• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

30. prosince 2009 
pardon, zdrzala som sa, ranna kavicka bola...
ja som tiez taka mala KK...
...moj muz vcera stretol kamosku s 5 mesacnym synom, tak jej ho celeho vystiskal a vybozkaval a vecer sme mali debatu na temu babatiek, kocikov a podobne... take mile to bolo
21. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdybych věděla že jste takové čiperky a písáte už takhle od rána zavítala bych dříve. Stručné odpovědi na vaše dotazy. S budoucím manželem jsme spolu čtyři roky, je nám 24 let, oba jsme rodiné typy, takže mimíska moc chceme. Předsvatební horečka na mě padla tenhle víkend. Začínám být nervozní :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem se na kavicku jeste nedostala :o(, par lidi tu ma hloupy zvyk a to kourit v kuchynce :rolling_eyes: , po ranu mi to teda vadi hooodne :rolling_eyes: . Jinak jsem taky KK :sweat_smile: .

Bamb manzel uz se na miminko tesi,vid?
21. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předěláváme starý barák, dvougenerační... :zipper_mouth: s rodičema bydlíme už dlouho a funguje to, tak snad to tak půjde i dál :sweat_smile:
Ranní kafčo teď nemůžu ani cítit :confounded:
21. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
My se včera taky bavili :slight_smile: Já Kubovi řekla, že bych chtěla aby byl u porodu :grinning: Moc se na to netvářil. Prý, že by ho museli taky ošetřovat :sweat_smile: :grinning: Ale ne neřekl :slight_smile: A stejně....na takový věci je času dooost :grinning:
21. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestři a jaký máte plán? až za dýl?
21. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kávu nepiju :slight_smile: Ale jako svatební dar jsme dostali Dolce Gusto kávovar a z toho jsou kafíčka tedy mňamózní, tak to si občas dám :grinning:
Kahi, neboj, vše dopadne dobře :wink:
Ivis, sand Vám to bude fungovat i nadále :wink: není na škodu mít chůvu o patro :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, my plánujeme někdy kolem Vánoc. HAK vysazuji v listopadu a pak chci dát tělu čas se vzpamatovat a pak se uvidí :grinning:
21. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ta chůva je dobrá :slight_smile: uvažovali jsme i o spojovačkách mezi patry, ale nakonec asi nebudou a myslím, že to bude lepší ... bude fakt soukromí
Tak to máte za chvilku :slight_smile: já bych nejraději až za rok touhle dobou (užít si ještě jednu dovolenou bez pupíku, letos na ní není :frowning2: ) ale manžel už by moc chtěl, nevím, jestli se víc těší na miminko, nebo na bezstarostný sex :grinning:
21. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahina: ty se máš, já bych se vdávala hned znovu :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestři to Dolce Gusto je na ty kapsle?
21. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze sa moj muz na babo tesi, on ma deticky strasne rad.. lenze u neho prevazuje to racionalne - najprv nas zabezpecit, zohnat byt, nevie si predstavit ze ja budem chodit po uradoch s bruskom....
...kahi, budete mat velku svadbu?
21. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No obřad a oběd jen rodina, a ta oslava potom cca 50 lidí
21. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahi, jojo na ty kapsle :wink:
Ivi, je lepší to mýt oddělený, fakt soukromý :wink: No my chceme taky ještě dovolenou jakž takž bez pupiku. Jako klidně těhu, ale málo :grinning:
21. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestri.. a kam sa chystate na dovcu?
21. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamb, příští rok ještě naplánovaný nemáme, uvidíme co vymyslíme :wink:
Letos jedeme s přáteli do Chorvatska a nedávno jsme se vrátili ze svatební cesty do Alp.
21. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestři, to mě taky zajímá :slight_smile:
my jsme letos na maltě :grinning:
21. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chorvatsko byla moje první a nejhezčí dovolená, ráda vzpomínám :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se tam těšíme :slight_smile: Lákají nás u sousedů Tatry, tak se tam možná vypravíme příští rok, uvidíme jak všechno bude :wink:
21. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si asi len na par dni zbehneme namocit nozicky do talianskeho mora, ale to az koncom leta :slight_smile: vlastne nas tam pozvali moji rodicia..
21. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bamb, to si to krásně užijete :wink:
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co se dovolené týče, tak tam se prý na mimíska zadělává nejlépe :wink:
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, vy jste dneska upovidane, nestiham cist :sweat_smile: . Tak Bamb zase neco spolecneho, my se take zaletime smocit jen do Italie a taky az na konci leta :wink: . Mozna jeste v srpnu cestovani po Slovinsku, ale to je jeste ve hvezdach :wink: .
21. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, a to by sme mozno uz mohli skusit aj nedavat si pozor.... :wink:
21. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak v to taky doufam :wink:
21. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jen jsem tak nakoukla a koukám,že tu jsou předsnažilky tak já se taky hlásím do klubu teda pokud to není jen pro prvosnažilky.Doma už jednoho raráška mám,před týdnem jsme oslavili první rok.Přečetla jsem si jen první stranu a tam jste psali,že některé začínáte v listopadu,no já bych to viděla na to první snaženíčko v prosinci,tak pokud mě vemete mezi sebe ráda se přidám :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda holky, vy budete těhotný dřív, než byste to čekaly :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasne Marusko pridej se, vitame te k nam :wink:
21. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marus... vitaj v klube
kedze jedno uspesne snazenie mas uz za sebou tak aspon mozes byt nas odborny garant :wink:
sestri.... kiez by si mala pravdu :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda :slight_smile:
Snaženíčko je hrozně krásný,už se na to fakt těším,co vitamínky budete papat?
21. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek