• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
MONCI Terezka je nááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a těhulí se dobře :grinning: jsem to zrovna psala CARCUL, že snad ani nejsem těhotná, jak je mi dobře :wink:
8. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac teda to máte pestrý den, já si to právě taky nedovedu jako představit jak tobude fungovat, ale asi až do toho vpadnu tak pochopím:slight_smile:)hihihihi

Jo a teď mě napadlo že Svoja říkala, že se jdou 17. fotit, že jo??no a už to budou mít i s prcouškou:slight_smile:)jéééé
8. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL mě doktor dělá utz pokaždé, tak jak se mám vyznat v tom, jestli je to velkej nebo malej nebo jakej :grinning:
8. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no jo, tak to focení fakt nakonec nestihli :grinning:
8. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul jojo, s těhulkama, dala jsem si candáta na špenátu:slight_smile: aby byl malej mooc chytrej, 2x týdně jím ryby, prý se to má:slight_smile:))
a pijeme maliník a lněné semínko...ale teda Svojenka nás těžce předběhla, jak se má asi verled?Já tipovala že porodí z nás nejdřív:slight_smile:)a já jako poslední, toho 1.1.2010 00:01:slight_smile:))))hihihhho
8. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak Davidek snad usnul tak mazu za vami :dizzy_face:

no co to nevidim!!Svoji porodila!!! :astonished: tak ta to vzala teda hopem :dizzy_face: moc gratuluju!!!!!a preju Barunce jen to nej do zivota!!!

jinak jeste neco novyho???

dneska budem na noc poprve zkouset prikrm,kasicku...malej se ted v noci skoro kazdy tri hodky budi a ma hlad a vecer taky ted moc usinat nechce...takze to mliko uz je pro nej asi malo,tak to zkusime,jsem zvedava
8. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hledala jsem co napsal tatínek od Barunky a bulím, hormony stále ještě pracujou :wink: :dizzy_face: nádherně to napsal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky děkujem za pochvalu :sunglasses:

Prostej to je dobře, že se máte s prcíkem fajn :slight_smile: užívej si :wink:
8. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat...mnam candatek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prostej..taky mi ho driv delala pokazdy(kazdy tri tydny)ale min a predmin.kontrolu ho nedelala :angry: :angry: :angry:
MONCI díky :dizzy_face: kdyby prďola nekopal, tak ani nevím, že tam je :wink:
holky jakpak se maji ty nase amalky asi
8. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem taky prisla na to ze kdyz davidku uvazu plinkou ruce k telu,ze hned spi :grinning: ale musim mu to pak povolit,jinak se pak vzteka...on totiz porad vyndaval dudlik z pusy,skrabal se do obliceje jak se porad otiral a stahoval si plinku...ted mu svazu ruce k telu a za chvili spinka a pak mu to nenapadne povolim :grinning: no jeste aby usnul bez toho houpani,protoze nam porad spi v kocarku :sweat_smile:
8. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny musím se s vámi pro dnešek rozloučit, moc dlouho jsem tu nepobyla, ale musím využít toho, že Terez spí a jdu umýt nádobí a vyžehlit, se mi nechce :confounded: ale fakt musím.....tak páááá snad brzo najdu zase chvilku a ukážu se tu :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ted jsem to taky cetla od toho tatky a to je teda krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nadhera...

a monci Terezka tak krasne roste!!!to uz je kus zensky :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL zase chodíš často k doktorovi, já chodím jednou za 5 týdnů a ty jednou za 3 :wink: ........ každopádně vím, že příště bude dělat utz zase a prý kvůli té plodovce... a na netu jsem četla, že na velkém utz ve 30. týdnu se ta plodovka obzvlášť kontroluje, tak to bude asi velkej utz.... no uvidíme, navíc nejdu ke svýmu doktorovi, protože je na nějaké konferenci nebo co, tak jdu k jeho kolegyni...
8. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím EFI :dizzy_face: no vidíš... a obyč zavinka nepomohla?
8. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vam teda ty tydny utikaji!!!to je strasny!!!!clovek tady chvili neni a hned to tak naskakuje!!! :astonished: za chvili uz to tady bude sama maminka,nebo leda ze byste brzy meli druhy :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
paa monci :wink:

eff..jeste bez houpani neusne?
8. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI skáče to hrozně že? za chvíli budu mít prďolu u sebe :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..tak to teda u nas pokud to bude planovane tak tak nejdriv za 4roky,nejlepe 5 :grinning:
8. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko a jakpak se mate vy????musim se podivat na to tvoje brisko,uz jsem ho dloho nevidela :grinning:

ahojky efi,tak to delame stejne,mame stejny problem,malej si vyndava dudlik a pak nechce spat,tak mu davam ruku podel tela a obtocim mu napul pod zada perinku,tou druhou si ho tak navyndava
8. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz tu sedim s Davidkem :grinning: tomu spanku moc nedal teda

prostej zavinka uz je na nej moc mala :slight_smile:
MONCI papa :dizzy_face:

EFI tak leda že by jste si brzy pořizovali druhé vy.... :grinning: já to mám podobně jako CARCUL..... plánované druhé (když budeme chtít) bude tak za 5 let nejdříve :wink:
no to je fakt EFI to mi nějak nedošlo :sweat_smile: ...... ale tak když pomáhá plína, tak aspoň něco :wink:
8. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky myslim,ze kdyz budu chtit druhy tak tu mezi poslednima...me to nelaka ani za tech 5 let,ale treba se to ve me vzbouri,ale spis ne

blahu :slight_smile: ale pomaha to vid...hned jsou klidnejsi

car kdepak bez koupani neusne...to ho zkousime do postylky ale rve jak tarzan
8. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bez houpani ne bez koupani :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera vecer nemohl vubec usnout,byl asi pretazeny a Milan jak ho uspava uz z nej byl hotovej a volal me...tak jsem mu rikala,ze si musi poradit sam,ze az budu treba v patek vecer pryc ze to taky bude muset zvladnout sam,ale pak jsem tam nakonec sla :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi no to misto spanku jeste pro vas asi bude orisek . . . . ted uz asi zvyklej spat predevsim v tom kocaru vid?
8. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prijde mi ze malej porad jen ji :grinning: ji kazdy tri hodky a vypije ted pokazdy 200ml...coz me prijde strasny :grinning:
8. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blahu on spi jenom v kocaru :sweat_smile: kazdy mi rika,at ho nechame ze z toho vyroste sam,ale ja si teda nemyslim a kdyz ho prenesem do postylky tak je do hodky vzhuru
8. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI tý jo, to budete s tím spaním válčit ještě dlouho asi.....
8. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek