Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
11. pro 2009
ahááá jsem si tý mezery vůbec nevšimla... :-N ten vak je teda supr a cena taky... x-)
hypo
11. pro 2009
jojo presne tento...... mam ho i v albu i fusak ale nefoceno, jen stahnuto z netu
hehenaautor
11. pro 2009
HYPO a vy jste chtěli vyloženě trojkolku?
hypo
11. pro 2009
jojo, me se libi a obe me kamosky je maji tak mam vyzkouseno 🙂 samozrejme jsem se bala te udajne nestability ale zatim se nikomu dite nevyklopilo a co jsem zkousela v kramu tak drzel..... tak snad nebudu prvni co si prizabije dite 🙂
blahovka.cz
11. pro 2009
jasne uz vidim v albicku 😃

holky no kde se ten muj dneska s tim obedem toula,pak potrebuju uchlacholit malyho na spani,kdyby se nahodou probral

jako ja musim rict holky,ze jsme fusak jeste ani nevyndali,zatim malyho vydavame z kocaru prehratyho kolikrat i opcenyho a to miva treba,body s dl.rukavem,puncochy,lacle a zimni bundu s capkou a rukavice
prosteja
11. pro 2009
HYPO kočík hezkej, hlavně barvička 😉 ta trojkolka je zase věc vkusu a taky jsem ještě neslyšela, že by někdo dítě vyklopil 😃 já třeba osobně bych do ní nešla, protože se mi blbě řídila......

BLAHU ale váš malej už není malej 😃 ten už si krásně udrží tělesnou teplotu..... navíc venku nemrzne :-N
hehenaautor
11. pro 2009
HYPO já myslím, že sestřenice měla normální čtyřkolku a že se babičce podařilo dítě vyklopit dvakrát 🙂))
tenhle quinny je celkem velkej, má tu konstrukci dost dopředu, takže si myslím, že se jen tak nevyklopí... 😉

a barva parádní, též máme hnědej 🙂
akorát teda doufám, že nám pak dorazí ten zbytek ke kočárku... :-N
dandelion
11. pro 2009
blahu: nene on pochází z varů, ale dloho pracoval jako geodet a to všude, v chebu, v sokolově, v mariánkách.. tak možná odsuď... 🙂
dandelion
11. pro 2009
mě se moc líbí quinny buzz... 🙂
nuki
11. pro 2009
blahu. tak to nám oběma dobře dopadne..🙂))
hehenaautor
11. pro 2009
já jsem akorát četla nějakej test kočárků a zarazilo, že quinny speedy vůbec neprošlo.. jinak se mi taky moc líbí... x-)

mno a quinny buzz má krásnej design...

DANDE co vůbec děláš?
prosteja
11. pro 2009
holky já se s těma kontrolama přidávám, já jdu ve čtvrtek, tak třeba ty dobrý zprávy zahájíme s prďolkou 😃
hehenaautor
11. pro 2009
a já jdu v úterý na 4D 🙂) takže když malej ukáže obličej, tak určitě budou ten týden jen samý dobrý 🙂))) 😃 😃 😃
dandelion
11. pro 2009
hehe: mám po škole a jsem na pracáku.. dneska sehnat práci, žádná sranda.. a všude ve varech chtějí ruštinu... 😞 takže hledám.. ale esli budem těhu, tak nic hleda nebudeme a půjdeme holt na 4 roky na rodičák.. :-S jinak v albíčku mám holky fotečku synovečka ve vaku.. a to byl malinkej..ani ne měsíční....
prosteja
11. pro 2009
HEHE tak ty to začneš 😃 Kubík se pěkně ukáže, pak přijdu já, jak děláme už v bříšku netopýrka a máme plnej bazének a pak holky x-) x-) x-)
hehenaautor
11. pro 2009
DANDE mno a cos vystudovala?

jinak ségra si teda ten vak chválí jo? a kdy ho třeba využívá?

já jsem totiž k tomuhle skeptik - nerada bych pořizovala něco, co fakt nevyužiju, ale to se mi může stát s čímkoliv... :-N
nuki
11. pro 2009
Prostě příští týden už budou malé Vánoce..🙂) každá dostaneme krásný dáreček..🙂
dandelion
11. pro 2009
hehe: mám vystudovaný management obchodu... je to vlastně obchodka se zaměřením na management.. :-N Jinak je s vakem moc spokojená... používá ho vlastně denně... dokonce i doma... třeba když jde na záchod 😃, mají v baráku koupelnu na druhý straně... jinak všude kde by ho nosila na ruce tak ho nosí ve vaku... tuhle sem čela tušim že v mamince, tam psaly ženský co všechno nepotřebovaly.... mezi tím vším byl dokonce i kočárek, přebalovací pult, koš na špinavý plínky... prostě bylo toho hafo... takže máš pravdu že to záleží jen na tom co che ta maminka používat... 🙂
hypo
11. pro 2009
no a me se zas lepe ridila trojkolka, jela sama, ovladani jednou rukou, ctyrkolky mi nesly tocit i kdyz ted delaji i s tema otacivyma koleckama tak to jde taky 🙂
jdu umrit, lehnout si
mejte se
nuki
11. pro 2009
Hypo hezky odpočívej..🙂 papa
blahovka.cz
11. pro 2009
pap hypo

no holky tradicne malej se vzbudil,kdyz jsem se chystala jist,tak jsem ho jeste uspala

mas pravdu prostejko asi to bude tim,ja si rikam,kdyz jen lezi v kocaru,kdyby behal,je to jina,ale takhle lezo na "flisovceů,ma jako ochranu zapnuti vlozny tasky + se jeste zapne kocar

no nuki menila bych s tebou hned,ja si jdu nechat strourat do strev 😃

tak ja nevim je to mozny dandy asi jedine tak,ja nevim nekoho mi pripomina,je tak ty jsi po skole a uz jste manzelata,tak to je dobry 😃
dandelion
11. pro 2009
:-x teda holky.. dneska mě poprvé v životě pálí žáha ]-(
blahovka.cz
11. pro 2009
dandy az budes tehu,tak to bude tvuj denni zazitekalespon ke konci 😃
nuki
11. pro 2009
Blahu: tak to se ti nedivím...určitě to nebude nic příjemného, ale zvládneš to...bude líp..🙂
dandelion
11. pro 2009
blahu: no já se vdávala eště na škole 😃 trošku divná 😃 vdávala sem se v 19ti 🙂 to se dneska už moc nevidí.. že x-)
blahovka.cz
11. pro 2009
no to se teda opravdu moc dandy nevidi,kort kdyz se "nemusi"vdavat 😃 to teda smekam
nuki
11. pro 2009
Dande: nevidí, ale když jste to tak cítili tak proč ne, je to hezký, hlavně, když to vydrží..🙂)
blahovka.cz
11. pro 2009
nuki zvladnu,protoze se to prospim,asi se chtej postourat hodne,navic moje postizeni strev je dost vysoko a spatne se tam dostava,tak si vytrpim jen to debilni a hnusny projimadlo
dandelion
11. pro 2009
blahu: no byl to tak trochu i můj sen.. brzy se vdát a mít brzy dítě.. život na psí knížku není nic pro mě... a i když spoustu lidí říká že svatba je jen papír... tak pro mě je ten papír tak nějak důležitej 🙂 🙂 🙂
nuki: je to zvláštní, ale v tom jestli to vydrží jsem docela klidná.. nevím čím to je, ale jsem za to ráda.. 🙂
nuki
11. pro 2009
Dande: tak to má být, když to tak cítíš tak to udělat, pro mě život na psí knížku taky nebyl..))

Blahu: jsi statečná holky a holt už víš, co Tě čeká..🙂 to zvládneš levou zadní..🙂) jsi šikula🙂

Začni psát odpověď...

Odešli