• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no bude to jeste boj a jestli to malyho neprejde samo tak se asi urve,ted to jeste nevadi,protoze nesedi,ale az si zacne sedat,tak bude muset pryc
8. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se me chyta za prst a snazi si sednout :grinning:
8. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no právě, jak si začne sedat, tak už nemůže přece být v kočárku..... by ti za chvíli vypadnul..... to bude chtít nějak ho naučit na tu postýlku
8. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budem muset asi zacit,protoze pak najednou to by byla hloupost,ale kdyz ja jak zacne trochu vic rvat tak uz ho beru....on pak ma uplne zachvaty az se nemuze nadechnout,takze jako nevim jak to udelame...
8. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne hrazdicka ho skoro vubec nezajimala tak jsem mu na snurku dala par hrkacek a je z toho uplne nadsenej :grinning:
8. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no to nevím, je jasný, že jak ho slyšíš řvát, tak ho hned bereš....... ale jde vidět, aspoň podle toho co popisuješ, že on se viditelně jen vzteká, že mu nic není
8. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu..ahuuj..m se mame docela fajn,ale hrozne to leti a jeste toho musime tolik stihnout do porodu..
a tak u vas padla i ta koupe auta po dedovi?no snad se vse brzy zlepsi
8. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdybyste nektera chtela kupovat prebalovak,tak ja prodavam...ale bez ty vrchni desky prebalovaci...mamka nam dala postylku do obyvaku po nas aby si malej me kde hrat a ja na tom i prebaluju a utiram ho po koupani,takze prebalovak nepotrebujem...kdybysme to vedeli driv tak ho nekupujem :frowning2:
8. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja vim,oni mu ani slzy netecou a to vim ze se vzteka,jenze kdyz on je uplne celej rudej a uplne rve az do nepricetnosti...a na to ja nemam,kdyz by rval tak jako v mezich tak ho necham rvat,ale takhle mam strach aby se mu neco nestalo :frowning2:
8. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI mě je to jasný :wink: to já jsem jen zkonstatovala, že na něj budete muset nějak vyzrát, protože mu nic nechybí, jen se vzteká a nechce být v postýlce.... nechceš si o tom něco pohledat na netu, třeba by někdo nějaký lék na usínání měl....
8. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pridala jsem novyho pupika :grinning:
tim jak byl nemocnej se to vsechno zkazilo,to uz byl na postylku jakz takz zvyklej,ale jak mel tu rymu a zvysenou teplotu tak jsem ho nechtela nechat rvat a od ty doby je to proste s postylkou na prd
EFI jasně, on si na to zvykl a už to jelo
8. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no CARCUL to už je pěkný bříšánko :wink: moooc hezký :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to uz jsem hledala a vetsinou je to samy...nechat ho vyvztekat nebo si ho vzit do postele,nebo unosit...ale nic dobryho jsem nenasla...uz jsme mu koupili i usinacka,kojo polstar aby se citil v bezpeci,ze pry nektery deti to tak maji a nic..ale prostej kdyby si o necem vedela hned sem s tim...kdyby to pomohlo libala bych ti ruce :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
car a kde se muzu kouknout na pupika??? :confused:

holky jdu ho nakrmit,pak jeste prijdu
8. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no ted roste nak hrozne rychle az mi to desi :grinning: a teda i prdel a stehna-bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eef..ty jo,nemate to jednoduchy :frowning2:
8. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI zkusím doma mrknout do chytré knihy :grinning: ..... dala bych ti vědět... ale to bude asi vesměs to stejný ty rady :sweat_smile:

CARCUL ale kuš :grinning: máš hezký bříško, maličký, tak si ho užívej :dizzy_face:

holky, já letím domů, mějte se krásně, a zítra papa :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..viz ip :grinning:

prostej a kolik porizujes kosilek?tech kojo..a do porodky dve?
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee carculko to je koupe naseho staryho auta,my potrebujem levnejsi

holky nic jdu se venovat malymu :grinning:
8. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu..ahaa..tak drzim palecky a mejte se s Ondraskem krasne.papa

papa prostej :wink:
8. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holčinky moje, já vás dneska nestíhám, letím na test z ruštiny a pak mi přijdou klienti na dárky:slight_smile:)10x paintball:slight_smile:)supeer:slight_smile:)

Ale pipíky omrknu a svůj vložím:slight_smile:Zdravím Effi a davídka
Papapapapa a držte palce ať nejsem za blbku:slight_smile:)hihihi
8. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sme si nazdobily stromecek.. to je vam tak krasny... jak nam to tu blika a tak podobne.. juchuu.. ale zapomeli sme par veci takze musime znovu do obchodu ach jo...
8. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj luci..a jakpak ti je?co v praci?
8. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky nestíhám, ale mám umytá okna, vyžehleno a vyřešené dárky :slight_smile: stačí je jen zítra koupit :grinning:
jo a mám doma ten šátek, sice neumím ještě pořádně vázat, ale je to paráda, Vendulka koukala na všechno možný, byla spokojená a já měla volné ruce :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..ahujky..takze se satkem spokojenost?
8. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jo Carcul..
a co jsem četla, tak Zuzi přeju vše nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
Sac krásné fotečky, jak se Janička směje, Vendulka se taky nedá vyfotit, vždy začne úplně neskutečně zírat do foťáku..
Mocni, Terezka je krásná..a jak pase koníčky :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..a co vendulka ta spinka ted?
8. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď se asi probouzí snažím se dát fotky na net..
8. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek