Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
svoja
16. bře 2010
zacala nam pipat trouba a me se zastavilo srdce, ze je to monitor dechu....krve by se ve me nedorezal...obdivuju vas, kterym hlasi falesny poplachy...ze jeste zijete :-N
verled
16. bře 2010
svoji:mě jednou pípal, když jsem byla ve sprše...jsemnahatá běžela zachraňovat Tádu a on si v klidu hajal v čele postele napříč🙂
svoja
16. bře 2010
to sam takhle cestuje??
verled
16. bře 2010
svoji:noo on má sílu v nohách, poprve to uděal v porodce a tohle hned první tejden doma🙂.....on se teď furt na nohách zvedá jakoby chtěl dělat raka trdlo:-)
sacvi
16. bře 2010
verledi malej je krááásnej x-) x-)

hehenko Kubíček takýýýý x-) x-) Fakt úžasnej

To jsou fešáci x-)

Svoji to věřím, že jsi měla infarkt :-| Já ty polachy totiž znám :-p
svoja
16. bře 2010
VER tak to je sikula...mala teda taky cvici, ale v postylce se neposunuje...mame se na co tesit teda🙂

SAC no, tyjo....
carculka
16. bře 2010
ahoj holky....

kdy se delaj nausnicky?ve 3mesicich?
holky ja pred 4dnima zkousela maly kalhoty a kabatek a bylo ji to strasne veliky a dnes uplne akorat :-N
je hroznej zrout ale hroznej,uz jsme z ni hotovi 😃 jako vypije kazdy dve hodky nejmin 130nutrilonu a nekdy jeste pridelavam obcas vydrzi tri ale posl dva dni tri snad jeste nevydrzela...a to k tomu kojime ete to malo co jde...no a dr jsem se ptala min.tyden ze jestli neva ze ma silenej hlad(neda se to u ni s nicim zamenit-jelikoz mlaska,otvira zobacek,atd a hned zacne silene hystercit)a hned to u dr predvedla hladovy zachvat a to jedla nez jsme vyjeli🙂..a pry to neva ze ji mam dat kdyz chce i tak casto,kdyz je pak spokojena a kdyz neblinka...no snad se to ustaly a vydrzi snad aspon zas ty tri(dr rikala ze se ten interval zas prodlouzi)...no zrouta mame..ale tlusta neni,hrozne narostla do delky,ale fakt dost,dnes jsme na ni koukali s manzilkem nevericne 😃 ..a zas jak se sni mazlil se mu chtela prisat na nos,jak mela hlad,kdyz jsem ohrivala vodu 😃 ..no je s ni sranda 😃 ..a nemuzu se od ni vubc odtrhnout,jak je vzhuru tak se mazlime a hrajem si,ale kdyz ona nejradsi ma to jidlo,jednou nas sni...ale je to beruska nase..

holky a co v jakym veku by tak melo mimi delat?abych neco nezanedbala..treba jestli mam delat ete neco jinyho krom otaceni na brisko a taaak
carculka
16. bře 2010
prostej jaky byl vylet,a kam jste vlastne razili?
carculka
16. bře 2010
holky a rano nam bude mesic,toto leti 😃
romik84
17. bře 2010
car máš pravdu letí to hrozně, Renatce budou v úterý čtyři měsíce, asi to máme všechny stejně, každý týden nás dítka překvapují novými dovednostmi a my jsme z toho úplně paf. S tím přetáčením, co jsem se dočetla do toho zhruba pátého měsíce se přetáčí z bříška na záda spíš pasivně, nemají totiž takovou stabilitu na břichu, a ze zad na břicho taky s pomocí,nemají na to ještě dost posílené svalečky. No taky jsem zvědavá, kdy se ta naše cácorka otočí ze zádíček sama bez pomoci. co je ale boží, když si ji dám v sedě na zemi zádama na stehna, nožičkama se opírá o břicho a moje kolena má asi do půlky hrudníku, tak posiluje jak blázen, pořád se snaží přitahnout, jako by dělala sedy lehy v nakloněné rovině.Jináč večer jsem jak dojná kráva, od takových sedmi večer, srřídám prsa jedno za druhým, pokud se chci na něco kouknout v televizi, tak je to fakt náročné berušku udržet, jsem si ji naučila, že usíná se mnou, tak prostě sama spát nepůjde, takže nejdýl do devíti musím do ložnice a vleže se mi přicucne, já teda usnu dřív než ona a když se proberu za dve hoďky, tak buď už spinká, nebo ještě dumlá ze spánku, tak ji přendám do postýlky.Pak spinká 7-9 hodin v kuse, teda celou dobu nespí, ale aspoň neřve, že má hlad, ale občas se probudí a cucá si ruku nebo peřinu a pak zase usne, dokud nekvíká, nebo neokusuje hlady plaňky postýlky, tak ji nechám
moncicak3
17. bře 2010
Dobré ránko kočandy 🙂

Car, teda vy máte jedlíka 😃 na náušničky se chodí po druhým přeočkování hexavakcíny 😉

jinak dnešní noc v pohodě, Terez to s ušinkama zvládla, teď už se to bude jenom krásně hojit x-)
nuki
17. bře 2010
Ahojky holky🙂 přeji krásný den..🙂))
tak jaké jsou novinky, koukám, že Carcul má malého žroutíka..🙂))
nuki
17. bře 2010
jééé koukám na Tádíka, to je krasavec a Veri Tobě to moc sluší..🙂))
prosteja
17. bře 2010
dobré ránko holky... x-) dělo se tady něco důležitého? 😉

já hlásím předně naprosto luxusní noc, malej se najedl asi o půl osmé po kupce, šup do postýlky a kojili jsme v 1, pak o půl páté a po 7 jsme vstávali..... parádička... x-) x-) x-) po druhém kojení zase nemohl moc zabrat, ale už neřval, jen si vrkal a pak nakonec usnul... x-) doufám, že se nám začíná vyplácet ten náš pravidelný ve stejnou hodinu opakovaný rituál s koupáním a krmením a uspáváním.....uvidíme, jestli nám s tím nějak zahýbá spurtík, bude nám 6. týdnů, tak už pozoruju malého, jestli spurt bude nebo ne... 😃
prosteja
17. bře 2010
tak co jsem jen tak přelítla, tak jsem postřehla, že MONCI už má naušničky a že to bude snad dobrý, teď ještě co ségra,doufám, že to bude v pohodě... 😉 jinak jsem taky myslela, že to spíš nastřelují, já mám nastřelenou taky naušnici a byla to naprostá pohodička, vůbec to nebolí... 😉 ale tak asi jak kde a jak si kdo co vybere že jo...

a CAR má malého žroutíka a mrkám, že skoro nekojí... =-) CAR jakto? je tak málo mlíčka? a jestli ti vyzungne tolik NUTRILONU tak se nediv, že jí jeden den oblečení není a druhej je 😃 😃 😃
prosteja
17. bře 2010
no a my jsme to včera zvládli holky na jedničku 😃 nás musím pochválit.... s autem, parkováním a složením kočárku jsem se popasovala dobře, na jezdících schodech do metra taky pohoda.... na těch pevných se mi nabídl nějaký starší pán, že mi pomůže kočárek snést, takže super.... v metru skoro nikdo nebyl, takže taky pohodička..... a v práci paráda... 😃 docela jsem se odreagovala, bylo to pěkný rozptýlení po těch dnech doma a vrkání jen na prďolu... 😃 vyřídila jsem, co jsem potřebovala a jsem ráda, že jsme cestu tak v pohodě zvládli, až budeme chtít můžeme vyrazit zase.... 😃 zvládli jsme to i s jídlem, Davídek ani nebyl protivka, až na konci, když už jsme se chystali jít a to se mu chtělo spinkat a nemohl zabrat..... jo a samozřejmě první takovej výlet a musel se mi prosrandit až na svrchní kalhoty.... 😃 😃 😃 tak jsme museli převlíkat.... ale jinak pohoda...
baeszinka
17. bře 2010
Dobré ránko 🙂
Béééééééé,jáá chci spááááát 😞 ]-( .Noci šílený!!!Malej nemůže usnout,každou hodinu se budí a dnes jsme vstávali ve čtyři ráno 😞 .Zkoušela jsem dávat i sunar,ale je to naprd...ach jo,ach jo...
nuki
17. bře 2010
Prostej: Ahojky, teda Vy jste šikulíci..🙂)) krásně jste to zvládli..🙂
nuki
17. bře 2010
Bae: Ahojky a vydrž, určitě se to zlepší..🙂
baeszinka
17. bře 2010
vydržet to budu muset,nic jinýho mi nezbývá,ale je to teda mazec 😞 neím co těď tak blbne :-|
nuki
17. bře 2010
Bae: a netrápí ho něco, třeba zuby...😞
baeszinka
17. bře 2010
nevím Nuki,nechce mi to říct 😃 ..krásně se tu na mě směje,tak je vše odpuštěno :-N 😉 snad to brzy přejde 😉
prosteja
17. bře 2010
NUKI ahojky... x-) jak je těhulko?

BAE ahoooj x-) teda vy si tak užíváte jo? no tak nezbývá než vydržet spurtík a uvidíš, jestli to není ještě něco jinýho, třeba ty zoubky..... a ani sunar nechce jo? :-N
nuki
17. bře 2010
Prostej: já se mám skvěle a vše si jen užívám, tak doufám, že to tak bude douho....🙂))
prosteja
17. bře 2010
NUKI to je dobře... jen si pořádně užívej... 😉 teď jsi v tom nejkrásnějším období, kdy tě netrápí žádný neduhy,mimi začíná kopkat.... x-) x-) jééé, bych si to hned zopakovala... 😃
nuki
17. bře 2010
Prostej: jojo snažím se, ale už ted mi to přijde, že je to nějaké krátké a rychle to utíká..🙂
prosteja
17. bře 2010
NUKI taky mi to docela utíkalo... každému se to táhne,mě to utíkalo..ale to je i tím, že chodíš do práce... 😉 spíš ten konec se pak asi potáhne... =-)
hypo
17. bře 2010
ahojky,
tak dorazili saticky pro amalku, nakonec jsem objednala v bazaru uzasny chlupatky to bude na vitani obcanku paradnice 🙂
prostej me se amalka vzdy na kazde navsteve pokadi tak ze to ma az za usima...... vzdy musim prevlikat, coz se mi stalo jak na navsteve v praci kdy jsem malou prebalovala u zastupce na stole mezi papirama a tiskovka si ji fotila ze to da do rocenky 🙂 a vcera u zamich na navstevy jakbysmet, proste bez nahradniho obleceni nemuzem vyrazit 🙂
dnes si mam volat na vysledky krve amalky, vcera ji brali krev protoze je pry bleda akdesicosi, ale spis jen preventivne tak snad to bude OK.....
nuki
17. bře 2010
Prostej: jestli budeme zařizovat domeček a tak to půjde hopem i pak..🙂
prosteja
17. bře 2010
ahojky HYPO, tak na výsledky krve držím palec.... a s tím kaděním, to je zákon schválnosti... 😃 teď já jsem ještě zvyklá doma na látkovky, tam mi to neproteče... ale na cesty jsme měli papírovku a David jednou plknul a jelo to všechno ven... 😃 a ještě se u toho usmíval, potvůrka jedna... 😃

NUKI tak to jo, na domeček jsem mrkala, že jsi sem nedávno dávala odkaz... čoveče to není domeček, to je hrad.... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli