• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jeeeeeeeeee jeee je hihi... no jeste ze mame zachod hned u loznice haha...
tak akorad snidam a pujdu se chystat do prace za pul hodky... aji se tesim... po ceste koupim gumovy medvidky a je to.. .
9. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:))

holkymi máme zítra vánoční večírek, tak budu muset tajně nepít alkohol, aby to nikdo moc neiděl, nechci aby něco věděli....
9. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. hele klidne si dej sklenicku to nevadi.. a klidne si to nared se spritem nebo tak abys to nemela silne.. me treba ted vino vubec nechutna.. nebo jet jakoze autem.. nebo rekni ze na tebe neco leze ze sis vzala prasek... takze nemuzes pit.. jednoduche...
9. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki no, 4čata:slight_smile:)hihihihi
Blahu tak držím palečky, aby to dopadlo dobře, ještě není vše beznadějné!!!!
Luci haribo mám plnou zásobu tady:slight_smile:)chceš.-))))

Sac fotečky super, ale my máme stejně papírový:slight_smile:))

Holky tak já jdu něco dělat, mám toho až až, a dneska mě čekají ty úly a ještě vyzcednout závěsy z čistírny a večer si jdeme pro ty profi fotečky:slight_smile:))se těším.-))

Hezký den vše a zatíííím!!!!
Prostěj to zvládneš, alespoň to budeš mít předané zavčasu, kdybys taky překotně rodila jako Svojenka:slight_smile:)
9. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam mnam .. dala bych si.. ale koupim asi ty v tom cukru sladkokyselim... ty sem si nedavno dala a chutnali.. dam si je v praci do kapsi a budu ucucavat potaji.. hihi
9. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT díky, ale já od vánoc můžu rodit o sto šest... :grinning: páč 23.12. mě tu vidí naposledy a pak ať si tady dělají třeba kulatý čtverečky.... ví to od srpna že budu odcházet, tak s tím měli něco dělat a ne to teď honit poslední týden :grinning:
9. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj... všechny vás moc zdravím :slight_smile:

jsem ráda, že se hadroně líbí :slight_smile: dneska to fakt asi strčím do pračky, abych se v tom mohla aspoň přehrabovat, jsem asi cíťa, ale kdoví kolika rukama to prošlo že jo :slight_smile:))) mno... a v lednu vyperu ty nejmenší ještě jednou v tom slizu :slight_smile:) nebo lovele, se uvidí ještě :slight_smile:

BLAHU tak držím palce, ať to vyjde... ale být manžou hledám si ještě něco dalšího, radši ať rozhodí sítě a máte kdyžtak něco v záloze... případně, kdyby dostal lepší nabídku, tak bych se sebrala a šla...

my jdem dneska s kamarádama na oběd a pak snad konečně zajedu do bauhausu pro ty barvy a zítra bych malovala... tohle chci mít z krku teď, dokud jsem pohyblivá :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: a pak už si můžu v klidu poklízet a tak... :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI a co třeba černorybízovej džus ??? to by nikdo ani nemusel vědět, že nepiješ... :wink:
9. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já víno nepila vůbec, bo v tom prvním trimestru jsem dost špinila a když jsem si dala víno, tak se mi ty žíly asi rozproudily a doslova jsem krvácela jako prase... no a teď už mě zas tak pálí žáha, že bych to asi nepřežila :slight_smile:))) :grinning:
9. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vinko mela vzdycky hrozne moc rada... ale tak pred 2 tydny sme byli na veceri a ze si dam malou sklenku a vubec mi to nechutnalo.. takze sem to nepila...

Nuki nebo pij pomerancovy dzus a rikej ze je to vodka s dzusem.. ke sklince ti snad nikdo cuchat nebude ne..
9. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI to jsou rady co? :grinning: já myslím, že na něco se to dá uhrát ne? :grinning: jak radí holky..... prostě sis vzala prášek na migrénu nebo tak něco :wink:

ahooj HEHE :dizzy_face: jsem mrkala jací budete fešáci :grinning:
9. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu se chystat.. .takze budu tu vecer.. papa holky a mejte se krasne..
Hehe: tak Vy budete malovat, tak hezky vyberte barvičky a at to jde od ruky..:slight_smile:))
autor
NUKI se na ty lidi vybodni... přesně vodka s džusem, nebo rybízovej džus do vinný sklenky... případně to nějaký koktejlový sklenky zase džus a nikdo snad nebude nic řešit...
autor
NUKI jj budem :slight_smile: barvičky mám vybraný, bude to trochu divočina asi :slight_smile:)) ale to nevadí! .) :grinning:

LUCI ahoooooooj :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a to budete malovat v ložnici? nebo už malýmu pokojík? :wink: divočina musí bejt :grinning:

LUCI papa :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene naší ložnici .) na pokojík je času dosti :slight_smile: :wink:
9. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE já si to myslela... :grinning: a barvička?
9. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak papa:slight_smile:)) a díky za rady:slight_smile:))

Hehe: taky díky za rady...:slight_smile:) jojo taky si říkám, že budu pít džus a budu říkat, že je to džus s vodkou..:slight_smile:))
9. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ spíše barvičky... :slight_smile:)) vínová, světle modrá a hrášková zelená :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybysme čekali holčičku, tak řeknu, že Elišká má prostě ráda divočinu :slight_smile:))) ale takhle radši mlčím a uvidíme jak to dopadne :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé HEHE to bude krásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: to bude dobrý..:slight_smile:))) :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to bude masakr motorovou pilou... jako představivost mám že jo :slight_smile:)) ale uvidíme jak to dopadne :slight_smile:) :grinning:
9. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééé dopolkoooo :grinning: ,
prdelka už měla papat ale eště spinká tak nakukuju..no ale myslím že než do odešlu tak bude určo vzhůru :grinning:
Koukala sem na malou svojenku a je náááádhernáááá!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak holky a kdo půjde na řadu teď?? :grinning: :wink:
9. pro 2009 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem se probrala, v noci jsem nespala tak to natahuju pres den :slight_smile:
chystam se na postu a nakoupit a kdyz vidim ten hnus venku tak se mi nechce
9. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak my do barvy jít nemůžeme..... protože jak máme nový byt se zárukou, tak nedoporučují malovat, kvůli případným opravám v záruce... jen na bílo..... protože když naběhnou dělníci, tak to natřou zase jen nabílo.... :sweat_smile: takže jsme se dohodli, že prďolkovi vymalujeme pak až pokojíček a ty barvičky ti upřímně závidím :grinning: :dizzy_face:

ahoooj SAC :dizzy_face:

ahooj HYPO :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj hypo,tak jak je? :slight_smile:

Mě tak bolí hlava že sem si musela kafe uvařit a esi to nepomůže půjdu si vzít růžový kokinko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aa už slyším křik :grinning:
9. pro 2009 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: krásné ráno..:slight_smile:))

Sac: Ahojky:slight_smile:)) no to se uvidí...Hypo, verled,...:slight_smile:
9. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek