Rozhodly jste se pořídit si dítě po více letech?

xaxanka
20. srp 2011

ahoj.je tady mamina co se rozhodla ze si poridi ditko po vice letech...mam dve deti deset a dvanact....chtela bych si s nekym takovym psat diky

petra273
15. zář 2011

@xaxanka Ahoj, já mám 10 ti letou dceru z prvního manželství. V dubnu jsem se vdala podruhé a mimčo moc chceme. Bohužel v listopadu jsem měla mimoděložní těhu, snažíme se od března a zatím nic ☹ Teď beru 3.cyklus clostil a duphaston...asi to moc nepomáhá..zítra jdu na gyndu tak jsem zvědavá co doktor řekne. Ale bohužel je mi už 37 let...a tobě?

xaxanka
autor
15. zář 2011

@petra273 ahoj..me bude tricettri..utika to......minuly rok sem samovolne potratila..... ☹

petra273
16. zář 2011

@xaxanka proč se to děje zrovna nám, co?....právě jsem se vrátila z měření folíků, bohužel bylo moc brzo, prý se tam něco děje 😉 tak jdu znovu příští čtvrtek a možná mi konečně píchne pregnyl...tak uvidíme.Akorám mám jet pátek, sobota s prací ven, tak nevím jestli vůbec pojedu, abysme to neprošvihli 😀

xaxanka
autor
16. zář 2011

ahoj tak tpo mas jako ja..ja mam dve holky dvanact a deset let........ 😉 no kdo nechce otehotni hned..tno tak to nikam nejezdi at to neprosvihnete....... 🙂

maybe72
17. zář 2011

Ahoj snažilky, hlásím se k vám, jsem na tom podobně, mám dvě lentilky (11 a 8 let), ráda bych si na starší kolena rozšířila rodinku (manžela mám stále stejného a měnit ho nechci 😉 ), doufám, že se mi ještě podaří naklonit přírodu na svou stranu a ta třetí holčička třeba příjde ... 😉

petra273
19. zář 2011

Tak nikam nejedu a jsem ráda, nerada bych to prošvihla 😀 Jen doufám, že folíci budou narostlý, minule měl 9DC 15mm, ted tam jdu na 12DC, tak jsem zvědavá...snad to bude lepší. Jasně, že se to nám všem povede a pak budem čupr maminy, protože hormony budou tak zblbý, že budem vvypadat o 15 let mladší 😀 😀

karol25
Autor odpověď smazal
Zobraz