• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
je celkem dobre, boli pokazde nekde jinde, ted mala kope do pocaku, nebo spis boxuje tak si to naaaramne uzivam
9. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: to je mi lírto, že Tě bolí hlava...snad bude lépe..:slight_smile:
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslim ze mi budem prenaset..... rodit budem tak na silvestra :frowning2:
ja mela v planu rodit pred 20.12. ale zatim to zas tak nadejne nevypada :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vyrazim na tu postu
paaaaa
9. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím letět..mějte se krásně..papa:slight_smile:
9. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY.... dneska nikdo nerodí? :grinning:

Včera jsem se dívala na ČT1 na Všechnopárty se Šípem a brečela jsem smíchy, byl tam jako host malíř Libor Vojkůvka, doporučuju se na to podívat... to je kolík!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10090925908-vsechnoparty/?index%5B%5D=95223
9. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu holky,dneska nestiham,pes ma hysterak,malej ma hysterak,jsem rada,ze jsem ho uspala,doufam,ze bude spat,alespon 2 hodky aby mel dobrou naladu,manza prisel ze vypod je definitivni,k odstupnymu se nevyjadruje tchan a jen ho nuti,jestlůi si nehce udela zivnostak aby tam bykli on i tchan,jenze z toho vyplyne akorat jedna vyhoda a to pro tchana,dal by byl sef,akorat by manzovi neplatil socialni a zdravotni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz ho mam plne zuby
9. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste chce aby mu manza dneska zustal pres cas,to je vrchol,si mysli,ze mu manza pujde porad na ruku a nakunoce jeste vyplati odchodny on jemum ne?
9. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU: to je děs! Když se "daří", tak se "daří", co? :unamused:
9. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jako tchana nechci ani videt,jako uz pro nej nemam slov,tohle se proste synovi nedela,to nemluvim,o krachu firmy,za to nemuze,ale ze neda odstupny,kdyz vi ze mame malyho a manza bude mit podporu z toho co si u nej ze vstricnosti nechal napsat nacisto . . . proste oni mu vychazeli vstrict jak to slo,pro tchana byl problem aby nas manza ovezl k mudre den po propusteni z nemocnice a on takhle
9. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...hlasim se s Davidkem na kline :grinning:

dneska byla priserna noc no spi vcerejsi vecer..malej usnul a spal akorat hodinu a pak jsme ho nemohli uspat...usnul az o pulnoci a i v noci se budil...zkouseli jsme ho dat do postylky strasny hysteraky,s nami v posteli byl chvili to vypadalo ze bude spat,ale zase sileny hysteraky a pak jsme ho dali do kocaru a v momente spal,a ani predtim nechtel v kocaru usnout...

no a dneska rano jsem ho dala do loznice do postylky a dala mu plinku,trochu zahrkala s postylkou s pal skoro 3 hodiny :astonished: ...uz byl asi tak hotovej ze usnul...ja si udelala tolik veci i hlavu jsem si stihla umyt :grinning: parada,ale ted bych brala aby zase usnul a ja taky dospala noc :grinning: takze ho zkousim zase utahat a zkusime zase postylku,jo a to jsem zapomela napsat musela jsem pustit telku aby usnul :grinning:

blahu ctu ze mate strarosti :frowning2: :frowning2: doufam,ze se to brzy vsechno spravi...koukam ze tchan je pekne vycuranej a docela to teda prehani
9. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdarvím vás, stále bojujeme s krmením, tak se sem nedostanu, ale děláme pokroky, malá přibírá, sice má půl napůl MM a UM ze stříkačky, ale včera už se jí podařilo vysát 10ml z prsu, první pokrok

musela jsem sehnat kojeneckou váhu, takže vážíme, zkoušíme a tak

vidím, že je NUKI mezi námi, obrovská gratulace!!!!
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Amal!!!!to je super ze delate pokroky!!!snad uz to brzy bude jen dobry a mala bude papat jen z prsu...
9. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady jak na potvoru nikdo neni :frowning2: ach jo...
9. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme zpátky od mudry. Malá má 6950g a 67cm :slight_smile: . Se zeleninkou začneme prý raději až za měsíc když mám tu celiakii. Jinak nám napsala cosi na zahuštění papu aby malá tak neublinkávala. Očkování zase nebylo jak sem předpokládala pře ramínko není pořád dobrý tak se máme dojít ukázat zase za měsíc jinak je totiž kontrola až v půl roce..tak uvidíme no

Amali ahooj vidím jak bojujete..já ten začátek měla podobný..kojila, UM, odstříkávala a vážila koilk vypila no sem ráda že to je za námi.. ALe vidíš malá je šikulka. Držím pěstičky ať je to čím dál lepší :slight_smile:

Efi taky ahoj :slight_smile: ,
mně malá včera konečně přes den usla v postýlce asi po hodině co v ní byla :grinning: Ale spala max.půl hoďky esi vůbec takže nic moc no ale úspěch je že tam vůbec usla :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac my dali vcera na noc prvni kasicku...malymu jsem pak dala mlicko asi po desaty jak rval a vypil jen stovku a pak do sedmi do rana nic nemel,takze ho to asi zasytilo dost...

no ja doufam,ze mi ted zase usne a bude soinka aspon hodku abych si taky dachla...dneska asi ani ven nepujdem,protoze tam rpsi a hnusne fouka...a sac mala uz je teda kusanec :grinning: uz je to poradna zenska :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccc su nikdo či co?? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tys tu pred chvili nebyla sac :grinning:

no uz zacina knourat,tak ho jdu prebalit a zkusim uspat
9. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo efi..každý ráno je větší a větší :grinning: :dizzy_face:
Já už se tak těším až budem papat taky něco jinýho než mlíko..těšila sem se že u teď a nic noo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
U nás je teda zataženo ale venku příjemně..sme dojely od doktorky a malá je eště venku s tchýňou..spinká.

Holky já vám musím napsat jak sem nešťastná :sweat_smile: Jedu od té mudry a že eště projezdím dědinu aby malá byla venku a že třeba usne a to sem neměla dělat. Akorát sem potkala dvě mamky který vždycky taky jezdily samy a už jely spolu :unamused: Takže já tady fakt nikoho nepoznám a pořád tu budu s Janičkou sama..su asi blbá ale chce se mi pomalu brečet :sweat_smile: :cry:
9. pro 2009 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvedava ..lezi v postylce chvili se vztekne a chvili jen tak kouka...aby nechytil hysterak jako vcera...

no sac ja taky jeste s prikrmy pockam...ale tohle je bezlepkova kase jen na noc...aby se porad nebudil a vic ho to zasytilo....no asi to prikrm je ale asi ne takovej

sac tak se k nim pridej :wink: nahod rec a je to
9. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, juu amal...... tak bojuj ja jsem zvedava na sebe, se budu hroutit kazdych pet minut....
dneska mala nejak dole boxuje tak se ani hybat nemuzu....
sacvi tak se s nimi seznam az na ne zas narazis :slight_smile: vsak nas taky neznas a jak si pekne povidas :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky musim jit...zatim ahoj
9. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo hypo přes net mně to kecá :grinning:
Dyž já sem hrozně stydlivá..neumím jen tak nahodit řeč..a když spolu pojednou a budou si vykládat tak jim těžko skočím do řeči a navíc su prostě zabělec asi noo..se nemůžu divit že si můžu vykládat akorát s tchýňou a občas s mužem když dojede dom v trochu normální hodinu a nejde hned do dílny.. :pensive:
9. pro 2009 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ono je to asi tím že když sem byla malá tak sem podle otce vše udělala špatně..pořád mně nejen nadával a noční můry o něm se mi zdají pomalu eště teď :cry: Cokoliv sem řekla tak se mi akorát vysmál nebo tvrdil že to není pravda a já prostě mám "strach" začít s někým jen tak mluvit že si právě bude myslet že su "blbá" a říkám nesmysly apod.no..to ve mně prostě zůstalo a neudělám s tím nic..když už člověka poznám líp tak pak je to v pohodě ale do té doby sem spíš taková uzavřená :sweat_smile: Já přesně byla taková ta co sedí někde v koutě a kouká kolem a raděj se k ničemu nevyjadřuje :frowning2: Samo s věkem se to trošku zlepšilo a myslím si nebo spíš hlavně doufám že to co mi otec pořád říkal není pravda ale víte jak no.. :confounded:
9. pro 2009 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj nakonec se urco seznamis :slight_smile: chce to cas, treba u dr. v cekarne :slight_smile: tak clovek jen tak sedi a cuci a ceka tak to je prilezitost :slight_smile: chce to casik.......

ja jsem byla taky desne stydliva, pro me byl horor jit nakoupit do obchodu kde byl jen pult a musel jsi rict co chces....... nesnasela jsem to

pozdeji me nikdo nedostal napr. do restaurace nebo hospody samotnou ze na me pockaji vevnitr :slight_smile: vzdy jsem muselamit sraz pred budovou protoze sama bych tam nesla :slight_smile:

no a ted jsem pravy opak klidne oslovim cizi lidi, mozna jsem az drza..... clovek casem zvykne na vse :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo tak zrovna v čekárně málo kdy někoho potkám :sweat_smile: To víš tady na vesnici moc dětí není takže to je spíš náhoda když někoho potkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale to je jedno..už to řešit nebudu. Prostě si vystačíme s prdelkou samy..dneska doufám koupím ten šátek tak budeme šátkovat a mazlit se a ťutinkat a nikoho k tomu nepotřebujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem satek podedila po svagrove, ale nevim jestli ho vubec uziju, je k tomu brozura jak vazat a to ti povim nekdy dost veda :slight_smile:
tak pak reknes dojmy a pojmy :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo..sama sem zvědavá jak mi to půjde :slight_smile:
Tak sem jdu pomalu chystat..ahoj holky :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaaa
a ja jdu nakrajet ingredience na spizy :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět, koupilam jse miláčkovi nádhernou šusťákovku od Nike, je fakt nádherná!!!
A už mám pro něj dárečky i zabalené
Vybrala jsem i kabelku mamině a ségrám věci na lyže...v alpine pro mají super ceny, tak ještě taťkovi dodělat ta křesla na chatu a zabalit dárky babi a tchýňce a mám to!!

Jo a k obídku dělám kuřecí křidélka podle Babicy:slight_smile:))

Maminky co máte nannynku, daly jste ji až pod matraci?Na rošt???celkem mi to připadá jako daleko:frowning2:((
No ale je to teda řev když to začnš řvát, ale až po 20s, to je taky dlouho...no a ty rady o 1. pomoci, budu se modlit ať je vše OK!!!
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek