Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
andreasek82
11. pro 2009
dande neva.. je to prosim te 1000D, no zati spis takova ucnicka zrcadlovka no, ale kdyz se clovek uci, tak nemuze brat hned tu nejdrazsi co.. 🙂
p.e.t.u.l.k.a
11. pro 2009
sacvi tak mi to raději nepiš moje mamka mě stříhala taky v půl roku a žiju a vlasů mám habďěj 😃

Andreasku máte všechny fotečky moc krásné x-)
sacvi
11. pro 2009
hehe tak co uděláme s tím šátkem?? 😃
andreasek82
11. pro 2009
hehenko no tak to mate pekny "delo" docela, ne? 😉 😃
petulko dekuju, je to taky o uprave fotek a tak no..
sacvi
11. pro 2009
peti nenapíšu 😃 Ani kdybys moc prosila ne a ne a ne 😃
carculka
11. pro 2009
dobrou ange 😉

holky jsem byla dnes na velky strane a jako krev jde ze mne ete ted :-S
p.e.t.u.l.k.a
11. pro 2009
andreasku a v čem upravuješ?

Angeth dobrou x-)
p.e.t.u.l.k.a
11. pro 2009
carcul co? =-)

Sacvi ani mi to nepiš 🙂
andreasek82
11. pro 2009
petulko no ja tomu zas tak moc nedam, spis to sem tam oriznu, porad to zmensuju, jinak to kun nebere 😃, obcas prihodim nejakej stin a dam ramecek a finishuju 🙂 ale mam gimp jinac..
sacvi
11. pro 2009
car a co s tím děláš? Já taky měla podobné problémy..a po porodě..ani mluvit nebudu 8-(
carculka
11. pro 2009
petul..no jako asi kolem sedmy,a kdyz sem byla ted cuuurat tak na toal. furt krev,trosku na intimce ..a jako je to ze zadnice..ale lepsi nez po tom hajzliku,to bylo nic moc :-S
sacvi
11. pro 2009
nooo gimp taky mám ale chvilku pře kámoška doporučila že je bezva a jednoduchej a já s ním neumím udělat nic :-p 😃 Musím to nějak naštudovat 😃
p.e.t.u.l.k.a
11. pro 2009
andreasku díky zítra se na to mrknu 🙂
p.e.t.u.l.k.a
11. pro 2009
Holky tak pěkný večer M už je doma jupííííííííííííííí a pěkné sníky 🙂 🙂
sacvi
11. pro 2009
doboru peti..můj mužík by měl být taky brzo doma 🙂
carculka
11. pro 2009
petul..paaa 😉

sac..no prave ze dnes jsem to mela poprvy(driv obcas kapka ale dnes dost)..tak nevim co proti tomu..
andreasek82
11. pro 2009
no sacvi ja teda taky nejsem zadnej extra odbornik, chce to ten manual, jukni sem http://www.pc-guru.cz/gimp - ja ho ale po pravde jeste taky ani necetla :-N
sacvi
11. pro 2009
car já bych ráda poradila ale já to v těhu moc neřešila..až po porodu sem nemohla to vydržet..bolelo to jak sv..a tak sem to pak řešila..masti čípky faktu a po ukončení kojo detralex ale s tím sem teda eště nezačala a asi ani nezačnu je to proti krvácení a to už je téměř ok..byla se s tím na chirgě 8-(
sacvi
11. pro 2009
díííky andreasku 🙂 Určitě tam kouknu
andreasek82
11. pro 2009
tak holky ja uz zase mizim, mejte se krasne a kdybych uz nepisla, tak krasne vanoce cele vasi rodine.. papa 😉
carculka
11. pro 2009
sac..no tak to asi resit nebudu zatim..neni to zas bolest k nevydrzeni..ale dekuju za radu..

holky,zitra skola,musim do sprchy,neco ete udelat(nadobi a tak)a spat..

dobrouuuu 😉
sacvi
11. pro 2009
holky muž už doma tak taky jdu..dobrooou 🙂
dandelion
11. pro 2009
car: dobrou 😉
hehenaautor
11. pro 2009
pardon ženy, jsem ještě pobíhala...

ANDRE máme no... ale kupovali jsme vyloženě do firmy, na produktový focení, na akce a tak... vřele doporučuju externí blesk!

CAR s tímhle má dost potíže moje kamarádka... a to má spíše v těhu průjem než tuhou stolici... asi hooooodně vlákniny a radši se poradit s dr.

SAC vůůůbec nevím, co s tím šátkem 🙂)) 😃
hehenaautor
11. pro 2009
všem brooou 🙂
krakenka
11. pro 2009
Ahojky Hehenko,moc dekuji.Jinak jsem z Brna,bydlime s pritelem a jorksirkou v Kohoutovicih a to v podnajmu,je me 26 let.Jsme tu spokojeni,je to hezky sidliste.Me jmeno je Martina a co Ty,jak ses na tom a tak dale?
cat79
11. pro 2009
Ahooj holky, já to dřív nestihla.-)
Jééé, Andreašek tu byla, já pokaždé zkouknu Sabinku, je nádherná a celá po mamince🙂)
Vítám nově příchozí🙂))
My už máme fotečky, tak ňáké vložím🙂))

Jinak vše OK, malej kope, dneska jsme teda ten oddych nakonec změnili a dali si véču a návštěvu u známých...Denda bude společenskej🙂
Jo a budeme mít ty nej chůvičky od dědy a babičky🙂))jupííííííííííííííííííííí🙂))
Holky krásnej víkend všem, ať máte jen dobré zprávičky a uvidíme se...hihi teda upísneme🙂
Hehe a Orchi...je to v poště🙂)jupííííííííííííííííííííí🙂máte tam kojení a manipulaci🙂))
Carcul ty jsi taky nezmar, viď🙂))
krakenka
11. pro 2009
Diky Carcul,jsem rada ze jsem to bez problemu zvladla se sem zaregistrovat,poradil me to kamoska a jsem tu spokojena,je to fakt super.JInak tehulkovstvi snasim docela dobre,zada zatim neboli,jen me sem tam pali zaha,spatne me taky nebyva,to jen driv a jednou jesm i zvracela,ale jinak na pohodu.Zatim jsem pribrala 8 kilo,takze nemam nejak velky brisko,takovy akorat 😉 .A co Ty,jak ses na tom?
krakenka
11. pro 2009
Asi se tu uz spi,tak zase zitra.Dobrou devcata
cat79
11. pro 2009
..tak jsem musela ty fotečky zmenšit a některé jsou takové mázlé, no ale alespoň na ukázku🙂
Taky všem přeji DOBROU🙂))))))))))))))))))))))))))))))))