• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prost: tak sem ji našla ale s hrůznou zprávou že byla vyřazena z nabídky.. :rolling_eyes: zlobim se moc!!!
11. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pochvalu foteček:slight_smile:
Holky já jdu něco dělat, musím, mě to ničí sedět na zadku, jsem asi divná, co?Ale na PC dneska nemám náladu:slight_smile:))hihihihi
Tak hezký den, já sjedu alespoň na poštu a pak na kafčo s kámoškou..odpo se tu zase ukážu...hyperaktivec, no:slight_smile:)hihihi
11. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted holky moc nestiham,amelj je vzhuru,tak si hrajem a snad mi necha neco obcas napsat
11. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ta barvička 070 :wink:

DANDE určo držím držím držím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a přesně tenhle vzor autosedačky mají na prodejně, kde jsem si ji zkoušela, mají ji tam jako zkušební vzorek...... tak jsem se do ní hned zamilovala :grinning: ale na stránkách už ji nenabízí.... :frowning2:
11. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: ani na té poslední co sem ti poslala? ta se mi zdála ještě nadějná??? :confounded:
11. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec holky k těm kočárkům.. s jakýma máte zkušenosti???
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na té co jsi poslala jo, ale ten obchod, kde já ji budu objednávat, ten už ji na stránkách nemá :confounded:
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: a nebo ji shánět z druhý ruky.. to by taky stálo za to.. :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE ale chci se jich dneska zeptat, jestli by nešla ještě objednat v tomhle vzoru.... to je podle mě kolekce 2009 tak by neměl být problém... :wink:
11. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE to se nechce mýmu manžovi...... prý na sedačce nebudeme šetřit :sweat_smile: .... z těch nových vzorů se mi líbí žlutá, ale raději bych asi tuhle hnědou :grinning:
11. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko preji../ jak se vsichni mame... tak my mame dneska 11tt.. juchuuuu
11. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: já to nechávám jen kdybych ji nesehnala novou... jinak máme stejný vkus :D taky se mi líbí teď ta žlutá..:slight_smile:
11. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj LUCI :dizzy_face: no letí to, letí :wink:

DANDE :grinning: já se na ně i dívala z druhé ruky a většinou jsou jen o nějakou stovku levnější a spíš takové barvy jako modré a zelené..... :frowning2:
11. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja.. joo joo to to leti jako svina.. se ani nenadeju a bude 29tyho a konecne budeme mit za sebou ten dalsi ultrazvuk... ach jo me se vam dneska tak hrozne moc nechce do prace.. mam jit na 6 hodin.. ble :unamused: a vypada to tak ze to bude i sobota presne takova.. jeste ze mam nedeli volno... ale jak sem zjistila sem tam pouze do 2 ledna.. takze uz fakt jen par dni
11. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: ale ještě máš chviličku čas.. :slight_smile: tak uvidíš esli ji seženeš.. :dizzy_face:
vitam DANDE.... tak budu se tesit na nedeli na tvuj testik.. urcite to vyjde.. kdyz mrska jeste nedorazila
DANDE my nechceme navíc vědět pohlaví, takže vybíráme neutrální barvičky.... navíc aby se to hodilo pro případné druhé dítko :wink: a ta hnědá s těma kytičkama mě prostě učarovala, navíc když jsem ji viděla na vlastní oči v tom obchodě..... :grinning:
prosteja.. ja to mam to samy ja taky nechci vedet pohlavi pritel se ke me uz tak trosku pridal ze teda jo. .ze si pockame... takze sem rada..
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
malá usla tak jen narychlovku kukuju pře musím uklízet a vařit apod. a nikdo neví kdy bude malá vzhůru :sweat_smile:

Prostejko já četla že přemýšlíš o babyvaku. Já mám možnost srovnat babyvak i šátek podle vlastních zkušeností a pokud bych si měla vybrat teď jednu z těch věcí jdu do šátku :wink: Jako sem si myslela že v životě neuvážu ale je to lehounké - vážně jo..já si to na kurz vyzkoušela a teď praktikuju doma a je to tak lehounké že sem to ani nezapomněla :grinning: Navíc můžeš i malé mimi nosit v šátku v kolíbce. To taky není těžký úvaz. Navíc když preferuje jednu stranu tak mimi v šátku uvážeš na tu druhou a tím mu taky pomůžeš :wink: Horší je naučit se tam mimi dobře vložit a šátek pořádně utáhnout ale to musí každej dojít sám jak moc potřebuje utáhnout. Když máš ale ten babyvak tak si nemysli že tam mimi jen tak hodíš a pohoda :grinning: ..taky sem kolikrát měla co dělat malou tam správně položit a kolikrát ji tam dávala i vícekrát než tam ležela dobře. Navíc máš ten babyvak na jedno rameno..Jako teď já tam už Janičku naležato nemůžu nacpat a navíc jak už má 7kilo tak mi pochvilce to rameno už vážně upadalo :rolling_eyes: Třeba včera sem jak dlouho Janičku nosila v šátku. Hrozně se jí to líbí a já pomalu ani nepocítila že ji nosím :slight_smile:

Ale to je jen moje zkušenost :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI aspoň ti to utíká :wink: já jdu na utz příští týden a taky už se nemůžu dočkat, takže vím, jak ti je :grinning:

DANDE času moc nemám, na sedačku se prý čeká 6 týdnů a já ji nechci objednávat v únoru, abych pak neměla prcka v čem odvézt.... :confounded: to je to nejhorší, člověk si řekne, mám času dost, rodím na začátku března, jenže najednou ti řeknou, no doporučujeme vám to objednat, teď je o ně zájem, dodací lhůty 6 týdnů a už to jede :grinning:
11. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE tak je to kolekce 2009, tu jsem ji našla taky: http://www.nej-kocarky.cz/maxi-cosi-autosedacka-cabriofix-basics-2009/ :dizzy_face: takže naběhnu do obchodu, že chci rok 2009 :grinning:

ahooj SAC :dizzy_face: děkuju za názor..... :wink: nooo, teď v tom mám zmatek, ale ten šátek asi fakt neee.. navíc tenhle vak jde dát na obě ramena, tím odpadá to negativum, co jsi říkala ty :wink: tak ti nevím :sweat_smile: ale díky moc holky, jsem vděčná za každý názor, hlavně od holek, co už používají :wink:
11. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pros: 6 týdnů? se zbláznili... :rolling_eyes: tak to je hukot... tož to na to máš tak týden :zipper_mouth:
Ahojky holky..:slight_smile:) tak jsem úspěšně zvládla vánoční večírek jen s přípitkem..:slight_smile:)) jak se máte?:slight_smile:))
DANDE no právě, teď do toho vánoce, to nemůžu počítat, že se mou objednávkou někdo bude zabývat :rolling_eyes: takže začnou v lednu, no tak to mám opravdu nejvyšší čas :wink:

ahooj NUKI :dizzy_face: no vidíš, holka šikovná :grinning:
11. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj ženy...

tak včera jsem to opravdu přepískla... malovala jsem jsem ještě v půl druhý v noci... by člověk neřekl, že takovej kousek bude tak dlouho trvat... jen hodinu mi trvalo, než jsem ze všechno umyla tu rudou barvu :angry: :angry: :angry: grrrrrrrrr navíc jak je každá stěna jiná, tak čekat dýl, abych mohla malovat dál, neb to nenavazuje že jo... :slight_smile:))
no sotva jsem si lehla - manžel mě dokonce musel otočit na bok :grinning: :grinning: :grinning: to byla bolest, ajko kráva... fuj! prostě jsem si lehla, ale už jsem se nemohla pohnout jinam jak strašně to bolelo... asi během hodiny jsem se pokusila otočit a říkala jsem si, musím najednou, prostě se šoupnu... mě vám projela taková bolest kyčlema :slight_smile:)), že mi vypadly oči z důlku :slight_smile:))) v půl sedmý jsem si šla pro nahřívací polštářek a matlala se alpou a dobrý... celkem se cítím dobře :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJ gratuluju k alergu...

jo na ten 4D jdeme znovu, nevím, jestli jsem to už nepsala...

HYPO no potěš... takhel nespat... doufám, že mě to mine...
11. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: no super :slight_smile: :D
11. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: děkuji :slight_smile: snad to vyjde ;)
11. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. no vidis.. a da se to vid? ja asi jdu o vikendu ven a pak je tu novy rok ale to uz nastesti vsichni budou vedet co a jak.. a asi ho stejne budu travit s kamaradama co o tom vi nebo s pritelem v klubu on je to dj a zrovna na novy rok hraje.. takze... no ale 1niho ma narozky a ja volno takze si to uzijem...
11. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo kez bych tak mela dneska volno.. jak ja bych spala... to nevim jak to v te praci zvladnu snad se tam proberu.. no nic furt tu kricim na psika tak se s ni jdu trosku pomazlit nez odejdu.. zatim papa a dojdu po praci...
11. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek