Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
luciebx
8. pro 2009
a ja si tu se svoji jeste vcera vecer psala haha.. to je nahodicka.. jeee ja mam takovou radost.. uz se moooc tesim na fotecky Barunky
luciebx
8. pro 2009
blahovka.. ale takovy peceni je nej.. 😃 jako tu v anglii jak se kazdy snazi podnikat a tak podobne maji hrozne moc velky vyber v hotovych jidlech nebo polotovarech.. to jsou maly soukromnici co toproste doma kuchti a prodavaji do obchodaku.. a muzu rict ze to maji moooc dobry to se s nasima hotovyma jidlama neda srovnat.. treba bramborova kase a tak.. to jeproste jako delany doma.. takze ja taky varim prevazne jen aby se nereklo... 😃
sacvi
8. pro 2009
:-o :-o To snad není možný :-o :-o 😃 Svoji teda obrovská gratulace k malé princezně x-) x-) Já sem úplně v šoku :-o 😃 Ještě sem si včera o tom se svojou psala a ejhle Barunka je tady..no já su fakt v šoku 😃 Já pořád čekala že někde níž bude napsaný že je to vtip 😃
No já nemám slov 😃
luciebx
8. pro 2009
sacvi.. ja to taky tak jakoze sjizdela celou stranku dolu kdyby nahodou.. pac tam vlasne mame psani ja a svoji a pak rano hypo a najednou sup barunka je na svete.. to byl fofr asi.. .takovy bych to chtela mit i ja.. ale jak se znam se svoji smulou ... dopadne to tak ze tam budu lezet hooodne moc hodinek
sacvi
8. pro 2009
Blahu moc mě mrzí co máte za problémy..to je pořád něco |-|
blahovka.cz
8. pro 2009
ahoj luci koukala jsem,ze uzz se ti na tom brisku pomalu neco rysuje
luciebx
8. pro 2009
holky davala sem vcera vecer do albicka svuj prvni pupik... kdo se nekoukl tak mrknete.. sicce tam je prdlacky co videt.. ale malej skokanek tam uz je.. 😃
sacvi
8. pro 2009
no to musela být vážně rychlovka luci..eště rychlejší než u mě 😃
A já si taky vždycky všechno pořádně vyžeru ale porod byl dobrej tak třeba na tom budeš stejně 😃
blahovka.cz
8. pro 2009
ahojky sac,no to bysme nebyli my,abysme si nevymysleli nejakou specialitu na vanoce :-S
sacvi
8. pro 2009
a já dneska přidala taky fotečky.konečně se mně podařilo vyfotit malou jak se směje 😃 Ale dalo to práce jen vemu foťák tak je z ní starostka..noo dneska sem ju přečurala já 😃 😃
p.e.t.u.l.k.a
8. pro 2009
x-) x-) SVOJI MOC GRATULUJU K DCEŘI BÁRBORCE x-) x-) x-) Hlavně hodně zdravíčka objema 😉
Už se moc těším na fotečku 😎

Blahu vůbec vám takovou situaci nezávidím i já jsem to říkala M a byl z toho chudák zdoblý taky 😞 Ale jak píšou holky, hlavně se nehádejte s M tím nic nevyřešíte 😞
sacvi
8. pro 2009
ach jo blahu ..kdyby sme vám mohly aspoň nějak pomoct :-|
luciebx
8. pro 2009
blahu je mi to taky lito..
p.e.t.u.l.k.a
8. pro 2009
luciebx náhodou bříško už se trošinku rýsuje 😉

sacvi malá je úžasná x-)
toltec
8. pro 2009
ahoj Luci, taky jsem mrkla a něco tam je.. akorát víš jak to mám já? večer taky vždycky kulička a ráno jsem jak ta holka v tom 23. týdnu jak to tady dala prostejka včera. prostě dneska ráno jsem se šla zkontrolovat a nikde nic :-o tak mám děs, aby rostl prcek a nebyl zákrska!!!! dyť nemá po kom!!! 😃
blahovka.cz
8. pro 2009
je sac ty jsou ale pekny,ale rekla bych,ze jajicka je po tobe i manzovi,vid,asi jednoznacne jednoho z vas v tom nevidim,ale je to princezna krasna

no peti asi jsem vcera rouhala,kdyz jsem rekla,ze je ten rodicak malo,jako holky ne zebysme na sebe jeceli,ale emoce fungujou a clovek ma strach o spokojenost malyho nez svoji,jsem sama zvedava,s cim prijde manza o poledni pauze
blahovka.cz
8. pro 2009
HOLKY POMAHATE ME,HLAVNE TIM,ZE SE TADY MUZU VYKECAT A NEDOHADOVAT SE,ZE ME CHAPETE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
prosteja
8. pro 2009
TOLTEC zatím takové máslové hvězdičky, co se slepují marmaládou a polévají čokoládou a pak těsto na išelské dortíčky 😉

ahooj LUCI x-) na bříško jdu mrknout 😉

ahooj SAC x-) taky jsem si říkala, že SVOJA to musela mít rychlejší než ty 😃 a to tu včera psala, jak si musí stihnout oholit nohy a tak 😃 hmmmmm, asi nestihla 😃 a malá je úžasná.....

BLAHU od toho jsme tady ne? 😉
prosteja
8. pro 2009
no LUCI na pupíku se něco rýsuje 😃

TOLTEC to má asi každej, ráno bříško skoro žádný a pak jak se přes den nají a tak, tak vykoukne 😉 .... já mám takový pocity, když si lehnu, že žádný břicho nemám 😃 .....
luciebx
8. pro 2009
toltec.. my se jeste asi nezname vid... sem te tu jeste nevidela.. sice sem ted v poslednim tydnu nemela moc casu chodit na net.. takze ahooooooooooooj
angetha
8. pro 2009
Ty vago tak Svoja porodila??? x-) x-) velikou gratulaci posíláme jí i Barunce x-) x-) x-)
sacvi
8. pro 2009
blahu tak když byla malá malička 😃 tak byla skoro celej taťka ale teď jak roste tak se dost mění 🙂

Jdem dneska na kyčle tak doufám že tam nebuduou žádné nemocné děti.. 8-(
angetha
8. pro 2009
Lucu už se fakt bříško rýsuje 😉
no nic jen vás pozdravíme a jdeme

Blahu drž se 😉
zuzka.o
8. pro 2009
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ ........ SVOJIIIIIII..... to je nádhera...já bulim normálka!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Barunce mooooc a moooooc zdravíčka a štěstíčka do života..... kor když jsme se narodily ve stejný den (dneska mám "30")

x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
zuzka.o
8. pro 2009
Ani jsem nepopřála krásné ráno PRVUŠKY x-)
prosteja
8. pro 2009
ahooooj ANGE x-) četla jsem, že budete mít naušničky, tak už se moooooc těším na foto 😉

ahooj ZUZI x-) tak všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, hlavně hodně štěstí (to dvojnásobný už si nosíš pod srdíčkem), zdraví, lásky a pohody x-) x-) x-)
luciebx
8. pro 2009
no nic holky.. nadobi umyte pracka se pere.. takze ja skocim do sprchy a valime ven.. takze se mejte.. a zatim papa
zuzka.o
8. pro 2009
PROSTEJKO...dííííky x-) hned mi ta zprávička o Barunce zvedla náladu... já jsem se narodila ve 4hod a ona ve 4,56..... krásný x-)

Přišla jsem do práce, chtěla jsem do horní police zařadit 3katalogy a spadla mi celá ta řada...tj.cca 70tlustejch katalogů!!! Já jsem uskočila, ale schytala to moje krásná palma Dracena, usekalo jí to celý ty hlavice..... takže fakt bomba!!!!

LUCI: krásný mini bříško x-)

BLAHUŠKO: snad se to s tchánem vyřeší a dá manžovi odstupný později. A je fajn, že budete mít těch 20tis z pojištění. Alespoň něco do začátku. A uvidíš, třeba si manža najde práci hned. Hlavně se nehádejte, protože to by nebylo k ničemu. Zkoušejte spolu najít další varianty, jak na tuhle situaci vyzrát. Držte se!
hypo
8. pro 2009
ahojky, tak jsem zpet z prvni navstevy podoli.....
presny popis pro hehe:
nejdriv se musi do kartoteky vyzvednout kartu a pak s ni do prvniho patra vlevo do prenatalni poradny, tam je vetsinou plno pupkatych tehulek a sesterna kde kazdou chvilicku vychazi sestra a bere si tehu prukazky a rozdava papirky na moc...... moc mas sebou jdes na wc a sam si vlozis papirek do moci a s papirkem jdes zase na chodbu a zas vyleze sestricka tak se na nej jen podiva a vyhodnoti, pak cekas az te sestricka zavola jmenem jdes ke stolu zmeri tlak vypisou kartu a reknou ti k jakemu dr. budes chodit a kde ma ordinaci, tak pak jdes k dr. a cekas az te zase zavolaji jmenem 🙂 ja chodim k dr. Urbankove coz je mlada holka asi jako ja, ale mila a vse vysvetli muzes se ptat na co chces......
dnes jsem na monitorech nebyla jdu az pristi tyden, sestricka te rovnou objedna na monitor i na dalsi poradnu (monitor je hned naprosti sesterne takze nikde nelitas)
jinak me dr. udelala klasickou prohlidku, koukla na UTZ, udelala stery z pochvy kvuli streptokokovi, vyptavala se na vsemozne a bylo hotovo
amalka je uz pripravena na porod je nizko tak ji ani nemohla zmerit hlavicku ale rikala ze odhadem uz vse dohnala a rozhodne bude mit pres 3 kg ....... jinak CS 4 =-) minuly tyden byl jeste CS 1...... ale hrdlo uzavrene a nezkracene tak jeste nerodim 🙂
prosteja
8. pro 2009
ZUZI taky mi to zvedlo náladu, takhle po ránu 😃 a ty šanony, dávej na sebe pozor holka.... kytičky je mi teda líto, ale hlavně, že ty jsi v pořádku 😉

HYPO jo tak to tu bylo už včera, že se nerodí a podívej na SVOJU 😃 abychom tu ráno nečetly další pozitivní zprávičku 😃

Začni psát odpověď...

Odešli