• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky holky tak sem opet tu.. koukam ze tu mame novou tehulku.. takze vitam... ja sem se vam tak prejedla ted.. hihi.. a je mi fajn... cely tyden sem rada ze do sebe neco na veceri dam a dneska to do me padalo jak do pytle :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mno mám se bájo :slight_smile:)) akurát jsem to včéra přepískla a dneska bych jen lenošila... teď jsem to tam hore trochu pofackovala, ale fakt jen trochu, ještě jsem neumyla ani kýbl po poslední várce malování... hrůza...
jako sebou musím hodit... :(((( :angry: :angry: :angry: grrrrrrrrrrrr
11. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když sme si začli spolu my mně bylo 16 a mužovi 20 :grinning:
Šak hehenko běž odpočívat a ať ti zítra vaši pomůžou :wink: ..přece taky nechcou aby ses zedřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prdelka už spinká jak andílek :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR co tys dneska všechno stihla? :slight_smile:)

školu nezávidím... trápila jsem se s vejškou 6 let... poslední tři roky jsem u toho pracovala, takže jsem musela o rok protáhnout, jinak bych to snad nedodělala... měli jsme obor na 5 let. a můžu teda říct, že jsem si docela užívala první vánoce bez učení.. :slight_smile:)) fakt taková úleva a snad mě nikdy žádná studentská mánie už nechytne :slight_smile:)) ble
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tchánovci právě odjeli a Vítek už spunká od 19:30 je to fakt zlatíčko a M musel jít k sousedovi něco potřeboval-otrava
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás teda obdivuju , že zvládate školu a pak prcka já bych to asi určitě nedala
11. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI já mám zas nějaký nející období či co to... dneska jsem snědla akorát dva rohlíky, banán a kousek tvarohový buchty... po částech... když jsem jedla tu buchtu, tak už mi i bylo blbě... tak nevím, asi se mi zase svrkl žaludek... kéž by to tak bylo poznat i na váze - ale přibírám i ze vzduchu :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena.. to ja mam taky ze skoro nejim ale dneska mi konecne na veceri chutnalo.. no zitra beztak bude zase divne.. . mnam buchtu bych si dala taky.. .. s tim zaludkem asi vim jak ti je.. ale uz si myslim ze to nejhorsi mam za sebou a ted uz si to budu jen a jen uzivat.. furt se teda trosku bojim toho 29tyho jak jdeme na ten ultrazvuk.. jen aby bylo vse OK..
11. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se cpu tím tiramisu jak sem psala blahu recept..už sem ho dělala po druhé. Když to je tak výýborné že bych na posezení sežrala celou tu dortovou formu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prasátko :grinning:

peti mě právě čeká eště 2.5roku školy a nevím co s tím :frowning2:
11. pro 2009 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi tak to ti nezávidím a to máš víkendy nebo jak?
11. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se cpu jabkem :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx neboj všechno bude dobré :wink: Miminku bude bušit srdíčko jak o závod :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já su na malou úplně úchylná :sweat_smile: :grinning: Já si fakt nemůžu pomoct ale jak je prdelka vzhůru jak ju furt muchluju a mazlím a chová a vykládám jí a chvilku ji pokoj nedám :sweat_smile: Holky a celej den co nespí pusinkuju..jedna pusa za druhou :sweat_smile: Janička už musím mít ze mě dost ale já si prostě nemůůůůžu pomoct já ju tak miluju že bych ju umačkala a zulíbala láskou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: No vlastně nic jinýho nedělám :grinning:
11. pro 2009 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. dekuji./. no doufam ze jo.. jinak mi pupik roste z niceho nic a byva mi blivno taky jen tak ze srandy hihi
11. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme v pondeli na veceri s rodinou pac mam ve stredu narozky a pritel zrovna dela vecer,. a taky tam maji uzasny tiramisu .. takze se moooc tesim az si dam...
11. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi to jsme na tom stejně :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti pondělí a středa..a to v pondělí už bych musela na 6h.do nemocnice na praxi a dom bych se dostala až v 19h.

Ale jako mám přerušeno víš..vrátit bych se měla od února..nebo eště na rok můžu odložit ale dýl už ne.. :unamused: :frowning2:
11. pro 2009 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..jen si dej :grinning:

hehenko..tak si bez lehnout,oni ti pak pomuzou,se taky setri..
hehe v osm sem vypalila z domova a mela jsem kopec obihani a zarizovani(prace),pak jsem obehla nejaky darky(neco malo sehnala,chytla inspirace),nakoupila,kavicku jsem stihla(abych mela hodku pauzu),reklamaci dveri,do skoly neco poschanet,a pak jeste zaridit kopec veci...na to ze jsem v noci spala dve hodiny,tak jsem prijela po sedmy domu a cely den fofry(krom kavicky odpocinkovy-hodinky)
jinak musim vyfotit bruch,zas nak poskocil dost..

ahoj luci
11. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložila jsem odpoledne fotky mojeho broučinka droboulinkého :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti a jak mám ten šátek teď tak v něm malou hodně nosím..ona je v něm tak spokojená..přitulí se ke mně a cucá si ručičku a kouká kolem a já cítím jak se ve mně celým tělem rozlívá taková láska k tomu malýmu tvorečku že je to až neuvěřitelné :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky tak to pro dnesek zabalim a jdu se natahnout.. zatim papa a zitra se tu ukazu
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi :Ty jo a to máš každý týden? Tak to je hukot :unamused:

Carcul teda ty se taky nějak nešetříš :slight_smile: Ale já jsme nebyla taky o nic lepší jen po amnio jsem teda nic nedělala to jsme měla fakt bobana :unamused:
11. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi a ty jsi si z jakého důvodu koupila ten šátek? Možná je to blbá otázka ale já nevím kde bych ho a v jaké situaci nosila, třeba do lesa ale jinak nevím
11. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti malej je úúúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: Nejvíc mě dostávají ty vlásky :grinning: :dizzy_face: Budeš myslím brzo plést copánky :grinning:

jo peti..až se vrátím tak přesně tak to každej týden bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: luciebx dobrou noc :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..brou :wink:

peti..no malej je kraaasnej..a ty velky kukadla a ty vlasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti abych mohla s malou taky něco dělat :grinning: Ona nechce být moc sama a navíc je baba zvědavá a chce pořád na něco koukat tak s ní pořád chodím a něco ukazuju a ruce mě už mohly kolikrát upadnout a takhle ji mám v šátku..pomalu necítím že ji nesu a eště mám obě ruky volné na mazlinkování :dizzy_face: :grinning:
Já sem věděla že se jí to bude líbit a taky jo..a až bude teplo budu ji v něm nosit i venku :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI Víteček je krááásnej, takovej vlasáč to je něco :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LUCI broooou :slight_smile:

SAC tak školu bych nedala...

CAR já taky v noci moc nespala.. jak jsem skončila s tím malování ložnice ve kolem půl druhý ráno, pak jsem se ještě koupačila a matlala, jsem z toho pak vůbec nemohla usnout... o těch zádech nemluvě :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: no tele...
11. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi myslím že za chvíli budu fakt muset stříhat nebo už mu to fakt vadí v očičkách
11. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti a nejsi pověrčivá?? :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek