• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehenko..vecicky jsou teda paradni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velika pochvala :slight_smile:

cat..a co budes kupovat za darecky?treba chytnu inspiraci :grinning: ..tak brou,hezky se vyspete s Deniskem

luci..a co chce pritel?
8. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mam uvareno,zameteno,nadobi umyty,pradlo poveseny :grinning:
8. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul.. no pritel by praveze chtel kluka.. aby si mohl hrat s autickama.. on je furt jak maly kluk.. vis. ... :grinning: :grinning:

ja mam taky nadobi umyte a jidlo snezene uz jen ta sprcha sup spinkat

dneska je mi je dobre.. docela koukam.. ani sem nebrecela ani zaludek moc nezlobil.. takze sem furt tu..l jinak bych uz asi spala
8. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak jsem zvedava co budete mit :grinning: :grinning: :grinning: ..
8. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak koukám, že půjdeme spát asi nastejno :wink:
Sac máš krásnou novou plínku a jsem zvědavá na tvoje zkušenosti s šátkem..já když mám malou v šátku tak jí tak nějak automaticky hladím oběma rukama :dizzy_face: víc se s ní mazlím :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Barunka :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis,jsem uplne hotova,Barunka je opravdu nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tatinku moc od nas svojenky pozdravuj a jeste jednou hrooozne gratuluju..
8. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BARUNKA je jak z pohádky... takovej nádhernej skříteček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ach jé, to je nádhera...
furt to nechápu, že nám SVOJA už porodila... taky ještě jednou gratuluju a moc děkujem za fotky princezny!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT je to napsaný i pod těma fotkama :slight_smile: www.laclik.cz a další věci z www.brumla.cz
8. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe taky ete strasis:slight_smile:jsme asi jediny dve tady co-nocni suvy :grinning:
8. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj :grinning: :grinning: :grinning: často si ani neuvědomím kolik je hodin :slight_smile:)) ale dneska se celej večer válím na sedačce .)) :grinning: paráááda...
mě totiž to divadlo včera dalo nějak strašně zabrat.. jak jsem noc předtím spala asi 3 hodiny a furt mi tvrdlo to břicho, tak jsem se včera strašně chtěla válet a jen odpočívat, jenže divadlo už bylo domluvený, přijel i tchán z brna a babi z kolína, tak to nešlo zrušit... no a pak jsme tam skoro dvě hodiny seděli na dřevěných židlích, nepolstrovaný, mělo to ouplně miniaturní opěrku a to bylo teda taky něco... no a když už to konečně skončilo a já už se viděla v posteli, tak jsme ještě museli babi odvýzt na vlak a doprovodit jí na peron... no děs. u toho vlaku se mi udělalo tak strašně špatně, že jsem měla co dělat, abych došla zpátky do auta...
no takže dneska si to nic nedělání vyloženě užívám... makala jsem jen do dvou, pak jsme jeli na úřad a domů jsme dovalili po pátý a od tý doby se flákotím :slight_smile:)) :grinning:
8. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrej elaborát :slight_smile:)) :grinning:
8. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorát teda mám neskutečnou chuť ty hadříky vyprat už teď, bo z toho sekáče zrovna nevoní... teda né, že by smrděly, ale prostě jsou cítit právě sekáčem :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jednodušeji to napsat nešlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak je vyper :grinning: ...a uklid do skrinky..

a je dobre zes taky naky den odpocivala
8. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jaky budes kupovat ty sitovany kalhotky a jakou velikost?
8. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji...máte nádhernou princezničku..:slight_smile:) a maminka přímo září štěstím...)))

dobrou holky
8. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki dobrou
8. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi uz vsichni jsou v posteli..tak brou
8. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL vůůůbec netuším, jaký a ani jakou velikost :slight_smile:)))) fakt netuším... :sweat_smile:
je možný, že v podolí jsou tyhle gaťky k dispozici, třeba mi pak poví HYPO...
8. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všem brou holky .)
8. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem.... :dizzy_face:

BARUNKA je náááádherná, první mě napadlo, že je takovej skřítek :grinning: mooooc hezká, tak ještě jednou gratulace :wink: :dizzy_face:

CAT krásnej pupík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jůů ANGE už šátkuje, a SAC začne dnes, paráda holky :wink:

pak jsem ještě ještě postřehla věcičky od HEHE, no krásný, super kup, za tu cenu HEHE, paráda :dizzy_face:

a že NUKI si užívá a HEHE naopak ne :grinning: :grinning: :grinning:

jo a CARCUL ty kojo košilky, já mám jednu doma a je to fakt hrozný pohodlí, takže jsem se rozhodla jít ještě do 2 teď po výplatě..... do porodky nabalím asi jen jednu, já tady nemusím nic mít, mám napsáno, že jen župan si mám vzít když chci a můžu i košilku, ale poskytují erární.... tak na porod určitě využiju tu erární a pak uvidím, co a jak, nechci si ty svoje košilky hned zaprasit..... tak když bude všechno ok, tak tu jednu nabalím a bude :wink:
9. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
k těm síťovaným kalhotkám, já nevím, jestli se nepletu, ale nepsal tu někdo, že CANPOL nejsou dobrý? :sweat_smile: ale to je možná nějakej blud....
9. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prostějko, jednorázový Canpol nejsou dobrý, síťovaný snadjo..

tak my jedem na ty náušničky.. :sweat_smile: papa
9. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..:slight_smile:)))
přijde mi takový zvláštní, že už má Svoja Barunku v náručí, holt se už dočkala..:slight_smile:))
9. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ahoj, aha, tak to sem hážu zase nějaký bludy :grinning:
9. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj NUKI :dizzy_face:
9. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,tak jsem jsem,teda nas prtous mi dneska v noci dal,ne ze by knoural,nebrecel,ale porad si vyxdaval dudl,tak nemohl usnout.

s manzouvou praci zadne novinky,proste se jeste prej tchan rozhoduje,jestli by to utahl jen on a manza,tak jsme se s manzou dohodli,ze mu davame cas do patku aby se rozhodl,ze nemame cas cekat dyl

tak jsem malymu koupila mliko babylove z dm a zkusila mu ho dat,nez domlasknem posledni bebu (beba totiz stoji 300 a babylove 150,a gramaz je stejna,vyzivove hodboty taky - asi se plati na znacku nestle u beby),tak hura se neco usetri

tak jdu docist a prohlidnout barunku
9. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak poporadku

Barunka je nadherna princezna,ta v te osusce,ci plene je bozi

Baes ten vas broucek se bozi na te fotce :grinning: :grinning:

Efi koukam,ze malej hotovej model,pohled pekne do objektivu :grinning:

A cat ma brisko vystavni jako vzdycky :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste hehenko ty hadriky super,moc se milibi ten prouzkovanej svetr s kapucou a lacliky zeru vsechny :grinning:
9. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek