• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Carcul když ten tvůj břuch mini břuch srovnám se svým ve 29tt, tak se musím smát, já už měla slušný panděro a ty máš takový lehoulince zakulacený bříško:slight_smile:))
Jo a kolik žes to přibrala?My do dnešního dne 13kg, což není zas tak strašný, ale ještě to kilečko tam bude, malej ho musí nabrat sám:slight_smile:)hihihi

Jojo, myslím, že ten pás je praktičtější, ty korzety s kosticema jseu na dvě věci, já to nikdy moc nemusela, mě se to vždycky ohejbalo když jsem seděla.

Jo a na ples se těším, ale nevím jestli to stráví miláček, ten už by byl nejradši abych jen ležela a čekala až to přijde:slight_smile:)
8. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..no pri min kontrole jsem mela devet nahore a na kontrolu jdu za tyden takze to uz bude bezta 11-12kg
dyt tys tehule uplne ukazkova takova do casopisu :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak tady jsem nafotila pár kousků... :slight_smile: trochu to zresluje barvy, už to v tý tmě líp nešlo... :(

pod fotkama jsou komentáře...

http://picasaweb.google.com/synackovi/Hadrone?authkey=Gv1sRgCJaE0NG7lf-AMg&pli=1&gsessionid=68ZDEZS17TKvPzId0dVdkg#5412922603405369026
8. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT krásnej pupíček!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... zajímavý, že ten oblečenej pupík 32+0 mi přijde větší... :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CARCUL parádní míry... já je mám krapet přehozený - přes boky 107cm a přes prsa ty 103...ty je máš přesně naopak... no a břicho no comment :slight_smile:)) přes to mám 103 cm :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: možná už zas víc :grinning:
8. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty hadroně nafotím někdy líp :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Ahojky,koukám,další miminko na světě!!!! :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: SVOJI,moc,moc gratuluju k Barunce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé Hehenko,to jsou krásný hadříky!!! :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé ahoooooj BAE :slight_smile: jak se máte???

jak vám jde vojtovka?

ty hadříky jsou všechny ze sekáčku na netu... v průměru to vyšlo co kus to necelých 70.- :slight_smile:)) no parááádní ceny, když si vezmeš ty teploučký lacláky (všechny s rozepínám mezi nožkama), mikiny, overaly a tak... :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mnam kuratko bylo vyborny akorad opet sem toho nemohla tolik snist.. aby mi nahodou nebylo spatne.. uplne sem unavena.. pujdu se osprchovat.. umyt si vlasky a krasne spinkat... na me to v 8 vzdycky padne a sem ko... ach jo..
8. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI neboj, to zas přejde :slight_smile: ale jsi teda jezevec to jo :slight_smile:)) ta brou noc moc! :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja vim.. to je des.. jako ja sem unavena hodne brzy z vecera ale pak se v noci budim pac sem vyspana... no takze se pokusim vydrzet.. stavat v 9 je ok pro me..
8. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko, Kubíček bude pořádnej fešák
Ahojky Bae :slight_smile:
Luci závidím ti, že se umyješ a půjdeš spát :slight_smile:
Cat ty máš krásné bříško..
8. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI já už se taky často budím v noci, hlavně na čurdění, nebo mi tvrdne břicho. spát chodím teď mezi 12 a 2 hodinou ranní a vstávám mezi 7 a 9, výjimečně dýl...

ale kamarádka mi taky říkala, že ze začátku měla úplný kómata... taky kolem 8 a konec.. :slight_smile:) :wink:
8. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
angetha.. .a copak mas v planu ty na dnesni noc? :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,máme se celkem fajn,teda výborně-dnes :grinning: Ale včera katastrofa!!!Kryštůfek nesnáší kočárek,tak vždycky už při oblíkání spustí hysterickej řev..a včera takhle řval přes tři hodiny v kuse..já už nevěděla co s ním..nakonec jsem ho už o půl pátý vykoupala,nakojila a uložila do postýlky- a po minutě usnul...by se nejradši koupal už ve tři odpoledne :grinning: Ale dneska je zase zlatíčko :sunglasses: :slight_smile: Má občas takový válevy a to mě zachrání jen obrovská čokoláda Milka :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo cokolada.. tu mam taky rada.. akorad ted v tehu na ni nejak nemam chut.. divny .. snad to prijde...
8. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci já mám v plánu jít taky spát docela brzy, snad ten tygr, co se probouzí, mi to dovolí :grinning:
8. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Vojtovka SUPER!!Moc nám pomohla,je to o 90% lepší.Příští úterý jdeme na kontrolu na neurologii,tak jsem zvědavá,co nám řekne doktorka,ale pokroky jsou úžasný,mám z toho obrovskou radost :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
angetha.. to je dobre.. spanek je potreba.. pritel vali do vecerniho kurzu za par min a ja asi hodim sprsku a mozna zustanu uz v posteli.. ale me takhle zmaha ta vecere.. ja sem po jidle vzdycky unavena... a to tu mame ani ne pul 7 takze zase tak pozde nejime..
8. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No,já nikdy čokoládu nejedla,ale v těhu začla čoko mánie a drží se doteď :confounded:
8. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja se tesim na nutelu ale nejak na nic takoveho nemam chut.. spis nemam chut na nic.. ale to prejde.. jeste par tydnu a je to ok.. ale skoda ze na ty vanoce mam takovou divnou chut na jidlo.. normalne bych se ladovala az by se mi delaly boule za usima.. :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj Bae, super že vojtovka zabírá!!!!
Luci tak to bude asi chlapeček, že nemáš chuť na sladký:slight_smile:))
hehe krásný věcičky!!!
Ange díkjy za pochvalu bříška, i vám ostatním, začínají mi natékat nožky:frowning2:tak šup s nima nahoru...dneska zase dávaj v tý bedně ho...:.-))))
8. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Zuzi, vše nej...nej...nej...nej...nej....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
carcul ty jsi jako z časopisu i netěhu.-))hihhihi
8. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Cat,já byla celý těhu čokoholik a mám chlapečka :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my byli na nožičkách a je vše ok tak mám radost :slight_smile:

Koukám že angethka už šátkuje..já doufám že zítra už taky budu. Na 15h.jdu na kurz vázání a tak bych tak zrovna i nějaký koupila..eště musím najít nějakou panenku s kterou budu nacvičovat :grinning:
A jdeme zítra na prohlídku tak jsem zvědavá kolik už malá měří a váží :slight_smile:

cat krásnej pupíček :dizzy_face:

efi Davídek je fešák :dizzy_face:

a hehnko krásné kousky :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe fakt nádherný vecičky, napiš mi sem, please odkaz.-))děkuji
sac super že jsou nožičky v pořádku!!!
8. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pro dnešek vypínám, jdu relaxovat, zítra zase budu péct a ještě musím nakoupit dárečky:slight_smile:))
tak dobrou s kobrou:slight_smile:)
8. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja chci holcickuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
8. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek