• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
sac ja mela k snidani posledni kousek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manm,mnam akorat si vysleduj sladkost kremu,tech 20dkg je dost sladky,my davame min,ale jak kjdo ma rad :grinning: 1400 a cim krmite???ja uz se nemuzu dockat az prejdem na dvojkovou bebu,tak je alespon o 50 na baleni levnejsi :grinning:

smankote holky my zacnem uz prikrmamam,dneska mi mudra poradi jak a co,prej prvni polivky :grinning:
30. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem konečně tu... ještě jsem udělala nějakou objednávku na netu a poklábosila s kamarádkou.. nějak teď zas není práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je děs to podnikání...

a můj počítač stále blbne... :(((

BLAHU taky přeju Ondráškovi všechno nejlepší k svátku, hlavně, ať jste zdraví! tvoje TCH je fakt případ :slight_smile:)) aby náhodou toho vnuka nedržela moc dlouho :slight_smile:))) :grinning:

SVOJI tak bolení nepřešlo... no to se asi fakt všechno chystá, snad se to zas zlepší, abys te'd až do porodu neúpěla...

AMALLI už nepsala, myslím na ní, bych teda řekla, že je pustí až zítra, ale uvidíme .)

PROSTEJ mě taky poslední dobou dost popíchává v podbřišku, takže se tam to děložní svalstvo asi dost natahuje. přeci jen ta zátěž na dělohu začíná bejt velká no...
my ještě tu autosedajdu nevybrali :slight_smile:) doufám, že nějakou brzo vyberem... tchán se tvářil, že by něco přispěl, ale prý je na autosedačku ještě dost času ne? :slight_smile:))) no v podstatě jo, až na to, že toho pidižvíka v něčem musíme z porodnice přemístit...
30. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU taky už jste velcí chlapáci, nebudete přece pořád cundat mlíko :grinning:
30. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to UM nezávidím... je to dost pálka... :(((

BLAHU už příkrmy??? :astonished: :astonished: :astonished:
30. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to je teda pech, že nemáš zase práci :frowning2: snad bude brzo zase líp :wink:

s tím podbřiškem, jj, všechno se to tam chystá, ale to ohýbání k těm keříkům se tam prckovi asi nelíbilo, protože mi projela podbřiškem slušná křeč tak jsem si šla poslušně sednout :grinning: já se třeba snažím odhadnout, jak tam prcek leží v bříšku, kde mě zrovna kopká, já ho pořád cítím hlavně hodně dole v podbřišku :wink: no je to zajímavý...... :sweat_smile:

a tu autosedajdu, my jdeme co MAXI COSI a paní nám říkala, že bychom s objednáním neměli otálet, protože je na ně asi 6 týdnů čekačka a pro mě je teda ta sedajda důležitější než kočárek.... co když vylezeme dřív? bez kočárku se chvíli obejdu než ho dodají, ale bez sedačky ne, neměli bychom jak prcka odvézt z porodky :sweat_smile:
30. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk hehe velka nacelnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak nevim,nevim,jestli mamka si pak pochovala,kdybych nic nerekla :grinning: hehenko prosim o zmeny v tabuliiiii - manzovi uz je 25,dej mi tam sim nejakou fotku z profilu,zmizela jak mi ji smazli admini a udelala jsem si domaci ukol,kolaz hotova :grinning: :grinning: :grinning:

no prikrmy jak rika teta prostejka - mliko je pro mimina,poradni chlapi bastej jiny dobroty :grinning: oni se davaji prikrmy uz od 4.mesice ukoncenyho,ale mudra rekla,ze staci od 45.mesice ukoncenyho a my mudru poslouchame :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už kojím a napadlo mě jestli už pečete cukroví?
30. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem byla s našima vybírat sedačku, oseděli jsme snad 100sedaček, některé 2x, k tomu ještě křesla.... a normálka mám namožený břišní svaly! FUJ!!! A nejlepší je, že jsme nic nevybrali..... mají dodací lhůty 2měsíce a víc...fuj!
30. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo... cukroví... to jsem si letos vyřešila už v září... máme objednané od paní, co nám pekla na svatbu. Takže já budu mít upečeno 19.prosince :grinning:
30. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL já mám napečený zatím jen perníčky na Mikuláše a chystám se na to teď o víkendu, asi nachystám první těsta a kousky :wink:
30. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti jsme se s manzou shodli,ze letos nepecem,tak nejak jak jdem na navstevu,tak ochutnas cukrovi a doma uz na to nemame chut,minulej rok jsme meli 5druhu polovicni davky a ani se to nesnedlo,jen to co meli navstevy,my proste pak uz doma na to chut nemame,tak ze priznavam se letos budu ostuda a cukrovi koupim malo krabici pro navstevy a je upeceno :grinning:
30. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za KOLÁŽE vás chválím holky :slight_smile: a moc děkuju.. ušetří to dost místo v omezeným albu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no my asi budem kupovat Cybex Aton - bezpečný by měly být stejně, ale je o dost levnější... na dobu přechodnou nám navíc známí (dělají děsign těch autosedaček) můžou nějakou půjčit, tak je to dobrý...
PROSTEJ a kupujete třeba EasyBase k tý autosedačce?
30. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem potkala známou v elektru... tak mi teda fakt vyděsila. Má syna a ten chce už 3.mobila! Je na ně normálka uraženej, že s nima nebude u stromečku na štědrý den, že si žádný dárek od nich nedorozbalí... zkrátka s nima ten pucek nemluví!!!! Ale teda dal jim ještě druhou šanci... prý ať mu koupí in line brusle (ale značkový, tak kolem 3tis!!!). A ta známá mi říká, neboj, vy to budete brzo a 2x.... :astonished: :astonished: :astonished:
30. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zuzici,jak se mate vsichni triii??? :grinning: tak asi tak podobne resim vanoce i ja :grinning:
30. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU.... vše nej nej nej ONDRÁŠKOVI :dizzy_face:
JJ, až budou dětičky větší, budeme vykrajovat, to bude hezký.... ale trošku cukroví pro návštěvy mít musíme. A patlat se mi s tím fakt letos nechce.
30. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ZUZI :dizzy_face: to jsou docela hustý dodací lhůty :confounded:

HEHE no to právě pořád nevím :sweat_smile: bavila jsem se s paní přímo v tom obchodě a ona mi říkala, že pokud neplánujeme 3 týdně cestu tisíce kilometrů daleko, tak je to podle ní zbytečný.... dokonce mi ukazovala nějaký katalog s testama těch sedaček a z toho vyplinulo, že báze nebáze, isofix neisofix, jak havaruješ, je to v prčicích :pensive: ...... respektive jsme se shodli zatím i s manžou na tom, že ta báze je spíše o pohodlí, že dojdeš, nacvakneš sedajdu a je to :wink: ..... ale pořád váháme, nevíme.....
zuzi nafackovat takovymu klucinovi,prave rikam Ondraskovi,ze jako skromnost nadevse,myslim,ze ty drazsi darky treba obstaraji babicky a dedeckove :grinning:
ale ne darky v radech tisicuuuuu :grinning:
30. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ahoooj... doporučuju Kika! veeelkej výběr a často akce... my máme parádní, rozkládací za 15 tisíc (byla v akci)... což mi příde super cena - ta červená není červená, ale vínová... krásná příjemná neřvavá barva!
http://www.kika.com/cz/katalog/m/obyvaci-pokoje/sedaci-soupravy/16497283/foxy/
30. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holciny jeste,ze jsme autosedajdu zdedili,az ted si uvedomuju co rozhodovani nam to usetrilo :grinning:
30. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já péct nebudu, na vánoce jsme u našich a cukroví teda nemusím... ale třeba vymyslím něco jinýho... nějakej desertík bych vyrobila nebo něco...
30. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI :astonished: :astonished: :astonished: no myslím, že tohle je krapet o výchově..... :sweat_smile:

jo a jinak HEHE, my si právě pořád říkáme, že s prckem až tak jezdit nebudeme často...... k doktorovi asi a jinak tady po Praze stejnak sednu na městskou, když pojedu za kámoškou nebo za kolegyněma do práce, protože motat se v centru autem se mi nechce..... a na Moravu pojedeme asi všehovšudy 2x....... a ta báze jde kdykoliv dokoupit.... jinak nám paní ukazovala to uchycení, já měla strach z toho, že pásat to tím pásem je horor a ono je to za 5 vteřin hotový :sweat_smile:
30. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte zkušenosti třeba v IKEE? Jak je to se sedačkama, mají i ty skladem?

BLAHU: hnus, co? Já teda takhle dopadnout nechci! On si vyžádal k Vánocům od rodičů MP3 a od babi MP4. Tak nevím, prý teď přišel ze školy, že mu rodiče mají zaplatit 3,5tis za nějakej jazykovej pobyt.... no co nás teda ještě čeká.....!!!
30. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha prostejko rekla jsi to spravne,je to o vychoveee :angry:
30. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak i neznačkový brusle stojí pěknej ranec... natož značkový - to bych řekla, že bude víc jak 3 klacky... a synáčka mají docela nevychovanýho bych tak řekla... se mi to rozumuje, ale tohle je totální rozmazlenost... ZUZI nevím, si myslím, že tohle se vás vůbec nemusí týkat...

PROSTEJ já právě taky nevím... ty Cybexy buou mít myslím od února nově atestovanej isofix... bázi nemají... právě taky zvažuju, jestli nekoupit spíš tu Maxi Cosi a Family fix - což je isofix i na ty větší autosedačky a stojí 4 tisíce, což je jen o litr víc než isofix jen na vajíčko....
no jinak to pohodlí je myslím fajn... neustálý pásání je šílený, zvlášť když budete třeba častěji někam jezdit, a to nikdy nevíš... my tady budem popojíždět i do vedlejšího městečka bo tam mají park... ale jak často samozřejmě nevím a jestli vůbec ten první půlrok budem nějak hrotit... :slight_smile:))) no jako fakt to asi nevykoumám... :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU možná ne všechno, ale částečně je to o výchově.... mě by to asi bylo vysvětlený, kdybych s něčím takovým přišla jako dítě za rodičema :grinning:
30. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky HEHENKO .... jukneme. Naši mají docela dost požadavků -vvšude je ta umělá kůže nebo textil, který brzo jejich 2číči zničí. Takže nejlíp mikrovlákno, rohová, rozkládací a pohodlná. Ono toho není snad zas až tak moc... ale jak jsme včera osedělí snad 100sedaček, většina byla strašně nepohodlná nebo když už byla, tak zase neměli možnost mikrovlákna.... no hnus!

PROSTEJKO: já teda doufám, že k tomuhle u našich dvojčátek nikdy nedojde! Bych je musela zfackovat, kdyby mi takhle vyhrožovali, že nebudou u stromečku, že půjdou k babi.... a že si nerozbalí žádný dárek!!!!!
30. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jako mít auto vybavený na isofix, tak asi neváhám a jdu do toho... s tou bází nevím, jak říkám, jde to kdykoliv dokoupit, takže uvidím vůbec asi, jak často s prckem budeme jezdit...... my jsme si to s manžou zkoušli přímo na té prodejně, mají tam normálně sedačku z auta vybavenou pásem a je to fakt za 5 vteřin do takových 3 háků upevněný :wink: takže z toho pásání strach nemám :wink:

já mám právě spíš strach z toho, že koupím bázi za těžký prachy a zjistím, že autem jsem jezdila s prckem minimálně :sweat_smile:
30. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no asi tak :wink: myslím, že jak píše HEHE, k tomuhle u vás vůbec docházet nemusí :pensive:
30. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale k tem vanocum jako uz jsme vcera umyly okna azapalili svicky a hodili nejakou tu vyzdobu :grinning:
30. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek