• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Tak se na to poptejte, my máme balíček trio, je tam internet, telefon a televize (digital) a platíme něco okolo 2000měsíčně, ale máte tam tu vidotéku a archiv a můžete si tam i nahrávat filmy...fakt super, hlavně když je člověk nemocnej a tak:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už běžím, mějte se skvěle a užívejte vánoní pohody..:slight_smile:
11. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pupíkos

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3614358#navigator

a jdu konečně pojíst aspoň rohlík... :dizzy_face:
11. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pááá holky :slight_smile:

SVOJI by dneska asi měla být už doma .) tak se asi už holky zabydlujou... :slight_smile: snad brzo příde poreferovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko krásné bříško :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt mi chybí :slight_smile:
11. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI díky... i mě bude chybět... :pensive: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...

hehenko-krasny brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a taky setri se trosku zenska :slight_smile:

peti..vy mate ale andilka :wink:

vitam novou tvar,jsem koukala ze jsme se zas rozrostly :grinning:

holky,jsem uuuuplne chcipla dneska,jsem pred chvili dorazila a zitra skola :confounded: se mi vubec nechce,chjooo
ale jinak jsem dnes stihla veci :grinning:
11. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculka: ahoooj těší mě ;)
11. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dande...ahojky..me tez :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: ještě děláš školu?
11. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan..no dalkove vejsku..a co ty mi o sobe povis,sup :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
šup šup :D a jak to zvládáš? a kolik ti ještě zbývá? já mám zrovna poškole.. po střední... jsem momentálně stále na pracáku od září... práce tu není, ale ani jsem zatím nějak usilovně nehledala.. jinak mi je 21 a jsem skoro z Varů :slight_smile: jsem rok a půl vdaná... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsi tehu a nemas tam tt a nebo se snazite?
jinak ja v loni odlozila nastup do skoly a zacla jsem letos :grinning: takze prvni rok,ale zatim to jde,jen ted zacnou zkousky,tak uvidime :sweat_smile: no a je mi tez jako tobe a jsem vdana rok :grinning:
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: snažíme.. od začátku listopadu... sem dneska 31DC, takže skorem už 4 dny spoždění.. :unamused: což já mívám cyklus pravidelný... testík se chystám dělat až v neděli, ale taky to můžu ještě pořád zítra dostat... :confounded: takže ještě nejsem moc natěšená.. spíš to beru tak jak to má být.. :wink: ty jo.. no je málo "mladých manželek" :D to jsem ráda že je tu taky někdo takový blázen jako já :D a odkuď ste?
11. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem puvodne z jiznich cech..a ted teda uz ze zapadnich :grinning: plzensko..ono tak celkove je malo manzelek vseobecne-dnes to asi neni moc in :grinning: ..a jinak jeste nez sem poznala muze v zivote by mi nenapadlo ze se vdam pred 25 :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: manža má na plzeňsku rodinu.. resp. ve šťáhlavech.. jinak mi jsme z chodova u k.varů... :wink: no to mi povídej, já končila školu letos, měla sem na rok před tím přerušeno kůli operaci... a vdávala sem se vlastně ve 3ťáku :slight_smile: nikdo nechápal :slight_smile: takže osudový muž? :D to já jsem se chtěla vždycky brzy vdát a mít brzy děti :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata,jsem tu nova a chtela bych se pridat mezi Vas tehulky.Jsem ve 26tt a cekame s pritelem holcicku Viktorku,uz se moc tesime,T.P.16.3.2010.Doufam,ze jsem to zvladla :slight_smile: .
11. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krakenka: ahojky vítám tě mezi námi :D ačkoli jsem tu ode dneška taky nová :slight_smile: :D
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan..to ja nikdy(teda jako brzo,vdavat jsem se nekdychtela),jsem byla trosku cert :grinning: no a prisel ten pravej a bylo to :grinning: a u nej tez,do ty doby se pry nikdy zenit nechtel a tak vsechny zaskocil :grinning: .....tak budu drzet palecky at se objevi dve :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: :D ty jo... ste fakt osudová láska :D a kolik je manžovi?
11. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KRAKENKO ahoj, vítám tě tu :slight_smile: to je paráda další budoucí mamča :slight_smile: gratuluju k holčičce :slight_smile:
odkud jsi, co děláš, kolik ti je? :slight_smile:)) :grinning:
11. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky všechny jsme osudová láska... jinak bysme tu nebyly .)))) :grinning:
11. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: pravdu máš... :D
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL díky za pochvalu mojeho bubnu :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DANDE :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo hehenko my taky osudová láska :grinning: :dizzy_face: 10.2.spolu budem 8let :dizzy_face: :astonished: :slight_smile:

Jinak vítám všechny nové maminky čekatelky :grinning: :wink: :dizzy_face:

Já teď měla asi půl hodinouvou koupačku s tou mojí prdelkou..pak papání, pohádka, pusinka a teď hraje kolotoč a sem zvědavá esi prcinka usne :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my se s manžou potkali v 21... teda mě už bylo 22, jemu 21 :slight_smile:)
11. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
..krakenko..vitam te,jeee dalsi tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe..ahoooj zenska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak co jak je??krasnej pupicek mas :dizzy_face: :dizzy_face: a mas recht s tou osudovou :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj sac :grinning:
11. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC no jasný :slight_smile: my 12.5. 6 let :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude oslava s prckem :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: asi si všichni naordinujem spací a nic nedělací den :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

holky já bych tak brala, aby tady za mě někdo uklidil... je tu jak po výbuchu po tom malování... a zítra mají dovalit naši :((( manža dojede asi tak za 2 hodiny... ach ach... lehla bych si :slight_smile:)) :grinning:
11. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek