Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
luciebx
10. pro 2009
ahojky holky.. .tak sem zpet z prace... to byl zase den.. docela to uteklo ale ted me nejak poboliva pupik tak si jdu lehnout.. udelala sem si cajicek a koukam telku.. copak je tu noveho
vendelinka1
10. pro 2009
luci ahoj, nového vcelku nic 🙂 řešily jsme výbavičku, HEHE má super seznam, tak až budeš potřebovat, určo ráda pošle 🙂
Bolí pupík? Tak to běž spočnout, to mi vždycky pomůže 🙂
luciebx
10. pro 2009
vendelinka.. joo vybavicka.. ja mela v noci uzasny sen.. ze sem byla u babicky a tam ani nevim jak se objevilo moje miminko .. byla to holcicka v krasny cervenych dupackach a kojila sem.. no uzasny sen.. uplne se mi hned lepsi stavalo rano..

tak jo jdu hodit nohy nahoru.. zatim papa
hypo
10. pro 2009
ahojky holky......
tak jsem si dnes hrala s PC, musela jsem si stahnout skype, protoze bracha odjizdi na 3 mesice do thajska a na novy zeland tak abych s nim mela spojeni 🙂 hlavne tu nebude kdyz se narodi amalka.....
no a zvladla jsem to, jsem holka sikovna tak z toho mam obrovskou radost 🙂
cat79
10. pro 2009
Ahooj, tak se mi to dneska trošku protáhlo:-)
Těhu cvíčo a obídek s těhulema, opak nákupy a pošta a do te´d tu byla tchýňka a papali jsme cukroví🙂))ňam, povedlo se, teda až na kuličky, ty musí ještě vyschnout🙂)

Co nového???¨Hypo teeda, bráchovi závidím!!!!!thajsko miluju a zealand je můj sen!!!!
Mám taky seznam, kdybyste chtěli, pošlu na email (prosím do IP)

Jinak hlásím, že DVD jsou v obálkách a zítra putujou k Hehe a k Orchi🙂)konečně🙂))
angetha
10. pro 2009
Efi to je super, že Davídek sedí, nás to asi taky brzy čeká
http://www.youtube.com/watch?v=V4I2YlZWwpM
cat79
10. pro 2009
Ange ta je úžasná!!!!jééé, to mě fakt pobavilo!!!!!!!!!!krásný, je to šikulka!!!!
cat79
10. pro 2009
jo holky vřele doporučuju knihu KAĎÉ DÍTĚ MÚ6E DOBŘE SPÁT, je za 212kč aopravdu strašně pomáhá maminkám které už neví co by když mimi pláče, už mi to potvrdily 3 maminky a je to pár užitečných rad, které nám usnadní život🙂))

Jinak hezký večer všem, koukám, že tu už nikdo není, miláček jde na squosh, tak si dám pleťovou masku a budu relaxovat u HB😇))))papapa zítra!!!
cat79
10. pro 2009
Sac...to vaše video je náááádherný, normálně mě to dojalo, fakt, ta písnička, to jak jste spolu šťastný a pak malá, to už jsem vzlykala...nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tu písničku zbožňuju, ale vy ji máte holandsky nebo finsky, ne?🙂))nevíš jak se jmenuje a kdo ji zpívá?Díky
vendelinka1
10. pro 2009
Ahojdááá Cat 🙂

já cu seznáááám 🙂 seznamů není nikdy dost 🙂 třebas tam najdu něco, na co Hehe zapomněla 🙂

jdu skouknout videjka 🙂
sacvi
10. pro 2009
Cat dííky 🙂 To víš že vím kdo ji zpívá..teda sice nevím jakým jazykem ale je to molly sanden a jmenuje se hallelujah 😉
cat79
10. pro 2009
Vendel tak mi do IP pošli svůj email, já ti to přepošlu, mám ten seznam od Petulky🙂)tak ať zase koluje dál🙂))
cat79
10. pro 2009
Sac díkes🙂))a fakt to máte krásný, asi jsem sentimentální nebo ty těhu hormony, ale já tu bulela🙂))ale co, jsou to slzy vašeho štěstíčka🙂))
vendelinka1
10. pro 2009
videjka jsou super 🙂 Vendulka teda se má k světu, to teda 😃

Cat, máš to v IP, děkuju...

Tak holky jsem si po třech dnech troufla na teplé jídlo, udělala jsem si výbornou zeleninovou polívčičku, ať se jonáš taky má 🙂 Mňam
cat79
10. pro 2009
🙂 Vendel máš to v mailíku🙂)
Já si dávám mandarinky, ty bych mohla jíst po kilech🙂)))
vendelinka1
10. pro 2009
Cat děkuju, když to dám dohromady s tím od HEHE, je to dokonalé 🙂

No jinak já taky ujíždím na mandarinkáh, vlastně tak na mě holky v práci poznaly, že jsem těhotná - že jsem zvalila kilo mandarinek cca za 3 hodiny při práci 😃
cat79
10. pro 2009
hihihiihi, tak to joo:-)))mandarinky jedeeeeeeeeeeeeeeeeem🙂))
Holky pro dnešek končím, malej nemá rád notebook na bříšku a já včera vypalovala a psala věci do práce až do 23h, tak mu dneska udělám radost a vypnu to.

Tak papapa zítra a vendel, super že jsem ti mohla poradit.
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vendelinka1
10. pro 2009
papaáááá Cat, zasejc někdy, já taky fičím k našim 🙂
hehenaautor
10. pro 2009
ahoj holky. tak jsme dneska byli ještě na tom 4D a teda NIC! Kubítko se otočil, schoulil do bříška a jediný co bylo na hlavičce vidět bylo ucho. pindíka vystrkoval ukázkově, ale jináč jsme nepořídili. nepomohlo ani tančení, pobíhání po schodech a ani kofein... paní dr. byla tak hodná, že nás ještě nacpala do příštího týdne - takže jdem v úterý kolem 13.30... hurááá 🙂))) tak doufám, že příště už na nás bude hodnější... jo a je hlavičkou dolů. 🙂
hehenaautor
10. pro 2009
CAT moc díky za to DVD, těším se...

VENDEL není vůbec zač, já si to taky dávala strašně dlouho v hlavě dohromady... vlastně se to pořádně vyrýsovalo až snad minulej týden 🙂)) teď mi to příde jednodušší, když už to mám černý na bílým, v hadříkách se taky vyznám, ale ty začátky byly teda silně zmatený 🙂))

holky jdu ještě malovat... tak pá 🙂
hypo
11. pro 2009
no tak ja dneska proste neusnu 😞 8-(
sakra prace.....
prosteja
11. pro 2009
dobré ránko holky, jen vás zdravím, než se ponořím do pracovního procesu :-N nedočítám, takže je něco nového?

u nás nic, jen včera jsem to pěkně přehnala, asi jsem moc chodila po obchodech, pak nesla nákup a do toho večer ještě pekla a pěkně mě pak bolelo bříško a bolí ještě teď :-S takže jsem se prckovi omlouvala, odměnou mi bylo jeho brblání, bříško se mi natřásalo, jak se tam mlel 😃 takže jsme si s ním včera užili........
blahovka.cz
11. pro 2009
jezis hehe ty jeste v v pul jedenacty malujes loznici????ty blazne

ahojky hypo,jsi nemohla usnout a zrovna tu nikdo nebyl,vid 😃

ahojky prostejko jsem si vsimla,ze je alergo v poradku,vidis jsi se tolik bala a navic rodis v breznu,takze parada,jaro a leto se ti s alergiema v tehu vyhnou a s tou praci to neprehanej,vzdyt mas dovolenou
prosteja
11. pro 2009
ahojky BLAHUŠKO x-) jj, dýchání je teď fakt super, občas se mi hůř dýchá, ale to kvůli těm žebrům...... takže pohoda, prďolka na mě má fakt dobrej vliv... ani z porodu strach nemám, že bych to neudýchala... 😉 no uvidíme, co nám řekne pan doktor v příští poradně...... to bude důležitější 😉

s prací to nepřeháním, kdybych nemusela předávat tu agendu takhle narychlo, tak je to pohodička, všechno si v klídku dodělám a neřeším to... bohužel, takhle narychlo něco sepisovat a vysvětlovat někomu, kdo o tom nemá ani páru, no děs 8-( ... navíc chlapec o to nejeví moc zájem, takže na mě jen hledí a jé tomu já nerozumím, no super 8-( .....a dovču si budu vybírat až mezi svátkama 😉
blahovka.cz
11. pro 2009
ale na to se vyprdni,vzdyt tam pak nebudes par let,takze se to vsechno muze jeste zmenit a praci kterou jsi udellala ty a ne on,aby na tebe nesvaloval prusvih,snad prokazes,ne?no si pamatuju jak jsi se strachovala a ty porodis,nez to zacne 😃 😃 😃 😃
prosteja
11. pro 2009
BLAHU jo to jo, jako strach z toho, že by třeba na mě něco házel nemám.... a vůbec strachy nemám ani omylem 😃 😃 😃 jen mě to neba a hrozně to zdržuje no.... 😞 takže místo abych si posledních pár dnů v práci užila v relativním klídku a dodělávkách konce roku, tak k tomu všemu musím ještě vysvětlovat něco borcovi, co si myslí, že sežral svět 😃 😃 😃 ale chci ho tady vidět příští rok 😃
prosteja
11. pro 2009
ale musím se vám pochlubit..... právě včera jak jsme lítali po těch nákupech a mě pak bolelo to bříško, tak se nám podařil super kauf 😃 .... koupili jsme úplně novou pekárnu na chleba slevněnou z 3000,- na 700,- a proč byla slevněná? jen proto, že se nějakýmu chytrákovi podařilo omylem otevřít krabici a oni ji museli přelepit izolepou 😃 😃 😃
blahovka.cz
11. pro 2009
no vidis prostejko tak to je opravdu super nakup,to ja teda mela vcera radost,ze jsem nakoupila prikrmy s 50% slevou a ty jsi nakoupila jeste lip 😃 😃
prosteja
11. pro 2009
BLAHU no já o té pekárně básnila už jak dlouho, ale 3 tácy, to je hrůza a zase jsem nechtěla kupovat nějakou za 1200,- co by byla nekvalitní.... a včera jen tak jdeme po tom obchodu a teď vidíme tu ceduli, že velká akce na domácí pekárnu a čučíme na to.... ptali jsme se teda, proč to tak je slevněný, jestli to třeba nebyl výstavní kousek nebo tak...... tak že ne, jen prostě někdo omylem rozbalil krabici 😃 .... no a že na to je normálně záruka a doma jsme to rozbalili a pořád se nám to mu nechtělo věřit, že by to fakt nebylo ani vybalený a ono nebylo, na to vevnitř nikdo ani nešáhnul, to bylo originál v igelitu i s pečetí zabalený 😃 😃 😃

BLAHU ale taky super nákup, s 50% slevou 😉
blahovka.cz
11. pro 2009
no hlavne aby malymu pak chutnali,je to byl muj sen taky,pect doma chleba,ale taky se nikdy muze splnit,tak jsem ulozila malyho,tak pocitam,ze bude spat tak hodku a pul,mi ted takhle zacal spinkat,jak se v noci budi a po obede spinka tak min.2hodiny,tak on se probudi treba po chvili,ale dam mu dudlu a spinka dal

vcera mi pobavil manzel,jsem mu rikala,ze v noci nespi,ze asi mame ten rustovej sprut uz a on mi vcera rika A JAK DLOUHO BUDE MIT MALEJ TEN RUSTOVEJ SPLIN??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli