• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
zuzi tak to všechno nejlepší a ať miminka krásně rosotu..moc Tě nezlobí a narodí se bez žádných velkých bolestí :grinning:

Já taky četla o naušničkách..my dát eště nemůžeme pře eště nemáme ani tu první hexu a eště ani teď myslím nedostaneme pře ramínko není pořád dobrý :unamused:
A navíc já asi malé nechám dát až později..sem nějak teď četla jak si tu naušničku můžou holčičky urvat :astonished: To mě vůbec nenapadlo :confused: a malá se za ty ouška tahá pořád :grinning: A nebo se zaplete o svetru a vytrhne...auuu..to nechci ani pomyslet..takže raději s naušničkama vyčkám :sweat_smile: Mám strach no :pensive:
8. pro 2009 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SACVI: moc děkuju za přáníčko :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zuzi spolutěhulíku všecko nej nej!
8. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no teda fakt musím říct, že jsem ze SVOJI furt v tranzu :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI všecko nejlepčejšííííí :slight_smile: hlavně vám všem přeju zdravíčko a pohodu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no ženy, radši mít fakt zabalenou tu tašku do porodky dřív :slight_smile:) :grinning: :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no kdyby to bylo jako svoji tak bych se nezlobila.... uvidim jak nas amalka prekvapi

kamaradka porodila vcera kluka, 4020g u apolinare, cm si uz nepamatuju, 2 dny po terminu :slight_smile:
tady si vsichni rodi a my nic.......
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE to jsem si taky říkala :grinning: no nic, v lednu začnu prát a žehlit a nabalím tašku, co kdyby náhodou :grinning:

HYPO jo tak vypadá to, že malá SVOJU dlouho netrápila, takže to by bral asi každej.... žádný velký přípravy, šup jedeme, do porodky a za pár hodin mimi na světě :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj TOLTEC...spolutěhulinko....mooooc děkujuuu :dizzy_face:

HEHENKO: moooc děkujuuuuuu za přáníčko :dizzy_face: (taky jsem ze Svoji pořád paf!)

Takže teď je na řadě Amálka, jsem zvědvá, jak se jí bude chtít na svět. :slight_smile:

Taky jsem ze Svoji pořád paf! Poslední příspěvek má před 22hod... a malá se narodila v 5..... to musel být fofr, že sem ani nestihla napsat...JEDU DO PORODNICE :confused:
8. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prďolka můj se dneska mele jako o život :slight_smile:))

BLAHU ani nevím, co ti napsat... je mi to moc líto... :( tu situaci si nedovedu představit a taky už řeším, co dělat, kdyby se cokoliv potentovalo, bo teď jsme na tom tak, že práce není skoro žádná :( takže je třeba spřádat plány.
že dojde teď k hádkám je asi normální, všichni jste nervozní a je to pochopitelný. věřím, že manža snad něco najde, i kdyby něco řemeslnýho - nebo načas, že by někam dojížděl? ..... no šak víte, jaký asi máte kolem možnosti...
co k tchánovi - to nevím teda... taky podnikáme, takže vím, že to není jednoduchý, a i když se to člověk snaží udržet, tak příde den, kdy mu dojde, že to prostě nejde... bohužel on má zaměstnance a tam je ta odpovědnost větší a možná měl více uvažovat, ale bohužel ke krachu firem teď dochází a zřejmě žádnej menší podnik nemá na odstupný... musím říct, že já třeba něco takovýho ani neznám... ani můj muž ne a to měl vždycky jedno z lepších zaměst., líp placený, ale nikdo se s ním o odstupným nikdy nebavil, natož se mnou.
v Pze navíc ještě píšou pracovní smlouvu na dobu určitou a to jednoho roku a pak ti ji buď prodlouží nebo ne... a často to lidem řeknou, až na poslední chvíli... nazdar, smůla no... :(
celkově je to dost mizerná situace.... :(

jo a jinak jsme včéra byli v tom divadle a docela teda děs! takovou improvizaci jsem ještě neviděla... a navíc myslím dost nepovedená... samý známý herci (4 teda.)), včetně Lišky... :(
8. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO teda byla jsi docela rychle zpět... občas čtu, že tam někdo čeká i 4 hodiny...
a překvapilas mě, že tě zařadili k jedný dr.! všechny baby na Podolí píšou, že každá návštěva je u jinýho dr., každej řekne něco jinýho atp... tak jsem zmaten... a CS4 jo? tak tfuj tfuj, ať je to tu! :slight_smile:)) :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mě u HYPO zarazilo, že bude chodit k jednomu doktorovi..... ve většině porodnic to chodí tak, že jsou tam prostě doktoři v té poradně a ke komu tě pošlou, tam tě pošlou..... ono je stejnak jedno podle mě, jestli chodíš k jednomu nebo k víc, rodit tě pak může někdo úplně jinej :wink:
8. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono se to tam asi zmenilo, pac ja to taky slysela jak pises ale kamoska co tam rodila ted rikala ze chodis jen k jedne dr. (teda pokud zrovna neni mimo) a cekacka je taky lepsi
ja byla za hodinku hotova, teda nejdyl jsem cekala v kartotece ale tam jdes jen poprve...... u sestricek to jde rychle, je jich tam nekolik taze to odsypa a to me jimala hruza kdyz jsem videla kolik tam je lidi....
a pak u dr. jsem byla druha v poradi takze to byl taky fofrik :slight_smile:
na monitor dnes skoro nikdo nesel, porad vychazela sestra a ptala se jestli k ni nekdo nejde a nikdo se tam nehrnul, myslim ze se to zasekne na tom monitoru, tam jses 20 min takze se to protahuje..... uvidim co budu rikat za tyden :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak s tema dr. uvidime kam pujdu priste :slight_smile: urcite dam vedet...... ono je to ve finale fakt jedno rodit te bude stejne pak nekdo jiny tak je jedno kam chodis do poradny
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
HYPO jj, je to jedno..... tak uvidíš, třeba se to tam změnilo.... pro mě by bylo důležitější to čekání, víc než ten doktor... a pokud jsi tam dlouho nečekala, tak je to super :wink:
8. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mozna sem je spatne pochopila kdyz rikal ke komu mam jit, treba mi pokazde poslou jinam - uvidime
mozna mela kamoska kliku ze na ni vysla vzdy stejna dr.

nicmene uz ted se tesim na dalsi tyden a na monitor.....
mimochodem to je taky zmena monitor prestehovali k ordinacim takze nikam nelitas, puvodne byl v jinem patre a taky je tam hned vedle jidelna takze jsem hned vyjedla chlebicky :slight_smile:))))))
8. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a holky dnes dorazil darek od Mlade fronty tak predpokladam ze je to za to predplatne Maminky
tak jako dorazila mi zavinovacka do autosedacky (ani jsem nevedela ze je do autosedacky, myslela jsem ze je to klasicka zavinovacka) a hlavne ja si objednavala ty encyklopedie a ne zavinovacku :slight_smile:
je s modrym prouzkem, (cekame holcicku) s kremylkem a vochomurkou na kapucce a je tam napsano ze ve tme sviti, tak nevim co tam sviti asi ta vysivka......
8. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
HYPO no vidíš, já čekám od nich balíček každým dnem a zatím teda nic :frowning2: ...... já si objednávala tu zavinku, tak jsem zvědavá, co mi pošlou..... :grinning: je tam normálně seřvu, jestli pošlou něco jinýho..... řešila jsem s nima i tu barvu, tak mi napsali, že barvu neovlivní, no budiž, s tím jsem se smířila, nevadí...... pak jsem s nima mluvila asi 3x ohledně adresy, tak běda je, jestli pošlou něco jinýho :grinning: :angry:
8. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den milé dámy...
Jmenuji se Martin a jsem manžel Svoji!
Jen pro doplnění předchozích informací...

Maminka mě vzbudila v 1:30 s pocitem vlhka :slight_smile: a po menší přípravě a balení vyrážíme směr porodnice!!!
Ve 2:15 vstupujeme na příjem v porodnici a ve 3:10 nás odvádí na porodní sál...
Probíhá "obvyklá" procedura...sprcha,chození po pokoji,dýchání a kontrekce...pak šup na stůl...třikrát zatlačit
a ve 4:56 je naše láska na světe!!!
Porodník manželku moc chválil a samozřejmě nezapoměl pochválit ani Barunku a taky statečného tatínka :wink: !!!

A můj dojem? Miluju svoji ženu ještě víc než předtím,i když to vlastně nejde, protože jsem ji miloval vždy na 100% a ještě trochu víc!!! :slight_smile:

p.s: každému chlapovi doporučuji být u porodu, je to něco zazračného až magického!!! a za své slzy dojetí a úctu se nestydím!!! Jsem na OBĚ HOLKY strašně moc hrdý!!!!

A teď už se loučím a nechám další psaní na své milované MAMINĚ :slight_smile: !!!
8. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tatínku obrovská gratulace, takový porod tady budeme asi všechny závidět :grinning: :grinning: :grinning: byla to opravdu rychlovka...... ještě by to chtělo nějaké foto malé Barunky a hlavně pozdravujte obě dvě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
fajn, zdravim pysneho tatinka a priznavam ze ja bulim ted kdyz to ctu.........
HORMONYYYYYYYYYYY
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a hehe v porodnici jsem dostala opet to DVD na kojeni, tak mam ted dve, asi ho dostanes taky....
pokud nebudou davat neco jineho :slight_smile: pak jsem dostala samolepku na auto Pozor dite (taky uz mam z predporodniho kurzu) a jeste nejakou brozurku s otazkama

pokud nekdo chcete to dvd o kojeni tak rada poslu staci poslat adresu
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tatínku...mooooc gratuluju .... udělali jste nám tady velké pozdvižení a radost... a mimochodem, Barunka a já dneska slavíme spolu narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
panejóóoóóóó!! tak to je úplná nádhera překrásná!!!
gratuluju...!!!
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

ty jo... no potěš koště HRDÝ TATINE... tohle kdyby sem napsal každej manžel-novopečenej tatínek, tak furt jen bulím...
KRÁSNÝ!!!!

a porod teda parádní, neskutečně rychlej - kéž by to tak bylo u každý a pokaždý! člověk by se toho tolik nebál! :slight_smile:

8. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO na předporodním kurzu jsi byla přímo v Podolí? :slight_smile: doporučuješ?
8. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
nebyla jsem v podoli, tam mi prisel ten kurz nejaky kratky, maji to snad jen jako dvojhodinovku
ja chodila na cerny most 6 lekci po 2 hodinach a kde se probralo od tehotenstvi, porod, sestinedeli, pece o mimi, kojeni, nacviky dychani, drzeni mimi, koupani, prebalovani, proste uplne vse
dostavaly jsme ruzne vzorky letaky apod
a mohli s nami i tatinci na urcite hodiny a nebo klidne dochazet celou dobu
stalo me to 2.000,- a 1.000,- mi proplatila pojistovna, takze ve finale to stalo 1.000,-

www.anahita.cz
8. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé HYPO tam to taky plánuju :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kousíček :slight_smile: tak tos mi udělala radost :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a delaji i poporodni peci takze az porodim tak jima zavolam a domu prijde porodni asistentka pomoci s cim budu chtit
kontroluji techniku kojeni a pripadne ti pomuzou a ukazou jak na to, a poradi i ve vsem ostatnim
proplaci jim to pojistovna takze ty platis snad jen 100,- - 200,- za dopravu
8. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak já valím na úřad ženy... :slight_smile: pá .)
8. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
je to tam super, posledni hodinu maji natoceny porod na dvd ale na ten jsem nekoukala bych se jim tam slozila :slight_smile:
jsou tam same mile porodni asistentky ktere kurz vedou a ruzne se stridaji kazda ma na starost neco jineho takze se vystridaji tusim 3 :slight_smile:
jedna je z podoli a dalsi dve od apolinare
8. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé skvělý HYPO..... no to je paráda... já to mám pěšky cca 15-20 minut, či jednu zastávku busem a ještě pak kousíček... tak to jsem ráda, žes byla spokojená... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek