• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ne o bodýčkách jsem nic nečetla SAC. jsem tu včera v podstatě vůbec nebyla... a nějak jsem ještě nebyla schopná dočíst ani dnešek...
11. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy je toho moc, že HEHE :sweat_smile: ....... jinak souhlasím s DANDE, že jestli babyvak nebo šátek, to je věc názoru a sympatií :wink: .... asi jako všechno :grinning:
11. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC tak jsem to dočetla - úplně omylem jsem to přehlídla... zabraná do malování a tak :sweat_smile: takže se omlouvám!

no takže využiju já vůbec velikost 56? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se mi narodí valibuk 54 cm a už mu asi dám rovnou 62 co :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba u šátku mám pocit, že je tam víc variant uvázání, že na sedící dítě se tam dá udělat třeba lepší opěra zad, takže ho musíš míň přidržovat jak v tom vaku....
ale jen tak odhaduju, sama samozřejmě zkušenost nemám ....
11. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: co to máš za foťáček? :dizzy_face:
11. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já bych se přiklonila k názoru, že kdo chce takhle nosit větší děti, tak potom asi šátek :wink: ....... mě samotnou tady tyhle vázací systémy docela zajímají, ale na mimi (myslím fakt malinké) si se šátkem netroufám teda vůbec..... kdežto ten vak si říkám, že bych snad i zkusila.... no uvidím, jestli mi ho paní předvedou na prodejně a asi bych do něj i šla...... :wink: a když se mi to bude líbit, tak ten šátek můžu pak třeba od půl roku dítěte pořídit taky ne? :sweat_smile: ale stejně je to vymožeností, když si vezmete, že naše matky vybraly kočár a bylo..... :grinning:
hehe: kaňón?
autor
no každopádně jsem si objednala teplejší overaly... a jak jsem je vybalila z tý krabice tak na ně čučím, že jsou nějaký větší - objednávala jsem velikost 62 a na nich je napsáno 0-3 měsíce a fakt mi přídou obrovský... tak když dám malýmu látkovou plínu, tak mu budou koukám akorát :grinning: :grinning: :grinning: mě šlehne... :slight_smile:)))
11. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo DANDE kanóna :slight_smile:))) miluju ho!!! koupili jsme ho kvůli firmě, je v podstatě pracovní, ale už se těším, až s ním budu fotit Kubulu :slight_smile:))

ale ještě si chcem pořídit kompakt, bo tohle je teda mega velkej stroj, kterej s sebou všude tahat nemůžeš i kvůli pořizovací ceně :slight_smile: ale též Kanóna :slight_smile:)
11. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zabalila darky, tata jede na moravu tak je tam rozda.... (mama tam celou rodinu, babicky tety sestrenky apod)
spat pres den nemuzu pac bych pak zas nespala v noci tak se budu snazit to nejak vydrzet.....
11. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: a kolikátka to je kaňón? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
HEHE mě teda ta 62 přijde velká :sweat_smile: ..... ale já bych řekla, že mám tak v poměru stejně věcí 56 a 62 :wink: , tak uvidíme, dokoupit se dá vždycky ne? já doufám, že obříka mít nebudu :sweat_smile:

jinak ještě se vás zeptám holky, nějaká paní na mimibazaru prodává tu elektrickou odsávačku Medela Minielectric (co si ji kupovala AMAL) za 1400,- a píše, že je úplně nová, jen není v krabici, tak proto ji prodává tak levno... mě se to zdá až hodně moc levné, na to, že to není moc použité :sweat_smile:
autor
PROSTEJ mě na vaku jednoznačně láká, že bych se tak nebála, že dítěti ublížím... a hlavně ta RYCHLOST... PROSTĚ DÁM DO VAKU A JDU!
HEHE jj, teď jsi to vystihla.... :grinning: mám prostě strach, že s malým miminkem se budu bát manipulovat i při přebalování, než tak při nějaký vázání šátku.... :grinning: a je teda fakt, že tady asi nikdo nemá přímo zkušenost s vázáním úplně maličkých miminek :sweat_smile: SAC i ANGE začly teď..... a to už jsou holky velký modelky :grinning: ...... ta rychlost, no SAC psala, že se s tím taky zapotíš, tak nevím :sweat_smile:
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zeny,jsem nakrmila dite a dala ho spat,raubire jednoho :grinning: chtela jsem mu dat brokolici,protoze jako brambor s kukurici nam mov nejede,otevre vrokolici ochutnam a bleeeeeeeee :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl takovej humus,ze jsem mu to ani dat nechctela,tak uz nemam na 4.nebo 5.mesic prikrmy,tak jsme abysme neosidili lzicku dali jablicko,mnam,nejradsi bych mu to sezrala sama

HEHE TY JSI MANIAK malovat sama takhle do noci,proc to nenechas budoucimu tatinkovi :angry: :grinning:

Hypo vydrz holky,vydrz,uz jsi ve finale a co mate za kocarek vy,hod mi odkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zdraviruju sac a nuki,jestli tu jeste jsou
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.uskritka.eu/skritek/eshop/4-1-DETSKA-ERGONOMICKA-NOSITKA/151-2-BABYVAKY-TIKAMAK/5/1327-Babyvak-Tikamak-prirodni-oranzova tohle je pohodička.. je to jen na klips.. to je ten co má ségra... dají se v pohodě sehnat na MB do 1000,-
11. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DANDE na klips bych to brala :slight_smile:

BLAHU mno jo.. maniak... taky mi manža nadával.. on se musel holt připravovat do školy, jel dneska, píšou první testy, tak jsem ho k tomu nechtěla ani pustit... to víš, už jsem to plánovala nějakou dobu a když já se pak hecnu, tak to musím mít hotový... navíc dojedou v sobotu naši, tak i aby to viděli, kdoví kdy sem zase pojedou... no i když po porodu určitě... :sweat_smile: mno to je jedno, sem prostě hlava umanutá...
drahý mi každopádně všechno oblepil, udělal nátěr červený (to byla největší stěna) a já pak už dodělala jen druhej a zbytek jsem si zmákla sama... s válečkem to není nic náročnýho, šak já ti to pak vyfotím, abys viděla, že jsem malovala jen kousky... ale šlo to prostě pomalu no...
teď mi psal, že jestli tu budu zase něco dělat, tak mě zmaluje jako tu ložnici až přijede :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nicmene na fotos se tesim,zajimao by mi jak to vypada :grinning:
11. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej to byl teda kauf, jaká to je značka a kde se poštěstilo koupit tak skvěle..:slight_smile:))

jojo příští pátek jdu k Mudr, to budu v 7 tt..:slight_smile:))
11. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE se ani nedivím, že ti manža nadával :angry: :grinning: to odněkud znám :grinning:

DANDE na klips to vypadá dobře, musím omrknout ten, co nabídnout mě :wink:

NUKI jj, kauf super....... je to MOULINEX a koupený v BILLE.... ale měli ji jen jednu :sweat_smile: .... oni je totiž asi před měsícem dávali v takovém tom jejich bonus programu..... no a nějaké jim zbyly tak to pak vyprodávali za plnou cenu, to vím, že jsem je viděla skoro všude..... a tuhle měli slevněnou protože to nějakej chytrák rozdělal :grinning:
11. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU manža mi řekl, že se říká zelená a modrá pro blázny dobrá... a že jsem to ještě povýšila a přidala k tomu tmavě červenou :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: no až to tam porovnáme, tak nafotím :slight_smile:)) to se musí vidět :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI držím palec... nevleče se ti to?

DANDE mě to nic nenašlo... :sweat_smile:
11. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky konečně žmoulám banán.. já na něj měla několik dní hroznou chuť... :grinning: :grinning: :grinning: ale byli jsme líný jít je koupit :slight_smile:))
11. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě ten odkaz od DANDE šel, ale musíš vymazat mezeru za http: :wink: .....
11. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
inu dneska pojedem asi po o do mesta,az se malej vyspi a nabasti,musim do banky zrusit prikaz a asi by meli byt hotovy ty hrnecky,huraaaa :grinning: a jeste musim nakoupit malymu papani v dm

nuki jdem v patek obe k mudrum,akorat tebe ceka prijemnejsi vec :grinning:

hehe me by strasne zajimala ta kombinace prave :grinning:

dndy neni manza z chebska,on mi silene povedomej
11. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi vratili desive paleni zahy i pres den.... jsem si myslela jak to ustupuje kdyz klesl pupik a ono je to zpet .-(
Hehe: trochu jo...ale užívám si to...:slight_smile:)) jsem tak ráda..:slight_smile:))
hypo tak ten je paradni i tu hnedou barbicku mate???
11. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek