Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hypo
2. pro 2009
ja piju hlavne mliko, prave kvuli tehu, ale ted uz nezabira ani mliko jen jsem si na nej nejak zvykla, klidne bouchnu litr za den, spotreba jak blazen, a to jsem nikdy mliko nepila
jinak dzusy muzu max hrusku nebo banan a hoooodne naredit, urco ne pomeranc 🙂
a jinak me pali zaha i s obycejne vody takze to si nevyberes
ted piju malinikovej caj a premyslim kdy zacnu zobat lneny seminko, jako varit ten sliz nebudu a v kurzu rikali ze se muze klasicky zobat 🙂 vysledek stejny 🙂
svoja
2. pro 2009
Ja teda to kakao piju kvuli chuti...zaha me netrapi :-N
hypo
2. pro 2009
tak koukam ze jsem napsala blbinu, mliko piju kvuli zaze a ne kvuli tehu 🙂 ale uz nepomaha
hehenaautor
2. pro 2009
takže lněný semeno můžu i baštit? tak to je fajn... x-)
hypo
2. pro 2009
na kurzu rikali ze si ho treba oprazili na chleba s maslem 🙂 kamaradka ho normalne jedla u televize, teda jen doporucenou lzicku denne ne ze budes se cpat pul kilem 🙂
blahovka.cz
2. pro 2009
tak jsem tu ,mi to trochu trvalo,zkouseli jsme mrkvicku,uz je to lepsi,za chvilku bude papat jedna basen,ale lepsi to bylo bez mlika a ted spinka,je to teda fuska,prebalit,mrkvicka,kapky,prevliknout (byl celej oranzovej 😃 ),mliko ,odkrknout,ulozit,odsat a uspat,jsem se ted teda zapotila 😃
zuzka.o
2. pro 2009
AHOOOJ PRVUŠKY x-) japa je?

SVOJI.... četla jsem o tom očkování a zrovna včera jsem narazila na tenhle dotaz a odpověď:
http://poradna.dama.cz/tehotenstvi.php?akce=odp...
blahovka.cz
2. pro 2009
holky na ty zahy a papkate renie????to bylo totiz jedine co me v tehu pomahalo,mliko ztroskotalo a palilo me ke konci uz skoro po vsem

svoji,tak hlavne,ze to nebyla zatka,to by bylo horsi 😉 😃 to vis,co mudr,to nazor 😃

ahojky zuzi!!!!

hehnko no ten reflux se ukaze az v te plzni,ale to muze byt i az za pul roku . . . do te doby bude brat porad ATB :-| ale ty druhy uz mu trochu chutnaj
hypo
2. pro 2009
rennie bastim jinak bych vecer neusla ale nechi ho do sebe rvat i pres den tak skousim i jine veci nic nepomaha 🙂
blahovka.cz
2. pro 2009
no hypo to holt uz bude az do konce,me teda nevadil v lete meloun,ale tak ten ted moc nesezenes

mi ty pitomy sireny vzbudily malyho 8-( ale uz jsem ho trosku uspala,tak snad zabere 🙂
hehenaautor
2. pro 2009
BLAHU jj já vím.... a ty ATB budete brát celýho půl roku? 😕

a na žáhu tu mám zásobu Rennie, bez nich též ani ránu.... po jídle je to většinou ale dobrý, nemám nijak extrémní potíže, horší je to právě s pitím no... taky ho do sebe nechci moc rvát, ale když to na mě příde v noci, tak si ukousnu třeba půlku tablety a za chvíli je klid... jednu dobu jsem ho ale žrala furt, snad po každým jídle, to se fakt nedalo... teď už se mi zdá lepší...
blahovka.cz
2. pro 2009
no je tam pry hehe dlouha doba,nez te pozvou,takze jedna maminka v nemocnici mi rikala,ze jeji malej bebre je uz pres pul roku,nekoho pozvou za tri mesice,ale vetsinou to trva dyl :-| chrani je to,aby se neco nerozjelo v ledvinach
prosteja
2. pro 2009
tak jsem tu zase na skok.....

SVOJI takže k porodu se to zatím nechystá?.... s tím očkováním, já ti nevím, kámošce dali dokonce podepisovat nějakej papír (něco jako revers), že nenesou odpovědnost za to, že se něco stane miminku..... v tvým případě, za chvíli budeš rodit, asi bych nešla..... ale samo je to tvoje rozhodnutí, si zkus o tom třeba něco najít na netu 😉

zdravím HYPO x-) takže lněný semínko klidně i jíst jo? paráda 😃

na tu žáhu, já jedině rennie a pak mě ještě pomáhá těhu čaj od Teekanne 😉 je takovej větrovej 😉
hehenaautor
2. pro 2009
žjůůů mě tak nááádherně natekla noha... no krása pohledět... 😃 😃 😃
prosteja
2. pro 2009
teda HEHE až tak jo? :-o
hehenaautor
2. pro 2009
nene 🙂 jen trošičku hele na těhotnou nohu 🙂) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
prosteja
2. pro 2009
no i tak HEHE :-S nezávidím..... tohle zatím neznám..... zatím mám nožky jak Popelka 😃 😃 😃
hehenaautor
2. pro 2009
na tý druhý noze mám normálně vidět žíly 🙂 já mám jako pocit, že mám oteklý i stehno, cítím to vždycky když si dřepnu.. :-N
nuki
2. pro 2009
Hehe: tak to Ti teda nezávidím, chudinko...neboj bude líp..🙂))
hehenaautor
2. pro 2009
NUKI já myslím, že bude jen hůř... ale nic to není holky, jen je to prostě oteklý a poznáte to aniž byste se na tu nohu dívaly... prostě tak divně tlačí... ale musím říct, že jak mi v tom 22. týdnu otekly poprvé, tak mě i o dost víc bolely... teď je to ještě dobrý 🙂
prosteja
2. pro 2009
tak si říkám HEHE, zlatý moje žebra 😃 😃 😃 i když dnes si opět užívám.. a víte co je zvláštní ženy.... že mě to bolí víceméně jen na pravé straně =-)
hehenaautor
2. pro 2009
a to normálně nosím jen fusky bez těch gumek... ouplně volný v kotnící, přesto tam mám otlačeniny 🙂))
aspoň můžu všem, který mi budou říkat, jak jsem přibrala, říct, že je to těma otokama 🙂)))) když jsem byla nemocná, tak jsem z nějakýho důvodu měla oteklej i ksicht 🙂)) :-N
hehenaautor
2. pro 2009
no tak to teda ne e PROSTEJ... ty žebra musí bejt teprve hukot... jenže ty nám je nemůžeš vyfotit... já vám tu těhotnou nohu blejsknout mohla 🙂)) a až si jako oholím nohy, tak vám blejsnu i tu netěhotnou jen pro srovnání 🙂)) 😃
hehenaautor
2. pro 2009
jsem si jako uvařila strašlivě dobrej oběd 🙂) kuřecí směs na houbách a super dobrou bramborovou kaši 🙂)))
nuki
2. pro 2009
Hehe: po porodu bude líp.. 😃 do té doby to musíš vydržet..🙂))
hehenaautor
2. pro 2009
já jsem v podstatě už na mateřský... práce žádná, si vysávám, uklízím vařím, peru 🙂))) no masakr 😃 😃 😃
prosteja
2. pro 2009
já se dneska chystám na tvarohový knedlíky plněný jahůdkama... mňam 😃

jinak ty žebra vám klidně vyfotit můžu HEHE 😃 😃 😃
hehenaautor
2. pro 2009
NUKI ženský vydrží všechno... 🙂 šak uvidííííš.... 😉 😉 😉 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
2. pro 2009
no tak je vyfoť PROSTEJ 🙂))) sem s žebramá 🙂) 😃 😃 😃 akorát na nich tak nepoznám, jak tě bolí no 🙂
prosteja
2. pro 2009
a pobavila jsi mě HEHE s tou těhotnou a netěhotnou nohou... 😃 já mám v tom případku těhotný a netěhotný žebra 😃 😃 😃