• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prost: a máš tu odkaz na MB? jesli je v záruce tak se jí asi paní chce jen zbavit.. my takhle taky pár věcí prodávala, nevyužitý a šli sme z cenou až na polovic.. jinak to nikdo nechce... a je paní ověřená nebo ne?
11. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL ahojky.... právě zvažuju :grinning: chtěla jsem taky tu obyč.... ale takhle cena mě zarazila.... :wink:
11. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE paní ověřená je a asi neprodává jen jednu, prodává jich víc..... :wink: proto mi to přijde divný.. normálně každej napíše, nevyužila jsem, tak prodávám....... ale tahle paní píše, že ta cena je nízká jen proto, že nemá originál balení :wink:
11. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej já třeba jsem pořád s Vítkem takže moc neodsávám jen ze začátku a ty vložky jsem ze začátku taky hodně užila, ne že ne. I teď je mám doma kdyby něco.
11. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: těžko poradit, někdy se dají věci sehnat i od jinud než od dodavatele, třena ze zahraničí a pak může mít taovou cenu..:slight_smile:)
11. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL tak ty vložky to je jiná.... ty nejsou ani taky drahý, navíc podle potřeby dokupuješ že jo.... :wink: někdo potřebuje někdo ne..... mě docela dost lidí přesvědčuje, že ta odsávačka je dobrá už do porodky, když se nemůžeš rozkojit..... tak jsem si říkala, koupím obyč.... ale cena u téhle mě zarazila..... prej jsou ty Medely nejlepší (mají je dokonce v Krči na půjčení) a paní ji prodává za cenu, za kterou bych ji nikde nesehnala.... :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI jj, to mě taky napadlo :wink: jsem se paní ptala, jak je to se zárukou a ona mi odpověděla, že mi vystaví normálně fakturu jako daňový doklad a případnou reklamaci bych řešila přímo u výrobce :wink: a záruka, že je klasicky 2 roky... jen že ji nemá v originál krabici.... no prošpekuluju...... docela mě to zaujalo v tom smyslu, že je fakt levná, jestli je opravdu nová a že kdybych příští rok v květnu zjistila, že ji nepotřebuju ani omylem páč třeba nemám mlíko nebo tak jako PETUL, že odstříkávat nepotřebuju, tak ji můžu zase se zárukou prodat ne? :wink:
11. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: no jestli si myslíš že ji užiješ tak je to jasný :slight_smile: jinak se musim holky pochlubit... :slight_smile: manža přijel na skok z práce a přivezl mi obídek :slight_smile: to je zlato :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ tak to dobrý ne? já, že za tím máš takovýho znechucenýho smajlíka... tak jsem myslela, že je to v normálním obchodě... z druhý ruky je to fajn.. myslím, že za tu cenu to kupovala i AMALLI...

DANDY můj kluk varák byl hrrr... bylo mu 23 a hlavně to byl neskutečnej proutník... :slight_smile:)) takže po třech letech to skončilo .)
11. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE no to nemůžu vědět :sweat_smile: to je právě to.... tak špekuluju, jestli do toho jít i za cenu že ji nevyužiju a pak ji třeba prodám nebo to nechat být a v případě potřeby ji koupit... ale draho no, protože takhle levnou už asi neseženu :confounded: uvidíme..... díky za postřehy holky :dizzy_face:

a závidím ten oběd :grinning:
11. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mi ten spanek s malym neprosel,malej si chtel uz hrat
11. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ona jich prodává víc... jak u tý diskuse klikám makám, tak to zase nestíhám :slight_smile:))) :grinning:
11. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé já chci taky oběd.... aúúúúúúúúú :confounded:
11. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše pejska je dneska zase Růženka.. chápete, že se ještě neprobrala a nechce jít ani čůrat???? a to už jsou dvě... to nechápu... :astonished: :astonished: :astonished:
11. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no HEHE právě, že špekuluju, protože to není ten kup, kdy někdo něco koupí a pak to pod cenou prodává nepoužitý :sweat_smile: no uvidím... :wink:
11. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky dneska mi nenecha s vama psat a pak jde do mesta,tak se mej fajnove
11. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: naší pejsce se taky nechce :D :D :D je od rána v pelechu.. asi zimní spánek či co :D
11. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE se podívej ven na to počasí, komu by se chtělo? :grinning:

BLAHU papa :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem zase tu:slight_smile:)
Koukala jsem že v nabídce 02 je za 1kč milionář z chatrče, takže jdu koukat, ten film miluju!!!!!

A copa jste tu probíraly????
Hypo omrknu kočárek.Jinak mě dneska taky zase žáha pálí, včera jsem se radovala že jsem i usnula bez renie a dneska si dám asi min 2:frowning2:

Dandelion tobě mooc držím palečky aby pod stromečkem byly //!!!!!jako u Nuki:slight_smile:))
Jinak Petul snad taky budeme tak pohodově kojit jako ty, včera jsem koukala na to dvd o kojení a je to teda mega věda:slight_smile:))))jinak odsavačku mám, vysterilizovanou asi 10x:slight_smile:)hihihihi, tu si beru i do porodky a ty vložky mám z té dárkové sady, snad vystačí, jinak pošlu manžu dokoupit, prodávají se v lékárnách, že?
11. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to máte pravdu holky... dneska je tam fakt mega tma... jen na to, aby člověk zalezl a vylezl až zejtra :slight_smile: :sweat_smile:

PROSTEJ bych to nevymyslela.. já to fakt asi koupím až po porodu (mám zatím půjčenou tu levnou pístovou), stejně jako případně ten VAK a další věci...

BLAHU pááá a pozdravuj Ondráška :slight_smile: :dizzy_face:

CAT ahoooj :slight_smile: jj vložky do podprdy prodávají myslím i DM drogerii .)
11. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: o2 na netu? nebo o2 televize? oni o tom všichni přád mluví a já vůbec netuším jak se k těm filmům dostat? :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky netuším o čem to píšeš CAT.... :astonished: :fearful:
11. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí je děsný.. :frowning2:

Dande: tak to bych si nechala taky líbit...:slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ačkoli mě manža beru už jako těhotnou :D páč to je chlap kterej ví o mým cyklu víc jak já :D takže bych to před ním neutajila, tak si mě rozmazluje, i když mi je divný, že mi pořád klade na duši že mám zdravě jíst a pak mi přiveze stejk s prasátka se sýrovou omáčkou a hranolkama :D to jídlo miluju :D i když to moc zdraví není :D
11. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no ten babyvak uvidím, co mi k tomu dneska řeknou.... budu ho chtít vidět a převíst a do toho asi půjdu... :wink: lehátko a případně hrací deku zatím kupovat nebudu, to bych dokoupila posléze :grinning: a nad tou odsávačkou fakt uvažuju no :wink: ještě to prošpekuluju
11. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
O2 televize, tam je videotéka, když máš zaplacenou tuhle službu, dáš na ovladači menu a najedeš si na filmy, novinky, české, komedie.....no a Vánoční nabídka je za 1kč:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: to je pěkný :slight_smile: škoda že ji nemáme...:/
11. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: tak to jo...taky nemáme...ale hezky si to užij..:slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT tak to taky nemáme, tak si to užij :wink:
11. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se pomalinku budu loučit, za chvíli mám padla a letíme na ten kočárek :wink: tak se mějte krásně, hezký víkend, pěkně odpočívejte a užívejte adventu a v pondělí páčko :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek