Separační úzkost? Brečí, když ji třeba přebaluji

sijane
7. bře 2018

Mala mi zacala delat to, ze hrozne breci, kdyz ji treba prebaluji. Dostane uplne amok. Pry je to seperacni uzkost. Ja jsem ale cetla pritom, ze dite hysteticky rve, kdyz odejdu z mistnosti a ne, kdyz mu menim plenku. Taky mi breci, kdyz se sprchuji, jsem na wc. Beru si ji s sebou. Jsem z toho na nervy, nerozumim proc mi moje dite breci. Mel to nekdo taky tak? Fakt nevim, co s tim. Je to kolikrat zahul, kdyz vam dite rve nekolikrat za den.

luj89
7. bře 2018

ahoj, plac u prebalovani nebude separacni uzkost, spis ji to je neprijemne a radsi by si hrala 😀. Co u toho zkusit delat blbiny? Ja treba malou rozbalim a necham ji cca 10 minut, ma z tohohroznou radost 🙂. Jinak teda unas je separacni krize snad od narozeni 😀

sijane
autor
7. bře 2018

Ona rve, kdyz chci vykonat potrebu a je se mnou na zachode. Kdyz me vidi atd.
Za to, muzu od ni odejit, a to ji to nevadi.
Hodne se kvuli tomu doma hadam s mamoj, ze mala furt breci.

zdenkaell
7. bře 2018

@sijane tak proč si ji bereš ma záchod, když ji nevadí, že odejdeš? 😀

smunka
7. bře 2018

Nepises, kolik je holcicce mesicu. Ja mam to same se synem, 9 mesicu. Beru ho sebou vsude, včetně koupelny a nebreci jen kdyz mi sedi na kline. Kdyz ho odlozim a stojim jen pul metru od nej, tak huci. Chce se proste PORAD chovat. Mam doma jeste dvouleteho, a jen zkusenost, ze to prejde, me drzi v klidu. Preju hodne stesti, at je to co nejdriv.

sijane
autor
12. bře 2018

@zdenkaell chovam ji v naruci a donedavna byla jako pytel brambor. Kdyz jsem ji polozila na zem, tak se pretocila a bouchala se o zem. A v postylce byt uz nemohla.

sijane
autor
12. bře 2018

@smunka je nam stejne. Kdyz ji mam na tom zachode na kline, tak ji to nevadi. Nesmi na zem. Ted trochu bere podlahu v pokoji, takze ji muzu polozit na hraci deku. Uz se rozpohybovala, takze by mi mohla spadnout z postele. Budi se ti v noci?