• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
CAT moooooc ti děkuju...
krááásný bříško, krásná mamina a tatínek :slight_smile: a moc se mi líbí ta fotka, kde je jen pupík a vaše ruce... mám radši takový jakoby anonymnější či jak to nazvat... :slight_smile:

tak jsem tu poklidila snad z nejhoršího a zbytek musíme stihnout zítra dopoledne...
jo už mi přišel ten KOJO polštář a rychlozavinka - ale pošta tady opravdu nefunguje a přestože tu jsem, nezvoní a hodí jen lístek do schránky, takže tam zítra dopo ještě sjedeme... :slight_smile:

KRAKENKO něco málo o mě je u mě v albu..
jinak tady jest naše tabulka těhulek a maminek - tam najdeš nějaký aspoň základní údaje o každý :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225287&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a jestli chceš přidej se... stačí mi jen poslat do IP údaje dle tabulky, já to tam docvakám... :slight_smile: :dizzy_face:

jinak bydlíme v Pze, teď jsme se po 4 letech přestěhovali z Phy 4 na okraj a je nám tu též bře a máme taky pejsku - zlatou retrívřici - teda je spíš taková smetanová a menší než bývají retr. - nějak nedorostla :slight_smile:))
12. pro 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
broou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak jsem se přišla podívat,jestli není na světě další prvosenkový miminko :slight_smile: A koukám,že zatím asi nic..

Trochu jsem dočítala a koukám,že asi všechny maminky pořád muchlujou ty svoje dětičky..to jsem ráda,já už si přišla "úchylná"jak ho přád ňuňám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ono je to normální...uf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás sněžííííí :unamused:
12. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. taky koukam kde co novyho..

jeeeee fakt snezi? tu ne-e :unamused: no akorad snidam a padim do prace ach jo... v sobotu to je o hubu fakt.. ale jak to vypada tak pristi vikend tam budu i nedeli buuuu... ale uz pak jen par dni a konec.. juchuuu
12. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

bae asi založíme i s petulkou klub úchylných maminek :grinning: :grinning:

Vítám karkenku..no konečně přišel někdo taky z Brna :grinning: Já v Brně bydlela 20let než sem odešla za mužem 20km od Brna :slight_smile:
12. pro 2009 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne sobotní:slight_smile:)
hehe díky za pochvalu:slight_smile:))
My dneska spali jak miminka:slight_smile: teď jdeme na procházečku..u Svoji to pomohlo porodu, hihihihi, tak třeba budu rodit ve středu na svoje narozky.-))hihihihihi

Krásnou sobotu všem přeju!!!!
12. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko to jsou boží fotky :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal, super fotečky, malá jekouzelná!!A jak jsou jí ty věcičky ještě velký, viď?:slight_smile:)
A má nádherný kukadla!!!
A kočárek máte taky krásnej:slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem doma o dve hodky driv,nejak mi nebylo moc dobre a tak jsem to zabalila-stene tam dnes bylo pul lidi..jooo a taky jsem zjistila(dnes co jsme meli ucitele-ze je to pribuznej hodne dobrych znamych.ale je teda nejnudnejsi ze vsech prednasek co jsme meli(pokazdy mame jiny ucitele a jinej predmet).ale o nic neprijdu-kamaradka mi to posle mailem celou prednasku..a rano jsem stihla ete koupit darecky pro znami :grinning: takze dalsi z krku :grinning:

amalko..mala je princeznicka..se povedla..

holky opravdu tady se rodi tak krasny deti,snad budem mit taky takovy :slight_smile:

cat..krasny fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste nadherny par a tobe to moooc slusi..denisek urco bude krasnej po vas
joo a jaky budete mit chuvicky?
12. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal: Amálka je krááááááásnáááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no koukam ze se toho tady dneska moc nenapsalo...

amalko mala je vazne uzasna.... uz chci mit taky takovou princeznu doma...

:slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás celkem chumelí :slight_smile:
tady jsou šikovná videa :wink:
http://jaknato.centrum.cz/rodice-a-deti/2008/12/1/navody/jak-spravne-kojit/
12. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak se dari?
12. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme zpět přepapkaný:slight_smile:))a zítra jedeme do Lokte na Vánoční trhy, juhuuuu, se těšiml, dám si trdelník a ochutnám svařáček..jen zlehka:slight_smile:

Carcul moc děkuju za pochvalu foteček, jsi zlatá:slight_smile:))mám sice trošku syslí tvářičky, ale fotografka je šikovná:slight_smile:))
Jinak chůvičky Philips Avent, sjou nej, mají 300m dosah, zpětný signál, že tě mimi slyší a mají neklepší zvuk a atestace:slight_smile:

Ange super videjka, si je uložim:slight_smile:))
Jdu koukat na filmík a zavrtat se do deky, dneska je venku mráz a začíná sněžit...jéééééééééééééééé:slight_smile:))
Hezký večer všem!!!!!
12. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..avent budem mit taky ,ty 520...
12. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my 530:slight_smile:nevím jaký je v tom rozdíl:slight_smile:)taťka to studoval..prej:slight_smile:)tak se nechám překvapit:slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat
kuli tomuhle jsem vzala ty 520,ty 530 maji oproti nim jen mereni vlhkosti a displej na detsky jednotce,jinak myslim ze nic

rád bych upozornil, že náhradní baterie pro tento model nejsou běžně dostupné v prodeji. Musíte je zkusit sehnat přes servisy Philips, ale i tak nezaručuji dostupnost.
12. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pry u toho docela odchazi,jsem nasla nekde na netu
12. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to ještě prozkoumám:slight_smile:díky za info:slight_smile:))
12. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2009 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam dotaz.. nevim proc ale bojim se lehavat na brisku.. .myslite ze to vadi nebo bych nemela.. nejak nevim no.. :unamused: :unamused: :unamused:
12. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pokud ti bříško nepřekáží tak klidně lež :wink: já na něm lehala až do 20. týdne..i když opatrně :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak to jo.... no ja furt lezim na zadech nebo na boku a rikam si kez bych si lehla na brisko.. si rikam ze v tom mym 11tt to mimi je furt maly a ze se tam nekde srovna... ze je urcite v mekkoucku a lezeni na brisku nebude vadit.. tak dekuji za radu

:slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou noc :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré nedělní ranko!!
Tady sněží a bijou zvony z kostela, nádhera:slight_smile:)
Už 3. svíčičku na věnci zapalujeme, teeda to strašně letí!!
Přeju všem krásnou neděli!!!!!!!!!!!!!!!!
13. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee holky ja vam tak zavidim ze ste na vanoce doma.. ja sem slibila priteli ze budu vanoce travit tu v anglii poprve a nejak se mi zacina styskat po tech nasich ceskych vanocich ach jo.. :frowning2: no ale snad to prejde... nejak vubec nemam tu pravou vanocni naladu... no je to hruuza.. ani jeden darek jeste nemam... no to bude.. nejak na me pada depka..
13. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Luci, nestresuj, to se dá všechno ještě zvládnout. A Vánoce budeš mít takové, jaké si je uděláš, šak ať přítel taky pozná, jak to chodí na Vánoce v Česku :slight_smile:

Nám se letos podařilo... máme nakoupeny téměř všechny dárky, dokonce jsem se hecla a v pátek jsem si nadělala jmenovky na dárečky a taky už jsem je všechny zabalila...tak jsem ráda :slight_smile: že to mám z krku.

Cat, tady jen tak povívá snížek, ale kéž by to tak vydrželo do Vánoc. Včera jsme byli na kocertě No name, bylo to tu na náměstí a bylo tam lidu lidu lidu, no děs. Čekám až manža něco dodělá do práce a fičíme s pejsky ven, na 15 jedem do kina na Christmas Carol 3D, tak se těšíme :slight_smile:

Taky přeju všem krááásnou třetí adventní neděli.....
13. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no.. ono je to tezky si to udelat v anglii takovy jako to je doma... v zivote sem nepekla cukrovi takze cekam co posle mamka.. nebo dnes ve meste kouknu k polakum do obchodu zda tam neco nemaji.. mohli by mit neco podobnyho jako mame my.. no uvidime... jinak ja nejak stresuju kvuli vsemu nejak nevim proc.. pritel jen utesuje ze bude vse ok.. mame se koncem ledna stehovat.. no takze asi s tim taky moc nepomuzu ale 1 unora doleti mamka takze to bude dobry..
13. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,

neboj, ono to nějak dopadne :slight_smile:
cukroví - nevím, jak je to v UK se surovinama, ale existuje i cukroví, které je hotové za chvilku, však nemusíš dělat 30 druhů, no ne? Třebas aspoň perníčky, nebo tak něco, vykrajovačky se dají udělat i z tvrdého papíru.... A na štědrý den bramborový salát a osmahnout kousek ryby v trojobalu a trošku to prostě přizpůsobit, v UK se slaví spíš až 25, ne?
My se taky budem stěhovat na konci leda, do domečku, konečně, už se nemůžem dočkat. Původně jsme mysleli, že už na Vánoce budem bydlet, ale nestihlo se to :frowning2:
A nestresuj, všechno bude v pohodě, uvidíš :slight_smile: držím palce :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek