Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
21. črc 2009

najlepsie by bolo pustit sa do napravy cyklu hned, aby ten dalsi bol uz o cosi lepsi a na jeden aby to bolo uz uplne ok

blondata.sestricka
21. črc 2009

To učitě. Hned to nějak řešit 😉
Zatím ahoj, půjdu na obídek 😵

bamb27
21. črc 2009

krasky...
sa chcem opytat, ako to mate v cechach s materskou? ...da sa to prezit? Ja si platim doplnkove nemocenske poistenie, aby som aspon pol roka mala metersku takmer vo vyske svojho momentalneho platu... lebo inak by som dostavala uplnu almuznu

skretik
autor
21. črc 2009

Tak to Bamb moc netusim, ono se to nejak menilo ... Kolik je to prvnich 6.mesicu, to vubec nevim, ale pak si vyberes jestli budes doma 2(cca 11000 Kc) ,3( cca 7000 Kc) nebo 4 (cca 4000 Kc) roky. Podrobnosti nevim, ono se to urcite stejne zmeni nez budeme rodit ....

bamb27
21. črc 2009

Tak ja dufam ze sa to zmeni k lepsiemu 😎 Aj tak si myslim ze budeme mat co robit ...hypoteka + dieta - jeden plat ...asi sa chudiatko moj muz bude musiet riadne obracat

skretik
autor
21. črc 2009

Ja jsem si rikala, za az budu mit miminko, vezmu si (az se trochu zabehnu 😉 ) na hlidani tak 1-2x do tydne nejake dite na hlidani, abych trochu prispela do rodinneho rozpoctu 😉. Uvidime jak to vsechno bude 😅

ivis85
21. črc 2009

Tak peníze jsou jeden z důvodů, proč těhu oddaluju. Nedovedu si předsatvit být doma 4 roky za 4.000.MASAKR!Ale 2 roky mi přijde málo 😕 to bych si prcka moc neužila. Takže já budu doma předpokládám 3 roky za 7.000. Je to "málo" ale někdo to má normálně za práci a vyjde, tak to taky nějak přežijem 😒

bamb27
21. črc 2009

ja som zase rozmyslala nad nejakymi drobnymi pracami cez internet.. ale to je vazne este v oblakoch ako to bude... strazit cudzie miminko tiez nie je take lahke, jedna znama to tiez chcela tak riesit, ale nejak to nevyslo

kahina8
21. črc 2009

S mateřskou je to na prd, zvlášť pokud pak někdo musí splácet půjčky nebo hypotéku. A nevíte kolik je teď porodný, i když to se taky určitě ještě změní

bamb27
21. črc 2009

ivis ...takych co oddaluju babetko kvoli peniazkom je zrejme viacej, na stat sa celkom v tomto neda spoliehat 😖

skretik
autor
21. črc 2009

je to hruza, vsechno se toci kolem penez ☹ ...
Pokud by se melo cekat az bude tech penez opravdu dost, tak si myslim, ze by bylo hodne paru, ktere by dite nikdy nemeli ☹ . Je to proste tezke a asi to vzdycky tezke bude ☹

skretik
autor
21. črc 2009

Holky reknete mi, je nejaky snadnejsi zpusob jak najit nasi diskuzi nez to hledat ve vsech tech diskuzich??? Kdyz to dam do vyhledavace, tak to nic nenajde :(. Diky

bamb27
21. črc 2009

skretik, ja to vzdy hladam v temach... este ak si chces pomoct tak si tuto temu odloz ako link do oblubenych, pripadne hladaj v historii svojho internetoveho prehliadaca Inak nevem 😒

skretik
autor
21. črc 2009

Jeee to je dobry napad, ulozit to do oblibenych...dekuju bamb 😅

bamb27
21. črc 2009

tak to som rada, ze som ti poradila... 😉
idem ja domky, zajtra sa citame znovu, zatial krasny den krasky... packo

skretik
autor
21. črc 2009

Mej se krasne Bamb, hezke a odpocinkove odpoledne preju 😎 , ja uz se ho nemuzu dockat 😉 . papa zitra

maruska39
21. črc 2009

Tak zase nakukuji,dočetla jsem a jsem pro,že kontryhelový čaj upravuje MS já ho zrovna taky piju a zkouším po této "poruše" jsem se odhodlala,já totiž bylinky vůbec nemusím 😝
NO jinak Gynex taky upravuje cyklus a teda ten Femigard,na ten sázím pokud se mi to nespraví.
Mateřská je fakt almužna já ji mám na 3 roky,ale při druhém budu muset automaticky na 4 roky vzhledem k tomu,že už teď nemám zaměstnavatele (měla jsem smlouvu na určito). no spoléhám na to,že si přivydělám,umím šít tak už se doma i teď o něco pokouším 🙂

ivis85
22. črc 2009

Dobré ránko holky 😉 já jsem dnes nějak akční, všechno mě baví 😀 snad to vydrží
Maruska: to je fajn, že máš možnost přivýdělku, moje kámoška si přivydělává v úklidové službě 🤐 taky byla zvyklá mít trochu víc, tak se musí otáčet, její Jůlinka mi připomíná,jak je to krásný,ale náročný 😉

bamb27
22. črc 2009

ahoj krasky...
..ivis ty si nejake ranne vtaca 😉 ...ja som bola akcna vcera rano, ale priznam sa, ze moc dlho mi to nevydrzalo 😅
Ja si asi budem moc dovolit pracovat len z domu... avsak to je este daleko, este sa tym nejdem trapit

maruska39
22. črc 2009

Dobré ranko,
no holky ono vás to ranní vstávání teprve čeká,byla doma kdy mi Domi vstával pravidelně v 5h ráno 😀 Teď teda mezi 6-7h 😉
Ivi no možnost snad jen taká,že umím šít a horší teď sehnat někoho kdo by měl zájem 😔

ivis85
22. črc 2009

Maru:nj, musíš udělat reklamní akci 😀 někde vystavit nabídku a kontakt

bamb27
22. črc 2009

marus.. hoci velmi rada spim, ranne vstavanie nie je ta vec, ktora by mi materstvo znechutila.. to rozhodne nie 😉 Co ma strasi najviac je, ze by sme sa dostali do situacie, kedy by bolo chore alebo nieco by nebolo v poriadku a ja by som mu nevedela pomoct.
skus sa popytat znamych, ci nepotrebuju cosi usit.. a potom nech ti nejako urobia reklamu... zo dna na den to nepojde, ale mozno ked rzhodis siete nieco sa chyti 😕

ivis85
22. črc 2009

Jo, zeptat se po známých je dobrý nápad. Já bych brala mít "dvorní švadlenu" 😀 ale nikoho neznám, kdo by mi šil na míru 😝 a ty jsi daleko 😢 😀

bamb27
22. črc 2009

ja som tiez rozmyslala, ze by som nejak ukecala zamestnavatela, ci by som nemohla mat pocas materskej "home office" ...ta najnevyhnutnejsia praca v mojom pripade by sa dala robit aj z domu a mozno by mi to az tak moc casu nezabralo... len v tychto starych strukturach to asi neprejde

skretik
autor
22. črc 2009

Dobre rano ranni ptacata 😀 .

ivis85
22. črc 2009

bamb: to mě nenapadlo, část bych taky mohla dělat sama, nikoho za mě nebudou hledat, protože velkou část si přebere kolegyně, ale něco dělat neumí(a učit se to nechce), dělá se do 2 dny v měsíci, tak by za to nějaký halíř byl ...popřemýšlím nad tím 😉 dík

ivis85
22. črc 2009

skretik -ahoj, já dělám od 6, tak musím být ranní ptáče. Vstávám v 5, ale probouzím se v 8 😀

bamb27
22. črc 2009

treba cosi vymysliet... co si nezariadis sama to nemas, na stat sa spolahnut nemozes a je to blbe ak to ma byt vsetko len na pleciach muza... ten moj ma momentalne novu pracu, hadam sa mu tam bude darit a bude to o cosi lepsie ako to bolo predtym... 🙂

bamb27
22. črc 2009

haha,,, ivis, ja sa tiez prebudzam asi az hodinu po vstavani z postele... muz sa mi smeje ze fungujem na autopilot

skretik
autor
22. črc 2009

To jsem si taky rikala, delam praci, kterou bych hrave zvladla i z domova, tak uvidime az to bude aktualni, tak se taky zkusim domluvit (jestli teda nase spolecnost ustoji financni krizi 😅 )