• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj tu se vse deje az 25.. takze sem rekla priteli ze 24 vecer budeme mit rizky a file se salatem a 25 ten jejich mega obed.. a rikal ze jo.. no mamka mi bude v pondeli posilat krabicku cukrovi.. takze se tesim.. a za chvilku padime do mesta takze zkouknu k polskym zda maji cukrovi ale urcite ho mit budou pac jich tu je jak mysi.. hihi...

takze uz naladicka je trosku lepsi.. a ja se tu objevim zase vecer.. papa

jinak dikec za povzneseni...
13. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:)jé, tak tady dneska nikdo není:slight_smile:
Luci neboj, Vánoce jsou svátky o lásce a pohodě a tu vy s miláčkem učitě máte, navíc prcek v bříšku je ten nejkrásnější dáreček:slight_smile:)

Jojo, taky bych byla sentimentální kdybych nebyla s našima a rodinou, ale myslím, že vy si to uděláte taky nádherný, nemám strach:slight_smile:Hlavně se hoď vnotřně do pohody, protože o tom to je,:slight_smile:)))

Vendel tady sněžilo celý den, byla to krása, byli jsme na trzích, svařáček jsem si teda nedala ale dětský punč a trdelník, pak gorbačik a jehňátko...hihihihi, no a teď jsem si musela dát nohy nahoru a musím si jít dát renie.-)))

Malej se vztekal, páč jsem byla navlečená a on nenávidí tílka, je to moc upnuté, ale zase je v tom teplo, no...
13. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme dosli z mesta.. hrozne moc lidi vsude a samy nakupy no udelali sme toho hodne.. a jelikoz mame v obchode kde pracuji vyprodej a jako zamestnanec mam dalsi procenta slev tak sme tam usetrili okolo 1000 korun dneska.. takze sem fakt happy... :slight_smile: :slight_smile: ale nejvetsi radost mi udelal pritel ktery kdyz sme prochazeli detskych tak se zastavil a rikal ze bysme mohli vzit neco pro naseho mrnouska.. no malem sem neverila svym usim.. tak sme nasli krasny komplet je tam 8 kousku v kremove barve... no proste pohadka.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jééé, no vidíš:slight_smile:))tak šup s tim do albíčka, aťse můžem kochat:slight_smile:)
13. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci tak to byl skvělý nákup :wink:
Cat..už můžeš každým dnem rodit viď? :sunglasses:
mě dnes manžel udělal taky radost :grinning: stěhoval dvě skříně s oblečením a hádejte kdo to pak uklízel :sweat_smile:
13. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange všichni so to myslí, ale já jsem pořád ňák plná energie a elánu, jako by se mě to netýkao:slight_smile:)hihihi
Každopádně jdu zítra dokoupit dárečky a dobalit to, ve středu oslavím narozky a nazdobím stromeček, cukroví už je, taška sbalená, takže pak už to bude jen a jen na denískovi...snad nás mile překvapí:slight_smile:)hihihihihi
13. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat tak pak ještě musíš vyprat tepláky jako Amal, jestli je nosíš :grinning:
13. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky..

luci vse nej k svatecku...a komplitkem se nam musis pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo tak vše nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, Lucie noci upije:slight_smile:))vše NEJ...
13. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
cat...no tyjo to je fakt,uz to mas za par..jsem zvedava kdy ten vas ulicnik vyleze :grinning:
13. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jee holky moc dekuji k pranickam....

jj kompletek nafotim... je tam cepicka rukavicky brindacek dupacky a bodycko a kalhoty a tricko.. a tak podobne.. no je tam celkem 8 veci.. no na nase tak za necelych 500 korun mozna jeste min..
13. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
luci,jee tak to je super kup :grinning: jsem zvedava na fotecku
13. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Teeda Luci, to musíš kupovat bve velkym a posílat nám prvosenkám...fakt:slight_smile:))

Carcul já si myslim, že si to malej nechá na toho silvestra:slight_smile:)))až si bouchnu rychlý špunt,y prdne mi voda:slight_smile:)))hihihihi
13. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..ale ze byl mel fakt prichod velkolepej takhle :grinning:
13. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně:slight_smile:))a já bych si užila Vánoce na pohodu:slight_smile:)a měl by každé narozeninky ohňostroj:slight_smile:))jéééé

V úterý jdu k primářovy zdejší porodky, je to taťky žák, tak mi třeba řekne jak to vidí:slight_smile:))a budu mít super servis během porodu, jééé, kéž by to bylo i rychlý jako měla Svojenka s barunkou:slight_smile:)
Jo a mě teď přišla sms že porodila jedna kamarádka z těhu kurzíku:slight_smile:)))den po termínu...ideální:slight_smile:
13. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky :slight_smile: chtěla bych se zeptat, co si myslíte o bezplenkové komunikační metodě?
13. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
copa to je Dandelion?to jsem nikdy neslyšela:slight_smile:
13. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
..malej má zase škytavku, to je sranda.-)))

Holky nevíte kde se na netu objednávají ty obrázky na auto jako že v autě jede Denísek a ta...jako se jmény dětí a různými obrázky????
13. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
cat: http://www.babytricka.cz/katalog.php?typ=7007 třeba tady ;)
to je teda co jsem se dočetla, že mimčo už třeba měsíční je bez plínek a nebo má plínku jako pojistku, ale jelikož se dá vypozorovat kdy mimčo "musí" tak se prý dá naučit vykonávat potřebu do nočníčku nebo do záchodu.. už takhle malinké... čímž odpadají starosti z opruzeninami a vůbec je to samozřejmě ekologičtější... je to fakt zajímavý... jsem to popsala jen v kostce ;)
13. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
13. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
cat: tak ty sou lepšejší ;)
13. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha dande, tak toje zajímyvé, když má mimi pravidelnou stolici každý den ve stejný čas tak to jde, ale zeda u měsíčních miminek...to je dost brzy:.)))já tomu nechám asi volný průběh:slight_smile:)ale to víš, že budu chtít aby byl malej to nejšikovnější mimi, takže bude brzičko bez plínek:slight_smile:))
13. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsme si je i vytvořili a objednali, tobude prča.-)
A cena je super!!!!
13. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu hodit do albicka tu fotecky hadriku.. takze to obsahuje.. kabatek + kalhotky s ponozkama vkupe +pyzamko na spani + bodycko + tricenko +brindacek + cepicka a rukavicky nefotila sem kazdou vec zvlast ale jen zepredu a zezadu jak ta sada vypada.. :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dan..ahooj..tak o ty metode nic neporadim,netusim,jen vim ze existuje?

cat to urco najdes nekde na netu....
13. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
carcul: ahojky.. :slight_smile: no poptám se ;) hrozně mě to zajímá :D :D :D
13. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dande... tak jak dopadl testik? testila jsi? nevim zda si uz psala vysledek sem tu nejak nebyla posledni dobou.. doufam ze to vyslo dobre..
13. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci nádherný kousky, hned bych taky brala:slight_smile:))
Ty bys mi to asi nekoupila a neposlala,co?:slight_smile:poslala bych ti penízky na účet:slight_smile:))))
13. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: netestila.. :unamused: nakonec sem to se 5 denním spožděním dostala... :confounded: takže asi snažení posouváme na leden.. :wink:
13. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek