• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
dande s tim souhlasim,tak ja se nevdavala o moc pozdeji ve 21,ale my jsme teda spolu zily,kdyz chvile se nad nama vznasela krize - mam "supr" :rolling_eyes: tchyni a pak byli krapet jiny veci na reseni s mojim zdravim,ale jinak jak pises ty,brzo svatbu i deti
11. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nuki ja mam radost,ze jdu v ty narkoze,protoze jinak bych se netesila :grinning: a taky bych mela strch po tom cisari jestli by to nebolelo jeste vic
11. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy Vám začalo růst bříško, že jste se nevlezly do normálních kalhot? :slight_smile:)))
11. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki tehu date jsme kupovali ve 4 mesici
11. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jen nakukuju :slight_smile:

Hypo už to máš za pár... vydrž :wink: Jiank kočárek náádhernýýýýý :dizzy_face:

Holky těhulky vy pořád něco jen kutíte, raději odpočívejte :grinning:

Dandelion tebe u nás vítám :slight_smile:

U nás všechno v pořádku Vítek je zlatíčko moje, včera jsme byla ve městě asi na 1,5 hod a babička hlídala a strašně moc jsme se na Vítka těšila ai v noci a přes den se těším až se vzbudí brouček můj :dizzy_face:
Dneska kojo až 4:30 :slight_smile: a pak 7:45 je to prostě brouček a chodí spinkat nejpozdějš ve 20:00 tak máme i s M čas na sebe.
Angeth malá je úžasná na videu, Vítek si taky už chce sedat ,ale četla jsme že by se to nemělo podporovat, že první lezení a pak teprve sed :confused: tak teda nevím :confounded: Odebírám Máma a já a tam to bylo teď prosincovém čísle napsané
Dneska přijedou tchánovci ani by nemuseli :grinning: ale už tu 14 dní nebyli. Mám ráda když jsme v pátek jen my 3 a nikdo jiný
Jo a Vítek už je objednaný k zubařce :grinning: Zubařka volala , že máme přijít na preventivku všichni 3 :grinning:
11. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peti, je krása to číst, jak si ho užíváš a jak si to spolu užíváte..:slight_smile:)) jen tak dál..:slight_smile:)
11. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem si koupila jednu a pak okolo 6. 7.mesice jeste jedny,moc mi rostlo bricho a ty druhy byli totalne pruzny a skvely,prvne jsem si rekla,kdyz mi je mamka ukazala,at je zkusim,si rikam,proboha to vypada jako teplaky,ale pak slo o to co si clovek vezme jako vrsek,mam je na sobe na poslednich fotkach v albu nase male blahocce
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=296974&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ale nejsou videt cely
11. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peti,no jo kdyz uz mate zoubky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle se ma uzivat materstvi,to je fajn,jak ti zacal vitek spinkat
uz nas presel rustovej sprut a spinkali jsme taky lip,ale moc si to maluju do toho jeste prijdou zoubky
11. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: mám strach, že jesli mi poroaste už teď tak se mi do bokovek nevejde..:slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DANDE mě pálila žáha snad od Ovulace v cyklu kdy jsem otěhulila... nikdy předtím se mi to nestalo... :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže je to nadějnýýýý :slight_smile: a nejhorší to bylo v 15. týdnu, pak už jsem fakt nevydržela a šla si koupil Rennie
11. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI mě bříško lezlo dost brzo.. nabrala jsem před otěhulením, takže už při otěhulení jsem se sotva vlezla do svých normálních gatí... a pak začalo šílený nadýmání :((( takže jsem uvažovala o těhu gatích snad v 10. týdnu... horko těžko jsem se soukala do čekoholiv a cejtila jsem se hrozně.. nakonec jsem něco nakoupila v 16. týdnu...

ale u mě to taky bylo tím, že jsem nechodila běžně do práce, že sedím doma, takže to šlo, jinak bych koupila gatě dřív!!! jo a u vietnamců jsem sehnala rifle s takovým gumovým pasem, což poslouží občas i teď .) :wink:
11. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki uteče to jako voda a budeš si s miminkem vašim taky tak užívat :wink:

Blahu nám už Vítek spí pěkně delší dobu to jsme měli problémy asi týden v tom 3 měsící ale už je zas úplně v poho :slight_smile: Blahu ještě je nemáme vyrostlé úplně zkoušela jsem to fotiti ale nic z toho :unamused:
Blahu mě se vždycky budít Vítek ještě na kojo mezi 1-3 jak kdy a popravdě jsme i ráda, protože jinak mám prsa jak šutr a pak se budí až ráno
uvidis,jako videla jsem i holky,co meli do porodu svoje gate,ale ale ty tehu jsou nejpohodlnejsi
autor
DANDE zrovna ve středu mi donesla to číslo Maminky kamarádka a to že někdo nepořeboval kočárek mě fakt překvapilo :slight_smile: to si myslím, že ženská nepotřebuje jen v létě a když má pediatra ve vedlejší ulici... :wink:
11. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme jak to bude u mě, jestli bříško poroste nebo ne..:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak vlastní netěhu gatě až do porodu??? to teda považuju za výkon a nechápu :slight_smile:))
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI no jestli něco zezačátku, tak je to spíše tím nadýmáním a zácpou jako u mě... a připadala jsem si neeejhnusnější na celým světě :slight_smile:)) :grinning:
11. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ahooj, hodňoučký mimčo máte a je super, že se s manžou užijete!!! :slight_smile:

DANDE já se taky poprvé zasnoubila v 19ti a málem se vdala... mimochodem za kluka z Varů :slight_smile:)) :grinning:
11. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pati nam ted malej zacal knourat v noci,prej je to nasledek nasi hospitalizace a do toho si myslim,ze ma ten sprut

to vis hehe to se nekomu libi vystavovat pupek uplne nahatej
11. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky jdu se natahnout k malymu
11. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj.. musím vás dočíst.. koupila sem si 3 kila kuřecího, tak sem si ho naporcovala do pytlíčků a dám po 150g zmrazit :D
11. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak hezky odpočívej..:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu to je jasné v nemocnici je to úplné jiné prostředí , to se Ondráškovi vůbec nedivím :unamused: Ale hlavně že už je zdravý brouček :wink:
11. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU no já bych svoje rifle ani mít prostě nemohla, nedopla bych je... tož asi tak... a nahý břicho teď v zimě aúúúú bych umrzla, chodím nabalaená jak na severní pól...
11. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem tu měla toho kolegu, včera jsem ho docela vyděsila prý :grinning: :grinning: :grinning: no super......

holky mám ještě jednou dotaz k té odsávačce asi si toho nikdo nevšimul :wink: ...... teď mi paní odepsala že za 1400,- prodá úplně novou elektrickou odsávačku Medela minielectric, dokonce mi na to vystaví i doklad a reklamovat to můžu normálně 2 roky přímo u výrobce.... co si o tom myslíte, když nová v obchodě stojí 2500,- :confounded:
11. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdo ti to nabídl PROSTEJ??? :astonished:
11. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Verled mi psala, že si zařizuje net, tak se s ní snad brzo uvidíme a snad to stihne než porodí...))
11. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki: alespoň že mi někdo rozumí... :slight_smile:
blahu: já mám neskuečný problémy s tchýní, no asi je to všude, ale kdykoli se s ní vidím, tak mi začne hrabat... :rolling_eyes:
petul: zatím se tu cítím báááječně :slight_smile: holky mě tak krásně přijaly :wink:
hehe: faakt? takže si můžu přičíst další příznak těhuu :D huráá :slight_smile: se nemůžu dočkat neděle :slight_smile: jinak s tím kočárkem to právě byla zapřísáhlá šátkařka... prostě dítě měla pernamentně v šátku.. takže je to asi maminka od maminky jinej názor... :slight_smile: ty kluci varáci sou koukám pěkně hrrr :D :D :D neee já sem mooc šťastná.. fakt si nemůžu stěžovat...
HEHE jsem to tu psala ráno, že to prodává jedna paní na mimibazaru :wink:
prostej já teda popravdě odsávačku jsem moc nepotřebovala a mám doma tu pístovou obyčejnou, jen ze začátku jsme jí párkrát použila a ani vatové vložky už nepoužívám ani na noc mě mléko nějak neteče mám ho asi akorát pro Vítka. Jen dneska jsme vložku použila , protože Vítek se vzbudil ve 4:30 na kojení a to jsme měla už prsa jak šutr, tak jsme si vložku dala na to prso ze kterého zrovna nepil abych neměla mokrou košili :grinning: A to jen kojím, tak ještě zvaž
11. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek