• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak a já jdu zase uklízet, včera jsem nechala Vendulku odpoledne tatínkovi a vyrazila jsem nakupovat dárečky tak už mám všechno :slight_smile: a až mi dorazí ještě nějaké penízky, tak si uděláme Ježíška a koupíme si novou lednici :sunglasses:
10. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dííky angethko :slight_smile:

teď je malá taky v šátku a mooc spokojená..ani o ni nevím :grinning:
10. pro 2009 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já Vendulku chtěla dát do šátku, ale jakmile jí někdy položíme na záda tak chytne hrozný hysteráky, protože chce koukat kolem sebe a nejradši by už seděla..sama už se pěkně zvedá, ale neposadí se.
10. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
janička jak leží tak se taky pořád zvedá a už fakt dost..nejraději by už taky seděla :grinning: v šátku všude kouká a je spokojená :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky hlky, tak vidím, že se máte dobře...Sac s Janičkou Vám to v šátku moc sluší..:slight_smile:))
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dneska máme ten vánoční večírek..:slight_smile:)
10. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem ještě testovala a vykoukla na mě úplná dálnice..:slight_smile:))
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuki tak si to užij :wink:
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

NUKI: gratuluju k dálnici.... a hezky se vánočně nalaď na večírku :slight_smile:

Teď jsem brousila po diskusích a narazila jsem na holčinu, co má napsaný v "Pasu" v kolonce Mám 1dítě: Mala svina, narodeny o 7tyzdnov skor.
Nepřijde mi to teda moc vtipný :angry:
10. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ani sem se nenadála a malá v šátku usla :sweat_smile: Teď sem mi podařilo šátek rozvázat aniž bych malou vzbudila a pokračuje ve spaní v kočárku :dizzy_face:
Sem já šikovná :grinning:
10. pro 2009 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé...SAC...vy šátkujete? To je paráda, že se to Jaňulce líbí. :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE držákem na dudlany rozumněj na řetízku :slight_smile:))) to tam mám...
* vložky do podprdy jsem samozřejmě zapomněla... těch doma už pár mám. ale jen od Johnsons co zbyly kamarádce - mi teda přídou strašně obrovský :astonished: :sweat_smile:

* ráda čtu, že netřeba těch desinf. čtverečků .) akorát to tady holky často psaly, taky myslím, že postačí vatová tyčinka!

* hrací deku s hrazdičkou - to potřebuju kdy? to stačí objednat až po porodu ne?

* no jo, chůvičky jsem si tam nepsala - bo manža chce koupit vysílačky :slight_smile:))
* monitor dechu tedy...

* a co se týče nosítka, tak s tím si teda nevím rady... :( bo do šátku se mi nechce, takže by to chtělo radu a zkušenost...
10. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda ZUZI čučím... to mi též nepříde až tak vtipný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mno jo no :slight_smile:

SAC co ty, ale tvoje Janička je šikovná!!! fakt super, že se jí to tak líbí! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

NUKI též gratulace :slight_smile: a užij večírku s vod(k)ou a džusem :slight_smile:))
10. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE, SAC - jakou teď nosí holky velikost?
10. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko my nosíme 74 a už dlouho myslím nosit nebudeme :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčiny, jsem tu naskok....japa se máte?
10. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem dočítala stránku, souhlasím s Ange vložky do podprdy jsou důležitý, pro mě teda rozhodopádně :grinning: teče mi mlíko snad pořád a krabičku prsních vložek mám za 2-3 dny pryč, už jsem za ně dala majlant, takže jsem se rozhodla pro ty pratelný, to by nás fakt zruinovalo :grinning:
10. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE.... koukala jsem, že maluješ ložnici... pochlubíš se potom výsledkem? My budeme předělávat 2+1, tak bych se ráda inspirovala :slight_smile:

Ahoj MONCI ... jak se má Terezka?
10. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE tak jsem objednala plínky na www.nejenprodeti.cz 30.11. a ještě neodeslali... prý příští týden... tys říkala, že objednáváš někde, kde ti to do 10ti dnů chodí..... ?
10. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj Zuzi 3v1 :wink: :dizzy_face: japa se těhulí?
Terezka spinká, ale za chvilku se vzbudí, nadlábnem se a jdeme na prochajdu aspoň na hoďku...začíná mít pěknou rýmu, tak nemůže zabrat a je mrzutá, tak hodně větrám a máme pořád puštěný mlhovače :wink:
autor
SAC a jak je malá velká ? :slight_smile:

MONCI ahoooj... a kdes objednala ty pratelný???
Hehe hooooj :slight_smile: v nějaký netový lékárně, tady www.lekarna.cz
10. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a 29.12.09 jdeme na vítání občánků, se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI my jdem vyloženě do barev dětskýho světa... tzn. vínová (aby to nebyla ani pro nás dráždivá červená), azurová modrá, a hráškově zelená... trošku divočina, ale vzhledem k tomu, že tím jakoby oddělíme plochy - za zády naší postele vínová, vedle postýlky modrá a u přebalováku ta zelená, tak se to myslím dá...
navíc máme povlečení do červena, pak modrý s červenýma detailama a béžový, tak tam nebylo moc co řešit, bo nový povlečení se mi kupovat nechtělo... :sweat_smile:
jinak bych samozřejmě vybrala i jiný barvy a udělala si to modernější, ale to až někdy časem, třeba až ve svým...

ale klidně ti poradím jestli chceš... stačí, když mi nafotíš byteček, řekneš co máš ráda za barvy a můžem třeba konzultovat.. teď jsem vybírala mamině barvy do ložnice - možná se lekneš, ale hrášková zelená, tmavě šedá - skoro až černá, a světlounce šedivá - má totiž zelenej koberec, povlečení do zelena, nebo zeleno růžova... takže jsem jí k tomu ještě vybrala samolepící dekoraci - růžový pivoňky se tmavě zelenýma stonkama... ti to pak taky můžu blejsknout, až to bude mít mamina hotový...
10. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
MONCI: známá, když kojila, měla svoje aerobic studio, kde většinu dne i předcvičovala. Prý si prostě řekla, že jí v době hodiny aerobicu nebude týct mlíko... a neteklo! Když přestala, začalo.... tak to jsem teda nechápala. Tak to zkus taky naplánovat... mlíko mi poteče od 1do 2....hi :grinning:
Je mi fajn.... miminka prospívají, před Vánoci jedeme na Velký utz i s manžou, tak se nemůžeme dočkat.
Jen mi v noci začínají malé křeče do nohou .... jinak je mi jako netěhulce.... jo už se mi jednou mimčo ozvalo a ťuklo mi do břicha. :dizzy_face:
autor
jůůů už máte vítání občánků MONCI... super! :slight_smile: Terezka vypadá mooc spokojeně :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
jdu se nabaštit, než uschne první nátěr :slight_smile:) :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko k tomu dudlíku takovou krabičku
http://www.batolatko.cz/Pouzdro-na-siditko-CHICCO,3920.html
http://www.batolatko.cz/Schranka-na-siditko,-ovoce--CANPOL-BABIES,4172.html

Vendulka má teď 68
objednávám z Branakdetem.cz, většinou to je do těch 10 dní když je to skladem..pokud je to skladem tak třeba 3. den to mám doma
Terezka je kráááásnáááá :dizzy_face:
hrací deka není tak důležitá ale třeba na zabavení miminka to vhodný je
ty pratelný tampony mají všude kde jsou potřeby pro mimi :wink:
Sac to jsi šikulka :wink:
10. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko včera sme byly na 4měsíční kontrole a malá má 6950g a 67cm :slight_smile:

Ale nevím jak u angethky ale já řeším že hodně bodýček mám spíš malých..jak totiž dáte látkovku tak je zadeček přece jen větší než s jednorázovkou..já třeba když dám jednorázovku tak body zapnu ale s látkovkou to Janičku už táhne nebo mi to ani zapnout nejde..takže musím kupovat body větší aby ji to netáhlo a neřezalo..
10. pro 2009 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI jé gratuluju k ťukanci :slight_smile:
a na ty křeče určitě řekni dr. asi ti i brzo začne tvrdnout bříško, zvlášť když tam máš dva prcínky... dá ti magnosolv a bude líp! .) :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek