• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no uvidime hihi.. vsak sem travila tolik casu ve fitku a ted jak mi je furt divne tak chodim leda vis kam.. :grinning:
7. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI dovedu si to predstavit...kam:slight_smile::slight_smile:chichi
7. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no jeste sem nestihla zrusit permanentku do fitka.. takze to musim v tydnu vyridit .. pac me to stoji dost penizku ktere se budou hodit na neco jineho..
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI treba na jidlo :grinning:
7. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zdraví Vás Barunka. Narodila jsem se dnes 8.12.2009 ve 4:56 a vážím 3,38kg!!!
Maminka i Já jsme v naprostém pořádku!!!
Teď musíme hodně odpočívat...maminka se ozve později!!!
8. pro 2009 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to? teeeeda prekvapko........
gratulace mamince i barunce a tusim nejaky vekmi rychli porod :slight_smile:

ja ted jedu do podoli tak jsem hned lepe naladena

paaaaaaa
8. pro 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face: :dizzy_face:

tak teď mám chuť říct ty vole :grinning: :grinning: :grinning: teda SVOJI, co jsi nám to udělala, taková rychlost, z ničeho nic :sweat_smile: tak velikáááááááááááááááánská gratulace a Barunce všechno nej nej nej do nového života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda ale to musela být rychlost :astonished: :astonished: a asi to byla před pár dny opravdu hlenová zátka :grinning: :grinning: :grinning:

HYPO držím palec na kontrolu :wink:
8. pro 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holka jako lusk, krásná váha, to bych nechtěla vidět tu porodní váhu, kdyby se narodila opravdu až za 3 týdny :sweat_smile:
8. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsou soky po ranu!!!!!!SVOJI HOLKA JEDNA TY JSI SI POSPISILA,TAK PREJEME HODNE ZDRAVICKA A TESIME SE NA FOTECKY I NA VAS!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobre rano vsem :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko BLAHU :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou šoky po ránu co? :grinning:
8. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jak pro nas dopadl vcerejsek,manza by mel koncit od ledna,na odstupne tchan samozrejme nema,uvidime,jestli se neco zmenilo - po vcerejsku,ale moc si to nemyslim a jak jsem rekla manzovi,je to pekna vycuranost,kdyz tchan potreboval,aby sli kluci na malej plat na cisto a zbytek bokem,tak mu vyhoveli a ted na ne kasle,takze jestli to manzovi neda,budou to super vanoce,kdyby alespon rekl,dam ti to az budu mit

proste nebo mel dat na stranu odstupny a az by mu dosli prachy,tak mel rict koncime,jako k cemu je,ze to o dva mesice protahl,kdyz my ted budeme bez koruny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jedina pozitivni zprava vcerejska je,ze jsem byla za fin.poradkyni,ta mi poradila zrusit pojistku,prej z toho bude tak 10.000,sla jsem na pojistovnu a ejhle bude z toho 20.000,jenza pak jsem pocitala manzovu podporu a moji materskou a kolik je treba a je to zachrana jen 2-3mesice,blby je,ze jsme lazenskej okruh a ty ted konci,takze na pracaku bude naval

jinak manza zdrcenej,dokonce se pohadal s nasima po skypu,no same lepsi veci,jako ja normalne nejsem typ co by brecel,ale vcera to me proste bouchlo

jako jestli mu to tchan neda,tak ho obere asi o 20-30 tis. a kvuli jeho pruserum musime rusit moji zivotni pojistku,opravdu bezva,manzovu rusit nechce mame na ni vic penez a chcem si to schovat na oproavdu jeste vetsi krizi
8. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já jsem na vás musela včera myslet.... říkala jsem to manžovi, byl z toho celej špatnej, prej jestli vám nemůžeme nějak pomoct.... tohle je fakt děs, stát se to nám, tak brečím taky BLAHU z toho si nic nedělej, to je normální reakce.... navíc jestli se manža pohádal s vašima po Skypu :frowning2: a proč prosím tě? by se měl spíš pohádat s vlastním otcem...... jinak je mi jasný, že se nechcete v rodině pohádat, ale bacha na to, na odstupný má nárok, takže kdyby na věc došlo, tak je to soudně vymahatelný...... ale je mi jasný, že takhle daleko to táhnout nechcete..... ale od tchána je to pěkně sprostý, zvlášť když jde o jeho syna :confounded: ..... no nic BLAHU, aspoň ta pojsitka, budete mít nějakou rezervu, manža musí okamžitě na pracák, aby se mu počítala aspoň nějaká podpora a musíte kdyžtak na sociálku, vylítat všechny přídavky, který půjdou :wink:
8. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko pohadal se d nasima,protoze mu rekli,ze pristopupit na snizemni paltu byla blbost,no a taky nasi byli nastvany(1. maji strach o nas,2. jsou taky nervni a boji se,protoze mamka je nas rucitel,3.manza byl sam o sobe nervozni),manza vztekle tady komentoval a ja to mela prekladat,no fakt bomba a pak se cul na to dite,pak jsme se pohadali my s manzou,manza mel na sebe otoceny lehatko a jak na me zvysil hlas,tak se Ondrasek leknul a zacal plakat,no to byl vecer,spat jsme sli v v 9,ale jeste dlouho jsme si povidali a hledali reseni

jinak jo to jsou soky,teda ta svoja to vzala hopem,nebo spis Barunka :grinning:
8. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no jasně, že se to vašim nelíbí...... :frowning2: to se dalo čekat..... hlavně se nehádejte vy dva, musíte držet spolu a hledat řešení :wink: ale chápu, že jste nervózní všichni :pensive:

no to jo, Barunka si nějak pospíšila, ještě včera večer tu SVOJA psala a nic neříkala, že by ji něco bolelo nebo tak, tak to musela být šílená rychlost....... :grinning:
8. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no tak to je náááááááááááááááááááááááááááářez!!!!!
Svoji ty jsi hustááááááááááá!!
Večer prej, mě ňák bolí bříško a šup Barunka je venku:slight_smile:)
Jekda, tak to jsi předběhla i Hypo!!!
Holky mám z toho husinu, takže my taky můžem rodit coby dup..a doktor Svoji říkal, že se tom enchystá:slight_smile:hahahaha

Tak Svoji GRATULACE největší!!!Už se těším na fotečky!!!malá bude určitě nádherná po maminkce:slight_smile:))
Holky jdu na natáčení, pak na těhu cvíčo a s těhulema na obídek a pak se tu na chvilku vokážu, ale musím se učit na večerní testík z ruštiny:slight_smile:)))

..no tééda, to je den 8.12 a Barunka je venku, se jí chtělo už pod stromeček, to je jasný:slight_smile:)
8. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj CAT :dizzy_face: ..... no víš, jak to je, komu doktor říká měsíc, že určitě porodí dřív, tak najust přenáší a komu řekne, tam se nic nechystá, tak lup a mimi je na světě :grinning: .....
8. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to mě potentujte, BARUNKA je venku?????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: dobré ránko :grinning:
8. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! co to čtu? včera Svoja večer zahlásila, že ji bolí břicho a ať je malá venku a ona poslachla :grinning: no to bude zlaté miminko! gratulujeme!!

blahu nějak to dopadne a dopadn to dobře, práce se vždycky nějaká objeví!! je to debilní situace, taky jsem na to myslela a teda utvrdila jsem se v tom svém názoru, že člověk nikdy neví a je fajn mít něco bokem.. kdyby se s jedním něco stalo nebo přišel o práci. neboj, dopadne to dobře! a nehádejte se s nikým, nemá to smysl teďka poslouchat nějaké výčitky od okolí, že něco byla blbost... je to ponaučení hlavně pro vás a basta.
8. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko TOLTEC :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vážně že jo.... to se poprdím, to je neskutečný!!! SVOJI teda to muselo být překvápko i pro tebe!!! :slight_smile:))) když tě tak čtu, že tě sice bolí břicho jak sviň, ale ještě rodit ne e... :slight_smile:))) a za chvíli tu máme takovou zprávu!

ježiši ženo, to se těším na vaše žůžo dobrodrůžo :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a mooooooc v tom šokingu gratuluju! krásný míry, nejspíš parádní rychlovka! doufám, že zážitky jen ty nejlepší!!! moc se opatrujte! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A VŠEM DOBRÉ RÁNO... my tu za chvíli budem mít pracovní návštěvu, tak se budu muset odmlčet... :sweat_smile: zatím pá...
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase mela hovor s mamkou,ona je jak hlucha,porad rika,co mame udelat a ja ji rikam,ze jsme to uz udelali,uvidime s cim prijde vecer manza - to jsem zvedava opravdu,ale necekam nejaky novinky,me by stacilo,kdyby mu to odstupny tchan dal az bude mit,hlavne,ze by nam to pozdeji nechybelo

jako nechova se jako tat,je mu jedno co bude s jeho synem,jinak by si dal treba nastranu alespon jeho odstupny
8. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravim vsechny co prisly :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU to je těžký, rodiče mají určitě strach, jak to teď bude všechno....... :frowning2: a od tchána je to sprostý, o tom žádná....
8. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky pojdme otocit list,nechci tim marit diskusi ceej den,tak nevim jestli uz jsem to rikal,ale tak jsem se s mamkou nakonec rozhodla,ze na pul upecem,trosku - rohlicky,orechy,kokosky,ja jeste kupuju ve intersparu bajecny sachovnicovy testo jen nakrajet a upect,,mozna udelam trochu lineckyho
8. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ale tady nemaříš žádnou diskuzi :wink: každej máme nějakej problém ne? a vždycky pomůže se svěřit.... moooooc vám držím palec a doufám, že budeš informovat, jak to řešíte a jak jste na tom :wink:

takže nakonec pečení BLAHU? :grinning: já se musím pochlubit, už mám v lednici dvě těsta, dneska budu píct :grinning:
8. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů pokud se zmátořím, tak se dám taky do těst! Prostejko a cos už umíchala?
8. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... jeeeeeeee dalsi miminko na svete.. moooc mooooc moooc gratuluji..

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko toltec je to tak peceni nepeceni - nektery testa jsou koupeny,je to peceni jak moje mamka rika,aby to vonelo doma
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek