Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
21. črc 2009

pardon, zdrzala som sa, ranna kavicka bola...
ja som tiez taka mala KK...
...moj muz vcera stretol kamosku s 5 mesacnym synom, tak jej ho celeho vystiskal a vybozkaval a vecer sme mali debatu na temu babatiek, kocikov a podobne... take mile to bolo

kahina8
21. črc 2009

Ahoj holky, kdybych věděla že jste takové čiperky a písáte už takhle od rána zavítala bych dříve. Stručné odpovědi na vaše dotazy. S budoucím manželem jsme spolu čtyři roky, je nám 24 let, oba jsme rodiné typy, takže mimíska moc chceme. Předsvatební horečka na mě padla tenhle víkend. Začínám být nervozní 😅

skretik
autor
21. črc 2009

ja jsem se na kavicku jeste nedostala :o(, par lidi tu ma hloupy zvyk a to kourit v kuchynce 🙄 , po ranu mi to teda vadi hooodne 🙄 . Jinak jsem taky KK 😅 .

Bamb manzel uz se na miminko tesi,vid?

ivis85
21. črc 2009

Předěláváme starý barák, dvougenerační... 🤐 s rodičema bydlíme už dlouho a funguje to, tak snad to tak půjde i dál 😅
Ranní kafčo teď nemůžu ani cítit 😖

blondata.sestricka
21. črc 2009

😀
My se včera taky bavili 🙂 Já Kubovi řekla, že bych chtěla aby byl u porodu 😀 Moc se na to netvářil. Prý, že by ho museli taky ošetřovat 😅 😀 Ale ne neřekl 🙂 A stejně....na takový věci je času dooost 😀

ivis85
21. črc 2009

Sestři a jaký máte plán? až za dýl?

blondata.sestricka
21. črc 2009

Já kávu nepiju 🙂 Ale jako svatební dar jsme dostali Dolce Gusto kávovar a z toho jsou kafíčka tedy mňamózní, tak to si občas dám 😀
Kahi, neboj, vše dopadne dobře 😉
Ivis, sand Vám to bude fungovat i nadále 😉 není na škodu mít chůvu o patro 😀 😀

blondata.sestricka
21. črc 2009

Ivi, my plánujeme někdy kolem Vánoc. HAK vysazuji v listopadu a pak chci dát tělu čas se vzpamatovat a pak se uvidí 😀

ivis85
21. črc 2009

Jo ta chůva je dobrá 🙂 uvažovali jsme i o spojovačkách mezi patry, ale nakonec asi nebudou a myslím, že to bude lepší ... bude fakt soukromí
Tak to máte za chvilku 🙂 já bych nejraději až za rok touhle dobou (užít si ještě jednu dovolenou bez pupíku, letos na ní není ☹ ) ale manžel už by moc chtěl, nevím, jestli se víc těší na miminko, nebo na bezstarostný sex 😀

ivis85
21. črc 2009

kahina: ty se máš, já bych se vdávala hned znovu 🙂

kahina8
21. črc 2009

Sestři to Dolce Gusto je na ty kapsle?

bamb27
21. črc 2009

jasne ze sa moj muz na babo tesi, on ma deticky strasne rad.. lenze u neho prevazuje to racionalne - najprv nas zabezpecit, zohnat byt, nevie si predstavit ze ja budem chodit po uradoch s bruskom....
...kahi, budete mat velku svadbu?

kahina8
21. črc 2009

No obřad a oběd jen rodina, a ta oslava potom cca 50 lidí

blondata.sestricka
21. črc 2009

Kahi, jojo na ty kapsle 😉
Ivi, je lepší to mýt oddělený, fakt soukromý 😉 No my chceme taky ještě dovolenou jakž takž bez pupiku. Jako klidně těhu, ale málo 😀

bamb27
21. črc 2009

sestri.. a kam sa chystate na dovcu?

blondata.sestricka
21. črc 2009

Bamb, příští rok ještě naplánovaný nemáme, uvidíme co vymyslíme 😉
Letos jedeme s přáteli do Chorvatska a nedávno jsme se vrátili ze svatební cesty do Alp.

ivis85
21. črc 2009

sestři, to mě taky zajímá 🙂
my jsme letos na maltě 😀

ivis85
21. črc 2009

Chorvatsko byla moje první a nejhezčí dovolená, ráda vzpomínám 😵

blondata.sestricka
21. črc 2009

Taky se tam těšíme 🙂 Lákají nás u sousedů Tatry, tak se tam možná vypravíme příští rok, uvidíme jak všechno bude 😉

bamb27
21. črc 2009

my si asi len na par dni zbehneme namocit nozicky do talianskeho mora, ale to az koncom leta 🙂 vlastne nas tam pozvali moji rodicia..

blondata.sestricka
21. črc 2009

bamb, to si to krásně užijete 😉

kahina8
21. črc 2009

No co se dovolené týče, tak tam se prý na mimíska zadělává nejlépe 😉

skretik
autor
21. črc 2009

Teda holky, vy jste dneska upovidane, nestiham cist 😅 . Tak Bamb zase neco spolecneho, my se take zaletime smocit jen do Italie a taky az na konci leta 😉 . Mozna jeste v srpnu cestovani po Slovinsku, ale to je jeste ve hvezdach 😉 .

bamb27
21. črc 2009

ano, a to by sme mozno uz mohli skusit aj nedavat si pozor.... 😉

skretik
autor
21. črc 2009

Jo tak v to taky doufam 😉

maruska39
21. črc 2009

Ahojky holky,
jen jsem tak nakoukla a koukám,že tu jsou předsnažilky tak já se taky hlásím do klubu teda pokud to není jen pro prvosnažilky.Doma už jednoho raráška mám,před týdnem jsme oslavili první rok.Přečetla jsem si jen první stranu a tam jste psali,že některé začínáte v listopadu,no já bych to viděla na to první snaženíčko v prosinci,tak pokud mě vemete mezi sebe ráda se přidám 🙂

blondata.sestricka
21. črc 2009

Téda holky, vy budete těhotný dřív, než byste to čekaly 😅 😀

skretik
autor
21. črc 2009

Jasne Marusko pridej se, vitame te k nam 😉

bamb27
21. črc 2009

ahoj marus... vitaj v klube
kedze jedno uspesne snazenie mas uz za sebou tak aspon mozes byt nas odborny garant 😉
sestri.... kiez by si mala pravdu 😵

maruska39
21. črc 2009

Jsem ráda 🙂
Snaženíčko je hrozně krásný,už se na to fakt těším,co vitamínky budete papat?