• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jdu něco podělat holky :slight_smile: nebaví mě už u toho sedět... tak se jdu přehrabovat v mimi i dospěláckých hadrech... asi taky něco ukuchtíme k večeři a tak vůbec... tak zatím pá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe,kupovali jsme novej monitor :slight_smile:
Mizím pápá
9. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
papa holky...

me vam tak od vcera boli prave prso.. to je des.. au au.. :frowning2:
nejak na me jde spanek.. asi se natahnu.. .takze se ukazu tak za hodku

papa
9. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda prvosenky :slight_smile:

tak jsem dočetla posledních pár stránek... gratuluju Svoji k Barunce :slight_smile:

Hehe, není náhodou příští rok přestupný? Ten Tvůj termín je super, třebas bude mít Kubík narozky jen jednou za 4 roky...
9. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nestíhám dočítat, jen jsem postřehla, že Blahu pořád trápí tchán :angry:
tady je foto Vendulky
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=139229&l=9736d067fc&id=100000120474330&subject=Naše+miminko+-+Vendulka

ve 3 a půl měsících váží 5,5kg, hezky přibírá

tak se tu mějte kočky, paap
9. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zase tady....

normalne davidek dneska spi jen v postylce,ted sice trochu rval,ale spi...uz musi byt ale uplne utahany aby tam usnul

angeth vendulce to strasne slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kocanda

vendel no jo vidis to,Kubik mozna bude slavit jednou za 4 roky....ale radsi at se narodi jinak :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem zvedava vecer jak usne..ted spi v postylce v obyvaku,tak uvidime
9. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No hehe mě to právě taky šokovalo, myslela jsem že pod prostěradlo a tu nepromokavou dečku nebo co to je:slight_smile:a ono až POD matraci.
My teda máme půjčenou, ale snad to bude funkční, píšou tam, že se to nemá jako půjčovat, ale to asi bude marketingovej tah, aby měli všichni novou..
Vendelinko ahooj, tys tu nebyla ani nepamatuju, jak je kočko????

Ange krásný fotečky:slight_smile:)
Efi Davídek je sladkej, to už jsem psala:slight_smile:)
9. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem si nadelala par palacinek.. posypala cukrem a polila cokoladovou polevou... no to byla mnamka.. jeste mi jedna zbyla.. tu si dam asi az mi trosku vytravi.. .yummy.. to bylo..
9. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si dala profiterons, to jsou ty kuličky z těsta plněné šlehačkou a polité čokoládou, mají to v penny mezi jogurtama, něco jako je ta tiramisu, vřele doporučuji!!!!!
Jdu koukat na přešlapy a topstar magazín, tak holky hezký večer!!!!!
papa zítra!!!
9. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
cat.. jooo ty koule miluju.. to je taky jedna basen.. mnam... koukam ze tu dneska lita sladky.
9. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,jakpak se mate?nedocitam,mam ete kopec prace
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
SVOJI Barborka je krááásnááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dali jste si záležet :wink: :grinning: Nic jste neodbyli :dizzy_face:

Angeth Vendulka je kočanda :wink:

Ef tak snad to Davídkovi vydrží :slight_smile:

Vítek mi taky přes den moc v postýlce nechce spát ale dneska taky spinkal. Dneska nám zase nešla elektrika, ale už to bylo snad naposled. Dneska jsme byli v poradně bylo tam strašně moc dětí čekali jsme 1,5 hod Vítek z toh obobek usnul a pak jsme ho musela za chvíli budit protože jsme byli na řadě :unamused: Moc nás pan Dr opět chválil i sestřička a máme 6850 g a 64 cm a dostal včeličku a pak jsme jeli naposledy na kyčlíky a máme je OK :slight_smile: A Dr říkal, že se uvidíme u druhéhi miminka :grinning:
9. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer holky, tak nevím jak budu zítra v práci zvládat, píšu raději teď... :wink: vyfotila jsem pupíka.... opět máme přes bříško 99 cm, takže jsme nepovyrostli.... tu: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/

a musím se s vámi podělit o radostnou zprávu, přišel mi už ten dáreček za předplatné časopisu Maminka, měla jsem trošku strach jak říkala HYPO, že si objednala encyklopedie a došla jí zavinka..... ale strachovala jsem se zbytečně, přišla zateplená zavinovačka do autosedačky a holky přišla žlutavá (světlounko) a ještě s mým oblíbeným Rákosníčkem :grinning: :grinning: :grinning: když jsme to s manžou objednávali, tak jsem ještě říkala, kdybych si mohla vybrat, tak si vezmu tuhle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak kdo chce mrknout tak tu: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_miminko/
9. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a napekli jsme s prďolkou další druh, ještě poslepovat... ale to až před vánoci..... zítra pokračujeme..... mějte se krásně a zítra páčko :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme po veceri a opet sem toho moc nesnedla.. sice mam dobry den ze nebrecim a zaludek nijak moc nezlobi ale nejak me boli pupecni kyla../ mam malinkou kylu uz nekolik let.. skoro ji necitim ale obcas se ozve.. a ted teda zacala.. mrska jedna...

takze to vidim tak ze dokoukam film pujdu dat sprchu a spinkat...
takze se loucim

papa a dobrou
9. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj petul :grinning:

prostej,peknoucky brisko a zavinka taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chci taky predplatit maminku,ale zavinka uz tam neni co :frowning2:
9. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak paa holky
9. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prostej, mně žádná zavinka nepřišla, jen časopis :frowning2:

můžeš mi kdyžtak napsat do IP, jak to přišlo tobě? nestíhám dočítat
9. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky amal..tak jakpak se mate?co maminkovsky dojmy? :grinning:
9. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, svoji má Barunku, no, zírám jak puk a strašně gratuluju!!! a Amálka zdraví téže :wink:
9. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holkyyyy, tak jsme defi na nižší mateřské :confounded: :frowning2:
9. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat,

díky za optání :slight_smile:
nic moc... konečně jsem se začla radovat, že mě opustily ty nevolnosti, které mě hodně potrápily... týden jsem nezvracela a konečně jsem taky byla schopná vstát, jít se třebas projít a pak se teprve najíst, aníž bych v mezičase třikrát blindila :grinning: :grinning: :grinning: Když tu náhle v pondělí večer se mi udělalo zle, do úterka do rána jsem blindila pro jistotu 9x a ráno znovu, do toho průjem, nebyla jsem schopná v sobě udržet ani vodu... tož jsem se ráno sebrala a fičela k obvoďačce, do toho horečka, nu dostala jsem jakousi protiblicí injekci, která pomohla, takže dnes už je mi o dost líp, leč stále jsem na nemocenské, na kontolu jsem pozvaná na pátek... Tohle bych nepřála ani svému nepříteli, fakt :unamused:
No jinak jsem minulý týden byla na screeningu, mimčo nás hrozně překvapilo, jak je přeživé :astonished: máchalo ručičkama a kopalo nožičkama jak fotbalista :slight_smile:
Dneska na ko u gynmudr, ale mimi mi poměřila ještě menší než minulý týden na screenu v Ostravě... Tak jsem se chtěla zeptat, kolikrát vám holky posouvali doktoři TP? Mi přišlo divné, že mi do průkajdy zapsala ten její termín, přitom to podle mě musí v té OV být přesnější, přece jen se tam tím zabývají dva doktoři... No nevím, je mi jasné, že to není nic hrozného, protože mimi se stejně narodí, až se mu bude chtít, ale je mi z toho tak nějak smutno, těšila jsem se, že budu vědět, o kolik mimísek poroste za týden a nevím zhola nic - jen to, že je podle mé mudry menší, než bylo před týdnem v ostravě na velkém screenu...
9. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si merila bricho a jako za tyden vyskocilo o 2 cm :slight_smile: takze krasne 112cm....

prestej zavinka super :slight_smile: ja ji mam v modrem a se sviticim kremilkem a vochomurkou, ani jsem jim nepsala ze jsem chtela naco jineho..... podle me vsichni objednavali zavinky tak jsem asi byla jedinej exot co chtel neco jineho tak jsem to nedostala :slight_smile:

jinak amlak dneska pekne lita, asi dnes zas neusnu, co ta tam vyvadi........
9. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face: tak já jsem v práci, ale už se pomalu chystám na alergologii :wink: tak nám držte palec, ať je všechno ok :wink:

AMAL jsem napsala do IP :wink: po dlouhé době jsem zaregistrovala VENDELINKU, tak zdravím :dizzy_face:

mateřská je opravdu definitivně na nižší úrovni, no co naděláme :pensive:

a jinak jak se tu ptala HEHE o využití té zavinky do autosedačky, holky je super, ale asi bych ji nekupovala, kdyby nebyla k tomu předplatnému :wink: dá se vlastně použít většina fusaků když je hodně velká zima a jinak jsem mimi plánovala zakrývat nějakou menší dečkou..... když ji ale poslali k tomu předplatnému, tak ji určitě využiju..... :wink:

HYPO no já vůbec nedoufala, že by mohli poslat nějakou neutrální barvu :grinning: jsem si s nima o tom i psala a bylo mi řečeno, že barvu ovlivnit nemůžou :wink: jinak si nemyslím, že bys byla exot, spousta maminek co má větší děti a tento časopis kupuje tak si objednala určo něco jiného než zavinku.... :wink:
10. pro 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano prvozeny :slight_smile:

je koukala jsem,ze tu byla na skok ama a chudal vendelinka,takovy nevolnosti :frowning2:

holky fakt moc dekuju vsem za podporu s nasi situaci,vcera prisel manza,ze uz je to definitivni a nic to nezmeni a na otazku :Co s odstupnym?jim tchan rekl,ze nema,prej at ho daji k soudu :unamused: opet hraje na city je mu jasny,ze ho zalovat nebudou

tak jmu manza rekl,kdy ty nepernize mit bude,tak prej za rok za dva?tak jsem rekla,manzaovi,ze ikdyby za rok za dva,hlvane,ze to budem mit zpet,jako ja odmitam dotovat tchana,aby si pristi rok opet mohl jet na dovcu k mori,to zname

jinak jsem si alespon vcera udelala radost,byla jsem v albertu a nasla jsem tam prikrmy s 50%slevou,takze jsem tam kupovala masove prikrmy a ovocne za 9,90,- SUPER!!!!!!!tak budu chodit koukat casteji

no jinak teda manza jeste zavola svoji tete,dela na soc. na urade,tak by nam mohla poradit,na co mame na rok
10. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno prvosenky,

Prostej, no vidíš, já jsem si zrovna včera prohlížela Tvoje albíčka na rajčeti, jak Vám to s manžou a břichoňkem sluší.... Vůbec nevím proč, ale z té pidifotky tady u pofilu jsem si Tě představovala úplně jinak... Moc Ti to sluší :dizzy_face:

Holky, kdy jste tak začly nakupovat výbavičku pro mimísky? Nemám ještě vůbec nic a hlavně na mě ani není vůbec nic vidět, ráda bych pomalu už začla, ale není to brzo? Ono je to asi fuk, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediné, co jsem začla vybírat je kočík....
A nemáte nějaký dobrý tip na seznam co všechno bych tak měla mít doma pro prcka nachystáno? Vůbec nějak nemám představu...
Já jsem si teď poslední dva měsíce koupila právě Maminku, docela mě ten časopis překvapil, jak se dobře čte...

Tak přeju všem kráááásný den. V sobotu má sněžit i v nížinách, těšíte se???
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky vendi,vybabvicku toho je strasne moc,nakupovat jsem zacala hned tak po 3.mesicic,je toho hodne

hygiena:neco na prdku,pleny,mydlo,olejicek,steticky do nosanku a usi,vlceny ubrousky,pleny,rucniky,zinky,je dobry mit doma lih na pupicek,pak se to dobre hoji,odsavacku hlenu,nuzticky na nehty,teplomer

rodis v lete,tak to moc oblecku nepotrebujes,overalky,body s kr. a dl. rukavem,nejakou tu cepicku ,ale nas malej se narodil taky v lete a pak chodil jen v body a ponozkach v kocarku

ty:dobry je mit v pohotovosti odsavajdu na mliko,hoooodne tamponu do kojopodprdy,kojopodprdy,fenyklovej caj na prdy,vlozky,tehu obleceni

veci okolo:povleceni do postylky,vybrat sedacku,prebalovak,jestli chcete,no tech veci vendi je strasne moc,to budes postupne sbirat a rikat si co jeste nemas
10. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tip na kocarek ti asi kazda rekne ten co se libi prave ji,zalezi na tom co chces,jakou kombinace a za jakou cenu :grinning:
10. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Blahu,

haúúúúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek