• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj TOLTEC :dizzy_face: tak to mě mrzí, že jsi lehla s bacilem, hlavně vyležet :wink: a to co popisuješ může být jen hodně vodnatý těhu výtok.... ale doktorovi bych to na další návštěvě raději řekla :wink:
7. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOLTEC ahooj marode...
tekutý výkot mám taky.. to je OK a každá to má jinak intenzivní...
ale tohle bylo fakt tuhý, želatina... holky tu zátku popisujou jako sopel - a fakt trefný - sedělo to... proto sjem se tak lekláááá :slight_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no tak to netušám... :slight_smile:)) to je nějaká šifra mistra leonarda či co :slight_smile:)) :sweat_smile:
7. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to neluštím HEHE dokud se nestane něco takovýho jako s tou plodovkou..... :sweat_smile: do minulé návštěvy jsem taky neluštila copak asi ve zprávě znamená VP přiměř..... no už to vím :grinning: je to voda plodová přiměřeně :grinning:
7. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak o sra*ce ti rikam ja :grinning: :grinning: :grinning:

TOLTEC to je vejtok tehotenskej....ja ho mela dycky rano taky silnejsi, pak jsem to nejak rozchodila, pres den slabsi...jak kdy...ale ty rana jak popisujes, to jsem mivala taky.....ted ze me neco tece furt :unamused: :rolling_eyes:

CAT tyjo, super dokturek....ja se premlouvam, ze te nasi zavolam uz asi tyden a porad se nemuzu dokopat :sweat_smile:

Jojo, ty finance...taky musime mit rezervu, abychom mohli klidne spat...pac kdyby muj prisel o praci, tak z materske nezaplatime ani ty poplatky, co nam kazdy mesic odchazi :unamused:
7. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet u PC v TV nic, maso se vari a ja se premlouvam na zehleni...... mam ho hned vedle PC tak jsem se k nemu aspon priblizila kdyz uz nic jineho :slight_smile:

prostej tu vysku funfu taky nechapu ja tam mam ted x/4
poplohu plodu zapisovala dr. pokazde a hlavou dolu mam amalku uz od 26tt
a CS od 31tt mam 1 do te doby 0
7. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já rezervu mám taky, ale kdyby manža zůstal ze dne na den bez práce, tak to mám tak na jeden měsíc na poplatky :sweat_smile: zase nemám rezervu sto tisíc..... a těch pár co leží na spořícím účtě teď použijeme na kočárek a doufám, že to pak doplním zase z porodnýho :wink:

HYPO taky dobrý :grinning: já myslela, že ta výška fundu se uvádí v cm...... no tak nic :sweat_smile:
7. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já letím dneska domů....... mám další pracovní den za sebou a teď už jen 12 :grinning: :grinning: :grinning: mějte se krásně a zítra páčko :dizzy_face:
7. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tu jen na chvilku, chci se zeptat, hlavně Zuzky, jak s jí projevovalo mimoděložní těhu...zdá se mi totiž, že nejčastěji cítím břicho jen na jedné straně, ale ne pořád.....tak nevím, nechci to moc řešit.... :unamused:

blahu: to je děs co se může stát, neboj určitě se to nějak vyřeší..:slight_smile:
7. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to je dobře, že je vše v pohodě..:slight_smile:)
7. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Nuki neboj, mimoděložní to určitě není :wink:

a jak dopadla Hehenka?

my jsme dnes dělali nákupy, máme hromady jídla, byli jsme i v lékárně a pro vánoční výzdobu..a pak jsem myla okna, nazdobila aspoň jedno a čekám kdy se Vendulka vzbudí :slight_smile: manžel dělá večeři :sunglasses:
ve středu jdeme na ty náušničky, taky mi přijde balík s plínkama a šátkem a odpoledne jdu s bráchou nakupovat dárečky :sunglasses:
7. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam vysku fundu v cm - momentalne asi 34, jestli to spravne lustim....v kolonce poloha plodu nic, pak pise CS0...taky tam mam napsane nejake slovo (vypada to napsane klinovym pismem) a clovek si to muze vysvetlit jako "prst"...ale zas od 33tt? :unamused: ...vubec nevim, co to je...ja vlastne krome vahy a tlaku a + u ozev plodu vubec nevim, co tam mam psane....si pripadam jak ovce, me dycky jen rekne, ze je vsechno v poradku a nic vic
7. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: díky:slight_smile:)))
7. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI neboj, ty bolesti jsou individualni....nekde jsem dokonce cetla, ze byvaji vice na jedne strane podle nejakych vazu, ktery tam jsou nebo co....
autor
NUKI ahoooj :slight_smile: :dizzy_face: mě taky bolela více pravá strana myslím...

PROSTEJ pááá :slight_smile: mě tam dr. taky něco ještě zapisuje, ále teda já to po něm normálně nepřeluštím :slight_smile:))

HYPO no nevím proč, ale myslela jsem si, že se otáčí čoveče až později, to mě tvoje Amálka překvapila :slight_smile: :sweat_smile:
holky díky, člověk najednou všechno řeší..:(
7. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky za uklidnění..:slight_smile:)))
7. pro 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI jj, šak jsi viděla mě... taky jsem hned dneska jela k dr. ono je to přirozený - nemám zkušenost... třeba druhý těhu bude v tomhle lepší...
7. pro 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Blahu, co to čtu? Určitě ať chce to odstupný.. :pensive:
Hehenko a ty jsi v pořádku viď?
7. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki co manzilek, hycka si te???
Hehe: no jo přesně dokud to nezažil, tak neví..:slight_smile:))
Svoja: jojo :slight_smile:))

tak já zas pádím...dneska chci trochu ještě poklidt a udělat jedno těsto aspoň..:slight_smile:)
7. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE jj :slight_smile: fyzicky jsem v pořádku... duševně je to horšííí ... tjamtadadáááá :grinning: :grinning: :grinning:

NUKI a manžovi už jsi prozradila? :slight_smile: nebo vydržíš do tý neděle... jestli si už psala, tak se omluvuju, nějak jsem ještě nestihla dočíst...
Hehe: už to ví..:slight_smile:))a je moc rád..:slight_smile:))
hehe tak to ja si myslela taky ze se otaci pozdeji, nasi amlaku to uz asi nebavilo tak se natocila..... :slight_smile:
myslim ze dr. se poprve zminila o hlavicce az ve 31tt ze je dolu ale v prukazce mam tu samou zkratku uz od toho 26tt
7. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak super... musím to dohledat.. :slight_smile: :dizzy_face:

tož sa těším už na ten 4D :slight_smile: uvidíme uvidíme, jak se tam to klučisko má :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a co ti dr rekl na tu zelatinu?
7. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no udělal mi stěr SVOJI, že tam nic dramatickýho takhle nevidí (ale ono to odcházelo postupně no) a že to mohlo být tím sexem... za týden mám volat na výsledky...
7. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o zatce mluvil jak by mela vypadat?
7. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu zehlit, mont everest se zacina naklanet na stranu tak mu jdu odlehcit :slight_smile:
paaaaaaaaa
7. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek