• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky holky.. .tak sem zpet z prace... to byl zase den.. docela to uteklo ale ted me nejak poboliva pupik tak si jdu lehnout.. udelala sem si cajicek a koukam telku.. copak je tu noveho
10. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ahoj, nového vcelku nic :slight_smile: řešily jsme výbavičku, HEHE má super seznam, tak až budeš potřebovat, určo ráda pošle :slight_smile:
Bolí pupík? Tak to běž spočnout, to mi vždycky pomůže :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendelinka.. joo vybavicka.. ja mela v noci uzasny sen.. ze sem byla u babicky a tam ani nevim jak se objevilo moje miminko .. byla to holcicka v krasny cervenych dupackach a kojila sem.. no uzasny sen.. uplne se mi hned lepsi stavalo rano..

tak jo jdu hodit nohy nahoru.. zatim papa
10. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky......
tak jsem si dnes hrala s PC, musela jsem si stahnout skype, protoze bracha odjizdi na 3 mesice do thajska a na novy zeland tak abych s nim mela spojeni :slight_smile: hlavne tu nebude kdyz se narodi amalka.....
no a zvladla jsem to, jsem holka sikovna tak z toho mam obrovskou radost :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, tak se mi to dneska trošku protáhlo:slight_smile:
Těhu cvíčo a obídek s těhulema, opak nákupy a pošta a do te´d tu byla tchýňka a papali jsme cukroví:slight_smile:))ňam, povedlo se, teda až na kuličky, ty musí ještě vyschnout:slight_smile:)

Co nového???¨Hypo teeda, bráchovi závidím!!!!!thajsko miluju a zealand je můj sen!!!!
Mám taky seznam, kdybyste chtěli, pošlu na email (prosím do IP)

Jinak hlásím, že DVD jsou v obálkách a zítra putujou k Hehe a k Orchi:slight_smile:)konečně:slight_smile:))
10. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi to je super, že Davídek sedí, nás to asi taky brzy čeká
http://www.youtube.com/watch?v=V4I2YlZWwpM
10. pro 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange ta je úžasná!!!!jééé, to mě fakt pobavilo!!!!!!!!!!krásný, je to šikulka!!!!
10. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky vřele doporučuju knihu KAĎÉ DÍTĚ MÚ6E DOBŘE SPÁT, je za 212kč aopravdu strašně pomáhá maminkám které už neví co by když mimi pláče, už mi to potvrdily 3 maminky a je to pár užitečných rad, které nám usnadní život:slight_smile:))

Jinak hezký večer všem, koukám, že tu už nikdo není, miláček jde na squosh, tak si dám pleťovou masku a budu relaxovat u HBO:slight_smile:))))papapa zítra!!!
10. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac...to vaše video je náááádherný, normálně mě to dojalo, fakt, ta písnička, to jak jste spolu šťastný a pak malá, to už jsem vzlykala...nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tu písničku zbožňuju, ale vy ji máte holandsky nebo finsky, ne?:slight_smile:))nevíš jak se jmenuje a kdo ji zpívá?Díky
10. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdááá Cat :slight_smile:

já cu seznáááám :slight_smile: seznamů není nikdy dost :slight_smile: třebas tam najdu něco, na co Hehe zapomněla :slight_smile:

jdu skouknout videjka :slight_smile:
10. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat dííky :slight_smile: To víš že vím kdo ji zpívá..teda sice nevím jakým jazykem ale je to molly sanden a jmenuje se hallelujah :wink:
10. pro 2009 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendel tak mi do IP pošli svůj email, já ti to přepošlu, mám ten seznam od Petulky:slight_smile:)tak ať zase koluje dál:slight_smile:))
10. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac díkes:slight_smile:))a fakt to máte krásný, asi jsem sentimentální nebo ty těhu hormony, ale já tu bulela:slight_smile:))ale co, jsou to slzy vašeho štěstíčka:slight_smile:))
10. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
videjka jsou super :slight_smile: Vendulka teda se má k světu, to teda :grinning:

Cat, máš to v IP, děkuju...

Tak holky jsem si po třech dnech troufla na teplé jídlo, udělala jsem si výbornou zeleninovou polívčičku, ať se jonáš taky má :slight_smile: Mňam
10. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Vendel máš to v mailíku:slight_smile:)
Já si dávám mandarinky, ty bych mohla jíst po kilech:slight_smile:)))
10. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat děkuju, když to dám dohromady s tím od HEHE, je to dokonalé :slight_smile:

No jinak já taky ujíždím na mandarinkáh, vlastně tak na mě holky v práci poznaly, že jsem těhotná - že jsem zvalila kilo mandarinek cca za 3 hodiny při práci :grinning:
10. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihihiihi, tak to joo:slight_smile:))mandarinky jedeeeeeeeeeeeeeeeeem:slight_smile:))
Holky pro dnešek končím, malej nemá rád notebook na bříšku a já včera vypalovala a psala věci do práce až do 23h, tak mu dneska udělám radost a vypnu to.

Tak papapa zítra a vendel, super že jsem ti mohla poradit.
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
papaáááá Cat, zasejc někdy, já taky fičím k našim :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky. tak jsme dneska byli ještě na tom 4D a teda NIC! Kubítko se otočil, schoulil do bříška a jediný co bylo na hlavičce vidět bylo ucho. pindíka vystrkoval ukázkově, ale jináč jsme nepořídili. nepomohlo ani tančení, pobíhání po schodech a ani kofein... paní dr. byla tak hodná, že nás ještě nacpala do příštího týdne - takže jdem v úterý kolem 13.30... hurááá :slight_smile:))) tak doufám, že příště už na nás bude hodnější... jo a je hlavičkou dolů. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT moc díky za to DVD, těším se...

VENDEL není vůbec zač, já si to taky dávala strašně dlouho v hlavě dohromady... vlastně se to pořádně vyrýsovalo až snad minulej týden :slight_smile:)) teď mi to příde jednodušší, když už to mám černý na bílým, v hadříkách se taky vyznám, ale ty začátky byly teda silně zmatený :slight_smile:))

holky jdu ještě malovat... tak pá :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja dneska proste neusnu :frowning2: :rolling_eyes:
sakra prace.....
11. pro 2009 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, jen vás zdravím, než se ponořím do pracovního procesu :sweat_smile: nedočítám, takže je něco nového?

u nás nic, jen včera jsem to pěkně přehnala, asi jsem moc chodila po obchodech, pak nesla nákup a do toho večer ještě pekla a pěkně mě pak bolelo bříško a bolí ještě teď :confounded: takže jsem se prckovi omlouvala, odměnou mi bylo jeho brblání, bříško se mi natřásalo, jak se tam mlel :grinning: takže jsme si s ním včera užili........
11. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis hehe ty jeste v v pul jedenacty malujes loznici????ty blazne

ahojky hypo,jsi nemohla usnout a zrovna tu nikdo nebyl,vid :grinning:

ahojky prostejko jsem si vsimla,ze je alergo v poradku,vidis jsi se tolik bala a navic rodis v breznu,takze parada,jaro a leto se ti s alergiema v tehu vyhnou a s tou praci to neprehanej,vzdyt mas dovolenou
11. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky BLAHUŠKO :dizzy_face: jj, dýchání je teď fakt super, občas se mi hůř dýchá, ale to kvůli těm žebrům...... takže pohoda, prďolka na mě má fakt dobrej vliv... ani z porodu strach nemám, že bych to neudýchala... :wink: no uvidíme, co nám řekne pan doktor v příští poradně...... to bude důležitější :wink:

s prací to nepřeháním, kdybych nemusela předávat tu agendu takhle narychlo, tak je to pohodička, všechno si v klídku dodělám a neřeším to... bohužel, takhle narychlo něco sepisovat a vysvětlovat někomu, kdo o tom nemá ani páru, no děs :rolling_eyes: ... navíc chlapec o to nejeví moc zájem, takže na mě jen hledí a jé tomu já nerozumím, no super :rolling_eyes: .....a dovču si budu vybírat až mezi svátkama :wink:
11. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na to se vyprdni,vzdyt tam pak nebudes par let,takze se to vsechno muze jeste zmenit a praci kterou jsi udellala ty a ne on,aby na tebe nesvaloval prusvih,snad prokazes,ne?no si pamatuju jak jsi se strachovala a ty porodis,nez to zacne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jo to jo, jako strach z toho, že by třeba na mě něco házel nemám.... a vůbec strachy nemám ani omylem :grinning: :grinning: :grinning: jen mě to neba a hrozně to zdržuje no.... :frowning2: takže místo abych si posledních pár dnů v práci užila v relativním klídku a dodělávkách konce roku, tak k tomu všemu musím ještě vysvětlovat něco borcovi, co si myslí, že sežral svět :grinning: :grinning: :grinning: ale chci ho tady vidět příští rok :grinning:
11. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale musím se vám pochlubit..... právě včera jak jsme lítali po těch nákupech a mě pak bolelo to bříško, tak se nám podařil super kauf :grinning: .... koupili jsme úplně novou pekárnu na chleba slevněnou z 3000,- na 700,- a proč byla slevněná? jen proto, že se nějakýmu chytrákovi podařilo omylem otevřít krabici a oni ji museli přelepit izolepou :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis prostejko tak to je opravdu super nakup,to ja teda mela vcera radost,ze jsem nakoupila prikrmy s 50% slevou a ty jsi nakoupila jeste lip :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no já o té pekárně básnila už jak dlouho, ale 3 tácy, to je hrůza a zase jsem nechtěla kupovat nějakou za 1200,- co by byla nekvalitní.... a včera jen tak jdeme po tom obchodu a teď vidíme tu ceduli, že velká akce na domácí pekárnu a čučíme na to.... ptali jsme se teda, proč to tak je slevněný, jestli to třeba nebyl výstavní kousek nebo tak...... tak že ne, jen prostě někdo omylem rozbalil krabici :grinning: .... no a že na to je normálně záruka a doma jsme to rozbalili a pořád se nám to mu nechtělo věřit, že by to fakt nebylo ani vybalený a ono nebylo, na to vevnitř nikdo ani nešáhnul, to bylo originál v igelitu i s pečetí zabalený :grinning: :grinning: :grinning:

BLAHU ale taky super nákup, s 50% slevou :wink:
11. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavne aby malymu pak chutnali,je to byl muj sen taky,pect doma chleba,ale taky se nikdy muze splnit,tak jsem ulozila malyho,tak pocitam,ze bude spat tak hodku a pul,mi ted takhle zacal spinkat,jak se v noci budi a po obede spinka tak min.2hodiny,tak on se probudi treba po chvili,ale dam mu dudlu a spinka dal

vcera mi pobavil manzel,jsem mu rikala,ze v noci nespi,ze asi mame ten rustovej sprut uz a on mi vcera rika A JAK DLOUHO BUDE MIT MALEJ TEN RUSTOVEJ SPLIN??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek