Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

skretik
autor
22. črc 2009

No rekla bych, ze idealni je tak zari rijen, to vyjde akorat pred letem 😉 .

blondata.sestricka
22. črc 2009

Všechno má své pro a proti a koneckoncům- co bychom pro naše miminka neudělali?? 😀
Zatím se s Vámi loučím, jdu na obídek a pak na chvíli do terénu 😉

ivis85
22. črc 2009

bamb:já to měla po vysazení pravidelně, rozodila mi to operace
maru:taky budu chtít něco pro miminko, budu stálá zákaznice 😉 a na mimi se chystáme od podzimu, měním názory jak aprílové počasí 😀 ale nejdéle za rok bych chtěla být těhu

skretik
autor
22. črc 2009

Ivis a co manzel? Nechava rozhodnuti na tobe? Nebo by chtel radsi jeste pockat?Nebo naopak, chce hned?

ivis85
22. črc 2009

No oba jsme na tom podobně, chceme to hned a zároveň čekat na podzim nebo Vánoce ... oba se těšíme na sexik bez dávání si pozor 😵

skretik
autor
22. črc 2009

Tak to je hezky. Jojo nekdy je to pekny vopruz davat si pozor 😅

ivis85
22. črc 2009

Někdy si přeju aby to nešloo hned na poprvé, ale mám strach, abych to nezakřikla a pak jsme neměli problém, to bych si neodpustila 😒

skretik
autor
22. črc 2009

To ne, chce to radsi trpelivost. Nikdo nevis jak to bude, ale lepsi je stesti nepokouset... Uz je to jen par mesicu, to vydrzime 😅

maruska39
22. črc 2009

sestri jj bude,ale já se chci vyhnout tomu III.trimestru s tím největším břichem přes léto,ten druhý trimestr je moc krásný a je to ještě všechno v pohodě,takže to bych to brala na léto,ale znáte to,mimi si najde cestu samo a samo si určí dobu kdy přijde 😉

bamb27
22. črc 2009

juuuj, nejako ste mi usli... ja sa tiez upokojujem tym ze uz len par mesiacov a nastane vzruso...
..myslim ze pre mna bude vzrusujuce uz len to ze si budeme nedavat pozor

..a ozaj taku hlupost sa chcem spytat... verite na nejakych ludovych liecitelov, alebo na to ze by vam vedel zdravotne pomoct nejaky clovek dajme tomu len z toho ze sa vam pozrie do oci? ...mne takto minule jeden pan (inak celkom mily) spravil diagnostiku ochoreni celej mojej rodiny.. nejak som to nebrala vazne, ale premyslala som nad tym .. no a mimo ineho mi poveda,l ze nebudem mat problem otehotniet 😨

ivis85
22. črc 2009

bamb: já to určitě nezavrhuju, párkrát se mi stala zvláštní příhoda ... ale to je spíš duchařské 😲
Myslím, že něco mezi nebem a zemí je a někdo je více citlivý a pozná to ... nevím jak to funguje, ale určitě se podle toho nemůžeš řídit, i "osud" se dá změnit.Tomu chlapovi nevěř a užívej si v klidu plánování rodiny, ono to dobře dopadne 😉

bamb27
22. črc 2009

vsak praveze ja mu chcem verit, kedze povedal ze nebude problem 😉 ...kazdopadne to bolo zaujimave, ale viac to stretnutie nejdem riesit... ale zas verim tomu ze niektori ludia vedia vycitit to co bezni nedokazu

skretik
autor
22. črc 2009

Neco mezi nebem a zemi urcite je, ale asi bych taky neverila nahodnemu kolemdoucimu 😀 . I kdyz neni na skodu, si z toho neco vybrat a verit, ze to pujde snadno 😀 . To pak ta psychika na tom bude lip a opravdu se zadari rychle 😉

bamb27
22. črc 2009

este najlepsie bolo ked mi potom ten pan dal za tasku medvedieho cesnaku a ze to mam po veceroch chrumkat... veru.. raz som to aj ochutnala...
ja skor verim mojmu muzovi, ze to pojde lahko, hoci to kazdy chlap asi hovori 😅

ivis85
22. črc 2009

bamb, sorry, četla jsem bude problém otěhotnět - jsem trubka 😅
tak mu věř 😀

skretik
autor
22. črc 2009

Jojo ten muj to rika taky 😉

bamb27
22. črc 2009

ivis nevadi, stane sa... neboj nie si trubka 😉
ivis aj ty mas takeho majstra sveta ako ja a skretik, co je presvedceny ze jeho ostre patroniky na prvy sup najdu moje vajicko? 😎

skretik
autor
22. črc 2009

😀 😀 😀

blondata.sestricka
22. črc 2009

Tak jsem zase u Vás 😉

bamb27
22. črc 2009

ahoj sestri... dneska po praci sa pojdes na akom aute zase vozit? 😀 ...ale nie, ja len ze co mate krasky po praci v plane?

blondata.sestricka
22. črc 2009

😀 bamb, dnes já maximálně autobusem domů 😀 😀
Po práci jdu Kubovi něco vyřídit do města, na poštu pro dopis a pak jedeme k babičce, aby nám popřála k svátku. 🙂

skretik
autor
22. črc 2009

To jste moc hodny, ze si jdete nechat poprat k svatku 😀 😀

blondata.sestricka
22. črc 2009

😀 Skretik 😀
Babička říkala, že se máme zastavit, aby nám mohla popřát, tak co?? 😅 😝 😀

bamb27
22. črc 2009

ja mam dnes stretnutie s financnym poradcom... inak veeelmi velkym sympatakom, a potom budem len doma trosku pracovat, lebo nejak mam toho vela a inak by som nestihla asi... nooo a vecer si s muzom dame poharik cerveneho vinka a budeme trepat hluposti 😵

blondata.sestricka
22. črc 2009

Já bych měla ještě dnes vyžehlit...Mám tam už koš prádla 😒 A taky musim něco hodit do pračky.
Jinak za poslední dny, nemám vůbec čas doma něco dělat, ale ono se to taky nezblázní 😀 😝

skretik
autor
22. črc 2009

Ja jsem na tom jako ty Sestri, vcera jsem prala a ceka me zehleni, ale strasne se mi do toho nechce ☹ . Jedeme na prodlouzeny vikend na Sumavu od patka do pondeli, tak musim ☹

blondata.sestricka
22. črc 2009

Jůů, tak to si moc užijte 😉 Do nějakého penzionku?

bamb27
22. črc 2009

prala a zehlila som vcera... potrebujem na to prazdny byt, vzdy ked robim nejake domace prace tak musim muza vykazat prec 😅
skretik juuu... perfektny program, uzite si to... dufam ze si si uz dala do poriadku ten mechur co ti nachladol minuly vikend

skretik
autor
22. črc 2009

nene ke zname, jedeme tam 2pary a ona se o nas vzdycky tak vyborne stara 😀 a hrozne ji to bavi, vzdycky je pak smutna, kdyz odjizdime, pry se o nas stara moc rada 😉 . Pres den chodime na ryby a na houby a tak ruzne po vyletech, takova pohodicka. Zrovna mi psal pritel, ze se moc tesi na vikend, ze mu chybim, vidime se ted nejak malo 😅 , tak me potesil 😵

blondata.sestricka
22. črc 2009

To je hezký 😵
Holky, mám pěkně oteklý kotníky 😔