• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Sac: no Vy jste teda šikulky..:slight_smile:)) já chci taky pořídit šátek....:slight_smile:
11. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: ty jsi šílenec...Ty se vůbec nešetříš, co to děláš Kubíčkovi..:( máš odpočívat..:slight_smile:
11. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj HEHE :dizzy_face: teda ty zlobidlo....... mrkám, že jsi to včera tahy přehnala, jako já :grinning:

jinak ten 4D jsem četla, že jdete znovu příští týden, tak budu držet palec, ať se malej nevystavuje pindíkem, ale ukáže taky něco jinýho :grinning: a závidím, že jste hlavičkou dolů :confounded: HEHE když už víš, že je hlavičkou dolů, poznáš to na pohybech třeba? kope tě víc třeba nahoře nebo tak? já se snažím odhadnout polohu, ale nějak to nejde :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE no pak ti napíšu, co mi v obchodě řekli.... jsem se dívala, že dokonce tu kolekci 2009 mají ve většině obchodů tak do týdne k sehnání, takže třeba se těch 6 týdnů týkalo jen kolekce 2010 co mi paní říkala.... ale mě to bude už fuk, hlavně, že to bude objednaný :grinning:

LUCI tak papa a vydržžžžž v práci :dizzy_face:
11. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jojo jde to, jen někteří trošku koukali a přemýšleli...ale snad jsem je ukecala..:slight_smile:)
11. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI za chvíli nebudeš muset nic předstírat... :grinning: příští týden v pátek jdeš že? budu držet palec :wink:

holky ten můj kolega se fakt zbláznil anebo se lekl a utekl....... pořád nejde :grinning:
11. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ paráda, tak už máte vybranou barvu kočárku... je krásnej!
a ten babyvak taky - ten černej bych brala hnedle :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sama taky uvažuju nad nějakým nosítkem, ale nevím nevím jakýýýý :slight_smile:)) :sweat_smile:

vítám tu moooc DANDILON, ale ještě jsem nedočetla...
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: jasně :slight_smile: já budu moc ráda.. :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasi se mrtvolka.......
jako spat jsem sla v pet hodin, v sedm zase vzhuru.... pak jeste do deviti a konecna
tak aspon 4 hodky k dobru....
nicmene asi na me neco leze (a manzel to neni) nebot mi neni nejlepe, asi dnes na chaloupku neodjedu....
jen jedu za tatou na barak se seznamit s kocarkem :slight_smile: co jsme ho koupili tak je v krabicich zaparkovanej tak ho provetrat a zjistit jak se s nim manipuluje, a taky musim vyzkouset ten fusak at pak nejsem prekvapena :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: děkuji :dizzy_face:
11. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ vůůůbec... já myslela, že je pořád hlavičkou nahoru... akorát 4.12. jsem si zapsala, že jsem poprvé cítila, že mě dloubl do žeber, a myslím, že ještě pár dní předtím jsem tu psala, že jsem po poprvé cítila mlet vyloženě pod žebrama... :slight_smile:)) takže možná, že tehdy se otočil...

jinak mě pořád bouchá dole - to jsou takový rány, že jsem právě myslela, že tam má pořád nožky... ale asi mi nadává a boxuje do mě :slight_smile:)) ale když si třeba lehnu, tak bych řekla, že je v břiše většinou napříč... bo se mi klepe břicho na jedný straně, tak na druhý a už to začíná bejt teda i docela nepříjemný, prostě na pravo mě asi boxuje a nalevo kope :slight_smile:))
11. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE děkujuuuu :dizzy_face: ..... já se ještě na ten vak poptám v tom obchodě, třeba mi ho tam i ukážou :wink: a ten černej bych teda brala jako vzor hned :grinning: do toho šátku mě se moc nechce, to je ta má deformace i z té knížky Něžná náruč rodičů :grinning: tam paní prostě doporučuje tyhle vaky a šátek pak na větší miminko...... a já to chci spíš od narození, tak asi spíš ten vak :wink:

DANDE a testit budeš v neděli? :wink:

HYPO ahojda, četla jsem, jak jsi nespala, chuděro, nezávidím :pensive: kočík pořádně omrkni, ať s ním umíš manipulovat :grinning:
11. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO tak to jsi mě docela uklidnila :sweat_smile: ..... já právě prďolu cítím taky nejvíc dole a pak když ležím, tak mi přijde, že je napříč..... :grinning: nahoře ho teda necejtím zatím vůbec....... ale třeba už je taky hlavičkou dolů, já bych to uvítala, kdyby tam té plodovky měl fakt méně, tak raději ať už je otočenej, prý by tam měl pak málo místa...... no jsem zvědavá.....
11. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a cos přehnala včera? to jsem nějakko nenašla... :sweat_smile: :confused:
11. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: po několika neg si rači počkám... :slight_smile: je to jistější... :confused:
11. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DANDE na testování moooc držím palce :slight_smile:

NUKI super, takže nikdo nic netušá! šikovnice :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj HYPO mrtfolko... tos teda měla báááječnou noc jen co je pravda ti povím... třeba dospíš přes den nebo odpoledne... :wink:
11. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: děkuji :slight_smile: ty jo takových palečků :slight_smile: to by v tom byl čert :D
11. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ vůůbec netuším, kdy se mi ten náš malej prďolka otočil, vůbec jsem nic nepostřehla... ale tipuju to tak ty dva týdny, týden zpět... takže třeba už je opravdu i váš prcík otočenej...
11. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no lítala jsem včera po nákupech, pak jsem nesla těžší tašku, protože jsme udělali kauf a koupili domácí pekárnu z 3000,- slevněnou na 700,- :grinning: :grinning: takže manža už nic nepobral a já nesla tašku :wink: a pak jsem ještě doma nelenila a pekla cukroví že? :angry: :grinning:
11. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE je mi to jasný, zklamání z negativních testů moc dobře znám :pensive:

HEHE asi jsou ještě tak malí, že to nepostřehneme :grinning: já doufám, že už je hlavinkou dolů, lepší teď, než kdyby tam měl pak málo místa :grinning:
11. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko četla sis aspoň moji zkušenost s nošením nebo sem to psala zbytečně?? :grinning: :angry:
11. pro 2009 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC četla :sweat_smile: vždyť jsem ti na to i odepsala :confused:
11. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DANDE ty sis vybrala kočárek Bugaboo? :slight_smile:

a proč víc preferuješ šátek? je víc variabilní?
11. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
safra zkušenost SAC jsem nečetla... se v tom nějak ztrácím.. od rána je tu tuna příspěvků... :sweat_smile:
11. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se vás holky na něco musím zeptat, když vás tu mám a mám chvíli čas :wink: jak poznám škytavku miminka? :confused: mě někdy (třeba teď) jakoby pravidelně v jednom místě bouchá, ale nejsou to kopanečky přímo, je to takový divný, takový buch, buch, buch..... skoro jako tep, ale ten to být nemůže :sweat_smile:
11. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ten příspěvek od SAC si přečti..... :wink: pokud váháš mezi šátkem a vakem třeba ti to pomůže :wink:
11. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to sem asi zasejc nečetla já :sweat_smile:

já totiž mám zkušenost že nškomu něco píšu a ozva žádná..že hehenko?? :grinning: četla jsi co jsem včera psala o bodýčkách když látkuju?? :wink:
11. pro 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: jak psala sacvi, méně zatěžuje záda a vůbec se mi líbí víc šátkování, ale je to ěc názoru asi jako všechno :slight_smile: jinak bugaboo se mi moc líbí, ale poslední dobou o něm začínám pochybovat.. prý je předražený na to jak je/není vybavený... takže těžko říct..
11. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC já náhodou četla i to o těch bodyčkách :grinning: a říkala jsem si, že si koupím takový to prodlužovátko :sweat_smile:
11. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek