• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
čus bambus... tak jsem zde... :slight_smile:))
látku mám, barvy mám, dokonce jsem tam koupila i barvy mamině :slight_smile:)) chce si vymalovat ložnici, tak si je poveze z prahy na vysočinu :grinning: :grinning: :grinning: (přijedou totiž návštěvovat v sobotu) no a ještě samolepící dekoraci na zeď - pivoňky... :slight_smile:

jak jste se měly co?
9. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, dneska v práci nestíhačka..... :rolling_eyes: takže se omlouvám, že jsem tu celý den nebyla, nebyl čas... teď letím domů, večer nafotím břuško..... končíme 28. týdne, tak ať jsme zdokumentovaný :grinning: mějte se krásně a zítra papa :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU nemám slov! je mi to fakt líto!!!
manža by mu měl už dát snad na držku nebo co!

jinak my jsme na tom teda taky nic moc... firmy nám pořád drží prachy a účet vyluxovanej... manža už píše výhružný mejly, jinak nemáme z čeho zaplatit nájem :((( je to hrozný, dluží fakt už od srpna. když by teď všichni poslalli všechno, tak máme zas na nějakou dobu klid, už mě to fakt se*e! já se modlím, aby manžovi vyšla ta práce na další rok, to bysme si mohli oddechnout aspoň na pár měsíců... :(((((

PROSTEJ pá... já už jsem 28+4 a v neděli začínám už 30. týden... :astonished: :astonished: :astonished: nemůžu uvěřit... :sweat_smile:
na břuško se těším... též musím zase zdokumentovat :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT gratuluju k dárkům :slight_smile: to je super, že už to všechno máš...

mě z toho jímá už hrůza :slight_smile:)) mamku mám teda myslím vyřízenou - ale co s tátou to teda netuším - s tím je to fakt hrozný, nic se mu nelíbí a nevyhovuje :( / co 4 babičkám teda netuším... manže má ještě oba dědy, takže ještě dva dědové... / ségra / manžova nevlastní ségra, táta a maceška / manžova matka a to byl dřív ještě zvyklej kupovat dárky tetám a jejich dětem, to už naštěstí neděláme :slight_smile:
nekupujete třeba prarodičům jen nějaký dárkový balíčky??? nemyslím kosmetiku, ale spíše třeba jídlo a tak... :sweat_smile:
9. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHooooj...jdu na vás juknout.....

Hm, HEHE, s těma dárkama jsem taky na štíru! Hlavně taťkovi. Dědovi vždycky dávám nějakou baštu. Ocení to nejvíc... teď měl narozky a dostal velkou tašku plnou sušenek, čokoládiček, tyčinek a tak. Jako další má rád kosmetický balíčky. ALe co pro taťku, to je záhada!!!
9. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:
Jéé Barunka je krásná :slight_smile:
CAT..jj,ten monitor až pod matraci-ale musí to bejt ta bez pružin.Snímá to dobře,vždycky když ji zapomenu vypnout a vezmu si malýho,dělá to pěknej kravál :grinning:
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky MAMKY, vedu tady s kamarádkou takovou debatu o zavince do autosedačky...

využíváte je jí hodně?
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,já ne
9. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak manžovo dědové - to je děs na entou... ani neřeknou co pořádně mají rádi :( a já už dědy nemám...
tátovi je to vždycky porod... on pak i třeba řekne, že je to hrozný, že se mu to vůbec nelíbí, nebo nehodí :slight_smile:)) no děsný :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: jednu dobu jsme kupovali jen Bechera a lékořice... ale teď už ani toho bechera nechce, že už to nepije...
9. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE takže jak převážíš malýho? myslíš, že teda nemá cenu jí kupovat, ža stačí kombi a případně deka?
9. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem četla, že vám vojtovka moc pomohla, to je super! teď jí musí s malou cvičit kamarádka, tak snad bude taky tak úspěšná...
9. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo.... máme foto Barunky...krásná :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dám malýmu normálně punčocháčky,zateplený rifle nebo nějaký jiný kalhotky,tlustý ponožky,botičky,body s dlouhým rukávem,tlustou mikču,rukavičky,čepičku a jedem na nákupy.Když ho vytýhnem nebo přenášíme z auta,tak beru ještě takovou teplou minidečk..a vždycky je krásně teploučkej,tak myslím,že to stačí :wink:

JJ,nám vojtovka moc pomáhá,uvidíme co na to ale řekne v úterý mudra...
9. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to bydlíme v podkrkonoší,máme tu chladnějc než v Praze
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo takže dečka prostě stačí :slight_smile: díky BAE... mě právě kamarádka psala, že se jí to nějak neovládá dobře za zavinka...
9. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,my máme ten fusak 3v1 a teda popravdě nevím ani pořádně jak bych ho do toho zabalila :slight_smile: Já myslím,že dečka stačí,nikam daleko od auta ho stejně přenášet nebudete,je to vždycky jen na chvilku :wink:
Jinak jsem přidala nějaký fotečky Kryštůfka :slight_smile:
Dneska máme zase prudivou náladu :confounded: ach jo ach jo,už zase bečííííme :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Kryštůfek je nááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem a taky pěkná protivka :angry: :slight_smile: ..ale pak stačí jeden úsměv a na všechno špatný se hned zapomene :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to se nedivím... je fakt krásnej a bych řekla celej po tobě :slight_smile: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko to říká hodně lidí..já v něm vidím manžu,ale ostatní moc ne :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba se vyloupne až časem na tatínka... ale teda neřekla bych... no uvidíme .) :dizzy_face:
9. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala ještě jednu fotečku s tatínkem..pro srovnání :slight_smile:

A jak se Hehenko vede??Já nějak nestíhám dočítat :frowning2: Občas sem večer mrknu,ale toho času je málo :unamused:
9. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: Ahpojky, taky se přidávám k Hehence...Kryštůfek je model...)) a krásně se směje...)))
9. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
..taky jsem omrkla fotečky Kryštůfka a musím pochválit, je nádhernej a ty modrý velký kukadla:slight_smile:))

Bae, takže nannunku pod matraci, máme ale rošt, tak asi na něco rovného, nebo stačí na rošt???ještě to musím vyměřit kde asi bude malej ležet..

Hehe my akorát koumali jak se ta zavinka do autosedačky dává a je to pohoda, ale ten fusak kombi, to mi teda vůůůbec neni jasný, jak se to tam jako šteluje:slight_smile:)))
9. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem za pochvalu :slight_smile: Já bych ho pořád jen muchlala a pusinkovala..jsem hrozná :dizzy_face: :dizzy_face:

Cat ,my to máme na tom roště položený.Musím znovu říct,že jsem fakt ráda,že ten monitor dechu máme.Krykry se dost přežírá a tak kolikrát v noci trošku ublinkne a nebejt monitoru,jsem pořád vzhůru a chodím ho kontrolovat.Jinak nám v noci cestuje po celý postýlce,kolikrát ho najdu až dole u šprinclat a i když už vlastně neleží přímo na tý podložce,tak mi to nikdy nekřičelo,což je fajn-někdo si tu na to stěžoval,ale já s tím naštěstí problémy nemám :wink:

ten kombi fusak má vzadu díry na přidělání pásů,ale stejně,přijde mi to zbytečný ho do toho balit-v autě topíme a v krámech je taky teplo..a na přeběhnutí máme tu deku
9. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae ono to prý reaguje i na mini pohyby a to to miminko když dýchá tak to snímá...snad teda, jinak mě klepne:slight_smile:)
Takže můžu i narost, supeer, ale asi pod to dám ještě karton z krabice, ať se to neprohýbá:slight_smile:
Já ten kombi fusak dám do kočárku a ty emitex zavinovačky do autosedajdy, dá se to rozepnout jako deka, tak super:slight_smile:)
Díky Bae za radu:slight_smile:
9. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlasim opet z prace doma.. udelala sem si chlebicky se salamem a cajicek.. .dneska mi to uteklo jako nic.. a kdyz skoro odchazim vedouci se me pta zda bych nemohla delat dyl do vecera v sobotu.. maji otevreno do 9 asi.. no sem ji rekla ze nevim ... no abych pravdu rekla.. moc se mi nechce.. pac tak v 9 uz byvam v posteli.. .tak uvidime treba na me zapomene hihi...

jinak sem se vas snazila trosku docist.. ale jde to tezko..

tak sem vlezla na facebook a kamaradka dneska v 1:45 rano porodila krasnou holcicku.. no uplna princezna..

takze kdo tu mel ten dotaz zda dneska nikdo nerodi.. tak rodi.. sice ji neznate ale rodi... :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE daří se dobře :slight_smile: aspoň v těhu... občas otoky, pálení žáhy, tvrdnutí břicha, ale celkově se cítím fajn :slight_smile: takže si vůbec nemůžu stěžovat...

s prací a vyplácením peněz je to ovšem horší... klienti nám dluží od srpna a my už jsme pomalu na nule, tak zas počítám hodiny, kdy konečně něco přistane na účtě...
když člověk podniká - měl by snad dělat vyloženě nákup a prodej... prostě člověk příde, vybere, zaplatí a jde... bohužel u nás si vždycky někdo objedná práci, my odevzdáme, pošleme fakturu a oni z vysoka se*ou na splatnost :((((
9. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI hooj :slight_smile: huš mám taky hlada teda :slight_smile:

monitor dechu asi nakonec taky pořídím... BAE kupovalas novej, nebo máš půjčenej?
a teda jsme myslela, že se to dává pod prostěradlo, to mě zaskočilo, že až na rošt... :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo s těma penězma je to na posr....,jsem četla i o Blahu :frowning2: :frowning2:
Holky,musím jít,jakmile se setmí ten náš mazel řve a řve,protože se chce koupat..takže jdu s ním blbnout a tancovat a dělat bejkárny abych oddálila koupání aspoň na tu půl šestou...jstli mě do tý doby neprasknou bubínky :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek