• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ange..jeee uz mate i fotecku se satkem :grinning: ..a jinak je vendulka zlaticko,vid
8. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem koněčně na chvilku tady...dneska jsem toho měla až až..:(
ale včera byl super den, nejdřív jsem se po příchodu z práce stulila k manžílkovi a společně jsme usnuli na gauči a s naší kočkou...))) pak mi udělal večeři a pak mi připravil překvapení ve formě vany s pěnou a samé svíčičky..:slight_smile:)) a pak jsme si to hezky užili spolu i po té..:slight_smile:)

teda vy jste toho napsaly.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.astratex.cz/korzet-talia-pro-modelovani-postavy-po-porodu/tehotenske-a-materske-pradlo#

holky vypada dobre,co..ale nevim jakou velikost L nebo M?co myslite

nuki..jeeee vy jste se teda meli..a jakpak ti je?
8. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pridala fotecku :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3606465&vReferer=

car ty mas tak uzasne roztomily maloucky brisko,jako enni zase tak maloucky,ale je takovy roztomily

ange modelky jste uzasny :dizzy_face:

nuki jeeee!!!toho si uzivej ja se vcera chtela s Milankem tulit,ale Davidek je takova antikoncepce ze nam to zase prerusil :grinning: asi dve hodiny jsme ho uspavali,takze pak uz jsme nemeli vubec naladu
8. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..ten ma teda kukadla :grinning: krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eff..a dekuju :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
car v tomhle ti neporadim,ale myslim ze se to bere podle obvodu pasu...korzet bych si spis koupila v obchode a predtim si ho hlavne vyzkousela,abys vedela jak ti bude padnout
8. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eff..hm asi joo.ja prave chtela neco po porodu stahujiciho...tak asi koupim ten co cat..a pak az naky ten stahujici korzet

caaaat,kde jsi?jak jsi spokojena(teda myslis ze budes)s tim pasem?
8. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji moc Vám oběma gratuluji k Brušce a taky ke skvělému tatínkovi, je úžasné jak to prožíval, tak to byla opravdu rychlost a taky šok pro nás pro všechny...nejdřív jsem tomu nemohla uvěřit....hlavně, že jste obě v pořádku..:slight_smile:)) Přeji moc štěstíčka, zdravíčka a lásky..:slight_smile:)
8. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si ted taky chci nejakej kupovat,protoze to bricho me strasne vylejza....sice je uz asi trochu pozde,ale prece :grinning: aspon aby mi to stahlo kdyz pujdu nekam ven a nemusela se stydet za svoje bricho
8. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef.no prave ze se rika ze nej je to co nejdriv po porodu jak to jen pujde(clovek snese)..
8. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budu si to užívat..:slight_smile:))

carcul: jo je mi docela dobrý, občas divně od žaludku a pobolívá břicho..:slight_smile: ale jinak dobrý..:slight_smile:)
8. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim,ze po porodu bych stejne ani naladu nosit nejakej pas nemela :slight_smile: ale ted ho chci hlavne kdyz pujdu mezi lidi,doma ho taky asi moc nosit nebudu
8. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki..tak to je super ze zatim zadny extra nevolnosti :grinning:
8. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MÁM TU BALÍČKY ZE SEKÁČE :slight_smile:

TY JO HOLKY, VŠECHNO JE JAKO NOVÝ!!!! nádhera! jsem naprosto nadšená a vřele doporučuju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavně - jeden kus vyšel na necelých 70.- a to až je to třičko, nebo overal, nebo teplý lacláky, mikiny, kombinézka... paráááda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..a to bylo z lacliku?
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musis nafotit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE paráda :dizzy_face: .. jak dlouho jsi to vázala?

EFI jste krásný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

NUKI, tichá závist... manža se mnou zas nechce po tý neděli nic mít :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry:
8. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no konecne se balik ukazal :slight_smile: toto trvalo.......
budu nakupovat taky tam :slight_smile: jsi me navnadila
8. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL jeden z laclíku a druhej z brumly :slight_smile: - to asi jen tak nenafotím :slight_smile:)) je toho hromada, jak už jsem brala i větší velikosti :grinning: no vyberu 56 a 62 a něco z toho většího :slight_smile:)) a nebo nevím :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL malinký !krásný! bříško... já myslím, že nějakej korzet vůbec nebudeš potřebovat... ty budeš mít před porodem břicho jako já teď :slight_smile:))) by mě schválně zajímalo - kolik cm přes něj máš :slight_smile: :dizzy_face:

HYPO mno konečněéééé... ale teda ještě jsem měla jeden malej ještě z laclíku, ale ten je asi ztracenej... :frowning2:
8. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a co je lepsi brumla nebo laclik?
8. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL z každýho je lepší něco :slight_smile: ale celkově na mě udělal lepší dojem laclik.cz :slight_smile: :dizzy_face: né že mi teď ženy všechno vykoupíte :slight_smile:)) ještěže čekáte holčičky :grinning: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:

BLAHU já se nechtěla tchána vyloženě zastávat... to fakt né. ta situace je hrozná a naprosto souhlasím s tím, že měl myslet minimálně na syna a nenechat to zajít takhle do krajnosti. být manželem, tak mu ty dovolenky pěkně vmetu do ksichtu - můj táta by si teda takovouhle situaci za rámeček nedal, jak bych mu vynadala...
jde ale teď o to, že se zřejmě absolutně ničeho nedomůžete a beztak se budete muset zachránit sami... evidentně se tchán už nepochlapí... :frowning2: :confounded: :angry:

SAC Janička je teda kouzelná - a jak se směje, to bych se rozpustila... :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný!
na látkování se taky těším, i když bude o dost takový jednodušší, tak snad se i tak prckovi bude líbit a pro mě nebude nijak náročný... snad :slight_smile:))

MONCI, Terezka je krásná želvička :slight_smile:)) roste jak z vody: )
8. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko,tak tda kdyz te to zajima...pres brisko kde je pupik 93 o malinko nis 95-6..boky 103 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prsa asi 107
8. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo v praci se to da.. tento tyden to vypada ze delam jen od 11 do 3 coz je super.. nez se rozkoukam mam 2 hodky za sebou.. horsi bude ten tyden po vanocich tam asi umru.. to bude frmol.. tak stromecek nam blika uz jen nalepis snehulaky na okno a je to... juchuuuu
sem opet ko po dnesku a to sem fakt nic nedelala.. .ach jo..
sme malem spalili kure hihi.. sme ho dali do trouby a ze na pul hodky odjedem do obchodu prijdem a ta marinada nahore uz byla cerna haha.. tak sem to oskrabala a otocila a pecu dal.. :grinning: :grinning: to bude jidlo teda..
8. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: :grinning: tak pak rekni jak chutnalo :grinning:
8. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=138424&l=caf51c557a&id=100000120474330&subject=Naše miminko - Vendulka

tak tady je lepší foto, vážu ještě podle návodu tak to trvá dýl...třeba 3 minuty, nevím..

Hehe tak to byl parádní nákup :wink:
Carcul já myslím, že ty nic stahovat nebudeš muset :wink:
Nuki to jste měli hezký večer :slight_smile:
Efi krásná fotka :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..paradni..myslim ze se vendulce satek libi :grinning:
8. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jsem zpět, test teda hustej, no nic moc:slight_smile:)hihihi

carcul s pasem jsem spoky, myslím, že to bude super, ten korzet bych nechtěla, má to kostice a to bude strašně vadit při normálním nošení, víš jak se to buď vyboulí ven nebo dovnitř a brzo to ztrácí tvar nemluvě o praní, ale pás je fajn..beru si ho do porodky:slight_smile:))

Přidala jsem taky pupik, carcul už se ti taky rýsuje, viď:slight_smile:)
Effi, davídek je krásnej, Ange, teda vy jste si šátek vymyslely samy po svém:slight_smile:))
Hehe super že ti dorazil balíček, my už máme vše, ale až z toho všeho malej vyroste, určo něco objednám, hodíš sem odkaz??
Jo zítra se snad konečně dostanu k tomu vypalování, zatím to byl teda mega frmol co den to mega práce a akcí:slight_smile:))
A asi půjdeme v sobotu na ples:slight_smile:)hihihiihi
8. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..na ples?vy se mate :grinning:
takze myslis ze tamten pas bude dobrej?zas ho nastavim dle potreby vid?coz korzetovej mit az tak velko moznost mit nebude..a S myslis ze bude stacit?jinak bruch se rysuje a jak,uz bych rekla ze je vyrysovanej dost :sweat_smile:
8. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek