• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak jsem zpet,jsme museli odsat a napapat se ,ja doufam,ze malej tak do pul hodky pujde spinkat a pak se najim i ja :grinning:

ahojky peti,teda ja ten rustovy sprut jak rikate u malyho nejak nikdy nepozorovala,je vam uz rostou zoubky a jak to vypada,jako Onda ma to docela hodne pripravene asi koupim do pohotovosti ten gelik :grinning: dekujeme za pranickooo

monci musis holka vydrzet,hele cetla jsem tu nekde dobry heslo :BORDEL V BYTE,SPOKOJENY DITE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proste domacnost malinko vypust a mama,tak nemohla by uz mit prvni prdiky???????trebas,malej je taky mel kolem toho 4.tydne hodne :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý :slight_smile: ,
blahu taky přeju malýmu vše nej a nej hlavně ať je zdravoučkej, maminku moc nezlobí a dělá Vám jen radost :dizzy_face:

Holky teda esi tu dostaneme eště podobnej úkol jako tu koláž tak to už nepřežiju :grinning: :grinning: Stáhla sem nějakej program..samo v anglině takže sem ničemu nerozumněla :grinning: Po 80letech to nějak udělám..chcu vložit na koníka tak je to moc velký tak pořád zmenšuju a teď zas vidím že to na jedný straně mám víc u okraje než na druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale už na to kašlu :sweat_smile: :fearful:
30. lis 2009 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já vám taky chtěla ještě popřát k svátku všechno nej nej nej, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se má malej čile k světu a dělá vám jen a jen samou radost :wink:

ahoooj SAC :dizzy_face: já se to chystám udělat v programu malování nebo někde takhle.... doufám, že to jde :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Ondraskovi vse nej :dizzy_face:

Boli me brisko a zada jako pro ms....fuj fuj :confounded:
30. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcinyyy dekujeme vam,teda ondrasek dekuje,z postylky :grinning:

ahojky sac,ja proste nemuzu z toho tveho vieda,jsem rikala manzovi,at to udela taky :grinning: a tu kolaz teda nevim,nevim :grinning: jestli to udelame,jestli to zvladnem :grinning:

jj protejko ja to taky chtela zkusit tam :grinning: uvidime :grinning:
30. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj SVOJI :dizzy_face: no jo, všechno se to tam chystá na den D :wink:

BLAHU snad to dáme nějak dohromady :grinning:
30. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli budu tohle prozivat jeste mesic, tak potes.... :confounded: :confounded:
30. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nemůžu z té firmy, co jsem u nich objednávala předplatné časopisu Maminka... ještě že AMAL už porodila, protože kdyby tohle četla a byla ještě 2v1 tak Amálku vyklopí doma :grinning: minulý týden jsem jim volala a ověřovala si tu adresu pro dodání a ptala se, jak to chodí s tím dárkem k předplatnému.... adresu mi potvrdili, dneska ráno mi přišel mejl, že nemůžou najít číslo popisné :angry: tak jsem jim to znovu psala, celou adresu a teď mi volala ženská, že tam tu adresu mají pořád neúplnou :rolling_eyes: :sweat_smile: je to možný, člověk si to z vlastní iniciativy ověří, zjistí, že adresa je úplná a v pořádku a oni to asi dnes rozesílají nebo co a ptají se na celou adresu dvakrát znovu :grinning: :angry:
30. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej....co dodat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu já na to video koukám každej den asi 4krát :grinning: :sweat_smile:

holky a hehenka si tu koláž pak jako okopčí z mojeho alba nebo jak to udělat?? :sweat_smile:

svoji ahoj, mě ten podbřišek taky dost dlouho bolel :unamused:
30. lis 2009 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI radši nic :grinning: :grinning: my těhotný se nemáme rozčilovat ne?....... a ty bolesti, tak uvidíš, třeba malá nakonec vyleze i dřív :wink:

SAC jj, HEHE říkala, že stačí tu koláž uložit k sobě do alba a poslat jí do IP odkaz :wink:
30. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu nám jdou vidět už zoubky bílounké jak lezou, ale nám rosotu zoubky už tak 14 dní na lévé straně bude dřív :grinning: Skusím to nějak vyfotit navečer ale jak mu se chci na ně podívat tak mě hned začně "kousat" :grinning:
30. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám objednanou Mámu a já a dneska mi z druhým číslem přišel dárek modrý župánek tak to dám Vítkovi pod stromeček ani jsem ho nerozbalovala ať to je překvapení :grinning:

Holky taky je u vás tak šílený větr?
30. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ja koukala na to video a je to naaaaaaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: me se chce uplne brecet :sweat_smile:
No to me ani nestras, vcera zrejme odeslo neco jako zatka a ted si pripadam, jak kdybych mela ms...to me ceka krasnej mesic teda :unamused:

PETUL :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky prostejko :slight_smile: Jinak s tím časákem to je něco :zipper_mouth:

holky mě štvou ta témata : jak přestat kojit..jak odstavit dítě od prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych dala všechno proto abych mohla kojit a holky tady řeší jak to udělat aby přestaly :frowning2: Teď mně zase došlo nějaký edukační cd a celý o kojení a málem sem u toho brečela :cry: Mě to totiž vážně mrzí a oni o tom všude píšou jako že kdo chce tak kojí a kdo nechce tak nekojí a dělá špatně.. Ale co ten kdo prostě nemůže?? Nemá mlíko?? To nikde nezmíní že někomu se třeba mlíko nevytvoří dostatečně :frowning2: I ten spurt..je to i u dětí které jsou na flašce?? To se nikde nemůžu dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá totiž dělala to stejné akorát ne u prsa ale s flaškou..kdo ví no.. :rolling_eyes:
30. lis 2009 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi tak to nevím ale myslím že by to mělo být i u dětí na UM
Vítek teď spí venku tak jdu pomýt a dopoklízet a na oběd dělám špenát asi
30. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ale zase tě můžu uklidnit..mě totiž břicho jak při ms bolívalo během celého těhu :sweat_smile:

u nás taky fučíííí :confounded:
30. lis 2009 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu taky honem něco dělat..no malá se už asi budí..zatím ahoooj :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen doufám, že mi to dorazí.... jak časák tak dárek :wink:

SVOJI no četla jsem, že z tebe odešel nějaký hlen.... tak uvidíš, to nemusí nic znamenat :wink:
30. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL vim, ze tim ultrazvukem se ledasco zmuze, ale takovyhle siditko...nevim no :unamused:

SAC tos me uklidnila :sweat_smile: :grinning:
30. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUPIII tak prostejko v tom kresleni to jde udelat krasne,to byl muj 1.pokus kuk do albika :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za pranicko svoviii ,no asi te nepotesim,ale me to bricho takhle bolelo celej 9.mesic + nality prekrveny rodidla :unamused: :zipper_mouth:

jooo cobych za to dala sac taky jeste kojit,respektive,vim,co bych za to nedala 1200kc mesicne :grinning:

peti,tak to blejstkni,to jsem zvedava,me se zda,ze Onda uz to ma totiz pripraveny :confused: :grinning:
30. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak to vypadá parádně :wink: taky se do toho musím vrhnout
30. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jak jsi to tam udělala?? :angry: Mně to nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2009 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím bolením břicha mě nestrašte..... mě včera prďolka pěkně nadával v bříšku.... odpoledne bylo tak krásně, že jsem se rozhodla vyrazit ostříhat keříky na naši terásku, ostříhala jsem 2 a začalo mě píchat v podbřišku, takže zbytek dodělával manžel a prcek pak kopal a asi mi nadával :sweat_smile:
30. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu my dáme taky tak 1400 za měsíc..
chystám se dělat to tiramisu jak jsi sem dávala recept :grinning:
30. lis 2009 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to jsou pálky za to krmení pro prťata :pensive:
30. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jen sjemn si s tim pohrala

a navod
zmensit fotky v kresleni na panelu je obrazek - moznost roztahnout ci zkosit )tak si ho zmensete jak potrebujete)
pak si otvrete novy soubor v kresleni -pod napisem soubor jsou ikonky na kresleni,jako guma,lupa,sprej,stetce a podobne,tak vyberte vyber (carkovany obdelnik,hned v prvni radce nastroju) - no pak si udelajte na plose souboru potrebny ctverec - kliknete do nej pravim tlacitkem na mysi - objevise moznost VLOZIT Z - no a vyberte soubor kde mate ulozeny fota - vlozte foto a je to :grinning:
30. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevypadá tak složitě BLAHU :wink:
30. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek