• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
petulko, vitecek je krasnej a jak se uz zmenil, zadny mimco uz to neni, krasnej bucifalek! :slight_smile:
heheno co nevidet uz budes mit kubika taky u sebe :wink:
11. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé ANDREASKU ahoooj :slight_smile: jak se vám daří? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mno jo, letí to neskutečně... už se vidím jak balím do porodky a frčím... pána boha.. :slight_smile:))
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ahoj maminko Sabinky :slight_smile: Já vždy když kouknu na alba vidím novou Sabinku :grinning: :dizzy_face: Krááásná to holčička :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zrovna mě kluk ušatá kope pod žebrama.. :slight_smile:)
11. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo SABINKA je nádherná... a tahle fotka... slint http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3333281&vReferer=%2Fphotos%2Fandreasek82

jste krásný... ANDREASKU manža fotí?
11. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky, vy jste rychle :slight_smile:
heheno mame se moc hezky, sabca uz je cislo :grinning: no joo.. to ale bejvaly kopance :wink:
sacvi, ja k vam taky nakukuju :grinning: a diky, vsak vase janulka je taky kouzelna :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tahle se ti libi? to jsem rada, vyslo hezky pocasi, takze se fotky vydarily.. :slight_smile:
jestli myslis profi, tak to ne, koupili jsme si sice digitalni zrcadlovku, chytlo nas to, ale jsme zatim jeste zacatecnici.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:

ty jo ta fotečka je vážně krásná :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: Tu sem eště neviděla :grinning:
11. pro 2009 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
všechny vás zdravím ale překvapivě opět nestíhám..nebo teda stíhám, ale ne koníka :grinning: dnes jsem balila nějaké dárečky, Vendulka mi asistovala, dopoledne jsem jí měla v šátku a usnula tam :dizzy_face: tak jsem s ní chodila po domě a slyšela jsem jak oddychuje, bylo to moc hezký :wink:
Vítek už je velikej kluk :slight_smile: :slight_smile:
Hehenko hned zkouknu bříško, určitě je krásně kulaťoučky :wink:
Ahoj Andreasku :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no diky teda, jsem cervena az na zadku :grinning:
angetho ahoj :slight_smile: ja jsem sem vpadla jen na chvilku, znam nektere holciny z prvosenek, co jsme spolu chodily do temicka jako snazilky.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andre: ahojky.. :slight_smile: a copak máte za foťáček? :slight_smile:
autor
u mě asi ty největší kopance ještě přídou... už to občas začíná být i docela nepříjemný :slight_smile:))

no je to na těch fotkách poznat, že je to ze zrcadlovky... jsou to prrostě jiný barvy, mnohem lepší ostrost! na začátečníky si vedete moooc dobře :slight_smile: a co máte za značku ? :slight_smile:
No jo krásněj pupíček..
a ta fotka Sabinky s rodiči je taky moc krásná :dizzy_face:
my jsme dnes měli noc nic moc, Vendulka nějak ne a ne zabrat, pořád jsem vstávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi to bylo bříško, teď snad spí tvrdě, že bych se šla osprchovat.
11. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetkho ahoj :slight_smile: Mně Janička včera v šátku usla dvakrát :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dande, mame canon :wink:
autor
DANDE mno jo, tys taky fanda do focení??? :slight_smile:)) si se vlastně ptala i mě viď...
autor
holky vy mě k tomu šátku ještě přemluvíte :slight_smile:)
11. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
andre: a kolikátku? :slight_smile: to víš jsem trochu zvědavá.... :sweat_smile:
a ahoj Dandelion, doufám, že na testíku budou // :wink: :dizzy_face:
autor
ANGE díííky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sacvi tak Vítek vydrží i sám si hrát :slight_smile: a proč myslíš pověrčivá? Já bych mu udělala i culik ale když ještě nemá srostlou tu fontanelu tak to nechci :unamused:

Andreasku Sabinka je nááááááááádherná . JJ Víteček už má skoro 7 kg :grinning:
autor
ANDRE další Kanonářka :slight_smile:)) my taky máme Canon EOS 40D
11. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo hehenko jdi do něěěj :grinning: Jako fakt doporučuju!!! :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. pro 2009 ve 21:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já myslím, že zrovna ty by sis šátek pořídit měla, sedíš a pracuješ u PC a tam potřebuješ obě ruce a miminko se bude chtít chovat :wink: a je opravdu lepší než vaky na jedno rameno
11. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten vak je jako asi dobrej, ale zas je jen přes jedno rameno, tak myslím, že by z toho zase víc bolely záda... :sweat_smile:
no peti nechci ti to psát abys neřekla že tě straším s blbýma pověrama :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, je mi tu hezky ale jdu se umýt a spát..
Dobrou noc děvčata :slight_smile: :slight_smile:
autor
ANGE :slight_smile:)) :grinning: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsi mi koukám i odpověděla..
11. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE brooooooooou noc! ať je tahle lepší a víc se vyspíte! :slight_smile: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko pokud budeš mít vak přes jedno rameno tak ve třech měsících ti to rameno po 10min.miminka v něm upadne!!!! :rolling_eyes:

dobrou angethko a ať Vendulka hezky spinká :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek