• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a ani zadnej soupis objednanyho zbozi nemas? zvlastni....
29. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nic...tak zdarec
29. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj soupis mám :slight_smile: ale když to příde třeba za tři týdny, tak nevím, jestli si budu pamatovat, jak to vlastně vypadalo... mno uvidíme, třeba to nebude tak dlouho trvat :slight_smile:...

všem brou noc moc! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahuuuj..copak to tu ctu svoji?mate s Barcou jeste cas,ale kdybyprece jen treba o neco driv,tak ted uz to i celkem jde(kdyby nahodou)...ale ona pekne vydrzi :wink:

eeff..tak pak mi pisni jaka je ta odsavacka ,ju :grinning:

hehe..tyyyjojo to je ale nakup :grinning: uz se tesim az vyfotis :grinning:
29. lis 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL hoooj :slight_smile:

dneska mám asi nákupní mánii, právě jsem odeslala objednávku na látkový plenky... hurááááá .... :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT sím tě, došel ti ten těhu svetr z mamitati??? za jak dlouho dodali a jsi s ním spokojená?
PROSTEJ co ty? už máš ten šedej co jsi chtěla?

a ještě jsem objednala kojící košilky :slight_smile: :grinning:
30. lis 2009 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak nějaké novinky, kromě nově narozených miminek? :grinning:

vidím, že HEHE dělá nákupy :grinning: já ten svetr už mám a nechodím teda v ničem jiným :sweat_smile: je naprosto super :wink:
30. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoooj :slight_smile: tak jakej byl víkend? :slight_smile:
za jak dlouho ti ten svetřík přišel? a koupilas jen ten šedej, nebo ještě nějakej?
30. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky všem přeju dobrý ráno :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, jsem tu jen na skok :slight_smile: musím hodit záclony do pračky, najíst se, umýt nádobí a ve 12 frčíme na první rehabilitaci s Terískem na tu hlavičku
teď máme asi od čtvrtka ten růstový sprut a je to teda mazec, ale musím vydržet :pensive: Terez se pořád vzteká, ale snad to brzo přejde...

tak zatímky, snad se sem ještě dneska dostanu, zatím ahooooj
30. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ahojda...... :dizzy_face: ten svetřík jsem koupila jen ten šedej zavazovací a objednávala jsem tam ještě věci na prcka, povlečení a tak... a přišlo mi to cca za 14 dnů.... už jsem tam chtěla volat, když mi napsali, že to vyexpedovali :wink:

a víkend byl super, byla tady za náma kámoška co jsme ji asi 3 roky neviděli, tak jsme byly na kafču a pak jsme s manžou dělali nákupy :grinning: koupili jsme pro prcka tu startovací sadu od Aventu (ty lahvičky) a nakonec i sterilizátor do mikrovlnky... nejdřív jsme si říkali, že budeme vyvařovat ve vodě, ale pak jsem si říkala, že zvítězí v tomhle trošku pohodlíčka :grinning: a když už budu prát a žehlit plíny, tak ať se nemusím zdržovat tímhle... :wink: a taky už jsme vybrali autosedajdu a čekáme pořád na potahy kočárků :wink:

a co vy? jakej byl víkendík? mrkala jsem, že nákupní :grinning:

ahoooj MONCI :dizzy_face: tak snad to Terezku brzy přejde :wink:
30. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda holky, ty týdny neuvěřitelně letí :astonished: ... HEHE už je 28tt, já do něj hupsnu ve čtvrtek, to je síla fakt.... :sweat_smile: včera prcek dělal nějaké veletoče v bříšku, tak jsem ho trošku přemlouvala, jestli by se náhodou nechtěl otočit už hlavičkou dolů, kdybychom měli opravdu míň té plodovky, tak že tam pak bude mít čím dál míň místa... no jsem zvědavá, jestli poslechl :grinning:
30. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko zenusky :grinning:

teda chvilku jsem vas jako hledala,ale nasla,nasla,no zajimalo by me kdo vymyslel ty pravidla konika,ale no dobry no . . . pravidla se musi dodrzovat . . .

hnedka vas doctu,Ondraskova oslava,byla necekane dobra,dostal spoustu darecku,az jsme s manzou rikali,co bude na vanoce a narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: dostal hezky veci i potrebny,akorat tchani teda dali malymu ostreblikaci gumovou kouli,no tak to jsme se shodli,ze moc pro nej neni,na to,ze mu porad rikaji,ze nesmi koukat do svetla

my jsme ted rano uz nabrali moc na odpolko do nemocnice,Ondrasek je sikulka skoro mu to vubec netrvalo :grinning:
30. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj BLAHU :dizzy_face: tak oslavička se vydařila, to je super...... a s tou močí, tý jo, si nedokážu představit, že bych takhle malýmu miminku odebírala moc :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak jsem jukla na malou amalku je krasna,od patku nic ami nepsala???????uz je mohli pustit domu,ze
GRATULUJU AMI A ROMIKOVI - HOLCICKY KRASNY!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prostejko jako v nemocnici nam to moc neslo chytat do sampusky,ale doma jsem mela zkumavku,otevrela okno,strcila pindika do zkumavky a cekala,akorat malej u toho radil,tak ten prvni proud nam utekl :grinning: co u kluku je to jednoduchy,ale u holek to musi vyt sranda :grinning: :grinning: :grinning:

oslava dobra,tchyne celkem taky,kdyz si k sobe vzala malyho,tak jsem ji ho nechala a si po pul hodce rekla,ze je tu taky druha babicka,takze ji ho dala

jo auti po dedovi koupime,manza byl nadsenej,to jsem rada

prostejko tu plodovku si jako ani nepripoustej!!! :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no u holek to odebírání moči musí být hodně zajímavý :sweat_smile:

je super, že auto koupíte, máte zase čím jezdit.... a tchýně taky moc nezlobila, tak je to všechno ok :wink: ideální víkend :grinning:

a tu plodovku, BLAHU nijak si to nepřipouštím, to přijde za 14 dnů před kontrolou asi, budu nervózní.... ale říkám si pořád, že to byl jen nějaký výkyv a příště to bude v pořádku :wink: ale znáš to, pochybnosti jsou velký, tak jsem prckovi domlouvala :grinning:
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Blahu Ondráškovi všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: To je dobře že oslava proběhla skvěle :wink:

Monci spurt trvá tak týden tak ještě chvilku vydrž(nám trval 4 dny ale je to fakt záhul) :frowning2: Monci aspurt je čtyřikrát :unamused:

Ef nám už rostou dva zuby dole, tak třeba to budou zuby :slight_smile:
6 NEMOC znám, měla jí od bratránka dcera, vím, že měla vyrážku a teplotu
30. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj PETUL :dizzy_face: tý jo, ten růstový spurt je 4x jo? :astonished: uffff
30. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Blahu a Peti :slight_smile:

Peti já už o tom růstovým sprutu četla, to padnu 4x :astonished: ale úplně přesně to na Teríska sedí:
"A zase ten pláč. .Ach, ten je nekonečný! Opět své dítko přikládám k prsu. Saje a saje... po chvíli se odtrhne a začíná se vztekat! Zpátky mu vložím bradavku do úst. Saje a opět se odtrhne a začne ne pláč, ale přímo řev. Nabídnu mu druhý prs. Zdá se, že to bude dobré, ale po chvilce sání se znovu opakuje odtrhávání a vztekání se. A tak nechám plačtivé dítko odříhnout a chovám, houpu, kolíbám, zpívám. Dítko podřimuje a je spokojené. Když přestanu, koukne na mě, našpulí pusinku do obráceného U a spustí! Domácnost stojí, halda prádla čeká na vyžehlení, špinavé nádobí volá o pomoc a teď ještě uvařit a postarat se o starší dítě. Je toho na mě trošku moc! Jsem unavená, znechucená, podrážděná, vyčerpaná. Ještěže vím, že se tato situace potrvá jen týden. Pak se vše vrátí do normálních kolejí a bude zas dobře. A co je příčinou té změny v chování dítěte? Je to růstový spurt."
30. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej je ve 3 a 6 týdnu a pak ve 3 a 6 měsíci :unamused: Nám už zbývá poslední :grinning:
30. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teda s tím rozdílem, že nemám druhý dítě :grinning: znechucená taky nejsem, akorát unavená a vyčerpaná :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je kdyžtak na přečtení Prostej :wink: http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
30. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda MONCI, dobrej příběh :sweat_smile: ..... no ale tak pokud je to opravdu jen na pár dnů a je to ten růstový spurt, tak hold vydržet, vydržet, vydržet.......

PETUL a to si musí to dítko projít všechny 4 jo? :astonished:
30. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI díky za odkaz..... se raději ani nechci strašit, co mě všechno čeká :grinning: a jak se jinak máte s malou?
30. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ale četla že je ten růstový sprut je MEZI 3. a 6. týdnem a 3. a 6. měsíci....všude píšou něco jinýho, tak si pak vyberte :unamused:
30. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to nevím ale my jsme zatím měli 3 :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no MONCI asi nezbývá než vydržet.....
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL no potěš koště :grinning:
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko dobře se máme, už pomalu začínáme chytat nějaký systém, ale holt nejvíc času zabere kojení a odříhnutí :grinning: teď jdu rychle umýt nádobí, dokud spí, pak ji nakrmím a pomalu se začnem chystat na vlak, pojede poprvý :dizzy_face:

a taťka přišel na chuť tomu nechávat si ji spát na svým břiše, se po mě opičí :wink: :grinning: přidám fotečku, jak včera oba dva usnuli....

musím letět, tak pááááá
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI na fotečky jsem mrkala, úžasný, malá je náááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je dobře, že se tak nějak společně sžíváte, jste šikulky :wink: tak hezkou cestu vlakem a někdy příště papa :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek