• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
nene já se na to pak nijak už blíž nevyptávala... když byl čípek i vnitřní UTZ v pořádku, tak jsem neřešila.
7. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO pá :grinning:
7. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ok...

hypo jsi odvazna....ja se premluvim tak za tyden...ale mam to v kosi ve skrini, tak na to nevidim :grinning:

rozplizla se me buchta...uvnitr mokra, zvenku hotova...asi moc ovoce :unamused:
7. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zpet z prace.. dneska fakt pohodicka.. zitra mam volno tak dodelam domaci prace ktere se mi tu nejak nahromadily... tak copak se tu resi dnes? ja si budu vecer fotit pupiiiiik... uz se tesim.. je mozny ze ono to na tech fotkach vypada vzdycky mensi nez ve skutecnosti.. :angry: tak pupiku sup at rosteme. :grinning:
7. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem se odhodlala k tomu luxovani a to jsem si teda dala....ufff :confounded: :confounded: :confounded:

jo a vite, ze zehleni patri mezi nejtezsi domaci prace a je prirovnavany k praci horniku????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: takze zeny....vzhuru do dolu :sunglasses:

LUCI prej sup....pockej jak budes mluvit na konci :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam zehleni rozdeleno na nekolik etap......... desne me u toho boli zada a zebra a nohy....
takze jsem vyzehlila jen cca 20 ks plen :slight_smile: a obleceni mam na zitra ..... dneska uz se mi nechce
¨teda kdo bude latkovat tak klobouk dolu, ja budu papirovat a jen tech 20 ks plen co mam je des zehlit :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se nachystala do divadla... ale teda musím naznat, že se těším až budem doma a plesknu sebou před bednu :slight_smile:)) aspoň na chvíli :slight_smile: :sweat_smile:

jj LUCI mě to na fotkách taky přišlo menší... teď už mi to pupendo zas příde nějaký většíííí než ve skutečnosti :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

nesnáším žehlení.. bléééééééé

HYPO látkový pleny se vůbec nežehlí :wink: možná tak ze začátku ty moje vícevrstvý, ale i tak jsem někde četla, že se nežehlí... :wink: :wink: :wink:
7. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja je prezehlila pac se mi nektere zdaly nejaky tvrdy, abych mimino neodrela :slight_smile: ale asi jsem tomu moc nepomohla
nastesti jich je par a podedenych tak je pripadne vyhodim....
7. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nekdo nezehli ani obleceni zejo....to je na kazdym...a co se tyka latkovek, tak ty klasicky, pokud je dobre povesis, tak taky zas az tak extra zehlit nemusis....stejne se to pak zase slozi a procura nebo prokaka....a ty vicevrstvy ty taky ne...napoprve to vyzehlim, to je jasny a potom uvidim, jak bude energie :grinning:

se me kamaradka ironicky zeptala jestli uz mam vsechno pripraveny a bodycka nazehleny(asi ze me ma prdel) a kdyz jsem rekla, ze jo, tak rekla...stejne to rozmacka.... :unamused: mno nevim teda no...to me prislo takovy ironicky :unamused:
7. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ja se tak krasne napapala.. hodim nohy nahoru.. cajicek uvareny... zkouknu telku dam pect kure a je to... a pak budu fotit../ .hihi
7. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam na kurzu rikali ze zehlit ne nemusi (ani oblecky), ze dulezitejsi je jeste jedno machani navic.......
ze se mamina nema stresovat pokud nestiha zehlit tak proste nemusi.... jen se 100% musi vymachat vsechen prasek
7. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne si to kazda udelame po svem a podle moznosti energie casu a nalady :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
...uff, tak jsem dodělala linecký:slight_smile:)ale mám je ve 4 variantách, s polevama, mandličkama...a miláček už tak 1/3 užral:slight_smile:)hihihi

Jdu si dát něco k papů:slight_smile:Hehe asi máš fakt nedostatek magnezia, proto ty křeče!!!!
Holky jdu ještě dožehlit malýmu overalky a vyprat bílé prádlo..
Zítra v 9.30 máme natáčko miminka a pak těhu cvíčo a pak obídek s těhulema a na ruštině píšeme test, takže tu budu asi až večer, tak se opatrujte, krásný večer a ať máte jen a jen dobré zprávičky!!!!!!
7. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak manžel koupe..
látkový čtvercový mám a už je asi žehlit nebudu..ne kvůli hygieně, ale líp se pak skládaly..nebyly zmuchlaný
7. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
do pytle, jsem to nedomyslela s tím plaváním, když ve středu dostane Vendulka náušničky.. :confounded:
7. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, nausnicky budou:slight_smile: a budete ANG nastrelovat nebo propichovat?
7. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ANG jsem cetla ted tvuj porod a az na tu placentu docela dobry, ne???

...je zajimavy, jak se na nektere veci soustredim az ted :grinning:
7. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak dožehleno, župan je taky v tašce a mám to hotovo:slight_smile:)
ještě stromeček, asi ještě 2druhy upeču o víkendu,ňák mě to baví:slight_smile:)
Jé, Ange, názúšničk\!!!ale jak s tím bazénem :astonished:

..jdu koukat na superstar s nohama nahoře, dneska mi trochu otekly, jak jsem stála u trouby a uprkna:slight_smile:)hihihih
Hezký večer a zítra papa
7. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,chtela jsem docist,ale asi dneska nee-jste toho zas nabrebentily...

tak co noveho?jakpak se mate?

jen vim ze cat pekla
:grinning: jsi sikulka

a hehe..ja mam ted furt blee vytok a dost,dr na nej minule ani nekoukla,ze pry je to normalni..a mam zlutej nebo zlutozelenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlenovitej dost casto(nebo jakej-takova srazenina-no proste konzistence jak kdy)..a jak si dopadla u dr?
7. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me boli bricho jak svin...jako at uz rodim
7. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,je abys to nezakrikla a neprislo to na tebe
7. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi bez do pelisku
7. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne jeste...ale at to neboli uz
7. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre :wink: radsi uz jen odpocivej ty posl.chvile..a jakpak jinac je?
7. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nejak furt stejne no....od soboty mam manzela doma az do 1. ledna, tak jsem rada....ted jeste vydrzet tech par dni, kdy bude v praci....

jak u vas? je ti uz lip? bylas nejaka marodna....
7. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky vy se tak mate ze pecete.. ja musim pockat az co mi posle mamka.. pac tu v anglii asi ty spravny ingredience ani nesezenu...ach jo.. a ja bych si tak dala...
7. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem pridala muj dnesni pupik...
7. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI krasny....koukam dalsi stihla modelka :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: dekuji.. jojo modelka.. to teda sem hihi...

jojo uvidime jak mi postava zustane az se mimi narodi.. hihi
7. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI budes stejna plostice jako CAR a CAT :grinning: :grinning: :grinning: holky nase krasny :grinning:
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek