• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak jsem tu,byl tu muj tatka na kafco,tak jsem vam ani nestihla napsat,dekuju vsem za podporu,heh tobe taky,ja teda nevim,ale tady je odstupny normalni,hlavne jako kdyz jde o syna,ze . . .

vis co rikala jsem,ze ve srabu byl od zacatku roku,tak nemuseli jezdit 2x za rok k mori,mohl prodat motorku uz davno (manza mu rikal o odstupny a on,ze nema,tak manza rikal,at proda motorku)tu prej v zime neproda,kdyz vedeli,ze garsonku po nas neprodaji,protoze je to podilove vlastnictvi,tak ji mohli uz davno pronajimat atd.

kluci mu sli ze vstricnosti s prachama dolu (to co je nacisto),ted je manza v prdeli,protoze se mu podpora vypocita z tech 10tis. co ma a tchan mu neda ani blby odstupny

hehe ja mu nevycitam,ze skoncil,bohuzel to se tenhle rok stalo hodne firmam,ale mohl si dat na stranu uz davno odstupny a rict si,ze az nebude moct dal tak skonci,ale takhle skonci kluci s holou . . . . . . k cemu je,ze jim zajistil praci jeste treba o tri mesice dyl,kdyz ted jdou na pracak v nejhorsim obdobi a bez koruny

********************tatinek od barunky psal moc krasne ***************************

zuziku vsechno nej (nejkrasnejsi deti) nej (nejlehci porod) nej (nejlepsi rodinu) k narozkam !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně kdyby na věc přišlo, tak na to odstupný máte BLAHU nárok ze zákona :wink: ale hádejte se s rodinou že..... je to fakt děs...... si pamatuju, jak jsi tu psala, že si jezdí na dovolený a tak a najednou tohle.... a to že nemá na odstupný ho neomlouvá, se divím ostatním zaměstnancům (jako když už ho nebude žalovat syn - což je pochopitelný), tak pokud zaměstnává cizí lidi, tak se divím, že mu nebudou dělat problémy..... já bych s ním teda žádnou dohodu nepodepsala, zvlášť když mu nedávno vyšli vstříc s nižšíma platama a on teď takhle....... BLAHU snad se to vyřeší nějak :wink:
8. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

no mazeeeeec,jsem se se svojou bavila myslim ze vcera na tohle tema :grinning: :grinning: :grinning: krasny miry..svojenko obrovska gratulace k ty vasi princezne(ma krasny miry :dizzy_face: :dizzy_face: )uz se moc tesim az se ukazete a budete vypravet..zatim vam preju jen to nej a hlavne samy zdravicko,hoky nase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a tatinka moc chvalim :wink: a jak krasne vse popsal :grinning: a dekujem za informace o svojenkach

hehe...no ja uz chci mit v pulce ledna zabaleno urco :sweat_smile: jelikoz myslim ze to uz treba od 20ledna nebudem vedet dne kdy nas to muze chytnout..

luci..krasny brisko,jsi hubenour :wink:

blahu..moc mi to mrzi,se hlavne drzte

zuzi..prala jsem uz v ip :wink:

sac..krasne se smeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta vase dceruska
8. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj CARCULKO....moc děkuju za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak je tobě a prdelce?
8. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ty už seš taky 30tt :astonished: To letíííí :grinning:

Holky malá usla v postýlce..hurááá :dizzy_face: Musím přidat fotečku jak hezky spinká. :grinning: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzi,byli jsme naky nachciply..ale dneska uz je docela dobre :grinning: a co vam?
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac...me to nak blbe ukazuje..az ve ctvrtek :grinning:
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to pak jo car.. :grinning:
8. pro 2009 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC: jak se tam Janička řehníčkuje...to je sladkýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CARCULKO: tak fajn, že jste to takhle rychle zvládli, ono být nemocná je naprd, ale být jako těhu nemocná, je nářez. Stačila mi obyč rýma a byla jsem KO.
My se máme dobře... včera jsem mooožná poprvé ucítila pohyby miminka :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..jee a jen pockej az se broucci zacnou poradne hemzit (to budes mit vesely-hned dva-az se budou srovnavat :grinning: )..jinak jeste jsme trosku nachraply,ale uz to jde :grinning: ikdyz jeste k tomu mi je ted kazdou noc pekne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sac..a co jakpak se mate vy?co mala?
8. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
car jo pohoda :grinning: Někdy má horší dny nebo chvilky že hodně kňourá ale je to moje zlatíčko a já ju miluju :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky CARCUL :dizzy_face: ještě pořád se vás to nachlazení úplně nepustilo?

SAC malá je fakt úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co látkování vlastně? my tu známe víceméně jen zkušenosti ANGE :grinning:
8. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sme vzhůru :grinning: Když se malá chová a nebo si s ní někdo hraje tak je spokojená..ona musí být středem pozornosti jinak je zle :grinning:

Prostejko no dobrý :grinning: Já teda eště střídám s jednorázovkama pře jich mám hodně ale paráda :wink: A to žluč.mýdlo je taky super :wink: Janička vždycky čeká až má tu kravičkovskou plínu a pak teprve kaká :grinning: Ale krásně se to vypere a plína jak nová :slight_smile: A to je vždycky nálož :grinning:
8. pro 2009 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC tak to je super..... já už se na to látkování hrozně těším :grinning: ..... teď mi ještě psala jedna paní, že má pleny v akci, úplně nové, takže asi dokoupím nějaké jednovelikostní, ať toho pak nemám moc, když nebude tolik penízků..... a ráda slyším, že to probíhá v pohodě :wink:
8. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..a uz mate naky rezim pravidelny?

prostej..no ted co se na nas nalepilo min.tyden (nekj bacil)tak ete uplne ne,ale uz je to zlaty podle toho jak mi bylo)..jinak se mi do toho vraci posl tydny zas nevolnosti-vecerni a nocni :stuck_out_tongue_closed_eyes:a to mi teda byva fakt hnusne naky noci (a pres den jen a jen zeru-takze z toho treba ani neplyne ze bych tolik nepribrala :sweat_smile: )..a co vy jakpak se mate?a kdy jdes na kontrolu?
8. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak snad už to bude dobrý :wink: ty nevolnosti teda nezávidím :confounded: ...... my se máme fajn, až nějak podezřele si to užívám.... každýho něco bolí, nebo je minimálně unavenej a já nic :grinning: začínám přemýšlet, jestli jsem vůbec těhotná :grinning: .... na další kontrolu jdu příští čtvrtek a jsem zvědavá, budem kontrolovat tu plodovku :wink: a co vy?
8. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny dneska tu dochazku flakam,se omluvuju,ale normalne jsem s malym vytuhle v poteli na hodku a pul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a palej spal pred tim pres pul hodky a ted pokracuje,ale ja se jdu najist,uz mam hlad jako vlk,nebo jako tehulka v devatem mesici :grinning:
8. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..sem vedela ze jdes ten tyden co ja :grinning: my jdem v pondeli,tak by asi mela delat velkej utz vid?
8. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu ahoooj..dyt je dobre kdyz se takhle s malym prospis :wink:
8. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no car úplně pravidelný ne...malá totiž papá pořád v jinou dobu a podle toho pak taky spí..a někdy jí po 2h.a jindy po 4h.takže to ještě moc nějakej režim ani zavést nejde. Jen večer chodí spát v 20h. (teď si to pusunula chodila už mezi 18-19h.) a pak ju eště buď na jídlo vzbudím nebo nechám spát podle toho kdy naposledy jedla.Ale teď to většinou vychází tak že kolem té 20h.má zrovna i jíst. A třeba nadnešek se vzbudila až ve 4ráno. Někdy se ale třeba vzbudí už v 1.30...fakt jak kdy..pak jí ještě kolem 6té ráno a kolem 7vstává..ale je v postýlce a vykládá si a já eště podřimuju :grinning: Kolem 8vstanu a vemu si ju do postele..nebo jdeme jíst a pohrajeme si kolem 9jdeme z postele a pak mezi tou 9-10.30jde malá spát (v kočárku ju uspím a zpívám ji :slight_smile: v postýlce přes den spát nechce). Čas se zase odvíjí podle jídla..a pak přes den je to vážně různé..někdy spí eště odpolko 2h.mezi jídlem..někdy ne tak má zase třeba dřív hlad..no tak asi tak :grinning:
8. pro 2009 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..jsem koukala jak spinka..mala je andilek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem vás pozdravit, jsem tu naskok...

přidala jsem pár foteček, vrátily jsme se před chvilkou z ortopedie, byly jsme na kontrole kyčlí :wink:

nějaké novinky? nestíhám dočíst....
8. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem zpět:slight_smile:
akorát bulim u toho popisu Svoji manžílka...ten je úžasnej!!
Moooc gratulujem!!
A jak se Svoja bála že to nepozná, pamatujete?.-))))hihihihi
teeda, ta se má, takovej pohodovej a rychlej porod chci taky!!!a klidně zítra:slight_smile:)hihihi

My byli na natáčku, nic se teda zatím nechystá, srdíčko a vše OK, brali nám odběry na streptokoka a už jsme přibrali jen 1kg navíc:slight_smile:))

Na cvíču prča, obídek super a teď se musím jít učit na test z ruštiny...tak holky papa večír:slight_smile:)
A Svoji fakt huuuuuuuuuuuuuuuuuuuustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, celej den jsem z tebe a Barunky PAF:_)))

Blahu, drž se kočko, já doufám, že se vše v dobré obrátí!!!!
8. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj MONCI.... teda, ta Terezka je krásná... a super je ta fotka, jak sleduje na plínce autíčka :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neke, Svoji už porodila jo? teda to je mazeeeeeeeeeeeec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak Svoji a Barunko gratulace veliká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi no tak u tý fotky manža říká, že vypadá jak želva :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak to asi bude velkej utz :wink: já ani nevím, co mě čeká, mě doktor řekl, že si zkontrolujeme tu plodovku :wink:

ahooj MONCI :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Prostejko :slight_smile: tak jak se těhulí těhulko naše :wink: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Monči krásný fotečky terezky:slight_smile:)je slaďoučká:slight_smile:)
8. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat moc dekuju,ale zatim to nadejne nevypada,manza mi prinesl obed a pry zadna zmena,jen snizime cenu za auto co prodavame,tak kdyby jste nekdo chtel - za 20tis i mozna sleva,automat,plne elek.,namontovanej plyn,takze se usetri,opel vectra

ahojky monci terezka uz je frajerka,je to videt :grinning:

sac a vy uz taky nekojite vid,a to mala nevydrzi???ja musim rict,ze co je malej na UM je pevnej rezim,jidlo kazde 4 hodky a spinkani se nam ted nekdy natahne na dyl,ale jinak ho dam spat po 2 hodinach co je vzhuru
8. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..ahoooj..krasna je ta prdelka vase

prostej..no min.rikala ze utz udelame az priste,tak co vim tak jsem cetla ze kolem 30tt by mel byt velky..ale nejak tak celkove vim velky prd

cat..ahujky..a co jste meli dobreho?jsi byla s tehulkama? :grinning:
8. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek