• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ahááá jsem si tý mezery vůbec nevšimla... :sweat_smile: ten vak je teda supr a cena taky... :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo presne tento...... mam ho i v albu i fusak ale nefoceno, jen stahnuto z netu
11. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO a vy jste chtěli vyloženě trojkolku?
11. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, me se libi a obe me kamosky je maji tak mam vyzkouseno :slight_smile: samozrejme jsem se bala te udajne nestability ale zatim se nikomu dite nevyklopilo a co jsem zkousela v kramu tak drzel..... tak snad nebudu prvni co si prizabije dite :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne uz vidim v albicku :grinning:

holky no kde se ten muj dneska s tim obedem toula,pak potrebuju uchlacholit malyho na spani,kdyby se nahodou probral

jako ja musim rict holky,ze jsme fusak jeste ani nevyndali,zatim malyho vydavame z kocaru prehratyho kolikrat i opcenyho a to miva treba,body s dl.rukavem,puncochy,lacle a zimni bundu s capkou a rukavice
11. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO kočík hezkej, hlavně barvička :wink: ta trojkolka je zase věc vkusu a taky jsem ještě neslyšela, že by někdo dítě vyklopil :grinning: já třeba osobně bych do ní nešla, protože se mi blbě řídila......

BLAHU ale váš malej už není malej :grinning: ten už si krásně udrží tělesnou teplotu..... navíc venku nemrzne :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO já myslím, že sestřenice měla normální čtyřkolku a že se babičce podařilo dítě vyklopit dvakrát :slight_smile:))
tenhle quinny je celkem velkej, má tu konstrukci dost dopředu, takže si myslím, že se jen tak nevyklopí... :wink:

a barva parádní, též máme hnědej :slight_smile:
akorát teda doufám, že nám pak dorazí ten zbytek ke kočárku... :sweat_smile:
blahu: nene on pochází z varů, ale dloho pracoval jako geodet a to všude, v chebu, v sokolově, v mariánkách.. tak možná odsuď... :slight_smile:
mě se moc líbí quinny buzz... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu. tak to nám oběma dobře dopadne..:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem akorát četla nějakej test kočárků a zarazilo, že quinny speedy vůbec neprošlo.. jinak se mi taky moc líbí... :dizzy_face:

mno a quinny buzz má krásnej design...

DANDE co vůbec děláš?
11. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se s těma kontrolama přidávám, já jdu ve čtvrtek, tak třeba ty dobrý zprávy zahájíme s prďolkou :grinning:
11. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já jdu v úterý na 4D :slight_smile:) takže když malej ukáže obličej, tak určitě budou ten týden jen samý dobrý :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: mám po škole a jsem na pracáku.. dneska sehnat práci, žádná sranda.. a všude ve varech chtějí ruštinu... :( takže hledám.. ale esli budem těhu, tak nic hleda nebudeme a půjdeme holt na 4 roky na rodičák.. :confounded: jinak v albíčku mám holky fotečku synovečka ve vaku.. a to byl malinkej..ani ne měsíční....
11. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak ty to začneš :grinning: Kubík se pěkně ukáže, pak přijdu já, jak děláme už v bříšku netopýrka a máme plnej bazének a pak holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DANDE mno a cos vystudovala?

jinak ségra si teda ten vak chválí jo? a kdy ho třeba využívá?

já jsem totiž k tomuhle skeptik - nerada bych pořizovala něco, co fakt nevyužiju, ale to se mi může stát s čímkoliv... :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě příští týden už budou malé Vánoce..:slight_smile:) každá dostaneme krásný dáreček..:slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: mám vystudovaný management obchodu... je to vlastně obchodka se zaměřením na management.. :sweat_smile: Jinak je s vakem moc spokojená... používá ho vlastně denně... dokonce i doma... třeba když jde na záchod :D, mají v baráku koupelnu na druhý straně... jinak všude kde by ho nosila na ruce tak ho nosí ve vaku... tuhle sem čela tušim že v mamince, tam psaly ženský co všechno nepotřebovaly.... mezi tím vším byl dokonce i kočárek, přebalovací pult, koš na špinavý plínky... prostě bylo toho hafo... takže máš pravdu že to záleží jen na tom co che ta maminka používat... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a me se zas lepe ridila trojkolka, jela sama, ovladani jednou rukou, ctyrkolky mi nesly tocit i kdyz ted delaji i s tema otacivyma koleckama tak to jde taky :slight_smile:
jdu umrit, lehnout si
mejte se
11. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo hezky odpočívej..:slight_smile: papa
11. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pap hypo

no holky tradicne malej se vzbudil,kdyz jsem se chystala jist,tak jsem ho jeste uspala

mas pravdu prostejko asi to bude tim,ja si rikam,kdyz jen lezi v kocaru,kdyby behal,je to jina,ale takhle lezo na "flisovceů,ma jako ochranu zapnuti vlozny tasky + se jeste zapne kocar

no nuki menila bych s tebou hned,ja si jdu nechat strourat do strev :grinning:

tak ja nevim je to mozny dandy asi jedine tak,ja nevim nekoho mi pripomina,je tak ty jsi po skole a uz jste manzelata,tak to je dobry :grinning:
11. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:zipper_mouth: teda holky.. dneska mě poprvé v životě pálí žáha :angry:
11. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dandy az budes tehu,tak to bude tvuj denni zazitekalespon ke konci :grinning:
11. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to se ti nedivím...určitě to nebude nic příjemného, ale zvládneš to...bude líp..:slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: no já se vdávala eště na škole :D trošku divná :D vdávala sem se v 19ti :slight_smile: to se dneska už moc nevidí.. že :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se teda opravdu moc dandy nevidi,kort kdyz se "nemusi"vdavat :grinning: to teda smekam
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dande: nevidí, ale když jste to tak cítili tak proč ne, je to hezký, hlavně, když to vydrží..:slight_smile:)
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki zvladnu,protoze se to prospim,asi se chtej postourat hodne,navic moje postizeni strev je dost vysoko a spatne se tam dostava,tak si vytrpim jen to debilni a hnusny projimadlo
11. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: no byl to tak trochu i můj sen.. brzy se vdát a mít brzy dítě.. život na psí knížku není nic pro mě... a i když spoustu lidí říká že svatba je jen papír... tak pro mě je ten papír tak nějak důležitej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nuki: je to zvláštní, ale v tom jestli to vydrží jsem docela klidná.. nevím čím to je, ale jsem za to ráda.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dande: tak to má být, když to tak cítíš tak to udělat, pro mě život na psí knížku taky nebyl..))

Blahu: jsi statečná holky a holt už víš, co Tě čeká..:slight_smile: to zvládneš levou zadní..:slight_smile:) jsi šikula:slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek