musim zrusit uplne,ted proste jsme v nejvetsim srabu naseho zivota,uz jsme byli v nouzi kdyz jsem pres rok nepracovala,ale tohle je neco jinyho
7. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jste na to dva, ty a manža..... tady optimistický rady moc nepomůžou, musíte uvažovat realisticky a okamžitě to řešit...... podle mě je řešení, to 3 měsíční odstupný manžovo, okamžitě začít shánět práci, i kdyby měl vzít něco na dobu určitou nebo nějakou podřadnou práci a hledat dál, ale vzít to, co bude první k mání za slušnej peníz.... no a pak si vem vaše výdaje, ty pojistky a tak, musíte to zkusit obvolat, co jde pozastavit, nemusíte to přímo třeba rušit, ale pozastavit na pár měsíců platby.......to stejný jde i v případě těch úvěrů na byt, já nevím, jak to máte, jestli stavebko nebo jak, ale většinou jde domluvit aspoň nějakej odklad... hlavně to řešit......
7. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU: ježiš, to je strašný!!! Drž se..... :frowning2:
7. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko ja jsem ti tu psala nebo svoje rano ty vydaje,tak jako kdyby mel manza dostat jako ostupny penize 10500,tak to skonci tak,ze pokud by nesli zastavit pojistky,zbylo by na jidlo pro nas tak 2000 a to pro chlapa jako hora akterej by byl doma a bez teplyho jidla nic neni,ikdybych to resila polivkama,takze jsem o tom zruseni pojistek uvazovala uz rano,jeste nez mi po obede manza zavolala tu zpravu
7. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jezisi to je hrozny :astonished: :pensive: souhlasim s holkama, rozhodne at si manzel nenecha to odstupny sebrat, to by byl blbej, otec-neotec(jako jeho myslim)...a jak radi prostej, pozastavit co pujde...zkuste nejakyho fin.poradce
7. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no tak nezbývá to prostě zrušit.... musíte si nad to sednout a vyřešit to.... hlavně ať si manža vydupe to odstupný nebo nějaký prachy, proboha je to jeho táta, tak snad to s ním nějak vyřeší, když už to tak dopadlo :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně (já vím, že se to lehko řekne a těžko udělá) BLAHU s chladnou hlavou, sedněte si na to, udělejte si na to čas a zkuste to vyřešit...... kdybys potřebovala s něčím poradit, klidně piš, můžu se tady poptat, nebo se zkusit někoho zeptat, jestli neví, nezná....... do takovéhle situace se může dostat každej, je to hrozný, ale musíte to teď nějak přežít :pensive:
7. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a sla bych jeste na socialku a zkusila vydupat nejaky davky nebo pridavky nebo prispevky...nenechat se odbyt, ted uz vam neco dat musi!
7. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky fin.poradkyni mame skvelou jsem za ni dneska chtela jit,je tu v chebu jen v pondeli

no svoji zrovna rano jsi o tom psala,vid o ziveni jen z materske a je to tady,jako holky co my bude delat to nevim,uz je vzhuru malej,tak ho pujdu obliknout a razime do mesta
7. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU přesně tak, jak píše SVOJI, okamžitě vyběhat dávky, manža ať se přihlásí na pracák hned jak to půjde a nenechat se nikde odbýt..... hlavně v té práci, to odstupný vydupat a pak to řešit.... budu moc držet palec.... :wink:
7. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim pesti!
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsou zprávy dneska..... :rolling_eyes: jsem zvědavá s čím přijde HEHE :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako hehe by mohla dat vedet uz....
7. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI že? já už jsem fakt nervní jak prase...... teď co přišla BLAHU s touhle jobovkou se bojím fakt ještě víc :confounded: :frowning2:
7. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooooooooj.... no já si doma nechala mobil. kdo mě první potká může mě zabít :slight_smile:)))

se omluvuju za ty nervy ženy moje :slight_smile: všechno je v pořádku, čípek vyšetřen, stěr udělán, nic se tam nechystá a na to tvrdnutí jsem dostala magnosolv... od rána už nejmíň 7x, což začíná být docela zajímavý číslo... :slight_smile:)) ale dobrý. mi spadl takovej šutrák ze srrrdce no to jste snad musely i slyšet... nakonec jsem byla ráda, že jsme jeli, neb mě teda bolí celej břuch i teď, fakt jak kdybych to měla dostat...

díky, že jste na nás myslely. ) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?
7. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uffffff.......... dostaneš na zadek holka naše, my už se tu pěkně strachovaly..... no hlavně, že je všechno v pořádku, po zprávě od BLAHU už jsem fakt byla dnes přichystána na nejhorší :sweat_smile: ..... ale odhadla jsem tě správně, že jsi nechala mobil doma :grinning:
7. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tvrdnutí máš teda pěkně často, takže šup, baštit magnézko a hlavně se nepřepínej, spíš odpočívej, mamino :wink:
7. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo BLAHU :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak to je průšvih... to je mi líto, že máte takový mega starosti... doufám, že se z toho nezblázníte a že to zvládnete a manža sežene nějakou práci... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo PROSTEJ, to jsem celá já :slight_smile:))
pak jsme navíc ještě jeli do ikea, chtěla jsem tam koupit tu přebalovací podložku a chtěla jsem ve všední den, kdy tam není až takovej nával, tak to máme z krku a koupila i nějaký plyšoně a tak :slight_smile:)) no takovou radost jsem měla, že jsem nad těma nákupama ani dvakrát neuvažovala :slight_smile:))

teď musím dohnat práci a večer jdem do divadla, tak odpočívat budu pak...
kdybyste nás s manžou viděli jak nám po tý noci otrnulo... já totiž byla každou chvíli vzhůru a na záchodku... :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO..... ty brďo, ty nám ale připravuješ napínáky! Uf! Už jsem tě viděla v nemocnici.... ty potvůrko :wink: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady tě myslím SVOJA tipovala na obídek v IKEA.... a já na vánoční nákupy.....chichi
7. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jsem tě odhadla naprosto přesně... a ještě tě odhadla SVOJA :grinning: prej, jak znám HEHE, lítá v IKEA po nákupech :grinning: :grinning: :grinning: máme tě přečtenou..... hlavně, že je všechno ok a šetři se :wink:
7. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak docitam co se da........
blahu sila, des. drzim palce at to dobre dopadne a manza najde praci co nejrychleji, jinak ja bych na dohodu taky nesla, ma sve prava tak at je vyuzije......

hehe, ja od cca 29tt mela taky desive tvrdnuti bricha s vytokem (ale asi klasickym co mam cele tehu) dr. rekla ze pokud to neni vic jak 10x za den ze je to normalni tak jsem to jak blazen pocitala a vzdy jsem se zasekla tak na 8x - 9x za den...... ono to casem ustoupilo samo, magnezko jsem nebrala protoze po nem jsem mela krece v´litkach (hold mam vse obracene) tak jsem ho musela vysadit a vse pretrpet...... bastila jsem ale misto neho zelezo......
7. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HYPO :dizzy_face: tobě už se to taky pěkně krátí :grinning:
7. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ani na to nemyslim,jinak bych uz asi porodila, kazdy den je jiny , kazdy den me boli neco jineho a nejak jinak :slight_smile:
zitra mam prvni navstevu podoli ale na monitory pujdu pry az za tyden..... jsem myslela ze uz zitra
tak jsem zvedava jaky to tam bude a jakyho vyfasuju doktrora :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek