• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HYPO tak zítra budu držet palec, aby bylo vše ok a narazila jsi na někoho dobrýho :wink:
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy jste mě všechny takhle odhadly jo? :slight_smile:)) no to se picnu :slight_smile:)) :grinning:

to je zvláštní HYPO, že po magnézku jsi měla křeče v lýtkách... já křeče mám taky, ale právě jsou to stejně jako u dělohy nějaký svalový stahy a to magnézko by mělo pomoct i lýtkám že jo :slight_smile:) zajímavý...

jo já včera HYPO v noci zvládla těch 10 za hodinu (jen během 10-15 minut to bylo 3x), proto jsem byla tak vyděšená a ten výtok teda, či co bylo... no to se picnu, fakt popis přesně jako hlenová zátka... ale asi to souviselo fakt s tím sexíkem předchozí den no... ale fakt víc než to tvrdnutí, který mívám i v noci a často mě to falešně budí na záchod, tak ten výtok mě teda dorazil no :slight_smile:)) te'd už nebudu tak zmatkovat když něco...
7. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
diky
jinak jsem zas neodolala a i kdyz jsem rekla ze vanoce letos bojkotuju tak uz jsem nakupovala darky :slight_smile: zas tak bojkotovat se asi nedaji..... hlavne kdyz mi babicky volaji co by si asi tak prali :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem stahla ucet zas o peknych par penez a tise doufam ze mi dorazi zbytek nemocenske, jelikoz nez nabehne materska tak to budou amalce urcite 3 mesice :frowning2: :angry:
7. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO tak to jsem moooc zvědavá na první dojmy z Podolí :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo zavolat mi babičky, co chtějí, tak jim řeknu, že dostanou vnuka, když budou hodný :slight_smile:)))

my fakt pokoupíme jen drobnosti... babi zase asi dostane krédo na mobil :slight_smile:)) :grinning:
7. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE no odhadly, máme tě přečtenou :grinning: ..... a důležitý je, že jsi tam šla a už můžeš být v klidu..... :wink:
7. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já si tu přebalovací podložku musela koupit že jo :slight_smile:)) ono to nemohlo už počkat do ledna :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE no nemohlo :grinning: a bylo tam hodně lidí? já do IKEA potřebuju taky, ale před Vánocema mě to děsí :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no oni to jsou taky jen blbiny jako drogerie a vitaminy :slight_smile: myslej to dobre at nekupujem nic vic, ze budou radi za pravnouce :slight_smile: to tchyne chce rovnou zehlicku, tak jsem rekla at si ji koupi sama ze manza ji to zaplati :slight_smile:
ale tak aspon nejaky ten darek vypotim, dokonce i mazelovi jsem koupila termo hrnek co mu padne do drzaku v aute :slight_smile: coz bylo snad nejhorsi schaneni :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
HYPO taky kupujeme babičkám vitaminy...... :grinning: a jinak teda nic moc kupovat nebudeme, ani sobě, řekli jsme si, že jen nějakou blbost, máme hrozný vydání za toho našeho prďolku a to bude příští rok ten největší dárek :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE ty jsi teda nezodpovedna, takhle nedat vedet :angry: ale hlavne, ze jsi v poradku...magnosolv mam taky...pusobi to na me spolehlive i jako projimadlo, takze super :wink: ...ale uz ho asi pit nebudu, nebot uz si myslim, ze to neni tvrdnuti u me pokazde, ale ze se tam toci ditatko :grinning:

Tak jsem se prevlekla, umyla, naobedvala, vyfotila nas pribytek, udelala buchtu a jsem ko....
7. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vuuubec nema silu zehlit, nejradeji bych si zavolala nejakou uklizeci sluzbu na zehleni ....... :slight_smile:
jdu dat aspon varit maso na polivku.........
7. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo termo hrnek - to je super HYPO! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kde kde?

SVOJI jj jsem si na tebe a na projímací efekt hnedle vzpomněla :slight_smile:)) :dizzy_face: a upřímně se těšííím až se konečně pořádně vytento, aniž bych se na záchodku hodiny kroutila :slight_smile:)) a jinak se ti SVOJI omluvuju... ses z toho ještě mohla rozrodit...
7. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO tak TCH by ráda žehličku... hele jednu erár tu mám... je sice 20 let stará, ale určitě ještě poslouží :slight_smile:))) :grinning:
7. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE už je plná humoru :grinning: :grinning: :grinning: to je jedině dobře...... no a co jinak HEHE, ve čtvrtek jdete na ten 4D a pak jdete kdy do poradny?
7. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
SVOJI teda to sis mákla :wink: .... tak teď odpočívat :wink:
7. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já poradnu zmákla dneska PROSTEJ - měla jsem jít v pátek na KO, ale tak sestra mě vzala dneska, za což jsem moc ráda, když už jsme tam jeli... no a další kontrola je 5. 1. 2010 :slight_smile: - poslední UTZ :slight_smile: :dizzy_face:

jo holky a jestli jsem dneska správně viděla a nešálil mě zrak, tak je Kuba otočenej hlavou dolů... ale samozřejmě jsem si to uvědomila až v autě :slight_smile:)) jsem se mohla na tý koze už taky zeptat :slight_smile:)
7. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE aha, já právě nevěděla, kdy jdeš na další poradnu :wink: tak to je super, že tam nemusíš v pátek znovu :wink: ..... a třeba už je Kubík hlavičkou dolů, to je šikulka :dizzy_face: .... se příště zeptej.... a nemáš to v průkazce? já jo :sweat_smile:
7. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe no a kdyz si predtim das jeste bilou aktivii, tak se vys*res z podoby :sweat_smile: :sweat_smile: ...mmch, ja mela predepsanej sacek a pul na den(dr me varoval at to nepiju najednou, ze se poseru)...tak jsem si v nouzi delala i dva najednou :sweat_smile: :grinning:

zehlit bych taky potrebovala....a luxovat, kurnaaa...me se nechce a vsechno me boli.... :rolling_eyes:

jo a do toho ockovani nejdu asi....sem se poptavala a neznam snad nikoho, kdo by me to vylozene bezvyhradne doporucil nebo me tam poslal....snad jen ten muj dr a ministryne :sweat_smile:
7. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak jsme zpět od pediatra:slight_smile:
hehe super že jste s Kubulou v pohodičce, hezky papej to magnesko a víc odpočívej!!!!

Blahu kdybych tak věděla jak vám pomoct, kdybych věděla o práci pro manžu dám vědět, jo?
Hlavně se nestresuj, máš malýho a ten tě potřebuje, sociálka vám taky něco dá, neboj:frowning2:((moc mě to mrzí!!!

Jé hypo ty už to máš za pár:slight_smile:)
Jo a jinak k pediatrovi..úúuúúú´žasnej pán, přijde se na nás podívat hned po porodu do porodnice, až nás budou propouštět tak pojedeme hned za ním je to od porodky kousek, můžu volat ve dne v noci, i kvůli blbostem, napsal super knihu, spolupracuje s Motolem a Karlovkou, má vlastní laboratoř, no super dojem, milej, je teda starší, ale klasa, byl prpfesorem medicíny ve Švýcarsku!!!

Jo a říkal mi, prej, kdy rodíte?Za týden??a já, ne až za 4, a on, no tak to nebude za 4, to bude dřív podle bříška::slight_smile:))tak to jsem teda zvědavá, ale za týden??hihi na moje narozky:slight_smile:))
7. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
SVOJI tak ministryně ať si kecá co chce :grinning: :grinning: :grinning: .....nebooj, máš to za pár, na co si oslabovat organismus ještě nějakým svinstvem :confounded:

CAT tak to je super, že jste spokojení s doktorem :wink:
7. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě dr. řekl, že nejdřív mám zkusit 2 denně, a pak to snížit až se to zklidní... ale pán v lékárně mi říkal, že bych předtím ani potom dvě hoďky neměla mléčný výrobky :slight_smile:)) že to pak nemá takovej účinek... o sra*ce mi nic neříkal :slight_smile:))

PROSTEJ a kdy se ti prcek otočil? jsem ráda, že mám konečně v průkajdě pořádně ty týdny :slight_smile:))
7. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a na UTZ jsem byla naposled ve 22. týdnu... a polohu zatím nekontroloval...
7. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE my se neotočili ještě :confused: ale mám v průkazce napsáno u každého vyšetření - POLOHA PLODU a tam jsem mohla vyčíst, že minule jsme byli koncem pánevním :wink:
7. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
doktor si polohu kontroluje pokaždé, jde jen o to, jestli ti to napíše do průkajdy :wink:
7. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! hlásim se z pelechu :( asi na mě skočil nějaký bacil... viděla jsem fotky cat - vtipné nápady a moc hezké, jinak taky něco četla o financích.. no bude to boj.. bez nějakých malinkých rezerv bych do mimča nikdy nešla a vlastně ani nemohla v klidu normálně fungovat. Ale je to hrozné to číst co někdo musí zažívat.

jo a jinak hehe, Tvoje zátka.. to ze mně škrát denně vyteče něco hodně tekutého a kdybych nemusela ležet v posteli už taky mažu k mudr, abych si byla jistá, jestli to není nějaký únik plodovky. Ale teďka na to radši nemyslim.... postě stojim a když třeba ráno ještě na sobě nemám kalhotky, tak to vystříkne a teče po noze :astonished: co to muže být?
7. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak já POLOHU PLODU vyplněnou nemám...
7. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem teď málem zdechla bolestí ty jo... až mi slza vytryskla :slight_smile:)) taková křeč do nohy, no parááádní :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE to je jak já s tou plodovkou, taky jsem si myslela, že to vůbec nekontroluje a ejhle.... jsem si dávala dohromady papíry o víkendu a on mi z každé návštěvy dává ještě vytištěnou zprávu z karty... a tam vidím, že si každou návštěvu zaznamenával, že množství plodové vody je přiměřené :confounded: to jsem docela čučela..... nikdy to nezapisoval do průkajdy, ale do karty si to zapisuje pokaždé, stejně jako polohou plodu :wink: ..... no a až když je to důležitý (jako že jsem té plodovky měla teď míň), tak to zapíše i do průkajdy k té dané kontrole :wink:
7. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE aha..... tak se příště poptej.... :wink: mě zase zaráží vyplněná výška fundu...... ta má být v centrimetrech a já tam mám 2/P :astonished: :astonished: co to je? :grinning:
7. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek