• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a ja si tu se svoji jeste vcera vecer psala haha.. to je nahodicka.. jeee ja mam takovou radost.. uz se moooc tesim na fotecky Barunky
8. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahovka.. ale takovy peceni je nej.. :grinning: jako tu v anglii jak se kazdy snazi podnikat a tak podobne maji hrozne moc velky vyber v hotovych jidlech nebo polotovarech.. to jsou maly soukromnici co toproste doma kuchti a prodavaji do obchodaku.. a muzu rict ze to maji moooc dobry to se s nasima hotovyma jidlama neda srovnat.. treba bramborova kase a tak.. to jeproste jako delany doma.. takze ja taky varim prevazne jen aby se nereklo... :grinning:
8. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: To snad není možný :astonished: :astonished: :grinning: Svoji teda obrovská gratulace k malé princezně :dizzy_face: :dizzy_face: Já sem úplně v šoku :astonished: :grinning: Ještě sem si včera o tom se svojou psala a ejhle Barunka je tady..no já su fakt v šoku :grinning: Já pořád čekala že někde níž bude napsaný že je to vtip :grinning:
No já nemám slov :grinning:
8. pro 2009 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi.. ja to taky tak jakoze sjizdela celou stranku dolu kdyby nahodou.. pac tam vlasne mame psani ja a svoji a pak rano hypo a najednou sup barunka je na svete.. to byl fofr asi.. .takovy bych to chtela mit i ja.. ale jak se znam se svoji smulou ... dopadne to tak ze tam budu lezet hooodne moc hodinek
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu moc mě mrzí co máte za problémy..to je pořád něco :pensive:
8. pro 2009 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci koukala jsem,ze uzz se ti na tom brisku pomalu neco rysuje
8. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky davala sem vcera vecer do albicka svuj prvni pupik... kdo se nekoukl tak mrknete.. sicce tam je prdlacky co videt.. ale malej skokanek tam uz je.. :grinning:
8. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musela být vážně rychlovka luci..eště rychlejší než u mě :grinning:
A já si taky vždycky všechno pořádně vyžeru ale porod byl dobrej tak třeba na tom budeš stejně :grinning:
8. pro 2009 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sac,no to bysme nebyli my,abysme si nevymysleli nejakou specialitu na vanoce :confounded:
8. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já dneska přidala taky fotečky.konečně se mně podařilo vyfotit malou jak se směje :grinning: Ale dalo to práce jen vemu foťák tak je z ní starostka..noo dneska sem ju přečurala já :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: SVOJI MOC GRATULUJU K DCEŘI BÁRBORCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně hodně zdravíčka objema :wink:
Už se moc těším na fotečku :sunglasses:

Blahu vůbec vám takovou situaci nezávidím i já jsem to říkala M a byl z toho chudák zdoblý taky :frowning2: Ale jak píšou holky, hlavně se nehádejte s M tím nic nevyřešíte :frowning2:
8. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo blahu ..kdyby sme vám mohly aspoň nějak pomoct :unamused:
8. pro 2009 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu je mi to taky lito..
8. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx náhodou bříško už se trošinku rýsuje :wink:

sacvi malá je úžasná :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci, taky jsem mrkla a něco tam je.. akorát víš jak to mám já? večer taky vždycky kulička a ráno jsem jak ta holka v tom 23. týdnu jak to tady dala prostejka včera. prostě dneska ráno jsem se šla zkontrolovat a nikde nic :astonished: tak mám děs, aby rostl prcek a nebyl zákrska!!!! dyť nemá po kom!!! :grinning:
8. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je sac ty jsou ale pekny,ale rekla bych,ze jajicka je po tobe i manzovi,vid,asi jednoznacne jednoho z vas v tom nevidim,ale je to princezna krasna

no peti asi jsem vcera rouhala,kdyz jsem rekla,ze je ten rodicak malo,jako holky ne zebysme na sebe jeceli,ale emoce fungujou a clovek ma strach o spokojenost malyho nez svoji,jsem sama zvedava,s cim prijde manza o poledni pauze
8. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POMAHATE ME,HLAVNE TIM,ZE SE TADY MUZU VYKECAT A NEDOHADOVAT SE,ZE ME CHAPETE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC zatím takové máslové hvězdičky, co se slepují marmaládou a polévají čokoládou a pak těsto na išelské dortíčky :wink:

ahooj LUCI :dizzy_face: na bříško jdu mrknout :wink:

ahooj SAC :dizzy_face: taky jsem si říkala, že SVOJA to musela mít rychlejší než ty :grinning: a to tu včera psala, jak si musí stihnout oholit nohy a tak :grinning: hmmmmm, asi nestihla :grinning: a malá je úžasná.....

BLAHU od toho jsme tady ne? :wink:
8. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no LUCI na pupíku se něco rýsuje :grinning:

TOLTEC to má asi každej, ráno bříško skoro žádný a pak jak se přes den nají a tak, tak vykoukne :wink: .... já mám takový pocity, když si lehnu, že žádný břicho nemám :grinning: .....
8. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toltec.. my se jeste asi nezname vid... sem te tu jeste nevidela.. sice sem ted v poslednim tydnu nemela moc casu chodit na net.. takze ahooooooooooooj
8. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vago tak Svoja porodila??? :dizzy_face: :dizzy_face: velikou gratulaci posíláme jí i Barunce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu tak když byla malá malička :grinning: tak byla skoro celej taťka ale teď jak roste tak se dost mění :slight_smile:

Jdem dneska na kyčle tak doufám že tam nebuduou žádné nemocné děti.. :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucu už se fakt bříško rýsuje :wink:
no nic jen vás pozdravíme a jdeme

Blahu drž se :wink:
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ ........ SVOJIIIIIII..... to je nádhera...já bulim normálka!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Barunce mooooc a moooooc zdravíčka a štěstíčka do života..... kor když jsme se narodily ve stejný den (dneska mám "30")

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jsem nepopřála krásné ráno PRVUŠKY :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj ANGE :dizzy_face: četla jsem, že budete mít naušničky, tak už se moooooc těším na foto :wink:

ahooj ZUZI :dizzy_face: tak všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, hlavně hodně štěstí (to dvojnásobný už si nosíš pod srdíčkem), zdraví, lásky a pohody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky.. nadobi umyte pracka se pere.. takze ja skocim do sprchy a valime ven.. takze se mejte.. a zatim papa
8. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO...dííííky :dizzy_face: hned mi ta zprávička o Barunce zvedla náladu... já jsem se narodila ve 4hod a ona ve 4,56..... krásný :dizzy_face:

Přišla jsem do práce, chtěla jsem do horní police zařadit 3katalogy a spadla mi celá ta řada...tj.cca 70tlustejch katalogů!!! Já jsem uskočila, ale schytala to moje krásná palma Dracena, usekalo jí to celý ty hlavice..... takže fakt bomba!!!!

LUCI: krásný mini bříško :dizzy_face:

BLAHUŠKO: snad se to s tchánem vyřeší a dá manžovi odstupný později. A je fajn, že budete mít těch 20tis z pojištění. Alespoň něco do začátku. A uvidíš, třeba si manža najde práci hned. Hlavně se nehádejte, protože to by nebylo k ničemu. Zkoušejte spolu najít další varianty, jak na tuhle situaci vyzrát. Držte se!
8. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zpet z prvni navstevy podoli.....
presny popis pro hehe:
nejdriv se musi do kartoteky vyzvednout kartu a pak s ni do prvniho patra vlevo do prenatalni poradny, tam je vetsinou plno pupkatych tehulek a sesterna kde kazdou chvilicku vychazi sestra a bere si tehu prukazky a rozdava papirky na moc...... moc mas sebou jdes na wc a sam si vlozis papirek do moci a s papirkem jdes zase na chodbu a zas vyleze sestricka tak se na nej jen podiva a vyhodnoti, pak cekas az te sestricka zavola jmenem jdes ke stolu zmeri tlak vypisou kartu a reknou ti k jakemu dr. budes chodit a kde ma ordinaci, tak pak jdes k dr. a cekas az te zase zavolaji jmenem :slight_smile: ja chodim k dr. Urbankove coz je mlada holka asi jako ja, ale mila a vse vysvetli muzes se ptat na co chces......
dnes jsem na monitorech nebyla jdu az pristi tyden, sestricka te rovnou objedna na monitor i na dalsi poradnu (monitor je hned naprosti sesterne takze nikde nelitas)
jinak me dr. udelala klasickou prohlidku, koukla na UTZ, udelala stery z pochvy kvuli streptokokovi, vyptavala se na vsemozne a bylo hotovo
amalka je uz pripravena na porod je nizko tak ji ani nemohla zmerit hlavicku ale rikala ze odhadem uz vse dohnala a rozhodne bude mit pres 3 kg ....... jinak CS 4 :confused: minuly tyden byl jeste CS 1...... ale hrdlo uzavrene a nezkracene tak jeste nerodim :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI taky mi to zvedlo náladu, takhle po ránu :grinning: a ty šanony, dávej na sebe pozor holka.... kytičky je mi teda líto, ale hlavně, že ty jsi v pořádku :wink:

HYPO jo tak to tu bylo už včera, že se nerodí a podívej na SVOJU :grinning: abychom tu ráno nečetly další pozitivní zprávičku :grinning:
8. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek