• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
dande neva.. je to prosim te 1000D, no zati spis takova ucnicka zrcadlovka no, ale kdyz se clovek uci, tak nemuze brat hned tu nejdrazsi co.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi tak mi to raději nepiš moje mamka mě stříhala taky v půl roku a žiju a vlasů mám habďěj :grinning:

Andreasku máte všechny fotečky moc krásné :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak co uděláme s tím šátkem?? :grinning:
11. pro 2009 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko no tak to mate pekny "delo" docela, ne? :wink: :grinning:
petulko dekuju, je to taky o uprave fotek a tak no..
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti nenapíšu :grinning: Ani kdybys moc prosila ne a ne a ne :grinning:
11. pro 2009 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou ange :wink:

holky jsem byla dnes na velky strane a jako krev jde ze mne ete ted :confounded:
11. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasku a v čem upravuješ?

Angeth dobrou :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul co? :confused:

Sacvi ani mi to nepiš :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko no ja tomu zas tak moc nedam, spis to sem tam oriznu, porad to zmensuju, jinak to kun nebere :grinning:, obcas prihodim nejakej stin a dam ramecek a finishuju :slight_smile: ale mam gimp jinac..
11. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
car a co s tím děláš? Já taky měla podobné problémy..a po porodě..ani mluvit nebudu :rolling_eyes:
11. pro 2009 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..no jako asi kolem sedmy,a kdyz sem byla ted cuuurat tak na toal. furt krev,trosku na intimce ..a jako je to ze zadnice..ale lepsi nez po tom hajzliku,to bylo nic moc :confounded:
11. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo gimp taky mám ale chvilku pře kámoška doporučila že je bezva a jednoduchej a já s ním neumím udělat nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Musím to nějak naštudovat :grinning:
11. pro 2009 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasku díky zítra se na to mrknu :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pěkný večer M už je doma jupííííííííííííííí a pěkné sníky :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
doboru peti..můj mužík by měl být taky brzo doma :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..paaa :wink:

sac..no prave ze dnes jsem to mela poprvy(driv obcas kapka ale dnes dost)..tak nevim co proti tomu..
11. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sacvi ja teda taky nejsem zadnej extra odbornik, chce to ten manual, jukni sem http://www.pc-guru.cz/gimp - ja ho ale po pravde jeste taky ani necetla :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
car já bych ráda poradila ale já to v těhu moc neřešila..až po porodu sem nemohla to vydržet..bolelo to jak sv..a tak sem to pak řešila..masti čípky faktu a po ukončení kojo detralex ale s tím sem teda eště nezačala a asi ani nezačnu je to proti krvácení a to už je téměř ok..byla se s tím na chirgě :rolling_eyes:
11. pro 2009 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díííky andreasku :slight_smile: Určitě tam kouknu
11. pro 2009 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja uz zase mizim, mejte se krasne a kdybych uz nepisla, tak krasne vanoce cele vasi rodine.. papa :wink:
11. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..no tak to asi resit nebudu zatim..neni to zas bolest k nevydrzeni..ale dekuju za radu..

holky,zitra skola,musim do sprchy,neco ete udelat(nadobi a tak)a spat..

dobrouuuu :wink:
11. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muž už doma tak taky jdu..dobrooou :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
car: dobrou ;)
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pardon ženy, jsem ještě pobíhala...

ANDRE máme no... ale kupovali jsme vyloženě do firmy, na produktový focení, na akce a tak... vřele doporučuju externí blesk!

CAR s tímhle má dost potíže moje kamarádka... a to má spíše v těhu průjem než tuhou stolici... asi hooooodně vlákniny a radši se poradit s dr.

SAC vůůůbec nevím, co s tím šátkem :slight_smile:)) :grinning:
11. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všem brooou :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hehenko,moc dekuji.Jinak jsem z Brna,bydlime s pritelem a jorksirkou v Kohoutovicih a to v podnajmu,je me 26 let.Jsme tu spokojeni,je to hezky sidliste.Me jmeno je Martina a co Ty,jak ses na tom a tak dale?
11. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, já to dřív nestihla.-)
Jééé, Andreašek tu byla, já pokaždé zkouknu Sabinku, je nádherná a celá po mamince:slight_smile:)
Vítám nově příchozí:slight_smile:))
My už máme fotečky, tak ňáké vložím:slight_smile:))

Jinak vše OK, malej kope, dneska jsme teda ten oddych nakonec změnili a dali si véču a návštěvu u známých...Denda bude společenskej:slight_smile:
Jo a budeme mít ty nej chůvičky od dědy a babičky:slight_smile:))jupííííííííííííííííííííí:slight_smile:))
Holky krásnej víkend všem, ať máte jen dobré zprávičky a uvidíme se...hihi teda upísneme:slight_smile:
Hehe a Orchi...je to v poště:slight_smile:)jupííííííííííííííííííííí:slight_smile:máte tam kojení a manipulaci:slight_smile:))
Carcul ty jsi taky nezmar, viď:slight_smile:))
11. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky Carcul,jsem rada ze jsem to bez problemu zvladla se sem zaregistrovat,poradil me to kamoska a jsem tu spokojena,je to fakt super.JInak tehulkovstvi snasim docela dobre,zada zatim neboli,jen me sem tam pali zaha,spatne me taky nebyva,to jen driv a jednou jesm i zvracela,ale jinak na pohodu.Zatim jsem pribrala 8 kilo,takze nemam nejak velky brisko,takovy akorat :wink: .A co Ty,jak ses na tom?
11. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se tu uz spi,tak zase zitra.Dobrou devcata
11. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem musela ty fotečky zmenšit a některé jsou takové mázlé, no ale alespoň na ukázku:slight_smile:
Taky všem přeji DOBROU:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))
11. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek