• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoooj BLAHUŠKO :dizzy_face:
9. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Blahuško, snad to u vás vše dobře dopadne..:slight_smile:)

Jojo Hehenka má krásné hadříky..:slight_smile:))
9. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojky prostejko a mimisku :slight_smile:

no nuki nemyslim si,asi by bylo lepsi,kdyby manza sel do nove prace,takhle se budu porad bat kdy zase prijde s tim,ze ma vypoved . . . .
9. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak budu do pátku držet palec, aby se to nějak vyvrbilo.... třeba to nakonec nebude tak horký, jak to na začátku vypadalo... ale je fakt to co píšeš, takhle se budeš nadále nervovat, kdy zase tchán přijde s nějakou jobovkou :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky já jsem se dneska ráno dozvěděla, že budu asi narychlo předávat agendu jednomu klučinovi tady, tak kdybych sem náhodou nechodila, tak se nelekejte, jsem ok, jen makám :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: možná by to lepší bylo...hlavně hodně štěstí..:slight_smile:)))
9. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko: tak to jo pilně pracuj, ale nepřeháněj to..:slight_smile:))
9. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no ono předávat někomu agendu za týden :grinning: :grinning: docela vtipný :grinning:
9. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo prostejko,ale pak uz budes mit klidek do matersky :grinning:

no prave nuki,clovek se bude bat a co ty tehulko uz mas vesti priznaky???
9. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: břicho pobolívá, někdy mi bývá divně od žaludku, ale zvracení zatím žádný.:slight_smile:) a prsa mám pěkně citlivý a svědí... :grinning:
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já to neřeším :grinning: mám to předávat takovýmu ňoumovi, tomu je stejnak všechno jedno a rozhodne se to až dnes odpoledne, zítra dopoledne tu celý den nebudu, páč jdu na alergo, v pátek se nic neudělá :grinning: ... a příští týden? no to mu toho vysvětlím... asi tak v tomhle šanonu je tohle, v tomhle je zase tamto :grinning:
9. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI na to svědění prsou doporučuju mazat :wink:
9. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, dobré ranko:slight_smile:

Barunka je kouzelná princezna, koukala jsem jestli si je podobná z 3D a jooo:slight_smile:to je sranda, já si totiž zkouším představit jak bude vypadat náš Denísek:slight_smile:)hihihihi

Svoji ještě jednou veliká gratulace, ať je malá zdravá a veselá a krásně vám roste a dělá jen a jen radost:slight_smile:)
Jo a strašně ti závidim že to máš za sebou:slight_smile:)))jsi šikula

Mě se zdálo, že už taky rodíme, ale že to jsou 4čata!!chápete to!!!hihihiihihi

Carcul dárečky ještě promýšlím co si tak kdo přál:slight_smile:

Luci jestli chceš mooc holčičku, tak to bude holčička:slight_smile:)
Hehe díky za odkazy, omrknu to.
Blahu ňáké novinky ohledně maži a práce?
9. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: co stihnete to stihnete, to neřeš, když nemá snahu, tak at si pak dělá co umí..:slight_smile:))

prostej: díky budu, ještě to nestíhám pravidelně.... Manžílek večer hladí bříško..:slight_smile:)))
9. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI jasně, já to neřeším, on to tu bude dělat, takže v jeho zájmu je se to naučit :grinning:

a s tím mazáním, když manžílek večer hladí bříško, tak ať na to vezme pěkně krém a může hladit i s krémem :wink: ..... mě to mazání hrozně pomohlo na to svědění prsou :wink:
9. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj CAT :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat no psala jsem to rano,jako tchan se jeste rozhoduje jestli to nezkusi s manzou ve dvou,ale ja se bojim na jak dlouho to bude,jinak samozrejme odstupny neresi,nebo alespon nic manzovi nerekl,dali jsme mu do patku cas na vyjadreni,jako nemuzeme cekat vecne

ty prsa me taky brali nuki :slight_smile: a hned se nalily,to byl muj prvni priznak :grinning:
9. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky modelko..:slight_smile:)) tak rovnou 4čata, no to by teda bylo..:slight_smile:))
9. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko....

no Barunka je kouzelna.. uplne takovou bych si prala i ja.. moooc gratuluji...

jj chci holcicku a moooc,. u nas v rodine jsou samy kluci... ale ja bych chtela malou princeznu... no uvidime jak to vyjde...

uz podruhe sem musela v noci stavat a jit curat.. ach jo.. to tak nemam rada.. ja pak nemuzu zase usnout...
9. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. mas videt co delaji moje prsa.. furt me boli jako by tlak v nich a jsou takovy plnejsi.. ja mam malinky takze ten rozdil sem hned videla.. i pritel rikal.. jeee ty jsou ted ale velky.. :grinning:
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj LUCI :dizzy_face: mě to noční vstávání na záchod pak ustalo a teď jdu tak jednou za noc :wink:

a SAC přidala fotečky malinké v látkovkách..... paráda.... :dizzy_face: zrovna tu červenou plenku s bílými puntíky máme taky, doufám, že budeme mít kluka :grinning:
9. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prďolka dneska zlobí, trošku mě pobolívá bříško.... :confounded:
9. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacinam vam mit hroznou chut na gumovy medvidky a takovy tu zuzlavy cucavy veci.. asi si neco koupim mam na to hroznou chut uz od predevcira..
9. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: taky se docela těším, že budou větší..:slight_smile:))
9. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki: asi vim jak to myslis.. ja cely zivot nosit pushupky abych tam konecne neco mela a ted.. .juchuuuu
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luci,je jen 2x???ja chodila od toho 5tt asi 4x za noc pak i casteji asi jsem mela citlivej mocak :grinning:

prostejko tak mu domluv,ze mu teta vzkazuje at hezky spinka :grinning:
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no on asi spinká :grinning: ale bříško mě trošku pobolívá...... asi jak se to tam roztahuje.... ale vyřídím :grinning:
9. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne ne. ja to spatne napsala.. myslela sem to jako ze 2 posledni noci.. jdu jen jednou... jako chce se mi furt ale me se tak nechce zvedat z te postele... takze vcera v noci a predevcirem v noci sem uz musela tak okolo 5 rano jit... jejda... to mi chces rict ze budu stavat i vickrat? no to se mam na co tesit teda haha
9. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci je to u kazdy zensky jiny,ale trweti trimestr jsem chodila v noci kazde dve hodiny!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to jsme na tom asi podobně, ale říkám si, že by to mohlo být ještě horší....
9. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek