• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

30. prosince 2009 
autor
Ivis to by me zabilo vstavat takhle brzy do prace :frowning2: a v kolik chodis domu? Uz ve 2? To je takhle pres leto asi fajn, ne?

Bamb preji hodne stesti manzilkovi v nove praci :dizzy_face:
22. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamb - autopilot :grinning: to je dobrý
Skretik - tak snad už se ten trh zase zvedne a nezavřete, u nás se dost propouštělo, naštěstí jsem byla dobře za větrem. Domů chodím v půl 3, tak je to fajn, včera jsem si "už" koupila plavky a hoďku se opalovala :dizzy_face: ale jsem furt jak sejra :cry: :grinning:
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóój :slight_smile:
Holky, já se Vám musím pochlubit...... :grinning: Včera jsem řídila Porche :grinning: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skretik ...manzelovi sa zatial lubi v novej robote, uz je tam 2 mesiace, a prvy mesiac som ho mala v Prahe na skoleni tak mi bolo smutno... ked bude po skusobnej dobe tak by to mohlo mat pozitivny dopad na nas domaci rozpocet a mozeme zacat vybavovat hypoteku...co bude mat zase naopak negativny dopad na nas rozpocet :sweat_smile:
Ivis... ja som biez biela ako syrik, a pravdepodobne to ani nezmenim... ale zato plavky mam tiez nove :wink:
22. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivis-Tak to je fajn, asi se na to vstavani da zvyknout,vid?!Chodis spat nejak drive? Ja se vetsinou totiz nedostanu pred 11 do postele :frowning2: .... tak mam pak problem i se stavanim :sweat_smile:
22. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
waaaw ...sestri, to ako sa ti podarilo? aj ja by som chcela
22. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bamb hypotéky jsou hrozný, ale jinak to bez nich nejde :rolling_eyes:
Porchátko jsme měli půjčené. Bylo to moc super!!!!! :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuz veru, hypoteka sa bude musiet na 30 rokov stat clenkou nasej rodiny :grinning:
Tak dufam ze ste porsche riadne prevetrali... spravili ste si nejaku okruznu jazdu?
22. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeli jsme z Prahy k nám do Kolína a zpět :slight_smile: Po dálnici jsme tomu dávali docela kotel :grinning: 260 Km/h :grinning:
22. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sestri - to je dobrý, já bych ale měla strach, že ho picnu :sweat_smile:
Holky spát chodím různě, né dřív jak v 21:30 a to jen vyjímečně, většinou tak 22-23 a apát jen 7 hodin, to je děs :cry: ale což nadělám ... kor teď v létě, je dlouho vidět a to prostě neusnu!
my máme hypo na 10 let :confounded: to není tolik
22. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vás nemá ani kobra 11 :grinning:
22. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
260 jel manžel, já si na dálnici netroufla. Moje maximálka byla asi 110 :grinning: Bála jsem se a ještě k tomu to byl automat...
22. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak automat je pro mě španělská vesnice, to jsem nikdy neřídila ...
22. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ste sli podla predpisov :grinning: ...teda aspon u nas je po dialnici maximalka 130km/h ...cize 130 ty a 130 muz, to je dokopy 260 :wink: vsakze?
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis, na automat by si si zvykla rychlo, len je to nuda
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
o u nás je tak 130, ale to by byl hřích se takovým autem pořádně neprojet :sweat_smile: :grinning:
Ivis pro mě taky, ale bylo to docela příjemný :slight_smile:
Holky, pracujete?
22. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa snazim pracovat ale musim sa velmi premahat :wink: ...hoci teraz nemam az tak strasne nudnu pracu
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky, ale teď jsem zrova bez práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
i u nás je max 130, manžel má asi plný počet bodů :grinning: ale mít pod zadkem takové žihadlo, tak ti to asi nedá. My máme staršího fordíka a taky mu šlapu, body mám snad všechny, fotka žádná nepřišla :wink:
22. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snažím, ale pořád kecáme :sweat_smile: tak to flákám
22. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze u nas nezavedu ten bodovy system, moj muz by zrejme prisiel o body len co by vysiel z parkoviska :wink:
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme plný počet bodů :slight_smile:
Bamb, stejně ten bodový systém je podle mě úplně k ničemu......desítky bouraček denně....myslím, že se nic nezměnilo a stejně lidi jezdí jako prasata. Občas se nestačím divit, co potkám na silnici.... :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně!!!
22. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tym som akoze nechcela povedat ze moj muz jazdi tak zle, praveze naopak :sunglasses: ... akurat bez pasov a s telefonom na uchu a trosku rychlejsie... ale inak velmi obozretne Len sa vzdy o neho bojim, kvoli mnozstve "majstrov sveta" na cestach, ktori su schopni predbiehat auto aj ked pred seba vobec nevidia a podobne...
22. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamb, máš pravdu a pak je tolik nehod. A nakonec to odnesou nevinní lidé a tomu blbečkovi se nic nestane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se tu všechny máte?Jak se připravujete na snažilkování?
22. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lussyn ... pripravujeme sa perfektne :wink: zatial len pasivne (vsak vies), ale velmi milo tu o vselicom kecame... Vcera som dala na rady ostatnych predsnaziliek a zbehla som do lekarne kupit cajiky a vitaminy na znormalizovanie mojho chaotickeho cyklu.
zatial som kupila len kontryhelovy caj a pupalku
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš bamb, úplně mi vypadlo z hlavy, že si byla nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je fajn :slight_smile: Pak řekni, jak to chutná :wink:

Holky, nemáte nějaký přírodní tip na bolesti hlavy? Poslení 2 měsíce mě často bolívá a já do sebe nechci cpát léky... :pensive:
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřičko nejlepší na bolest hlavy je pít, pít a zase pít.Hodně tekutin dostat do těla a pobyt na čersvém vzduchu, to by mělo pomoc.
Bamb, tak doufám, že ti to všechno pomůže.Máš dlouhé nebo nepravidelné cykly?
22. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem neco malo odpracovala a jsem zase tady :grinning: .

Tak doufam Bamb, ze tvuj nakup bude uspesny a pomuze ti to.

Sestri ta hlava bude asi tim pocasim, ne?!Jak se porad meni tlak :frowning2: . Taky se to vzdycky snazim nejak prejit, nekdy mi pomaha turek(kava :wink: ), nekdy pomeranc, nekdy studena sprcha, ale nekdy taky vubec nic :frowning2: . Tak piste vase rady, taky si je vezmu k srdci. Ted mam zrovna hlavu, jak kdyz by mi ji nekdo nacpal do sveraku, neboli jen to strasne tlaci na spancich :frowning2:
22. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek